Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Експлуатація автомобіля в зимовий період  (Прочитано 53051 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #60 : 25 Грудня 2008, 10:50:24 »

Логічно. Тому якшо гума у тебе ГУД то їдь так.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #61 : 25 Грудня 2008, 11:00:22 »

Гума БОМБА!  :D
Записаний

Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #62 : 25 Грудня 2008, 11:51:10 »

Немає смислу у нас шипувати, не ті зими у нас... Тільки гірше зробиш - повириває шипи, на слід зиму знов прийдеться шипувати, ще й резину підпортиш...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #63 : 25 Грудня 2008, 13:48:52 »

угу точно. в мене просто нормальна зимова гума !!! шипи якщо і не повириваєш то постираєш гарантія!!!! такщо толку від них буде ноль. шипи корисні в горах і то якщо замете то врятують тільки ланцюги!!!
Відповідь від: 25 Грудня 2008, 13:18:22
так чи інакше їздити треба дуже акуратно навіть на шипованій гумі!!!
Самые шокирующие ДТП 2008 года
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #64 : 14 Жовтня 2009, 12:00:58 »

Цього року зима і справді застала автомобілістів зненацька. На вихідні планую збалансувати зимові шини і закинути на машину. Хто підкаже, де цього року найдешевше збалансувати колеса? Весною за балансування двох літніх коліс біля Будівельника заплатив 20 грн. :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #65 : 14 Жовтня 2009, 12:22:23 »

Я не поняв, ти що ще дешевше місце шукаєш???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #66 : 14 Жовтня 2009, 13:51:40 »

А шо, такого вже гіпотетично не існує? :o
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #67 : 15 Жовтня 2009, 22:39:51 »

Сьогодні вже збалансував пару коліс за таку ж суму - 20 грн. Тай закинув на перед зимові кольосіка. :) Другу пару ще чуть побережу, бо не вірю, що скоріше ніж середина листопада підуть сильні снігопади.
Після заміни коліс навіть перестало машину в ліво тягнути. Маубть то все таки попались мені браковані б/у літні колеса. Ніколи більше не буду купляти беушні шини. :(
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #68 : 25 Жовтня 2009, 11:13:20 »

Маубть то все таки попались мені браковані б/у літні колеса. Ніколи більше не буду купляти беушні шини.
Стара істина. Подумайте як кажуть на хлопський розум. В яких випадках ви знімете з машини добрі колеса і продасте їх?
Немає сенсу. От чоловік і попався. До речі нове колесо від 0% до 30% зносу протектора проходить коло 50% свого ресурсу. Тобто 50% протектора означає що колесо ходитиме ще не 50% свого ресурса а коло 30%. Іншими словами чим вищий протектор, тим довше ходитиме колесо.
Я знімаю колеса з протектором 3-4 мм. і продаю по 200 грн тим базарникам, що продають беушку, а вони ще знаходять людей, що купують їх за 800-900 грн-пара.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #69 : 25 Жовтня 2009, 23:31:52 »

і беушку легше пробити! Хоча якщо у вас 16 розмір то комплект нової гуми коштує як старі жигулі. В мене вже 2 тижня стоїть зимова шипована гума. Тому що рекомендують змінити гуму коли температура нижча 10 градусів, бо літня дубіє і погане зчеплення з дорогою(в Петербурзі на даний момент в середньому 4-5 градусів). По друге сніг випадає як завжди зненацька. І на шиномонтажах аврал. Тому краще не економити пів міліметра гуми і замінити заздалегіть. В мене зимова гума данлоп катає вже 3 сезон, а на робочій машині шиповані амтел 2ий і практично нові. Тобто зношується зимова гума не сильно.
« Останнє редагування: 25 Жовтня 2009, 23:39:03 від bornslippy »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2024, 15:13:46

    Звідки: Ukraine
Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #70 : 11 Листопада 2009, 14:36:34 »

ДАІ Прикарпаття закликає підготувати автомобілі до зими

Зі зниженням температури повітря їздити на автомобілі стає дедалі складніше. Умови погіршуються як для водія, так і для автомобіля. Тож Державтоінспекція області  радить підготувати автомобіль до зими заздалегідь. Будь-який погожий день в середині осені можна присвятити комплексній підготовці і не розраховувати на прихильність природи, яка, як відомо, любить підносити різні сюрпризи.

Мороз, короткий світловий день, сніг, ожеледь, вода, а також засоби що використовуються дорожніми і комунальними службами, такі як, наприклад, сіль і пісок, впливають на стан авто украй негативно, піддаючи його передчасній корозії і виходу з ладу систем і механізмів. Всім негативним наслідкам необхідно запобігти. Крім того, слід поклопотатися про робочі рідини, які істотно відрізняються від тих, що ми використовуємо влітку. Але про все по порядку.

Через короткий день і довшу ніч взимку більше часу доводиться проводити за кермом. Тому для безпеки руху є важливим стан лобового скла. Від опадів, брудних ганчірок і навіть паління в салоні на склі утворюються плями та наліт. Вони непомітні вдень, але спотворюють зображення при увімкнених фарах уночі. Тому за станом вікон треба стежити постійно.

У нормі повинно бути і стан акумуляторної батареї, адже не секрет, що при низьких температурах ємкість акумулятора знижується, а взимку характерний утруднений запуск двигуна. Отже, потрібно перевірити акумулятор, переконатися в його працездатності і в тому, що він достатньо заряджений, а при необхідності - зарядити його. Ще необхідно упевнитися в тому, що рідина, що охолоджує, не замерзне взимку при дуже низьких температурах, для цього проводять перевірку її щільності.

Кожен огляд автомобіля має включати перевірку стану гальм. Тому слід оглянути гальмівні колодки чи диски (не лише зношеність, а й можливу деформацію), рівень рідини та інше.

Про заміну літньої гуми на зимову сказано вже так багато, що нагадувати про те, що на літній гумі взимку елементарно слизько, - справа порожня. Кожен автомобіліст, що хоч раз опинився на ожеледі, розуміє всю важливість своєчасної заміни шин. При установці змінної гуми в обов'язковому порядку потрібно перевіряти розвал-сходження коліс на відповідність нормі, щоб уникнути передчасного зносу шин і нестійкої поведінки авто на дорозі.   

Також важливо переконатися, що ходова автомобіля на 100% готова до важких погодних умов. Корисною на зиму буде заміна двірників. Від опадів і перепадів температури вони можуть примерзнути до скла. Спеціальні зимові з пластмасовими накладками дозволять уникнути цієї неприємності.

Знаючи такі достатньо прості правила і слідуючи рекомендаціям фахівців, зима наступить, триватиме і закінчиться абсолютно непомітно для автовласника, а управління автомобілем і далі доставлятиме тільки радість і задоволення.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #71 : 09 Грудня 2009, 09:27:46 »

Вже моя машина повністю у зимовій гумі. Погода обіцяє сніжок найближчими днями і я до нього готовий. :)
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #72 : 10 Грудня 2009, 10:41:08 »

Я в зимовій резині вже від тоді коли бахнув перший сніг, не пам"ятаю на яке свято! Місяця півтора напевно!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #73 : 10 Грудня 2009, 17:52:48 »

і бажано що б усі 4 колеса були однакові. Бо навіть якщо у вас 2 колеса шиповані, а 2 просто зимові, зчеплення з дорогою буде гірше ніж при чотирьох просто зимових.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2024, 15:13:46

    Звідки: Ukraine
Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #74 : 11 Грудня 2009, 20:34:40 »

Сьогодні і я закинув на перед зимові колеса. :) (подивився прогноз в неті на ближчу пору).
Закинув десь в обід, а десь біля 5-ї години почала сипати сніжна крупа.  8)
Маю ще 3 таких самих колеса (попались мені на халяву), 1-ше нуляче, 2-ге стерте наполовину, а 3-тє з одного боку трошки стерте, а з другого боку затерте майже до мітки обмеженої експлуатації (певно експлуатувалось без розвалу-сходження). Порекомендуйте як краще ставити? знаю що висота протектора має бути більш-менш однакова, то що ставити ті потерті?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #75 : 11 Грудня 2009, 21:05:55 »

Ой щось мені здається, що у такому випадку різниці нема.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #76 : 13 Грудня 2009, 20:30:00 »

ставити нуляче і те що наполовину.! Криве на запаску! І мабуть нульове на лівий бік. Бо обочина більш сніжна! Щоб не затягувало! А які з переду? Однакові?
Відповідь від: 13 Грудня 2009, 20:27:20
з.і. По ідеї можна спробувати, перекинути! Хоча мабуть глобальної різниці нема? І взагалі, який привід?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

vins

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 50
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 07:52:21

    Звідки: евшана
Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #77 : 13 Грудня 2009, 21:29:25 »

Чи портять ланцюги резину?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #78 : 13 Грудня 2009, 21:54:49 »

відносно. Ви ж не їздите з ланцюгами 180 км щодня . Ланцюги використовують там де сніг по коліна чи лід, що б проїхати складну ділянку. Тобто в довгостроковому періоді, але однозначно псує.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2024, 15:13:46

    Звідки: Ukraine
Експлуатація автомобіля в зимовий період
« Прочитано #79 : 14 Грудня 2009, 12:51:35 »

ставити нуляче і те що наполовину.! Криве на запаску! І мабуть нульове на лівий бік. Бо обочина більш сніжна! Щоб не затягувало! А які з переду? Однакові?
Відповідь від: 13 Грудня 2009, 20:27:20
з.і. По ідеї можна спробувати, перекинути! Хоча мабуть глобальної різниці нема? І взагалі, який привід?
Спереду чисто такі самі (отримав 5 однаковісіньких коліс), тільки майже нулячі, їздились одну зиму, і то тільки машина їх юзала разів 3-4 за ту зиму (стояла в гаражі). Передньопривідна.
« Останнє редагування: 14 Грудня 2009, 14:20:02 від ARNI »
Записаний