Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 28 днів

Автор Тема: Серіали  (Прочитано 219450 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Серіали
« Прочитано #340 : 19 Вересня 2013, 21:02:55 »

Навіть не знаю, як тепер достойну заміну знайти 4400, а тому трошки відійду від такої фантастики.

 Спробую серіал Нікіта 2010 року. Пишуть, що досить непоганий (звісно не дотягує до Її звали Нікіта, але я абстрагуюсь від цього). Дехто навіть 10 з 10 ставить. Дивлюсь на http://moiserialy.net/nikita-smotret-onlajn/1-sezon/1-seriya Подобається саме тут, бо зручно. Іноді можу серію не додивитись і мене запитають чи бажаю додивитись чи все спочатку. Бачу, які серії мною вже переглянуті.



Когда Никита была крайне проблемным тинейджером, от смерти её спасло секретное агентство США, известное как Подразделение, которое подстроило её казнь и убедило, что ей дали второй шанс начать новую жизнь и возможность послужить своей стране. Однако ей не сказали, что её тренировали как шпионку и убийцу. В конце концов Никиту предали и все её мечты были разрушены людьми, которым, как она думала, можно было доверять.

После трех лет в бегах Никита ищет возмездия, ясно дав понять своим бывшим боссам, что она ни перед чем не остановится, чтобы разоблачить и уничтожить их секретное управление. Однако на данный момент Подразделение продолжает набирать рекрутов и обучать молодых людей, стирая любую информацию об их прежней жизни и делая из них хладнокровных и квалифицированных убийц. Одна из новых рекрутов, Алекс, только начинает понимать, что ждет ее в будущем и почему легендарная Никита приняла отчаянную попытку бежать.
Відповідь від: 19 Вересня 2013, 20:56:33
P.S. Юрко, ти таки підсадив мене на серіали  :=)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Серіали
« Прочитано #341 : 20 Вересня 2013, 14:00:18 »

Завжди радий. А на рахунок заміни - дивися всі, які я описував  ;)

Зараз 4-й сезон "Прослушки" у мене ну і по вихідних "Пуститися берега". Він для мене як еталон екшн серіалу!
Закінчаться - підуть "Ходячі мерці", бо якраз восени має бути продовження.
А далі знайду ще щось.

Якщо чесно - Прослушка на рівні "Нового дня". Може не така напружена і бойовикова, зате цілком реалістична і дуже гарно знята.
І гра акторів (багатьох) на рівні, і типажі персонажів прописані і поставлені класно. Завжди комусь співчуваєш і за когось вболіваєш.
 
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Серіали
« Прочитано #342 : 20 Вересня 2013, 15:31:34 »

Я вчора першу серію "Нікіти" подивилась. Не дуже мене заохотила для подальшого перегляду. Все ж таки не вдається уникнути порівнянь з фільмом та серіалом попереднім. Хоча чоловіків цей серіал мав би захопити завдяки головній героїні - азіатській красуні з оливковими очима Меггі Кью :)
Відповідь від: 20 Вересня 2013, 14:24:44
Сьогодні почну "Новий день" дивитись. Не багатосерійний та динамічний, наскільки я зрозуміла з відгуків про нього.
Ще цікавить серіал "Мгновения грядущего", чимось схожий на 4400. Юрко, ти не дивився?
Відповідь від: 20 Вересня 2013, 14:43:49
Це явно в дану тему  :D

Как я провела лето (школьное сочинение)

Лето я провела у бабушки в деревне. Мне там было очень интересно и весело. Вечерами мы с бабушкой сначала смотрели «Две судьбы», потом «Танго втроём», потом шёл «Татьянин день» и до начала «Дома-2» у нас был ужин. Мы кушали, смотрели «Дом-2», затем сидели и ждали его ночной выпуск, который ещё интереснее. Иногда мы не просто сидели, а смотрели «Кодекс чести-3», но он нам не очень нравился, потому что четвёртая программа у бабушки не показывала. Утром мы сначала просыпались и смотрели повторы «Двух судеб» и «Татьяниного дня», а повтор «Танго втроём» я не смотрела, что я, дура, что ли. Я шла к подружке и смотрела повтор «Агента национальной безопасности». Потом мы смотрели «Лолиту без комплексов» и бежали ко мне на «Мою прекрасную няню», потому что дедушка подружки в это время смотрел «Улицы разбитых фонарей», а мы их смотрели два раза ещё весной. После «Няни» и до «Двух судеб» мы смотрели «Любовь мою» и «Авантюристку». Однажды к нам приехала моя мама и разбила телевизор. Мы с бабушкой плакали, но к началу «Танго втроём» успели уйти жить к бабе Нюре на другой конец деревни. Правда, баба Нюра вместо «Дома-2» хотела смотреть «Бальзаковский возраст» и они с бабушкой подрались. Бабушка её победила, но посуды совсем не осталось и мы кушали из ведра. А один раз во время «Возвращения Мухтара» баба Нюра умерла, но её всё никак не могли похоронить, только успели между «Солдаты-9» и «Бандитским Петербургом» отнести к калитке. Потом нас всё-таки нашла моя мама, долго ругалась и прямо во время «Пусть говорят» увезла меня домой, куда мы приехали к «Сексу в большом городе», но мне посмотреть не дали, а заперли в комнате, где не было телевизора и я скучала. Теперь я не знаю, что случилось с Олесей и нашла ли она своего отца, который ожил ещё в 134 серии. Я боюсь, что это помешает мне хорошо учиться и стать звездой в «Доме-3», куда я сегодня ночью послала 23500 SMS-ок с папиного мобильного телефона. Вот и всё, что я делала летом, до свидания, оставайтесь с нами, не переключайтесь, реклама пролетит незаметно.

Полина, а фамилию я за лето забыла.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Серіали
« Прочитано #343 : 20 Вересня 2013, 16:15:48 »

 :'-( :'-( :'-(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Серіали
« Прочитано #344 : 20 Вересня 2013, 17:35:49 »

Ще цікавить серіал "Мгновения грядущего", чимось схожий на 4400. Юрко, ти не дивився?
Ну я ж не Брюс Всемогутній  ;)  :=)

Ще ні. Але Нікіту теж включав на 10 хв. Не моє однозначно.
Відповідь від: 20 Вересня 2013, 17:33:39
Поліна, ми з тобою!!!  :drink  :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Серіали
« Прочитано #345 : 24 Вересня 2013, 11:53:58 »

В останніх сезонах "Прослушки" на кадрах де йдуть початкові титри, у видах на місто Балтімор можна помітити церкву з золотими куполами.

Виглядає то приблизно так




Мене то зацікавило і досить легко я знайшов, що то церква тезка нашої калуської  :drink Теж грекокатолицька Св. Михаїла Архангела.

Також майже щосерії показують мерію


Відповідь від: 24 Вересня 2013, 11:48:21
Загалом, як я зрозумів  :moskali базувадися на цьому серіалі коли знімали своїх мєнтів.
Але ото "базування" було ДУЖЕ поверхневим і взяло лише саму ідею зняти серіал про роботу міліції з приколами.

То так як "Інтерни" злизали з "Клініки", хоча мені тоз злизування виглядає, як свясвятотатство.  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Серіали
« Прочитано #346 : 24 Вересня 2013, 20:21:13 »

Оце серіальчик! Те, що треба перед сном для прихильників Кінга :=)



Действительно ли в особняке «Красная роза» обитают привидения? Чтобы выяснить это, профессор Джойс Рердон приглашает шестерых экстрасенсов принять участие в опасном эксперименте: попытке разбудить сверхъестественные силы, обитающие в этом старинном доме. Необходимо отметить эту дату в своем календаре. И, на всякий случай, — застраховать жизнь.
По словам Стивена Кинга, Стивен Спилберг попросил его написать историю о самом страшном доме с привидениями, чтобы он снял фильм. Но писатель в то время попал в автомобильную аварию, которая едва не стоила ему жизни. Пока писатель выздоравливал, Спилберг ушел в другой проект. Поэтому Кинг написал сценарий для телесериала компании ABC.
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Серіали
« Прочитано #347 : 29 Вересня 2013, 13:54:26 »

Закінчення першоі серіі Нікіти заінтригувало все ж таки мене до подальшого перегляду :) В результаті 22 серіі першого сезону вже позаду. Історія з таємними організаціями, що фінансуються тіньовим бюджетом вже заіжджена до дир (а особливо з чарівним месником - колишнім агентом такоі організаціі), проте серіал не позбавлений індивідуальності. Сюжет цікавий, затягує. Вся інтрига серіалу закручується з фіналу першоі серіі, коли стає зрозумілим, що новобранець Відділу (так називається ця організація) крот Нікіти. Подальші подіі розвиваються досить динамічно, сюжет не засмічений беззмістовними теревеням та зображенням побуту героів, не перевантажений стріляниною. Глядача тримає завдяки вдалому поєднанню екшна та драми. Гарно поставлені сцени бійок.
« Останнє редагування: 29 Вересня 2013, 14:00:23 від advokat »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Серіали
« Прочитано #348 : 29 Вересня 2013, 13:57:39 »

 :D :D :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Серіали
« Прочитано #349 : 02 Жовтня 2013, 09:52:28 »

http://focus.ua/economy/284380/
Поклонники завершившегося на днях популярного американского сериала Breaking Bad (Во все тяжкие, укр. Пуститися берега) готовы заплатить за здание, который послужило домом главного героя, около миллиона долларов, однако хозяева не намерены его продавать.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Серіали
« Прочитано #350 : 05 Жовтня 2013, 10:19:05 »

Зараз дивлюся "Менталіст" в укр. озвучці від каналу "К1".

Такий собі, на четвірочку.

Сумую за "Прослушкою", яка для мене у особистому рейтингу стала на друге місце, зразу після "Пуститися берега" ("Breacking Bad")
Завтра подивлюся останню серію "BB". Дуже шкода, що серіал вже закінчився  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Серіали
« Прочитано #351 : 06 Жовтня 2013, 23:18:26 »

Подивився фінальну серію "Breacking Bad". Сильно! Просто молодці!
Не уявляю, що коли-небудь знімуть серіал, який мені сподобається більше.  :( :( :(
« Останнє редагування: 06 Жовтня 2013, 23:25:19 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


lion

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 114
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:15:46

    Звідки: Калуш
Серіали
« Прочитано #352 : 28 Жовтня 2013, 22:39:10 »

Оригинальное название: Восьмидесятые
Жанр: Комедия, ситком
Год выхода: 2013
Выпущено: "Гуд Стори Медиа",  совместно с «Леан-М»
Режиссер: Федор Стуков
В ролях: Александр Якин, Наталья Земцова, Александр Половцев, Мария Аронова, Леонид Громов, Дмитрий Белоцерковский, Юлия Сулес, Александр Новицкий, Роман Фомин, Ирина Чипиженко, Александр Мальков, Никита Ефремов, Анастасия Балякина, Артур Ваха, Юрий Королев, Николай Надежкин, Дмитрий Шевченко, Зоя Давыдова, Олег Балашов, Анна Цуканова-Котт, Наталья Карпунина, Игорь Лагутин, Роман Маякин, Елена Лебедева, Виктория Левкина, Олег Смирнов, Олег Комаров, Эдуард Чемодаков, Игорь Бондаренко, Илья Соболев, Дмитрий Собачкин, Максим Ратинер, Алексей Паничев, Екатерина Коновалова, Руслан Спояло, Сергей Климков
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Серіали
« Прочитано #353 : 30 Травня 2014, 09:54:23 »

Досить такий попсовенький серіальчик (для вбивання часу)
Person of Interest. Підозрюваний. У полі зору

Типу бойовичок і детективчик в одному наборі.
Сильно не затягує, але зацікавлює. Можна дивитися ;)
Відповідь від: 30 Травня 2014, 09:46:30
А ось цей справді вартий перегляду
Майстри сексу

Трейлер краще не дивитися! Зразу дивіться першу серію.
У серіалі є відверті сцени, тому не для перегляду з дітьми  ;)
Хотів описувати, але передумав. Подивитеся першу серію, а далі якщо сподобається - будете дивитися  ;)
Актори грають гарно, знято добротно, сюжет постійно підсолоджується полуничкою, тому не нудно  :-[
Бачу, що вже їх почали нагороджувати, а то тільки перший сезон. Продовження звісно буде ;)
Відповідь від: 30 Травня 2014, 09:51:40
Ну і не забувайте про "Менталіст"  ;)
Його вроді ще продовжують знімати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Серіали
« Прочитано #354 : 16 Червня 2014, 22:54:36 »

Наша вчителька англ.мови так захоплено розповідала про свою нову пристрасть, що вже і я підсіла. Серіал дитинства в новій інтерпретації з Бураком Ожчівічем в гол. ролі :) "Корольок птичка певчая" (сорі, не знаю, як прийнятно перекласти на укр.м.) 2013 року.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Серіали
« Прочитано #355 : 07 Липня 2014, 18:33:16 »

Продивився 3 сезони Person of Interest. Підозрюваний. У полі зору і продовжив Майстри сексу.
Враження не змінилися від описаних  тут
Так що раджу обидва.
Тим більше, що 4-й сезон Підозрюваного почнуть показувати вже восени, а Майстри вже б мала бути перша серія другого сезону  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Серіали
« Прочитано #356 : 27 Вересня 2014, 17:40:57 »

Свіженький цьогорічний серіал, дуже бомбезний у свому жанрі. Це вже навіть з музики, та картинки під час титрів зрозуміло :) :good Хлопцям точно сподобається.

СПРАВЖНІЙ ДЕТЕКТИВ
В головних ролях Метью Макконехі та Вуді Гарельсон. Дуже приємно здивувала гра Макконехі. Кері Фукунага - крутий режисер :)
Як і в будь-якому детективному серіалі, основні події розгортаються навколо розслідування вбивбства. Але не робіть поспішних висновк щодо нудності таких сюжетів. Спочатку здивувалась участі Гарельсона та Макконехі у серіалі, але коли почала дивитись, зрозуміла їх вибір. Серіал 8-серійний, кожна серія приблизно годину часу триває, але пролітає, як одна мить. Чекаю на 2-ий сезон (обіцяють, що буде, правда з іншими персонажами та історією).



З українською озвучкою  http://moviestape.com/katalog_serialiv/detektyvy/5836-spravzhnij-detektyv.html
« Останнє редагування: 28 Вересня 2014, 01:44:12 від advokat »
Записаний

quicksilver

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +593/-21
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1029
  • Останні відвідини:
    11 Вересня 2019, 07:17:57

    Звідки: тутешній
Серіали
« Прочитано #357 : 27 Вересня 2014, 17:51:03 »

ага, серіал - супер, знімають повнометражку
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Серіали
« Прочитано #358 : 27 Вересня 2014, 17:52:24 »

Клас! Поки чекаю, йду знайомитись з Ганібальчиком поближче)))) Ніяк нормально до цього серіалу не доберусь
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Серіали
« Прочитано #359 : 27 Вересня 2014, 20:19:44 »

Ганібальчиком поближче))))
Мені "Майстри сексу" в 200 разів цікавіші  :-[
Відповідь від: 27 Вересня 2014, 20:18:39
А Справжній детектив гляну.  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.