Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Цікаве фото і відео.  (Прочитано 339802 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #780 : 16 Жовтня 2016, 14:14:25 »

Художні роботи Адама Хиллмана

















Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42

Цікаве фото і відео.
« Прочитано #781 : 24 Жовтня 2016, 09:59:39 »

Без реклами
http://www.samsung.com/ru/consumer/mobile-devices/wearables/gear/SM-R323NBKASER/?cid=ru_sns_facebook_gearvr_171016_all1835
нашi дiти подарували от таку забавку , тiшились цiлий вечiр . Там е программа пiдключення до Гугл мап , то я вiртуально сувавсi по Калушу  :good :good
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #782 : 24 Жовтня 2016, 11:32:42 »

Типу намікаєш, що такого понаписував тут, що вже реально по Калушу побробити маєш страх, шо завернут самольот?  :dopovid

Наше СБУ то не ваше ФСБ. У нас затримують і відпускають. А у вас вже як попав - то попав...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42

Цікаве фото і відео.
« Прочитано #783 : 24 Жовтня 2016, 12:37:05 »

шо завернут самольот?
  самольоти не лiтают  , шкода  :(
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #784 : 07 Листопада 2016, 01:31:07 »

Human Population Through Time

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=PUwmA3Q0_OE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=PUwmA3Q0_OE</a>

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #785 : 15 Листопада 2016, 02:02:59 »

Американцы удивительно не практичные, постоянно спасают дармоедов и все равно для них они пендосы

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42

Цікаве фото і відео.
« Прочитано #786 : 15 Листопада 2016, 07:42:54 »

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #787 : 15 Листопада 2016, 07:51:53 »

Гарна пісня  :prapor:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #788 : 22 Листопада 2016, 07:09:20 »

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #789 : 26 Листопада 2016, 21:27:42 »

Німкені з жиру бісяться    :=)

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=BKezUd_xw20" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=BKezUd_xw20</a>

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #790 : 27 Листопада 2016, 09:39:49 »

Кабаре звичайно, але гарно зіграли і людям весело.  :good
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #791 : 27 Листопада 2016, 17:40:09 »

Чорна пятниця  ;)
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=q-qPLUtfehA" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=q-qPLUtfehA</a>
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #792 : 27 Листопада 2016, 21:07:48 »

І воно щороку лише посилюється і гіршає...  :(

А ще такі кадри мені дуже нагадують одну річ - як людство балансує на межі самознищення і як страшно буде, якщо станеться якийсь глобальний катаклізм!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #793 : 27 Листопада 2016, 21:25:41 »

І воно щороку лише посилюється і гіршає...

А я тобі поясню чому - знижки там бувають до 90% . Уяви собі що ти можеш щось купити за 10% - підеш чи не підеш ? А якщо пару "гарячих" хлопаків зустрілись - ось і місять один одному черепки . Я вважаю що то не є чимось занадто страшним . Особисто поржав як кінь з відео  :=)    :=)    :=)   

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #794 : 27 Листопада 2016, 21:44:44 »

Ти не зрозумів моєї думки і не треба думати, що я не в курсі що воно таке.
А на рахунок поржав і не страшне - тут вже я не розумію...

Вчора у Фуршеті стикнувся з жіночкою біля ящика з зеленими бананами у якому було лише одне гроно жовтих. Коли я підійшов, вона вже мнула пакетик, щоб взяти оті жовті.
Я взяв пакетик, швиденько відкрив  і беру то гроно і пхаю собі в пакет, поки вона все ще тре...
Вона аж вніміла. Сказала щось типу "оба, це ж треба..."
А я такий:
- А, ви теж їх хотіли? Ну, я не знав... Беріть.  :=)  :D

Це значно приємніше, ніж забрати комусь щось з-під носа. Не кажучи вже про те, щоб через якийсь кусень пластмаси з електронікою - розвалювати комусь писок.
Для мене це нижче рівня годування з лопати!
І ржати з того, що інший представник твого виду демонструє ознаки найвищого рівня деградації - це те саме, що з хворого сміятися. Тільки це ще й страшно, бо усвідомлюєш, що таке ніхто лікувати не збирається, а кількість таких хворих навколо тебе щороку зростає.
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #795 : 27 Листопада 2016, 21:59:37 »

Це значно приємніше, ніж забрати комусь щось з-під носа. Не кажучи вже про те, щоб через якийсь кусень пластмаси з електронікою - розвалювати комусь писок.
Для мене це нижче рівня годування з лопати!
І ржати з того, що інший представник твого виду демонструє ознаки найвищого рівня деградації - це те саме, що з хворого сміятися. Тільки це ще й страшно, бо усвідомлюєш, що таке ніхто лікувати не збирається, а кількість таких хворих навколо тебе щороку зростає.


Ось тому я і ржав . Так я ти порівнюєш себе ( чи людину у якої мозги варять ) з людьми , у яких варить лише шлунок і дупа . Ну при всіх бажаннях таких людей дуже і дуже багато - це уже проблеми природи . Я особисто не можу їх за це засуджувати , крім того вони самі будуть ржати з того відео ( але після , після "того"  ) - я же дійсно ржав як кінь дивлячись на цю кумедію . Все таки з 300 млн людей десяток диких мордобоїв - це чиста фігня . Будем вважати що вони так "розслабились" . Крім того не забувай , що на заході в психушку запихають лише людей , які дійсно особливо небезпечні для суспільства , а решту живе собі нормальним життям приймаючи пігулки . Так що я особисто вважаю що все ок .

Між іншим там хтось ще відео знімає і уже рже .
« Останнє редагування: 27 Листопада 2016, 22:10:32 від ББА »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #796 : 27 Листопада 2016, 22:11:47 »

Ну може і так. Все ж оптимістичніше  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42

Цікаве фото і відео.
« Прочитано #797 : 28 Листопада 2016, 18:17:56 »

:prapor: :D
Юрий Касьянов
Подписаться · 21 ч ·
 
Разговор с президентом.

Пётр Алексеевич, как же так получилось, что вас стали сравнивать с Виктором Фёдоровичем?.. Ведь обидно, в самом деле: Янукович страну сдавал Москве, а под вашим чутким руководством Украина с Россией воюет. При Януковиче армию сокращали, а вашими стараниями — увеличивают и укрепляют. При Яныке страна напрямую зависела от российского газа, а теперь — через европейских посредников.

Есть разница. Есть! При президенте Порошенко стало модно ходить в вышиванках, вывешивать флаги, и даже страшных правосеков теперь никто не боится. Страна меняется к лучшему: постоянно принимаются судьбоносные законы, делаются ключевые назначения, добросовестно имитируются реформы, и дороги в Киеве ремонтируются.

Но ведь не для этого вас избирали, Пётр Алексеевич. Страна меняется всегда, общество не стоит на месте, технологи совершенствуются - появился 3G интернет, электромобили, и полстраны сидит в Фейсбуке. Тоже ваша заслуга?.. А попробовали бы вы не воевать во время войны, и армию не увеличивать перед лицом открытой агрессии, но так не бывает...

Кто, кстати, обещал закончить АТО за считанные часы?.. Ах, не знали, что Россия нападёт?.. Так чего же в президенты шли — президент всегда всё знает, слов на ветер не бросает, порожняк не гонит... А уж если Россия напала, то воевать надо в полную силу, Украину защищать по Конституции, а не плакаться в жилетку французам и немцам.

Где, кстати, ваш бизнес, который вы торжественно клялись продать?.. В офшорах?.. А Липецкая фабрика — в Липецке?.. Не хотите рассказать, как вы стали миллиардером в нищей стране? Как все эти фабрики и заводы, построенные трудом нескольких поколений украинцев, оказались в вашем кармане?..

Расскажите в День памяти Голодомора, как построенные большевиками за проданный хлеб флагманы советской индустрии оказались в собственности основателя Партии регионов, который даже свечку и горшок с цветами покупал за государственный счет?..

Расскажите нам, как друг Путина Медведчук стал представлять интересы Украины на переговорах с агрессором. Объясните, как он летает в Москву, когда все полёты в Мордор запрещены?.. Один раз наберитесь смелости, и скажите украинцам, когда закончится война на востоке, и чьей победой?..

Объясните нам, как получилось, что регионалы снова вернулись во власть. Почему везде и всюду вы ставите на государственные должности не достойных людей, а лично вам преданных, личных друзей?..

Как вам удалось погасить пламя патриотизма, дискредитировать настоящих революционеров и первых добровольцев, предать анафеме всех несогласных?.. Расскажите, как вы украли победу Майдана?

Где-то рядом с этой живописью лежит золотой батон...
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #798 : 01 Грудня 2016, 21:53:21 »

А ще такі кадри мені дуже нагадують одну річ - як людство балансує на межі самознищення і як страшно буде, якщо станеться якийсь глобальний катаклізм!

Навіть не знаю що сказати . В таку погоду при такій видимості та ще й гнати по шоссе ?

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=0UaHn_ROnyQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=0UaHn_ROnyQ</a>

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #799 : 07 Грудня 2016, 03:40:09 »

Introducing Amazon Go and the world’s most advanced shopping technology

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=NrmMk1Myrxc" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=NrmMk1Myrxc</a>