Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 28 днів

Автор Тема: Протоколи сіонських мудреців  (Прочитано 184647 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #340 : 21 Серпня 2009, 21:42:29 »

було несправедливо, щодо ВАс
Приймаю, хоч не хотіла ні в чий город каміння кидати. Я завжди вважала, що істина народжується в дискусії, тому і встряла в цю, бо давно і багато на цю тему читала. Моя спеціальність - історія, і мене ще з тих часів коли вчилася цікавило звідки це взялося. А сумніви були, доки не натрапила на "Протоколи" Ну дуже вже на мою думку правдоподібно. Тай аргументи "за" - дуже переконливі і грамотні, підкріплені історичними фактами, документами, натомість аргументи "проти" спираються тільки на те, що "це неправда, це "антисемітизм" (без пояснення, чому нема "антиукраїнізму, антиіталіїнізму, антигерманізму), це негуманно... Я не спрощую до того, що в усіх наших бідах винні жиди і якщо їх нестане, то на Землі наступить Рай. Власне, я закликаю замислитись яка саме роль наша має бути в нашому житті - роль виконавців чиєїсь волі, чи роль господарів свого життя.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #341 : 21 Серпня 2009, 21:48:22 »


Ні бо я серед усіх повідомлень лише Ваші розумію ;) :bouquet:
А я китайської не знаю ;)
[/quote] Ну Слава Богу,то може вже якось порозуміємось :))
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #342 : 21 Серпня 2009, 21:50:47 »

Ну Слава Богу,то може вже якось порозуміємось Посмішка
Хіба що у темах про вірші стосунки та почуття  ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #343 : 21 Серпня 2009, 21:51:45 »

А я не буду вибачатися, бо у Люсин город не кидав. Хотів був у попередньому пості пояснити і обгрунтувати. Шкода що не зробив цього.
А тепер скажіть, ви бачили фільм "Білий бім, чорне вухо" ?
А плакали?

А фільми про війну часто дивитеся?
А часто плачете?

Це природно. Я не знаю чи це правильно, але це природно. Тому я б не радив всі чужі пости читати від супротивного. Раз пише, що люди більше співчувають тваринам, значить вважає, що ті, що пишуть про змову - недоумки.
А то вже виходит майже як тому анекдоті:
-Ведведю, у тебе сірники є?
-Ні
-Значить ти імпотент.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #344 : 21 Серпня 2009, 21:54:51 »

А я не буду вибачатися, бо у Люсин город не кидав.
Я просто перейшла на особистості, не люблю, коли це роблять зі мною, бо ображаюсь, тому і вибачилась, але це не означає, що я підтримую інші речі... :offense
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #345 : 21 Серпня 2009, 21:55:34 »

http://forum.kalush.info/index.php?topic=670.0
у нас уже була тема про євреїв і їх роль і нашому суспільстві.
власне я там багато сказав, що думаю про даному питанні. на дещо у мене зараз думка змінилась.
особливо переконуюсь, що подібні "знання" нікому не потрібні і можуть принести тільки зло.
одним словом, мудрий і сам розбереться, що і до чого, а дурному і так не допоможе.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #346 : 21 Серпня 2009, 21:58:30 »

Раз пише, що люди більше співчувають тваринам, значить вважає, що ті, що пишуть про змову - недоумки.
Як на мене, то це вже перебільшення. А з якою метою, не зрозуміло. По - моєму було чітко сказано - раз дозволив собі засумніватися в тому, що всі жиди такі ж чесні люди як і ми, то "антисеміт", а раз антисеміт, значить собак любить більше ніж людей, і біді тварин співчуває більше, ніж людській.  :duvno Чи я неправильно зрозуміла?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #347 : 21 Серпня 2009, 22:04:50 »

а дурному
дай цьвока, то си око вибере...

Відповідь від: 21 Серпня 2009, 21:58:48
Люсю, не правильно. Бо звязали до купи 2 неповязані висловлювання. То софістичний метод доказу.
І щоб у вас не виникало більше хибних вражень про мене, я скажу прямо.
Як не дивно, але я вважаю, що праві і ви з Д_Ванею і Ромашкін з Тенділайт.
Не треба доводити хто у чому не правий, краще дотримуватися ТЕМИ запропонованої її автором. А тому відійти віз питання любові до тварин і вини євреїв у тому зо в ліфті напісяно і обховорювати вірогідність існування всесвітньої змови (у тому числі масонської).
Ви можливо мене і не підтримаєте, але то би було компромісом. І тема не загнеться і ймовірних конфліктів не буде.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #348 : 21 Серпня 2009, 22:07:21 »

Бачиш... потрібний був посередник, який усе розставить на свої місця :bouquet:
АЛІЛУЯ :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #349 : 21 Серпня 2009, 22:14:22 »

Дякую, але чогось думаю, що Амінь кричати ще рано  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #350 : 21 Серпня 2009, 22:22:40 »

мудрий і сам розбереться, що і до чого, а дурному і так не допоможе
може і так, але проблема в тому, що якраз це і є в плані - дати нам тільки ті "знання" які нам (гоям) треба і нам "не зашкодять".
 То, Ви,romashkin, уже не думаєте, як у тій статті, на яку ви даєте цитату "Український нарід пережив за свою історію скільки лих, що трагедія жидівського народу з ними не зрівняється. Та про них хтось у світі знає? Про них говорять в Україні?
А от про жидівські біди знає увесь світ і співчуває їм і допомагає. Бо кожен представник цієї нації, де б він не був – у першу чергу думає за свій нарід. І все робить для його блага.
Багато в чому нам треба вчитися у жидів... "
А ще ви також сказали, що нам треба змінюватися і вчити своїх дітей поважати самих себе. Це правда, але чому серед навчання повазі до себе не можна згадувати тих, хто нас зневажає? І вчити дітей протистояти тій зневазі? Бо це "не по-людски"?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #351 : 21 Серпня 2009, 22:25:23 »

Це правда, але чому серед навчання повазі до себе не можна згадувати тих, хто нас зневажає?
в такому контексті, як згадуєте ви - це утопія. і навчання закінчиться не самоповагою, а ненавистю до іншого.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #352 : 21 Серпня 2009, 22:27:08 »

Та не тому.Просто нас все більше вчили ненавидіти ворогів аніж любити братів. Тому і зараз саме патріотичне виховання на доброму у більшій потребі ніж ефімерне підвищення патріотичного духу на образі ворога.
Це я не Ромашкіну апелюю а Люсі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #353 : 21 Серпня 2009, 22:38:42 »

А тому відійти віз питання любові до тварин і вини євреїв у тому зо в ліфті напісяно і обховорювати вірогідність існування всесвітньої змови (у тому числі масонської).
так а я ж про що ж? я ж про те ж ! не я почала про любов . Я про масонську змову. А мені кажуть - якщо ти віриш у масонську змову - то ти не любиш людей. Я шукаю не тільки підтвердження цієї теорії, але і заперечення, а нема заперечень, тільки істеричні верещання, або образи на анисемітизм.... на мою думку.... не знайшла я гарного аргументованого заперечення... хтось знайшов?
Відповідь від: 21 Серпня 2009, 22:28:00
патріотичне виховання на доброму у більшій потребі ніж ефімерне підвищення патріотичного духу на образі ворога.
ну чому треба обовязково або вчити когось любити, або вчити когось ненавидіти. А чому не можна просто вивчити методи маніпулювання і навчити їм протистояти. чому треба обовязково казати - це твій ворог, а це друг, чому не можна навчити добре обмірковувати свої дії, виходячи з того, чи принесе це користь тобі і твоєму народові, а чи ти робиш це, бо тобі хтось сказав, що так "правильно"?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #354 : 21 Серпня 2009, 22:46:00 »

Ну а якшо так як я та + так як ви виховувати дітей, щоб не були байдужими.
Звісно вже як подорослішають то і очі їм відкривати на те, що є і такі що хочуть лоханути.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #355 : 21 Серпня 2009, 23:06:47 »

 Я хочу подякувати всім, хто сьогодні приєднався до цієї дискусії. Хоч вона майже балансувала на межі перейти на особистості, але вийшла дуже цікавою. Я отримала задоволення від часу проведеного не даремно )))
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #356 : 22 Серпня 2009, 11:13:28 »

В настоящее время термин обозначает враждебность по отношению к евреям и/или иудеям, а не ко всем народам семитской языковой группы.
Чому не назвати це простіше - жидофобія?
Відповідь від: 22 Серпня 2009, 11:10:25

Ми відкидаємо сам термін «антисеміт» у тому семантичному значенні, яке нам нав’язують сіоністичні і просіоністичні ЗМІ в Україні. МАУП і багато українських інтелігентів борються не з жидами і виступають не проти них. У самій МАУП працює і навчається чимало представників жидівської нацменшини, і з них ніхто не поскаржиться, що його ображають чи зневажають за національною ознакою чи належністю до юдаїзму як релігії. Вся справа в тому, що журналісти і науковці, а не сама МАУП як навчально-освітній заклад, говорять народові правду про засилля в Україні сіонізму як расистської ідеології. У цьому правда і зусилля заткнути рот журналістам і публіцистам із газет і журналів, що виходять при МАУП, дискредитувати вчених цього найпотужнішого недержавного навчального закладу в Україні. А «антисемітизм», як пише Мартен Давидович Феллер, «у слові «антисемітизм штучне все. Неправда полягає вже в тому, що скерований він насправді не проти семітів, як таких, а лише проти одного семітичного за першокорінням народу — євреїв — і отже, коли точно, цей напрям (?) мав би називатися, скажімо, антиюдізм». Тож ми засуджуємо сам беззмістовний термін «антисемітизм», який скоро, очевидно, сіоністи нам чіплятимуть, як фашисти чіпляли жидам нарукавники із зіркою Давида. Що, фашизм змінив обличчя!? В Україні вже відроджена жидівська державність, яка відомо як діяла в 1918—1938 рр.

Персонал Плюс № 39 (190) 29 - 5 жовтня 2006 року
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #357 : 31 Серпня 2009, 10:51:05 »

Хочете, - вірте, Хочете, - ні..... http://rus.4post.com.ua/politics/141684.html
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #358 : 31 Серпня 2009, 21:54:52 »

Мені якось все одно хто Яценюк за національністю, а тим більше хто його жінка. Він і так президентом не буде.

Якщо його дійсно так пропхали євреї, то нема чого трепіхатися! Усьо пропало!
Насіліє нєізбежно! Разслабтєсь і получайтє удовольствіє.

Запамятайте лише одне. Навіть якщо то все правда про змову, то тим масонам все одно потрібна слухняна робоча сила. А тому такі як ви і я у безпеці. Всьо буде як і було!  :drink

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #359 : 31 Серпня 2009, 23:46:14 »

то тим масонам все одно потрібна слухняна робоча сила. А тому такі як ви і я у безпеці. Всьо буде як і було!
А мене колись за таке дехто звинувачував у "приниженні українського народу".....
Записаний