Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: Протоколи сіонських мудреців  (Прочитано 184538 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #300 : 10 Серпня 2009, 10:13:43 »

Я все таки постараюсь прочитати до кінця,не дивлячись на те,що книжка швидше виглядає як художня,а не якесь серйозне дослідження і часам тяжко розібрати хто ж насправді автор,атеїст?язичник?російський націоналіст?
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #301 : 14 Серпня 2009, 16:45:01 »

Хоча і президент-єврей, то не велика біда, якщо він знає, що треба робити для України
А я не думаю, що президент - єврей знатиме, що треба для України. Він цього ні робити, ні знати не схоче. Президент - єврей прийде до влади, щоб знати і робити, що треба особисто для нього і для наближення їхньої мети (прийти до влади у всьому світі). Тому я не голосуватиму ні за кого, на кого є хоч підозра в тому, що він єврей. До речі, про відомі всім події які трохи до цієї теми - Я не підтримую Ратушняка, в тому ЯК він висловлювався, бо то був тон якогось "злодія в законі". Власне через той тон він і викликав таке обурення. Я не підтримую і його дії. Не справа полковника іти в атаку, його справа мудро віддавати накази. АЛЕ Я ПІДТРИМУЮ всім серцем ідею, яка прзвучала в його словах. Геть жидів, які хазяйнують в Україні! Най ідуть хазяйнувати в своїх кібуцах. А Яценюк, навіть, якщо він і не єврей, все одно не має харизми Лідера на мою думку.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #302 : 14 Серпня 2009, 22:11:31 »

Президент - єврей прийде до влади, щоб знати і робити, що треба особисто для нього і для наближення їхньої мети (прийти до влади у всьому світі).
Я певне договорюсь за ці два дні...своїми коментарями, але чомусь вперше стало незатишно від такої різноманітності тем антисемітського характеру на форумі...
Де впевненність, що Президент-українець буде робити усе для інших і буде знати що потрібно Україні...Хіба Кучма - був Єврей, чи Кравчук був Єврей чи Ющенко був Єврей...Далеко ми прийшли?
Навіщо стільки агрессії і безапеляційності :o
Я чомусь відразу згадала усіх євреїв яких знаю. Найулюбленніший і найцікавійший викладач у моєму університеті був Гон Олександр Моїсейович, свекруха моєї тітки - Іда Аронівна - з 18 років літала на літаках і захищала Київ, Варшаву. Так вона не створила свого оточення і не потягнула своїх у це пекло, бо не було кого бо батька вбили 
Так вони тягнуть один одного, якщо хтось вибивається, що заважає нам не топити один одного не змішувати з гів...ом, а підтримуватим один одного.
Чи євреї може погані бо вилаштовують відразу систему "своїх", а що ми далеко втікли, то тільки корупціонери - євреї беруть хабарі і знищують Україну... Давайте будемо відвертими і не будемо шукати винних...
Україна дуже багатонаціональна країна, і усі вони обрали жити у цій країні... І може так! І Яценюк - єврей, то що?
Не потрібно нам в одній темі жалітися що у Криму нас називають "Бендерівцями", а в іншій темі без краплі сумнівів кричати
Геть жидів, які хазяйнують в Україні!
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #303 : 14 Серпня 2009, 23:35:56 »

Таки так. І від того навіть, що ми лише будемо знати хто вороги, ми все одно сильніші не стаємо, бо із своїми дружити не вміємо.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #304 : 15 Серпня 2009, 00:15:37 »

Tandylight,Ви не повірите,але я раніще поважав сильно євреїв,можна сказати любив.І не розумів людей які "гнали на жидів",можливо з цього почалась моя цікавість цією нацією.І чим більше я дізнавався,тим більше мінялось моє відношення до євреїв,і повірте не безпідставно.Тут не опишеш всього,тому пропоную і Вам поцікавитись,поаналізувати,і по можливості об'єктивно зробити висновок.До речі робити висновки ,що якась нація погана,або добра по окремих випадках,або людях помилково.Я теж ніколи не стрижу всіх під одну "гребенку".Тема в якій ми тут пишем "Протоколи сіонських мудреців".Тому навіть якщо Ви вважаєте їх фальшивкою,все одно прочитайте і порівняйте з навколишньою об'єктивністю.Хоть це далеко не єдиний документ який відкриває очі на цих "богообранців.Я не горю ненавистю,і не пропоную нищити їх ні фізично ні морально,але застерігаю,що це вовки в овечій шкурі(можливо не всі),які нищать нас,і морально володіючи змі,і фізично володіючи фармацевтикою(різні не потрібні щеплення)ну і багато іншого.Ще навіть старші люди дотепер пам'ятають як євреї в своїх корчмах споювали наших селян і відбирали останній кусок хліба.Так і тепер споюють,дають кредити,а потім відбирають все,впроваджуюють аморальність і їм це вдається.А народ наш добрий,працьовитий і наївний не розуміє небезпеки .Поцікавтеся,історія довга і цікава і не все там так просто як нам хочуть розказати.Ми в першу чергу українці і ми на своїй землі,і нам самим вирішувати "антисеміти" ми чи ні,а не слухати чужих як нам жити і що робити.
Відповідь від: 14 Серпня 2009, 23:47:59
Не побачив зразу що Юрко написав.Тому скажу,це не зовсім так,візьму для прикладу армію.Коли я наприклад попав в "чурбанський полк",де нас українців було лиш пару чоловік,ми всі дружньо трималися,хоть на "гражданці"може би і взагалі не дружили.Бо розуміли,що то чужі,а ми земляки,хоть з часом і з ними подружились.Та і не були ті "чурки"нашими ворогами в прямому розумінні.Тим не менше ми усвідомлювали,що ми на чужині і це нас"волей-неволей"зближувало.А от тепер в Україні,в сьогоднішньому житті,українці реально не розуміють небезпеки,не знають про неї,тому і далі живуть по масонському плану,і далі продовжують деградувати.Якраз тому,що не знають,не сприймають серйозно,тому і такий результат.І ще, чому ми нікого не звинувачуємо в "антиукраїзмі",коли нас обзивають ЧУЖИНЦІ недолугими хохлами і т.п.Ми більше боїмося,щоби нас не дай Бог ,антисемітами не назвали.Бо нас століттями до цього привчали,з посмішкою,"доброжелательно"повільно і майже не помітно,заколисали.І ми заснули так ніби небезпеки нема, і вже підтявкуєм чужинцям на своїх.Біда.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #305 : 15 Серпня 2009, 01:14:55 »

До речі робити висновки ,що якась нація погана,або добра по окремих випадках,або людях помилково.
Я розумію про що Ви і навіть знаю що в деякій мірі так воно і є.
Але я лише висловлюю позицію, що не можна в будь-якому випадку говорити про це з ненавистю
Їх "національна риса" чи на віть філософія, просто складалась навіть не віками, а тисячоліттями.
Ця нація мала час на формування. У них є досвід, який їм показав, що відкрита боротьба то не завжди ефективно. Бо поки вони то зрозуміли  - більшу частину їх винищили. Так я розумію, що Ви скажите, що саме це вони намагаються на кожному кроці нагадати, але усі ми розуміємо де перегиби і не зважаємо, а де дійсно якісь історичні та суто психологічні моменти.
Я не кажу щоб ми любили євреїв бо у нас також є багатий досвід манипуляцій та використання нашого народу євреями, але чому вони повинні були любити нас  :unknow чи будь кого, якщо їх стріляли ( ще при Гайдамаках), палили ( Друга світова), ганяли за ворота (у середньовіччя вони не жили в містах) і т.п.. Зрозуміло, що дарма б не ганяли...
Я просто що хочу сказати, для мене взагалі неприйнятна будь-яка філософія  - як наднації,
 так і філософія що проти філософії наднації.
Для мене то по суті одне і теж.
І якщо вважати такі розмови нормальними і такими що мають право на життя, то тоді кожен почне діяти відповідно до своїєї філософії:
 Фашисти будуть ходити вулицями і проломлювати черепи усім хто не арієць, ще хтось влаштовувати "жидівські погроми", а ще хтось, хто любить гребсти усіх під одну гребінку, зможе принижувати наших жінок будь де, бо 8 з 10 жінок у борделях його країни то українки, то чим вони відрізнятимуться від позииції та філософії, що точаться навколо євреїв, тоді виходить що  такі філософські течії мають право на життя, але то несправедливо...
Адже ми прийшли до висновку, що фашистські течії по всій Європі призвели до агрессії та массового істеризму, який потім винщив десятки мільйонів людей...І домовились, що будьякий натяк на фашим буде каратись законом
Я згодна  DVania, що не глибоко знайомилась з темою в якій пишу, і справді справедливо Ви мені зробили зауваження, що то така тема і тому тут пишуть люди саме з цієї тематики, тому може й не потрібно мені було взахльоб кричати про несправедливість бо тут мається на увазі теоретичний та дослідницький характер...
Просто в мене був "час та натхнення"  ;) ( як в анекдоті про бійця УПА з мотузкоб) висловити свої емоції бо то швидше моє світосприйняття і я буду продовжувати вірити людям, що мене оточують по окремим вчинкам.
Але я згідна, що вирішувати повині ми на своїй землі як нам жити, лише одна маленька деталь... на цій землі також живе багато різних націй і вони нікуди не дінуться і живуть вони тут тому, що знають, що українці будуть з ними рахуватись і не вважатимуть їх на цій землі якимись меншовартісними...
А націй справді багато вірмени, грузини, болгари, греки, молдовани та румуни, поляки та німці, татари наприклад, причому теж живуть на своїй землі але і українці в тому числі, ті що у Криму теж вважають що татари там не повинні жити... Хто дав таке право вируішувати лише нам, адже вони теж українці бо живуть на Україні і багато з них дуже гарно розмовляє українською і дуже хоче жити тут..
Мене здається трохи занесло і я мала великі сумніви, чи писати тут, бо не люблю доводити комусь хто Палко вірить, щось.. у що я Палко невірю або не сприймаю  ;),  і дві теми на форумі обходила стороною бо вони занадто багато емоцій в мене викликали  :hot,

Зараз візьму тайм аут у цій дискуссії, бо то не суперечка... Можливо трохи глибше вивчу тему
 
Вам DVania хочу подякувати за делікатну відповідь, я вже писала, що на цьому форумі "живу" так довго і мені цікаво,
через толерантність кожного,  навіть у таких різких і провокативних темах  :bouquet:
« Останнє редагування: 15 Серпня 2009, 01:20:18 від Tandylight »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #306 : 15 Серпня 2009, 03:51:46 »

Питання непросте,але ще два моменти на "хлопський розум".1-е Чи може хтось закинути,що українці влаштовували погроми в Ізраїлі,або бандерівці воювали в підмосков'ї,або за Уралом бажаючи захопити чуже?думаю ні ,вони боронили свій дім.Але їхня боротьба подається якраз тими народами"які тут живуть"як щось підле і нице.2-е От уявіть собі,приїхав до вас в гості сусід,привіз подарунки і т. інше.Ви прийняли його як дорогого гостя.Але вже 2 роки а він все тут,мало того він навчив вашого сина пити і колотися,вашу дочку займатися непристойними справами і претендує вже як мінімум на пів квартири,бо він також ТУТ ЖИВЕ.Виносить ваші речі і продає,поводиться так ніби то вже він хазаїн.Невже  у вас не виникне бажання відкрити широко двері і дати йому доброго копняка?Дивно,але чомусь ми не тільки це не робимо,ми навіть боїмося зауваження зробити.Ми їм хліб і сіль,а вони нам отруту.Наші люди ризикуючи життям ховали їх від німців.а вони пишуть"лучшего из гоев-убей!"Ми повинні нарешті почати поважати себе!
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #307 : 16 Серпня 2009, 15:54:43 »

  Німці, татари, болгари, греки, цигани, всі, хто живуть на нашій землі, це також і їхня земля. Вони на ній живуть, вони на ній працюють так само як і ми. Вони і мають ті самі права. Тільки євреї нас ненавидть. Тільки євреям їх бог дозволяє "якщо вимагають обставини, переходити показово в іншу віру!!!" ( то чи можна вірити перешиванцю!) Тільки євреї вважають, що вони мають більше прав, ніж усі інші, бо тільки їм їхній бог пообіцяв "усі народи і всі царства у покору і володіння" . Вся їхня діяльністьо - це досягти і отримати того, що їм обіцяв їхній бог! Вони перешиваються, лукавлять, стравлюють нас один з одним, щоб досягти світового панування! От за що їх і били завжди. У світі є сотні націй але більше жодну з них не нищили просто за національною ознакою. Тому, я і почала цікавитись - ЧОМУ тільки євреїв? Бо на початку також була обурена - "як так? Ми ж цивілізовані люди..." і т ін. І почала цікавитись, і почала розуміти - недарма. Бо нема жодної релігії, яка б не допускала в свої ряди новонавернених, яка б приховувала від цікавих свої догмати Спробуйте ви поцікавтесь їхнім Талмудом. Не допустять! Бо мають що приховувати. А звідки ми знаємо, що вони мають що приховувати. А завдяки якраз тому, що не можна всіх "під одну гребінку", правда. Так, я заперечую, що нацисти просто хапали всіх на вулиці, і нищили. Але як їх відрізниш ЯКЩО У НИХ МОЖНА РОБИТИ ВСЕ, ЩО ВИМАГАЮТЬ ОБСТАВИНИ, щоб не викрити своїх намірів! Я не закликаю нікого нищити, я закликаю до пильності. На протязі віків і до сьогодні - нещасні ті, хто мусив бути сусідом єврея. Подивіться, що сьогодні з Палестиною! Зрештою, я всіх причин не назву, чому я так думаю. Тай не збираюся я когось в "свою віру навертати". Кожен має право на свою думку. Я просто закликаю, люди, цікавтесь більше цим питанням, не треба мені вірити, повірте джерелам!
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #308 : 17 Серпня 2009, 08:44:43 »

Тільки євреї нас ненавидть
не ненавидять, а зневажають.
це  їх ненавидять. і це тільки мінус. ненависть робить нас слабшими, а їх сильнішими.
євреї є у всьому світі, але це не заважає іншим націям нормально розвиватись і процвітати. мабуть не з того боку підходимо товагіщі.  ;)
єслі в кранє нєт води, значіт випілі жиди?  :P

я закликаю до пильності
 в чому має полягати наша пильність? поясніть, будь-ласка
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #309 : 17 Серпня 2009, 10:28:32 »

 Я буду зараз своїми словами, бо нема часу шукати цитати, але їхній бог їм каже, що собака достойна більшої поваги, ніж гой, що гоя не можна рятувати від смерті, повертати йому загублене майно, від нього НЕ МОЖНА ПРИЙМАТИ ДОПОМОГУ, ЩОБ НЕ ВІДКРИТИ ЙОМУ ДОРОГУ В РАЙ, свій день треба починати з молитви - "боже, допоможи мені сьогодні нажитися за рахунок християнина", Христа в своєму "талмуді" вони називають собакою, яка по шию в лайні, Їхній бог їм обіцяє всі народи і царства в панування і підкрорення, і ті народи, які він дає треба винищити там все що дихає, або в деяких випадках залишити "тільки дів, що не знали чоловіка". Найстрашнішим гріхом у талмуді ( і до речі єдиним, бо більше ніяких заборон у них нема) є "несоблюдєніє закона" тобто їх бог каже "мають бути знищені" значить мають бути знищені, а інакше - смерть тому, хто не дотримався. Якщо ви і далі називаєте це простою "ЗНЕВАГОЮ" - то що тоді для Вас ненависть?!
А на рахунок пильності - то я думаю тут коментувати нема чого, хто уважний і трохи цікавиться цим питанням, то і сам знає ЯК І ВЧОМУ НАМ ТРЕБА БУТИ ПИЛЬНИМИ.
Повірте, я адекватно сприймаю дійсність. Я не закликаю нищити євреїв, я просто не хочу мати сусіда єврея. 
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #310 : 17 Серпня 2009, 13:35:08 »

Я ще від себе добавлю,наша пожадливість до слави,до грошей,взагалі до матеріального,до розпусти і т.і.це і є та зброя за допомогою якої вони нами маніпулюють.Треба,щоби ми українці перестали красти,брати хабарі,"намахувати один одного".Треба вести чистий і в фізичному і в моральному плані спосіб життя.Тоді вони нами не зможуть маніпулювати.Між собою їм не можна гадостями займатися,а ми якщо не будемо вестися то також будем для них не досяжні.АЛЕ:-(,на жаль так вже вони попрацювали,що мало хто повірить в цей "брєд"і нізащо не відмовиться вкрасти,або взяти хабар.Коли я ще був малим і приїзджав до бабці в село,то пам'ятаю що там ніхто хати не замикав,тобто не все так погано було,дається взнаки "виховання".Скільки там у нас на кабельному каналів?і на більшості з них насилля,розпуста,дебілізм .Робота по знищеню  нації іде без вихідних.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #311 : 19 Серпня 2009, 21:53:46 »

Голова єврейської громади Харкова викрав сам себе,щоб сховатись від кредиторів http://tsn.ua/ukrayina/golova-yevreiskoyi-gromadi-harkova-vikrav-sam-sebe-shchob-shovatisya-vid-kreditoriv.html A тут трошки про цю громаду http://ukr.mediaport.ua/city/19439
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #312 : 20 Серпня 2009, 11:12:39 »

І в тюрму його ніхто не посадить.... Жиди його відкуплять... І 1 млн для них не така вже і велика сума - скинуться...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #313 : 20 Серпня 2009, 14:50:27 »

http://www.russia-talk.com/rf/roots.htm
виписки з талмуда
Відповідь від: 20 Серпня 2009, 14:42:05
http://nash-sovremennik.ru/p.php?y=2004&n=11&id=4
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #314 : 20 Серпня 2009, 15:58:37 »

Мдя. Багато нового і цікавого. Тобто досі я знав принципи юдаїзму лише у загальних рисах .
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #315 : 20 Серпня 2009, 17:10:30 »

боюся, що ми його всі знаємо тільки в загальних рисах... ну не даремно ж у всіх країнах, на протязі всього часу, існує юдофобія! Чому нема такого ставлення до інших народів?, тільки до жидів? НЕ ДАРМА

Відповідь від: 20 Серпня 2009, 17:02:16
Шая, бистренька бежи помить шею - тетя Циля приезжает.
- Ну да, а вдруг тетя Циля не приедет? Что я как дурак буду целый день бегать с помитой шеей?
- Бежи, давай, помоешь на обратно, если не приедет.
Відповідь від: 20 Серпня 2009, 17:02:53
Поспорили пастор с раввином, чей бог сильнее.
-Мой сильнее, - говорит пастор. - Вот плыву я как-то на корабле, и вдруг - шторм. Я взмолился Богу, и он сделел так, что вокруг была буря, а там где мы плыли, был полный штиль.
-Это что! - возразил рабби. - Вот иду я как-то в субботу по улице и вдруг вижу - на дороге кошелек. А в субботу поднимать его нельзя. И я помолился, и Бог сделал так, что вокруг была суббота, а там где я стоял - был четверг.
Відповідь від: 20 Серпня 2009, 17:06:11
Ночью, когда над крышами города поднимается зловещая бледная Луна, он выходит из дома совершать свое темное дело.
Крадучись, незримой тенью, он пробирается по улицам, вдоль стен, за кустами, стараясь никому не попадаться на глаза.
Он заглядывает в каждую подворотню, в каждый сырой угол - туда, где может безбоязненно утолить вечно мучащую его жажду.
В его руке - разводной ключ.
Найдя жертву, он бросается на нее и одним привычным движением отворачивает головку - а затем припадает губами к бьющей струе и жадно, взахлеб, пьет горячую, пахнущую железом воду, пока его живот не раздувается как у насосавшегося комара.
Оставив наконец истекающую последними каплями трубу, он бредет домой, удовлетворенно побулькивая.
-Мойша!-встречает его в дверях жена.- В кране опять нет воды!
-Я знаю...- отвечает он и загадочно усмехается.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #316 : 20 Серпня 2009, 17:27:09 »

боюся, що ми його всі знаємо тільки в загальних рисах... ну не даремно ж у всіх країнах, на протязі всього часу, існує юдофобія! Чому нема такого ставлення до інших народів?, тільки до жидів? НЕ ДАРМА
воно то так, але треба не переходити межу. яке лікарство пропонуєте? бєй жидов?
пропоную не начитуватись російських антисемітських сайтів. москалі теж нічим не кращі.

не буде конструктиву від подібних статей і тем. вони розвивають тільки ненависть та інші найгірші людські якості, до тих же євреїв, і аж ніяк не спонукають українця бути кращим.
у мене інколи складається враження, що деяким нашим форумцям більше шкода бродячу тварину ніж людину, навіть, якщо вона і жид.   :duvno
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #317 : 20 Серпня 2009, 17:40:36 »

що деяким нашим форумцям більше шкода бродячу тварину ніж людину, навіть, якщо вона і жид.
+1
romashkin давай ти будеш і далі гирчати, а я підгавкувати, алегорично кажучи  :-[
Бо я хоч і взяла тайм аут, щоб вийти з незатишної теми і тепер тихенько почитую і вже не влажу, але це якраз та думка яка крутилась у мене всі ці дні..
"Чим краще пізнаю людей тим більше люблю собак" так хтось підписується з форумчан...І хоч я хотіла почитати матеріали, що тут згадуються, але так боляче витрачати час на негатив...Мені здається що чим більше ми про це говоримо тим сильніша протидія

Але те що цей дехто з наших форумців (будь яка схожість з реальними особами випадкова :P) робить для собак то справді классно ;)
За це респект, може ця енергія направлена в мирне русло і призведе до того, що у Калуші буде життя як у Європі, принаймі що стосується відношення до тварин  :bouquet:
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #318 : 20 Серпня 2009, 18:37:49 »

2 Tandylight
Історія світового сіонізму свідчить, що сіоністська верхівка ставиться до простих євреїв гірше, ніж деякі форумчани до тварин
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #319 : 20 Серпня 2009, 19:02:32 »

 2 doktor-maks
Вірно... так і виходить, що  як люди з антисимітською філософією так і сіоністська верхівка яку вони так не навидять, одаково краще ставляться до собак, ніж до євреїв, то в чому між ними різниця? Вони однаково ненавидять.. Чи не так?
« Останнє редагування: 20 Серпня 2009, 19:07:35 від Tandylight »
Записаний