Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Комп`ютерні магазини, сервісні центри  (Прочитано 53606 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Wipsa

  • Початківець
  • *
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    10 Грудня 2012, 14:24:31

    Звідки: незалежності
Комп`ютерні магазини, сервісні центри
« Прочитано #60 : 27 Листопада 2010, 11:08:26 »

все таки найшов в діавесті таку бандуру http://www.sokol.ua/asus-lion-square-s775am2am3/p62980/. Правда за тиждень ще не привезли :unknow
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Комп`ютерні магазини, сервісні центри
« Прочитано #61 : 27 Листопада 2010, 12:20:41 »

Я теж фанат тиші. Кумарить страшно коли ящик гуде як січкарня, але пішов дешевшим шляхом. Купив проц низьковатний і кулер скручую прогою на половину. А ще кулер від БЖ заживив від 5V. Працює трохи голосніше за ноут і то переважно через шум від двох вінтів а не через кулери.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Комп`ютерні магазини, сервісні центри
« Прочитано #62 : 28 Січня 2013, 10:46:45 »

Недавно купив тестю вайфай роутер встановив його та захотів підключити лаптоп по файфаю. ну лаптоп трохи старенький ще й на ньому стоїть тугенька віста. короче не вийшло в мене підключитись в тестя. і я його забрав додому. привести до тями ОС і все ж таки підключитись до вай фая. мучив я його довго. в результаті виявилось що на корпусі є спец кнопка котра вмикає вайфай, тако ще не бачив, але саме головне що знайшов вайфай мережу , підключився, та інтернету не дало. ну я мучився мучився, а потім думаю їду до хлопців мудрих. було це на другий свят вечір, і більшість магазинів вже були закриті. тому я випадково потрапив в Компютерний всесвіт якщо не помиляюсь біля сако на проспекті. прийшов туди. так і так кажу . допоможіть нубу.  Хлопчина подивився підключився каже є конект є інтернет все гуд. ну я як лошара беру лаптоп їду до тестя. і знов ніфіга. приїжджаю знов в той магазин. і знов той хлопчина взявся подивитись в чому проблема. нарешті ми знайли причину. він показав що зробити. ну і нарешті чому я все це пишу тут. Коли я спитав того хлопця, до речі звати його Діма, скільки коштує його робота. він сказав що нічого не потрібно,  я здивувався такому альтруїзму, бо в наш час такого мало зустрінеш, перепитав може пиво, сказав що не пє і що б я нічого не вигадував . короче віднісся до мене як до рідного тата. і вислухав і допоміг і час витратив. Короче рекомендую.
так як Діма відмовився від матеріальної винагороди, тому ще раз хочу йому подякувати. За нормальне відношення до людей.   :frend
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Kotlinnvalemar

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    21 Липня 2017, 11:14:52

    Звідки: Киев
Комп`ютерні магазини, сервісні центри
« Прочитано #63 : 05 Липня 2017, 14:03:26 »

[hide post=10 login=1 karma=5]Можу порекомендувати такий магазин citycom.ua я брав тут ноутбук Acer https://city.com.ua/catalog/notebooks_netbooks/acer/
загальна оцінка магазина 4 из 5 [/hide]
« Останнє редагування: 05 Липня 2017, 15:24:38 від yurko »
Записаний