Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 28 днів

Автор Тема: Протоколи сіонських мудреців  (Прочитано 184559 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #220 : 15 Травня 2009, 01:14:11 »

От цікаво чи теперішні можновладці сюди хоть коли небудь заглядали?А то ми тут пишем,пишем а їм то до одного місця,принаймі так виглядає.А чи буде пан Ігор мером це ще питання,думаю підготовка до виборів вже іде,спочатку вода,потім ліфти,а потім прийде добрий татко і все зробить.Хто той татко?думаю всі знають.Пам'ятаєте як в "Протоколах".Спочатку даєм,потім забираєм,а люди то вже привикли,а потім кажемо,що знов дамо,але треба зробити правильний вибір.А причина забрати завжди знайдеться.Самі ж холопи винуваті-неплатите!Напевно тут є  еконімічні питання,але і політики не мало.Сьогодні чув як люди говорили про воду,здається мої здогадки правильні.І думаю що покищо міфічний рух"За воду і чисті під'їзди" може і сам мер очолити,щоби знову ж таки все звалити на раду.І напевно в нього може навіть вийти,є талант,є харизма.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #221 : 15 Травня 2009, 09:05:00 »

вдосконалення безмежне. мені прийшла в голову ідея. правда не знаю як її на практиці втілити в життя. може на базі форуму створитиякусь громадську організацію тибу за чисті підїзди чи за воду в калуші.? думаю якщо хтось реально буде піднімати питання котрі турбують калушан то і вирішення буде в найближчому часі.
О! Нарешті ми підходимо до того, чого я прагну - ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА! Браво, Вадим, +1

якщо чимось образив, прошу вибачення, дискусія вийшла гарячою. головне, маю надію, що мета у нас усіх одинакова.
І Ви мене пробачте  :drink

От стане пан Ігор мером, тоді у нас буде справжній зворотній зав'язок.
Для цього ще треба прийняти рішення мені особисто  :)

Сьогодні чув як люди говорили про воду,здається мої здогадки правильні.І думаю що покищо міфічний рух"За воду і чисті під'їзди" може і сам мер очолити,щоби знову ж таки все звалити на раду.І напевно в нього може навіть вийти,є талант,є харизма.
Ви праві. Неодноразово ми вже бачили, як пан голова вміє "переводити стрілки". Рада заступилась за вкрадену землю - той, хто крав привів людей на свій захист і раду ледь не розігнали, а депутатів мало не вішали на стовпах. Зірвав початок опалювального сезону - повіз людей до Києва під "Нафтогаз" і показав пальцем. Звідти вже повернувся героєм, хоча у зриві вина саме його 100%. Сам відключив воду, ліфти, припинив сміття возити - вчора близько 15.00 на вул. Шкільній зібрав людей і зробив мітинг, зачитував номера квартир з боргами і казав - через них буде брудні і ходити пішки. Розлючений натовп пішов по цих квартирах розбиратися. Романе, стримайте мене від ще одної "констатації факту"...
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #222 : 15 Травня 2009, 09:36:42 »

дії мера ми бачимо, а де "разьяснітельная работа среді мєня" від депутатів?
Знову будемо людей осуджувати? неоригінально і недієво.
навіть ваші цифри, наведені у сусідній темі проливають більше світла на проблему ніж уся писанина, що там є.
Але ж не усі зайдуть на форум і почитають.
Хто зуміє краще донести свою позицію до людей, той і виграє. І не обов'язково він має бути правий.  ;)

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #223 : 15 Травня 2009, 10:41:21 »

Писав я десь тут,що добре би зустрітися,поговорити,порадитись попробувати зібрати хоть якусь кількість людей,надрукувати листівочки,хоть щось попробувати зробити.А у нас спочатку виясняли хто більше свідомий,а потім про лідерство.Та і скільки людей на дану тему відгукнулось.(((по суті ті,що завжди.А мер бачу вже працює,вітаю панове!пишім ще(((
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #224 : 15 Травня 2009, 10:48:51 »

Воно то так все... Але останні події мені нагадують армію - дух заснув "на тумбочці" і попався старшині. Підняли вночі всю роту, вділи в ОЗК і погнали на крос. А потім каже старшина - дякуйте духу. І йому "подякують".
Людей стравлюють між собою, от що страшно! Насалик завтра поїде з Калуша, а сусіди між собою ще довго вітатися не будуть. Кому це потрібно?... Не хочу я людей осуджувати, зрозумійте! Мені просто ПРИКРО, що ми на це ведемося! Дуже підло так робити - травити людей. Тим більше, що борг населення перед "ВТС" не більше 12 млн. грн. разом з боргами "Калуштеплокомуненерго", а борг "ВТС" нині... не буду казати, щоб не лякати...  причина далеко не в неплатежах населення.
Відповідь від: 15 Травня 2009, 10:47:17
Писав я десь тут,що добре би зустрітися,поговорити,порадитись попробувати зібрати хоть якусь кількість людей,надрукувати листівочки,хоть щось попробувати зробити.А у нас спочатку виясняли хто більше свідомий,а потім про лідерство.Та і скільки людей на дану тему відгукнулось.(((по суті ті,що завжди.А мер бачу вже працює,вітаю панове!пишім ще(((
То треба не писати, а зробити конкретну пропозицію.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #225 : 15 Травня 2009, 11:40:26 »

Взагалі то я чекав від Вас такої пропозиції,як не як і інформацію маєте і можливості розповсюдити між людей більші.Та і думаю Ви прямо зацікавлені в цьому(хіба,що збираєтесь в "голос нації"вступати))))Тому якраз Ви і могли б щось пробувати робити,а ми могли б сусідах піти на роботі сказати.І не тільки про воду.Одне правда якщо знов піде політика і вияснення типу"а ти,ні а ти"то тоді не варто нічого робити,хіба що тільки на сміх тому хто вважає себе хазяїном цього міста.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #226 : 15 Травня 2009, 12:27:38 »

Певні дії вживаються. Дуже не хочеться попасти в ситуацію, описану Вами. Вчора збиралася депутатська комісія з цього приводу, планується зібрати також координаційну раду партій і громадських організацій. Крім того, готуються судові позови з приводу дій посадових осіб щодо розповсюдження особистої інформації громадян (вона захищена Коституцією). Піднімати людей "на рух" ще лише розглядається як варіант. Я лиш трошки привідкриваю завісу над процесами, деталі ще будуть...
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #227 : 15 Травня 2009, 12:57:58 »

А, ну тоді це друга справа,тільки вже не пересваріться там між собою.А як треба буде робити рух пишіть,і я піду і знайомих покличу.
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #228 : 17 Травня 2009, 13:42:13 »

пане Ігор, ваша активна позиція, то плюс. 
але ваші дописи про нещасний народ ніяк не піднімають дух цього народу
в тому що ви пишете є звичайно доля правди, але вам як лідеру трохи не личить ганьбити своїх людей

Я вам пишу трохи інше: "ПОВІРТЕ, ВИ СИЛА!!! ГЕЙ, ГОУ!!! НАРОД ПОДИВІТЬСЯ НА СЕБЕ ПО ІНШОМУ..." І що у відповідь?: "Це лише гасла....  Де пратикика?.... Джулі, треба реально дивитися на життя...!" Ігор пише, а ви йому: "ви нас ображаєте..."
Прямо як у Біблії:"...мы играли вам на свирели, и вы не плясали; мы пели вам печальные песни, и вы не рыдали. Ибо пришел Иоанн, ни ест, ни пьет; и говорят: в нем бес. Пришел Сын Человеческий, ест и пьет; и говорят: вот человек, который любит есть и пить вино, друг мытарям и грешникам. И оправдана премудрость чадами ее." (Матф.11:17-19)
Докоряй, надихай - все не так! "Оправдана премудрость чадами ее..."
Відповідь від: 17 Травня 2009, 12:50:11
Протоколи там читають давно.
мабуть не читають, раз переграє депутатів, як дітлахів.
хоча, читай не читай...

Щоб вижити і пермогти в політиці, потрібно мати чіткі цінності, знати якому царству служити. Лише добрими ділами важко там лишитися доброю людиною. Потрібно набато більше - сила Бога. Щоб люди не будували: Радянський Союз, чи інше царство - доля їх однакова: саме по собі не встоїть жодне. "И во дни тех царств Бог небесный воздвигнет царство, которое вовеки не разрушится, и царство это не будет передано другому народу; оно сокрушит и разрушит все царства, а само будет стоять вечно..."(Дан.2:44) Встоїть лише Царство Боже. Його і потрібно будувати скрізь, в різних сферах, в різних країнах... Його принципи мають бути запроваджені всюди. Лише Воно встоїть і ті, хто Його будує. Якщо і пропихувати щось, якщо і варто за щось покласти життя, то за Царство Боже. Ось за які ідеї варто боротися. Ось якого Царя варто возвеличувати.
Відповідь від: 17 Травня 2009, 13:15:41
вдосконалення безмежне. мені прийшла в голову ідея. правда не знаю як її на практиці втілити в життя. може на базі форуму створитиякусь громадську організацію тибу за чисті підїзди чи за воду в калуші.? думаю якщо хтось реально буде піднімати питання котрі турбують калушан то і вирішення буде в найближчому часі.

+1.  :frend Думаю, що за цим майбутнє. Громадську організацію нескладно створити. Думаю, що на форумі вже знайдеться декілька чоловік, готових займатися справами міста.  :frend
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #229 : 17 Травня 2009, 21:46:42 »

Я вам пишу трохи інше: "ПОВІРТЕ, ВИ СИЛА!!! ГЕЙ, ГОУ!!! НАРОД ПОДИВІТЬСЯ НА СЕБЕ ПО ІНШОМУ..." І що у відповідь?: "Це лише гасла....  Де пратикика?.... Джулі, треба реально дивитися на життя...!" Ігор пише, а ви йому: "ви нас ображаєте..."
я Вам, Джулі, такого не писав, до речі, якщо ви писали "гей гоу", прошу процитувати, буду вдячний.
А якщо хтось Вам і відповідав так, значить людина так думає. скільки людей, стільки і думок.

нагадаю, що я читав "від Вас"
Я помітила таку українську тенденцію, і дуже сильно вона впала в очі, коли я приїхала у Франківськ. Я помітила, що навколо дуже-дуже багато підприємців...
Я думала: о, молодці, такі завзяті люди! А потім почала приглядатися і зрозуміла, що мотивом до розвитку власної справи в більшості випадків стає жаба, що у когось чогось більше, а не бажання жити краще або розкрити свій потенціал.
а, ще читав "гей гоу" здавайте гроші на "депозит"  (для Аделаджі). проценти не пам'ятаю, якщо захочете пошукаю і процитую  :-D

Якщо вже би і казати "гей-гоу", то потрібна якась конкретна мета. А то можна "гоу" і у прірву чи у рай Аделаджі. Наразі усі, хто вибрався трохи вище середньостатистичного українця кажуть "гоу", але це нагадує відомий прикол "Усі вперед, а я за вами!"

Хотілось би почути конкретну мету у "гоу-дописувачів".
Чесно хочу почути, без приколу. Давайте напишемо, хто як бачить вихід України з такого стану. Але бажано конкретику, враховуючи нашу ментальність. Ви ж ніби маєте досвід спілкування з людьми і знаєте, що людей не переробиш, особливо якщо вони того не хочуть. Треба "ліпити" з того, що маємо, або запропонувати якісь ідею, щоб люди захотіли змінитись, так як ви це розумієте. Повчанням і критикою не вийде, однозначно.
буду дуже вдячний.

« Останнє редагування: 17 Травня 2009, 22:21:54 від romashkin »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #230 : 19 Травня 2009, 20:20:59 »

Читаймо класиків!
"Порядку нет в Украине: полковники и есаулы грызутся, как собаки, между собою. Нет старшей головы над всеми. Шляхетство наше все переменило на польский обычай, переняло лукавство... продало душу, принявши унию. Жидовство угнетает бедный народ."
Н. В. Гоголь. Вечера на хуторе близ Диканьки (1832 г.)
Ближче до теми  ;) , любі друзі
Записаний
When doctors differ who is to decide?

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #231 : 19 Травня 2009, 21:17:05 »

то як на рахунок створення громадської організації? що для цьго потрібно? її тре рееструвати? як працують громадські організації взгалі з чого почати?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #232 : 19 Травня 2009, 21:41:07 »

мабуть з гугла  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #233 : 24 Травня 2009, 17:03:13 »

то як на рахунок створення громадської організації? що для цьго потрібно? її тре рееструвати? як працують громадські організації взгалі з чого почати?
Що потрібно для створення громадської організації:

1. Рішення про створення громадської організації і стратегія її розвитку і діяльності.
2. Збори громадян, де приймається рішення про створення громадської організації і затверджується проект стату.
3. Проект статуту.

Далі подаєте документи в управління юстиції.
Документи, які необхідно подати:

1.ВІДОМОСТІ ПРО ЗАСНОВНИКІВ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ (П.І.Б., рік народження, адреса, телефон, місце роботи, посада).
2. ВІДОМОСТІ ПРО СКЛАД ОРГАНІВ УПРАВЛІННЯ  ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ: Голова, Члени правління, Голова ревізійної комісії, Члени ревізійної комісії - 6 чоловік (П.І.Б., рік народження, адреса, телефон, місце роботи, посада).
3. ПРОТОКОЛ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ.
4. ЗАЯВА з підписами засновників, нотаріально посвідчена.

Якщо юридичною адресою оргаеізації буде квартира, то дадати ще й заяву про згоду всіх повнолітніх людей, що прописані в даній квартирі і довідку з ЖЕО про їх прописку в цій квартирі.
ВСІ ЦІ ДОКУМЕНТИ РЕЄСТРУЮТЬСЯ ДУЖЕ ШВИДКО, якщо звичайно все вірно написано.
Далі, після реєстрації в управлінні юстиції, відділ державної реєстрації, управління статистики, податкова, виготовлення печатки.

Працюють громадські організації згідно свого Статуту і Закону України про громадські об`єднання.
Можна писати різні програми і добиватися їх фінансування від держави, можна проводити діяльність за рахунок власних коштів (членські внески, пасивні доходи, майно та кошти, які надходять до Організації від проведення основної діяльності; дотації або субсидії, отримані з державного або місцевого бюджетів, державних цільових фондів або у межах благодійної, у тому числі гуманітарної допомоги податком не обкладаються, якщо в податковій вам присвоїли статус неприбуткової організації).

Скалдаючи Сатут, будьте уважні коли пишете про формування майна та коштів організації - саме це буде впливати на рішення комісії щодо присвоєння вам статусу неприбутковості.


 
 
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #234 : 24 Травня 2009, 22:29:33 »

От це дійсно якісно написана і корисна інфа. Дякую. Однак стало зрозуміло, що формалізація самоорганізації не така вже і проста річ і самостійно цього робити ніхто не буде, якщо він не юрист абр не має досвіду подібного ходіння по кабінетах.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #235 : 25 Травня 2009, 09:27:28 »

А ввзагалі, будь-яка організація - чи то політична, чи то громадська, чи навіть спортивний клуб... починається не зі статуту, а з ІДЕЇ...
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #236 : 25 Травня 2009, 17:39:29 »

Однак стало зрозуміло, що формалізація самоорганізації не така вже і проста річ і самостійно цього робити ніхто не буде, якщо він не юрист абр не має досвіду подібного ходіння по кабінетах.

Так може здатися лише на перший погляд - це з практики. Допоможу будь-кому з вас, лише робіть, служіть людям і місту, якщо вже є звичайно конкретна ідея і ви побачили проблему, яку хочете вирішити.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #237 : 29 Травня 2009, 21:28:40 »

Не вдастся ніяким масонам нас знищити!От дивлюсь по тб"Україна має талант"у нас надзвичайно талановиті люди.Супер, ми кращі!!!
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #238 : 30 Травня 2009, 12:02:24 »

Сьогодні зранку приходжу на стоянку по машину (біля пошти). Бачу, ходять Сергій-власник стоянки, Роман Кравець (в народі "еколог") і ще один мужик з виду знайомий, навколо Mitsubishi того третьго мужика. Кличуть і мене. Дивлюсь - у Mitsubishi заднє скло пробито наскрізь і в салоні на задній панелі лежить порожня пляшка, здається від "Княгинин". Машина стояла задом до паркана, за парканом за 3м. будівля пошти. Кидали явно з верхніх поверхів, удар був сильний....
Це я так, до слова... Україна має різні "таланти"....
Ромашкін, наперед повідомляю Вас, що ганьбити свій народ наміру не мав :) Доречі, Ваше авто стоїть за 5м. від того Mitsubishi...
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #239 : 30 Травня 2009, 12:59:53 »

В "Експресі"від 28 травня-4 червня ном 73 є дуже гарна стаття))))"Айн,цвайн,крутіть педалі"де описується як уряд Німеччини пересаджує громадян на велосипеди.Гасло акції-"Вимкни мотор,увімкни голову".Експерти підрахували,що майже половина всіх автопоїздок у країні відбувається на відстань менш як 6 кілометрів.На таких дистанціях можна легко обійтися велосипедом,вважають екологи".І трмиати можна в коридорі або на балконі.Я звичайно ніяк не хочу виправдати тих алкашів.це так до слова. А ще тут http://gromada.lviv.ua/news/2009/05/29/5760.html  про те ,що проблема чистоти в місті,не тільки в Калуші,і як львівська молодь намагається її вирішувати.
Записаний