Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Чи купляєте ви продукти на ринку?  (Прочитано 14687 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи купляєте ви продукти на ринку?
« Прочитано #20 : 15 Березня 2010, 10:45:12 »

На базарі  практично всі продукти краще купляти. Хоча не завжди там є те, чого бажаєш. Гарний вибір рибки у нас в Метро, але і ціни там на неї порядком вищі, ніж на базарі. Недавно відкрила для себе точку, де гарних крупних раків продають на базарі і по ціні  в 2,5 рази меншій, ніж в Метро (для порівняння в М за 1 кг - 150 грн, а на базарі - 60 грн (!!!). Моя мама навіть взяла номер телефону тої людини, що раків продає. Страшенно люблю з пивком посмакувати :)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Чи купляєте ви продукти на ринку?
« Прочитано #21 : 15 Березня 2010, 11:28:45 »

Моя доця любить раки. Купуєм на базарі за 60грн кг теж.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Чи купляєте ви продукти на ринку?
« Прочитано #22 : 15 Березня 2010, 11:45:24 »

Моя жінка якось розвідала точку на центральному ринку Франика де продають непогану Дрогобицьку ковбасу. Тепер я постійно її там купляю. Ще на базарі беру насіння соняшника, яке всією сімєю лузаємо ввечері перед сном. :) Так само знаю одного дєда, який продає у Хранику натуральний (!) мід і я постійно в нього беру цей мід до чаю.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Чи купляєте ви продукти на ринку?
« Прочитано #23 : 15 Березня 2010, 16:37:03 »

Я не їм магазинної сметани і сиру. Тому це купляю тільки на базарі. в однієї і тої ж жіночки. Вважаю, що цим роблю також добре, бо не підтримую олігархів, а таких самих людей, як я, які заробляють на хліб. Так само овочі і мясо. Купляю в знайомих з надією, що мене не обважать. Ще на базарі шукаю іноді інші домашні харчі. Люблю купити півника, індичку, качечку і т. д. Борщ з домашньої птиці набагто смачніший. Але ж ми тепер стали дуже робалувані щодо їжі. Тому за "екзотикою" типу морепродуктів і т ін їду вже в Метро. Ще в метро ми собі взяли за звичку купляти "на пробу" вина різних країн. Почали з Молдавії і Грузії. Тепер вже спробували і Італію, Іспанію, Францію і навіть Чилі.  :beach
У Фуршет, і Гостинний дім не ходжу. Бо вибір там невеликий і попалася вже і там і там на прострочені продукти. Вони їх запаковують у плівку, так що не попробуєш, не понюхаєш. Я навіть яйця зіпсуті одного разу в Гостинному Домі купила. Стало обідно, бо мене вважають за лоха. Тому я і образилася. Тепер намагаюся все, що можна, купити, якщо не в селі в маминих сусідок, то принаймні на базарі. А ще отримую задоволення від спілкування. На базарі купляю постійно в одних і тих же. Вони мене знають, я їх. Приємно, коли тебе розпитають як справи, розкажуть щось нове. Просто поговоримо про погоду. Не те що в супермаркеті - пройшла через сканер і вступайся, бо вже другі за собою. Вважаю, що треба підтримувати малих підприємців. Хто нам допоможе, як не ми самі? Не олігархи ж київські власники всяких там Фуршетів. Їм до нас і діла нема. Вони мільйони свої гребуть а з місцевими малими постачальниками місяцями не розраховуються. Попробуйте ви в когось щось "на бороду" взяти. Аякже! А попробуйте щось у Фуршет здати, щоб розрахувалися відразу. Ага! Тримай кишеню! А як вони до персоналу ставляться? Знаю, що там людьми, як сміттям розкидаються. Користуються, що роботи нема в людей.
Тому я принципово намагаюся не ходити в супермаркети. Тільки з великої неохідності. Хай живе маленький бізнес!
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Чи купляєте ви продукти на ринку?
« Прочитано #24 : 15 Березня 2010, 23:33:47 »

Я не їм магазинної сметани і сиру. Тому це купляю тільки на базарі. в однієї і тої ж жіночки. Вважаю, що цим роблю також добре, бо не підтримую олігархів, а таких самих людей, як я, які заробляють на хліб.
 Я теж купую сметану і сир на базарі,у однієї жіночки.В супермаркетах теж зрідка буваю.Хіба в 555,що по вул.Дзвонарській.І то там беру рис,такий,який люблю,або булочки там є не погані.Хімію купую в магазині "Святослав",бо там знайомі і маю  чималу знижку.Інколи можуть дати і на "бороду" :-[ А хліб,останнім часом купую "Домашній",який випікають на Височанці.Взагалі їхній хліб дуже смачний.Він є у "Гостинному" і в першій "хлібній будці" зліва,що на базарі,якщо йти від 555 до банку. :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Чи купляєте ви продукти на ринку?
« Прочитано #25 : 04 Серпня 2013, 21:22:02 »

І я тепер стала по базарі часто швендяти :)
Рибку купляю у одної жіночки, точніше ми одного продавця змінили на іншого, так як попередній продавець всунув нам фігню.
Мяско купляю теж тільки в одного чоловіка, вже 2 роки як в нього купляю, я все приходжу, а він мені каже що тобі дівчинко дати :)
Овочі і фрукти купляю у таких Ігора та Наталі, їх напевно всі знають, вже десь 4 роки там купляю, а може і більше.А ще у них же беру італійські макарони та оливкову олію :)
Мед, горіхи та сухофрукти також купляю у одному лотку.
Одним словом вже маю постійних продавців, але я така що як мені продадуть поганий товар, то прийду і скажу що більше ходити не буду до них.  :!!
У Фуршеті купляю курятину та масло, ну і ще інші продукти.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Чи купляєте ви продукти на ринку?
« Прочитано #26 : 04 Серпня 2013, 22:36:53 »

Так, Iгора, мабуть, точно всi вже знають :) теж купую в нього фрукти, останнiй раз диня була просто бомба  :good  8)
« Останнє редагування: 04 Серпня 2013, 22:43:13 від ksenya »
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Чи купляєте ви продукти на ринку?
« Прочитано #27 : 05 Серпня 2013, 10:39:09 »

Так, Iгора, мабуть, точно всi вже знають :) теж купую в нього фрукти, останнiй раз диня була просто бомба  :good  8)
Не всі  :)
Вкажіть місце дислокаціі циx шанованиx Ігор & Наталя будь-ласка
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи купляєте ви продукти на ринку?
« Прочитано #28 : 05 Серпня 2013, 10:44:57 »

То у тих рядах під навісом, павпроти "поминальної липи і банку Приват. Перейти дорогу і попри "Копійку" зайти у ряди. Пройти 15 метрів і з правого боку будуть фрукти. То воно.
Там завжди черга, тому легко знайти.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Чи купляєте ви продукти на ринку?
« Прочитано #29 : 05 Серпня 2013, 10:47:11 »

Свято место пусто не бывает?
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Zereni

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    13 Листопада 2023, 18:40:11

    Звідки: Рівне
Чи купляєте ви продукти на ринку?
« Прочитано #30 : 05 Червня 2023, 18:48:59 »

Купляю тільки в супермаркеті чи там де впевнена у тому, що заморожені продукти високої якості. Зараз багато підприємств перейшли на апарати шокової заморозки - https://pozitciya.com.ua/98467-aparati-shokovoyi-zamorozki-perevagi-rznovidi-ta-sfera-vikoristannya.html Тому такі продукти корисні.
Записаний