Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Що означає для населення Західної України день 9 травня ?

день Перемоги
- 18 (30%)
кінець війни
- 22 (36.7%)
прихід режиму рад.окупанта
- 20 (33.3%)

Всього голосів: 60


Автор Тема: 9травня - день перемоги та визволення чи чергова окупація???  (Прочитано 150156 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

gaar я не розумію - що саме - на решті???

За радянського часу жодного рівноправвя у комуністичному ладі не існувало - а були три категолії людей - партійна верхівка (котра була безмежна у своїх правах, свободах та можливостях), простий люд (котрий жив так, аби то виглядало на "нормально") та РАБИ (що працювали на зісланнях, у таборах та поселеннях). Таке мені відомо надто давно і ЯЯ вважаю це - ФАКТОМ комуністичного ладу.
Записаний

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street

Я розумію,що наш Львів  радикальноектремальне  місто.
Смішно. Чи були ви у Львові і чи чули скільки там престарезних мацкалів-львівян ходять по місту что-кають і как-кають по-російськи все життя  і не хочуть вчити ні слова українською. Одна знайома рускоязиката львівянка розказувала, що чуть не побила продавщицю в магазині, що не зрозуміла (чи вдала, що не зрозуміла), что ана єй па-русскі гаваріт. А ще хтось каже що їх там ущемляють.

А щодо  перемоги, то хочеться ще раз сказати ми, українці, в цій війні програли (хоч і воювали на боці переможців), бо багато втратили людських жертв. Думаю, що якби був ще й третій такий катаклізм на нашій території (1-Голодомор, 2 - Війна), то українці пересталим б існувати як нація.
Тому хто хоче хай собі в цей день святкує, кладе квіти, проводить паради, я їм не збираюсь перечити, але й святкувати не збираюсь - це не моє свято.
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03


І не забувайте, що саме Сталін сформував сучасні кордони України, разом з Галичиною, Донецькою та Закарпатською областю - то так - факт для загального розвитку.

Як захотів Сталін- так і перекроїв границі України,Прибалтики та інших держав.!  :evil Холмщина,Санок(українські землі-навіть поляки визнають)) назавжди залишились в Польщі!!!

Не твоя вина,ЯЯ,що так склались обставини. В срср люди жили так,як партія вказувала і навчала по комуністичним догмам.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

РЕАЛ то що там з моїм походженням???
російсько-польсько-німецько-українським???
Відповідь від: 10 Травня 2010, 22:26:05
Холмщина,Санок(українські землі-навіть поляки визнають)) назавжди залишились в Польщі!!!
ага - а Львів вважають своїм.
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03


ага - а Львів вважають своїм.

Я дивлюсь польське ТБ та слухаю радіо (прямий ефір) де бійці армії Крайової визнавали,що на Холмщині проживало переважна більшість  українців.
Але не будемо відходити від теми.
Про походження моє та твоє зможемо поговорити в іншій темі або в реалі. Sorry,якщо тебе зачепило... :bouquet:
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Добре, що 9 травня це додатковий вихідний день. :)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Я дивлюсь польське ТБ та слухаю радіо (прямий ефір) де бійці армії Крайової визнавали,що на Холмщині проживало переважна більшість  українців.
Але не будемо відходити від теми.
а я достатньо спілкувалася із поляками і вони повсякчас стверджують, що Львів та Львівська область то є їх земля.

А свою думку з приводу даної теми я вже висловила

хіба Гаару додати, що якщо він погоджується жити не в нинішній Україні, а на території польської волості - то що тут скажеш...
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


ЯЯ в Польщі не волості,а воєводства,і попитайте тих людей яких насильно сталін переселив з рідних українських земель,а землю їхню,домівки віддав польським комуністам,чи дякують ті люди сталіну за такі кордони.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

ЯЯ в Польщі не волості,а воєводства,і попитайте тих людей яких насильно сталін переселив з рідних українських земель,а землю їхню,домівки віддав польським комуністам,чи дякують ті люди сталіну за такі кордони.
то ви мені пропонуєте в самої себе запитати??? - чи у власної родини, котра приїздить з Караганди та просить нині живущих там людей впустити їх подивитися на дім в котрому вони народилися???  :)
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka

хіба Гаару додати, що якщо він погоджується жити не в нинішній Україні, а на території польської волості - то що тут скажеш...
Він має Украінський паспор, голову і живе де хоче -Таке може бути   :) І Люди на територіі волості напевно трохи інакше живуть як на територіі малоросійской губерніі,радив би трохи подорожувати,бачити як живуть люди.Краще один раз  побачити,як 100 разів прочитати на форумі.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Тоді я не розумію Вас ЯЯ ,за які то кордони ми маємо бути вдячні сталіну.
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka

маємо бути вдячні сталіну.
Ми маємо носити йому квіти і цюлювати комуністам ноги- бо він неповбивав наших предків і ми народились. Ага звичайна демагогія .
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Ще раз наголошу - немає перемоги України в тій війні. І пора перестати дивитись на минуле з призми совдепії!!!
Це наша з тобою думка така і підхід такий, але ми в меншості. Є люди які не знають правди. Є такі, що не хочуть знати.
закінчення війни ось перемога . шкода що ви цього не розумієте.
ми говоримо про війну а не злочини комуністичного режиму. вони вже давно всім відомі і ніхто іх не заперечує. а ви осуджуєте ветеранів котрі не думали про владу чи політику а про життя своїх рідних і близьких.
РЕАЛ то що там з моїм походженням???
російсько-польсько-німецько-українським???
в мене аналогічне походження один в один.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

вони вже давно всім відомі і ніхто іх не заперечує
Ага, вже...
 :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Ага, вже...
не говори загадками. скажи конкретно.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш

Ще раз наголошу - немає перемоги України в тій війні. І пора перестати дивитись на минуле з призми совдепії!!!
Це наша з тобою думка така і підхід такий, але ми в меншості. Є люди які не знають правди. Є такі, що не хочуть знати.
закінчення війни ось перемога . шкода що ви цього не розумієте.
ми говоримо про війну а не злочини комуністичного режиму. вони вже давно всім відомі і ніхто іх не заперечує. а ви осуджуєте ветеранів котрі не думали про владу чи політику а про життя своїх рідних і близьких.
РЕАЛ то що там з моїм походженням???
російсько-польсько-німецько-українським???
в мене аналогічне походження один в один.
Повністю поділяю думку bornslippy.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Для чого ці свари?... Будемо походження один-одного вивчати?... Мірятись українськістю?...

У мене один дід воював у Червоній Армії з самого початку війни, пропав без вісти у 1944-му. Другий дід - упівець, був поранений, помер у 1987-му, ще не дуже старим... Що мені тепер - розірватися??
Смерть давно примирила моїх дідів, як і більшість тих, хто воював на тій війні. А ми сваритися будемо і доводити щось один одному? Шануйте своїх предків, поважайте своїх дідів і не діліть їх на "наших і не наших", добрих і поганих, героїв і окупантів. Вони всі - НАШІ.
Записаний

N@Z@R

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 341
  • Останні відвідини:
    14 Травня 2022, 22:15:14

    Звідки: Калуш

Шануйте своїх предків, поважайте своїх дідів і не діліть їх на "наших і не наших", добрих і поганих, героїв і окупантів. Вони всі - НАШІ.
Підтримую......Потрібно поважати людей які віддали своє життя за те, щоб краще було нам... Потрібно вшановувати память про них, і нехай земля їм буде пухом.
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03


закінчення війни ось перемога . шкода що ви цього не розумієте.

кінець війни-це кінець війни.. Для переможців та для переможених він досить таки суттєво відрізняється. Скажи свій вислів поляку,чеху,латишу,естонцю.... Як вони відреагують? bornslippy, в тебе погляд ідеаліста (хіппі) . :good Все це добре та прекрасно,якби не було так трагічно для мільйонів людей. :(
а ви осуджуєте ветеранів котрі не думали про владу чи політику а про життя своїх рідних і близьких.
Коли і в якій темі таке неподобство було? Щось в цій темі не бачив такого.... :unknow
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


А не все так просто і з ветеранами,я думаю є різниця між ветераном який в бою,на фронті воював за Батьківщину і тим орденоносним,що ордени і медалі в штабах ,на ГУЛАГАХ висиджував,травлячи як звірів по лагерях,якраз тих, хто вернувшись з фронту мав необачність щось не то ляпнути про "великого батька і вождя".Чомусь моєї жінки дідо не любив дивитися фільми про війну,казав,що то все не так було.А як було,тепер мало хто може розказати.Нам же натомість пропонують гарну картинку,нав'язують проросійський патріотизм,часто брешучи і перекручючи факти.Погоджуюсь з bornslipi,що закінчення війни,це вже велике свято.Бо тисячі,міліони людей хотіли просто жити і кінець війни для них був справжнім святом.Тобто якби велись розмови,що життя людини це цінність,війна це зло,то я вважаю так би було правильно.А вести пропаганду,розповідати як треба "умирать за Сталина,за Родину"прийнявши 100 грам фронтових і робити на цьому сучасну політику,гидко.Я вважаю,що пошани вартують всі ті хто залишивши сім'ї,дітей йшли і воювали,чи то радянські воїни,бо вибору не було,чи Упівці бо теж вибору не було,чи ті ж вояки вермахту,яких також ніхто не питав хочуть вони йти вбивати чи ні.Всі вони пережили тяжкі роки і всім їм шана.А для нас головне розуміти,що не можна більше допускати такого жаху як війна.
Записаний