Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 28 днів

Автор Тема: Протоколи сіонських мудреців  (Прочитано 184578 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #320 : 20 Серпня 2009, 19:59:27 »

Гм,а то місць де я пишу,що нам треба робити щоби не бути гоями,ніби ніхто і не бачив.Таке враження що читати починають з останнього повідомлення.До чого тут ненависть до євреїв,я не євреїв закликаю ненавидіти,а себе поважати!А масони однозначно!вороги людства і Бога.А ворога треба знати в лице і наміри його потрібно знати, для свого ж ЗАХИСТУ.і не просто знати,а протидіяти.Але маю підозру,що праві вони коли кажуть,що гої не здатні ні мислити ні діяти обливо разом.Гої будуть дальше їсти модифіковані продукти,щепити своїх дітей невідомо чим,щоб ті помирали,іти на війну невідомо за кого і за що ,щоб перетворитися на фарш, і  ПРОСИТИ  під жидівськими банками свої нещасні копійки.Хто не згідний? Хай розкаже брату,сусіду,хай стає людиною і веде чисте життя. В кінці кінців і Христос нас цього вчив.І дітей своїх треба вчити що вони повинні вирости людьми.І тоді коли нас не можна буде тримати за вожжі,вони самі себе з'їдять,як щурі в залізній бочці.Бо всі ті негативні якості яких вони нас навчили і нав'язують нам,їм належать в більшій мірі.Бо їхня хитрість і жадоба до багатства настільки очевидна,що і говорити вже про це не потрібно.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #321 : 20 Серпня 2009, 20:10:24 »

в принципі досить було замість протоколів викласти кусок цієї статті де без зайвих пояснень просто викладені положення з талмуду. Для чого? Просто щоб їх знати. Я вже писав, що хоча і вірю в існування змови також вірю, що на нас українців значно більше впливають інші змовники. І хоч велика частина з них є євреями, та не через релігійні чи змовницькі причини вони нас гноблять, а лише через фінансові.
Звідки ж тоді антисемітизм? А все дуже просто. З минулого. Я вже писав, що у 1900 му році у Калуші на 10 000 населення було 6 з гаком тисяч євреїв. Вони всі гнобили бідних українців? Звісно ні, останніх просто би на всіх не стало. То чому ж я від діда так багато чув недоброго в їх бік? А якраз через зневагу, ненависть, зверхність і споювання та затягання у боргову яму.
Це правда було.  Найбільше зверхність та зневага.
Дід був футболістом і розповідав, що жиди навіть не хотіли грати на першість міста, бо воліли грати лише між своїми командами.
Але тим не менше мій дід здобув фах шевця працюючи у жида. Так рік працювалося задурно, а на кінець другого року жид давав диплом. То зараз ПТУ, а у Німеччині і зараз газда що закінчив типу ПТУ має право давати дипломи своїм учням помічникам (типу як коров годувати, як на тракторі косити і т.п.).
Потрібно просто знати що таке є. І ще треба пам'ятати інше. Єврей - то національність, а не діагноз. Так є фанатики і зазнайки. Так можливо між ними аж занадто таких багато, але як каже Ромашкін ніж має бути біда, то ліпше таких тем  не зачіпати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #322 : 20 Серпня 2009, 21:03:13 »

Байка,а може бувальщина в тему."Ведуть німці Василя і Михайла розстрілювати,дивиться Василь та й шепче"Дивися Михайле ліс поряд,давай ти в одну сторону,я в другу може втечем".А Михайло -"та куда вже втечем,як є так є,аби вже гірше не було".
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #323 : 20 Серпня 2009, 22:58:43 »

люди з антисимітською філософією
Поясніть, будь ласка, як термін "антисимітизм" корелює з євреями
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #324 : 21 Серпня 2009, 09:59:53 »

що сіоністська верхівка ставиться до простих євреїв гірше, ніж деякі форумчани до тварин

так і виходить, що  як люди з антисимітською філософією так і сіоністська верхівка яку вони так не навидять, одаково краще ставляться до собак

Мені не зрозуміло ваше запитання doktor-maks , бо робила висновок з вашої думки.
Я звичайно можу вираховувати процент кореляції у цих співвідношеннях хоча не розумію навіщо?

сіоністська верхівка ставиться до простих євреїв гірше, ніж до тварин
деякі форумчани ( з антисимітською філософією) ставляться до диких тварин краще ніж до євреїв, іншими словами до євреїв гірше ніж до тварин.
Звідти і висновок що і ті і други ставляться однаково погано до євреїв тобто гірше ніж до тварин.
Де:
Антисемітизм - як явище (не як науковий термнін) то будь-яка філософія яка проповідує (мяко кажучи) нелюбов до євреїв.
Сіоністська верхівка, як я це розумію - то євреї  або люди що проповідують філософію, з лояльним ставленням до євреїв.
Як одна так і друга філософія чи світогляд (не хотіла б тут розпочинати наукову дискусію про кореляцію понять) передбачає любов до своєї і ненависть до іншої нації?
Хочу ще сказати, що ця тема вічна і на зубах і ні до чого крім розпалювання ворожнечі не веде.
 Ця війна між євреями і нееєвреями точиться з обох сторін.
З хололдною зброєю, газовими камерами і Бабиними ярами  з однієї сторони і кредитами, депозитами, біржами з іншої... і поки нічия.
Крім того мені трохи не подобається таке собі фарисейство, коли в одній темі говориться про вічні цінності, віру та духовність, а в іншій суперечка, щодо корреляції понять, які зовсім не повязані з добрим та вічним.  :!!
Я прошу вибачення, якщо когось образила... намагалась не переходити на особистості для себе вважаю тему закритою  :bouquet:
 
 

 
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #325 : 21 Серпня 2009, 12:50:26 »

DVania, +1
Люди, бачите, як жиди нам мозок затуманили. Ніхто ніде не казав - "бий жидів! і таке інше, казали - вчіться розрізняти ворога, щоб уміти йому не датися. Але жиди нам втовкмачували з дитинства в голову, що якщо хтось сказав "жид" то він уже "антисеміт". Жидам нас зневажати можна, нам - не дай Боже, бо звинуватять в "антисемітизмі". Історія показала, що євреї зневажливо ставляться, до всіх, просто так, ні за що, просто зе те, що не єврей, а нам бачте треба дивитися - "хто добрий, хто поганий" Тобто все, про що пишуть у темах про жидівсько-масонську змову справджується навіть на прикладі нашого маленького товариства. Ішла мова про те, що нам треба навчитися розрізняти коли нами маніпулюють. Врешті решт розібратися, ЧОМУ існує той проклятий "антисемітизм" чим він підтримується, чи ким, де його коріння. Ніхто не казав про ненависть, це слово було тільки в постах тих, хто навпаки виказував лояльність, чи в постах де говорилося про ставлення євреїв до неєвреїв. Люди ділилися своїми думками і знаннями про те "зівідки ноги ростуть у цієї вічної теми"  А хтось побачив уже "небезпечні заклики, ненависть", "антисемітизм"..... Ми уже мислимо "по-гойски", тобто по-рабськи. Нехай нам плюють в обличчя , а ми будемо казати "дощ паде"
Відповідь від: 21 Серпня 2009, 12:31:28
А щодо ставлення до тварин - то, наприклад, собака цінує життя і любов свого хазяїна вище, ніж своє власне життя.... А людина таку вірність не те що відкидає- топче. Ми всі - творіння Господні, і євреї також, просто вони самі себе вважають інакшими. Нехай вони про себе думають що хочуть, а  нам треба знати, що вони про нас думають, щоб не дати їм це здійснити, нехай собі живуть у себе в Ізраїлі, на своїй землі обітованній. А гоям треба перестаи бути гоями. І нема чого порівнювати людей з тваринами, навіть якщо вони євреї.  ;)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #326 : 21 Серпня 2009, 14:14:39 »

Tandylight
Повтор питання
Яким боком антисемітизм (по Вашому "антисимітизм") стосується євреїв?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #327 : 21 Серпня 2009, 14:36:21 »

doktor-maks я на допиті ? :)
АнтисЕмітизм чи по моєму  антисИмітизм ( перепрошую за мої граматичні помилки не хотіла нікого образити своєю неграмотністю) до євреїв має пряме відношення.
Антисемити́зм (устар. юдофо́бия) — разновидность ксенофобии, идеология враждебного отношения к евреям как к этнической или религиозной группе, проявляющаяся в преследовании, унижении, насилии, нагнетании вражды и неприязни, дискриминации и нанесении ущерба по отношению к личности, общественной группе или части населения, по признаку принадлежности к еврейскому народу или из-за еврейского этнического происхождения и/или религиозной принадлежности к иудаизму. В настоящее время термин обозначает враждебность по отношению к евреям и/или иудеям, а не ко всем народам семитской языковой группы.
Крім того, якщо Ви не помітили, то мушу нагадати, що вийшла з дискуссії, бо вважаю помилкою далі дискутувати на цю тему...
Крім того, для мене , як для юриста, словосполучення "повтор питання" викликає стійкі асоціації з веденняя допиту, а не бесіди, чи дискуссії на "Вільному форумі", тому мушу підкреслити, що тон цього повідомення мені видався не зовсім коректним...
З усією повагою  :bouquet:

P.S. Може Вам варто самому відповісти на своє запитання, бо думаю, що Ви його задавали знаючи відповідь, або з метою щось заперечити, то може не томіть, а вже скажіть, що маєте на увазі. Бо не думаю, що Ви чекали від мене ссилок на Вікіпедію
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #328 : 21 Серпня 2009, 15:10:41 »

 :-D :D :drink
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #329 : 21 Серпня 2009, 18:57:59 »

Тема бачу починає переростати з цивілізованої дискусії,в допити і образи.А між тим на початку Ігор_О .коли закинув сюди ці "протоколи"старався пункт за пунктом розібрати що ж там пише і наскільки воно відповідає правді.І думаю менше всього хотів це робити для того щоби нагнітати ненависть.І я також вважаю,що це потрібно вивчати,бо це може допомогти нам усвідомлювати чому ми такі,і як нам стати кращими.Я думаю ніхто,крім самих масонів не зможе заперечити ,що вплив цієї організації на нас і взагалі на весь світ є колосальним.Жити за їхніми принципами і по їхньому плану,це все одно,що пустити дітей на мінне поле ромашки збирати.Але на жаль дехто вже побачив в цьому обговоренні ненависть,дехто може і справді занадто радикальний,дехто вирішив"блеснуть умом"і створити атмосферу неприязні.Одним словом іде до того,що насправді цікава і потрібна тема швидше за все перестане існувати.Пишучи,мені щойно прийшла думка,а чи можливо таке?щоби отак як ми тут сперечаємся,так масони сперечалися про те що гої можливо теж люди?а Христос їхній вчив любові і милосердя,а не пес він поганий???можливо???
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #330 : 21 Серпня 2009, 19:18:35 »

люди, вам морочать голову жидами та москалями, щоб відвернути увагу від основних проблем.

мені дивно, що дехто вірить у змову однієї нації над іншими. реально можлива змова великих грошей. Але гроші не мають національності. тому "попустіться" євреїв.

нехай собі живуть у себе в Ізраїлі, на своїй землі обітованній.
і як це здійснити? вивезти? викурити? ви вірите, що як не буде євреїв, ми станемо жити краще?

і без вашої пропаганди кожен справжній українець знає, що у всьому винні москалі і жиди.  :=) і подумайте добре, чи буде користь від подібної теми. люди різні бувають. якийсь пацан начитається такої пропаганди, і у серці затаїться ненависть на хитрих зажерливих жидів. не усі уміють адекватно сприймати інформацію.  :!!
власне, до чого я в цій темі перечусь. я не хочу, щоб наш форум став грунтом чи добривом, для росту подібної ненависті.

дядя Ваня встиг швидше від мене. :) але я так і не зрозумів його мети в даній темі? то любов чи ненависть ви пропагуєте?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #331 : 21 Серпня 2009, 20:29:18 »

та любов, любов.... Боже борони когось подумати, що я пропагую когось "витурювати, викурювати".. і таке інше. Просто, як казав Д_Ваня, якщо ми не будемо поводити себе так, як написано в масонській програмі, то їм не буде чого робити. На відкритий бій вони не стануть. Треба любити ворогів своїх" але щоб їх любити, треба ж їх принаймні знати, щоб знати, до кого не можна повертатися спиною. ))). Як кажуть - "прєдупрєждьон, значіт вааружон"
Люди, ну не будьте такі запрограмовані! Чому, якщо хтось говорить на цю тему, то це вже конче "фашиствующій анисемит"? І чому не можна пропагувати просто знання, а обовязково треба тільки або любов або ненависть? Чому ця тема не може бути, як і всі інші - де можна висловлювати свою думку, ділитися тим, що знаєш, а вона мусить бути обовязково однозначною - або ти "юдофоюб" (тоді ти гад адназначна) або ти любиш людей?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #332 : 21 Серпня 2009, 20:50:49 »

Дивне питання,здається я доволі ясно виражав думку.Постараюсь  ще ,я не ставлю питання любов чи ненависть,бо однозначно кожен християнин повинен пропагувати любов,любов до людини,до тварини і навіть отруйної змії чи скорпіона,АЛЕ навіть з великої любові ти не віддаш свою дитину ман'якові тільки тому,що він людина ,не засунеш в пазуху змію чи скорпіона.Бо це смертельна загроза.Коротче кажучи існують люди,оформленні в людиноненависницьку організацію,які зневажають,дурять знищують всіма можливими способами інших не таких як вони.і .т.д.Ми повинні знати якими способами і методами вони нас знищують,і я не раз на цьому форумі писав,що наше спасіння яке хочете,духовне,фізичне любе,залежить від нас.А дорогу до цього спасіння нам показав галеліянин Христос який прийшов боротися з гріхом,і проповідував любов і милосердя,АЛЕ зверніть будь ласка увагу як він звертався до фарисеїв і книжників,які і були цим зародишом з якого вилупилось масонство.Для нас не вихід той який вибрав для себе Гітлер,бо він підмінив євреїв арійцями і діяв за масонськими принципами сам,тільки вже дуже жорстоко і брутально і в кінці кінців тупо.Вони ж маючи такі ж ціли діють повільно,обережно по всіх фронтах,але з набагато більшим успіхом.Ми можем воювати тією зброєю яку Христос нам пропонує,а це любов але і не тільки,це жити чистим життям.Та не буду вже багато писати.Пропоную просто всім пригадати 10 ЗАПОВІДЕЙ БОЖИХ.і ще хочу не погодитись з тими хто пише,що справа тільки в грошах і їх більше нічого не цікавить.Помиляєтесь, коли грошей вже море,тоді хочеться насолоджуватись владою,чути себе всемогутнім,а над ким???Питання не стоїть,щоб знищити євреїв,питання самим вижити.Методи через які ВОНИ діють досить прості і називаються одним словом,гріх.От ще  на кінець приклад з телебачення,є така передача"За гроші"там де люди роблять дурниці принижуються за якісь певні суми.Так от ця передача є мікро відображенням тієї глобальної в яку ми всі втягнуті.
Відповідь від: 21 Серпня 2009, 20:32:45
Поки писав не бачив,що Люся вже відповіла,бачу вона хотіла мене підтримати,за що дякую)))бачу нас тут двоїх вже до антесемітів зарахували.і смішно і не дуже.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #333 : 21 Серпня 2009, 20:58:08 »

найжахливіші злочини людства чинились із найблагороднішою метою.
ви, як я знаю люди віруючі. отже, не судіть і не судимі будете.  :!!
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #334 : 21 Серпня 2009, 20:59:17 »

То мабуть через те, що ви звіряток дуже любите :-D

А якщо чесно, то як "психолог" скажу, що людям взагалі властиво більш гуманно і зі співчуттям відноситися до біди братів менших аніж до біди собі подібних.
Чи хтось не згідний?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #335 : 21 Серпня 2009, 21:05:53 »

Треба когось попросити,щоби глянув чи я бува не по китайськи пишу.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #336 : 21 Серпня 2009, 21:13:20 »

 Ви помиляєтесь. Як на мене, то тільки в анекдоті про українців говориться, що він святкує, як у сусіда хата горить. Але до біди все ж більшість людей ставиться так, як мали б ставитися - зі співчуттям. Інша справа, що біду, чи проблеми "братів менших" легше вирішити - обігріти, дати їсти і все. А біда людська - дуже велика буває. Я не хочу себе хвалити, я просто намагаюся робити, що можу. І моїм девізом НІКОЛИ не було - Чим більше знаю людей, тим більше люблю собак. Я просто вважаю, що треба допомагати всюди, де ти бачиш біду.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #337 : 21 Серпня 2009, 21:17:25 »

Треба когось попросити,щоби глянув чи я бува не по китайськи пишу.
Ні бо я серед усіх повідомлень лише Ваші розумію ;) :bouquet:
А я китайської не знаю ;)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #338 : 21 Серпня 2009, 21:23:21 »

 Ні, Ваня, не по-китайськи. Нас не розуміють, бо читають усе з позиції гоїв. Вони нам нагадують про заповідь Христа "якщо тебе вдарили по щоці - підстав йому другу"  Але це мабуть було комусь вигідно, щоб усі запямятали цю заповідь Христа, але забули, як він виганяв із Храму торговців і лихварів.  Люди завчили фрази про добро і про людськість і повторюють, бо бояться бути звинуваченими у страшному гріху "юдофобства", що в їхньому розумінні читай - людиноненависництво. Тут уже було сказано мало не ідолопоклонство перед тваринами.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #339 : 21 Серпня 2009, 21:29:07 »

І моїм девізом НІКОЛИ не було - Чим більше знаю людей, тим більше люблю собак
Тут уже було сказано мало не ідолопоклонство перед тваринами.
Це певне в мене камінь :(
Люся я маю вибачитись, то справді було несправедливо, щодо ВАс  :agree

Відповідь від: 21 Серпня 2009, 21:27:04
Щодо собак, то в мене виникли такі асоціації, бо Ви дуже міцно висловлюєтесь, щодо людей і від душі переймаєтесь тваринами  ;)
Записаний