Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 28 днів

Автор Тема: Протоколи сіонських мудреців  (Прочитано 184577 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #200 : 14 Травня 2009, 10:56:44 »

пане Ігор, ваша активна позиція, то плюс.  :drink
але ваші дописи про нещасний народ ніяк не піднімають дух цього народу
в тому що ви пишете є звичайно доля правди, але вам як лідеру трохи не личить ганьбити своїх людей(може ви так і не хочете писати, але так сприймається збоку). Ваша життєва позиція накладає на вас набагато більшу відповідальність за сказане(написане).
Ви хочете бути командиром, а який командир каже війську, що воно ні на що не здатне? Так не піднімають дух, а отже результат можна очікувати наперед програшний.



Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #201 : 14 Травня 2009, 11:02:52 »

І чому Ви думаєте, що я з цим не працюю? Може, хочете допомогти?

Чекаємо на результат. Навіщо  допомога, Ви самі зможете.   :good

А, що до народу, то перш ніж писати раджу почитати Етнопсихологію українського народу.  ;)

Анекдот в тему:
Пішли в двір бавитись єврейський і український хлопчик, залізли у багнюку  й сильно вимастилися:
Побачили те їх мами:
"Ах ти дурню, ти все кудись влізеш" - підзатиличник і додому(українська мама)
"Ізя, ну ти же умний мальчик, я понимаю этот мальчик но, ты!" (єврейська мама)


Так  Ігор О як наша українська мама.....
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #202 : 14 Травня 2009, 11:11:41 »

але ваші дописи про нещасний народ ніяк не піднімають дух цього народу
в тому що ви пишете є звичайно доля правди, але вам як лідеру трохи не личить ганьбити своїх людей(може ви так і не хочете писати, але так сприймається збоку). Ваша життєва позиція накладає на вас набагато більшу відповідальність за сказане(написане).
Романе, якщо Ви сприймаєте правду про поведінку більшості людей (можливо і Вашу), як ганьбу - то значить так воно і є... На жаль. Чи може, я десь сказав неправду чи те, що не відповідає дійсності? Хіба я винувати у цій дійсності?
А щодо духу... Дух народу піднімається не лише "Червоною Калиною", концертом біля пам'ятника Шевченка, хороводами-вишиванками... Дух народу піднімається тоді, коли Ви вкажете нахалу на те, що він нахал. І коли цей нахал встане бити Вам по обличчю - на Ваш захист встане кілька незнайомців "з народу"! А не зроблять вигляд, що читають газету. Про це я і пишу. І говорю. І роблю.
Відповідь від: 14 Травня 2009, 11:07:53
Чекаємо на результат. Навіщо  допомога, Ви самі зможете.
Якби міг - не писав би тут. Так що чекаю пропозицій допомоги від Вас особисто.

Так  Ігор О як наша українська мама.....
Ні, як єврейська мама: "Народе мій! Ну ти ж розумний, ну я розумію тих диких азіатів, але ж ти можеш інакше!..."
Проблеми у Вас з психологічними портретами. Двійка :)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #203 : 14 Травня 2009, 11:31:17 »

Ні, як єврейська мама: "Народе мій! Ну ти ж розумний, ну я розумію тих диких азіатів, але ж ти можеш інакше!..."
Проблеми у Вас з психологічними портретами. Двійка

Це не був психологічний портрет, це метафора.  ;) 
Я  казала, що почнете мене вчити й психології. :=)

Ні, як єврейська мама: "Народе мій! Ну ти ж розумний, ну я розумію тих диких азіатів, але ж ти можеш інакше!..."
Ви як справжній політик уже забули, що писали вище ;)

Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #204 : 14 Травня 2009, 12:12:47 »

Це не був психологічний портрет, це метафора.   
Я  казала, що почнете мене вчити й психології.
А я і не вчу. Просто оцінюю. Бачите різницю?

Ви як справжній політик уже забули, що писали вище
Навпаки, це Ви забули. Або не уважні були. Я, власне, і пробую вчити свій (бо я теж - він) народ, що погано а що добре. В тому числі вказуючи на тих, хто живе краще. Як єврейська мама.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #205 : 14 Травня 2009, 12:21:12 »

Вибачте, але щось видно не так вчите, раз діти не слухаються, не виправляються, ба навіть не вірять мамі.
Відповідь від: 14 Травня 2009, 12:16:29
Як не крути, а в політиці як у торгівлі, головне результат. А якщо мер може перекручуючи факти говорити що мовляв от я був - вода була, а нема мене -не буде води, то значить погано працюють депутати.
Може так як народ вважає шо дзвонити не варто бо не приїдуть, так і депутати вважають що нашо його чіпати як і так скоро забереться.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #206 : 14 Травня 2009, 12:23:56 »

Вибачте, але щось видно не так вчите, раз діти не слухаються, не виправляються, ба навіть не вірять мамі.
Діти, котрих я вчу - слухаються, виправляються і вірять. І Вам того ж бажаю.

Як не крути, а в політиці як у торгівлі, головне результат. А якщо мер може перекручуючи факти говорити що мовляв от я був - вода була, а нема мене -не буде води, то значить погано працюють депутати.
Може так як народ вважає шо дзвонити не варто бо не приїдуть, так і депутати вважають що нашо його чіпати як і так скоро забереться.
Депутати ж теж - з народу! Правильного. І чому Ви вважаєте, що вони ніц не роблять?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #207 : 14 Травня 2009, 12:33:29 »

Не перекручуйте слова. Я не кажу, що вони не роблять нічого, я кажу що то неефективна робота.
Я не сумніваюся, що Ви добре виховуєте власних дітей і не сумніваюся, що пробуєте виховувати чужих, але наразі не можете собі то виховання чужих ставити у "+".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #208 : 14 Травня 2009, 12:38:08 »

я кажу що то неефективна робота.
Маєте якісь аргументи для такого твердження?

але наразі не можете собі то виховання чужих ставити у "+".
Аналогічно - аргументи?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #209 : 14 Травня 2009, 12:51:50 »

Звісно ми не маємо зараз статистичних даних які б говорили про % підтримки міського голови. Але припускаю що той процент впав незначно. Маю знайомих, що вступають чи вже вступили до тієї його нової партії. Не спромоглися наші депутати зробити якесь альтернативне джерело масової інформації, яке роз'яснювало б мешканцям міста хто єсть ХУ.
Найголовніше не обкакати Насалика, а показати, що реально зробив мер. Не для того, аби він вже нікуди не потрапив (хоч і то би для суспільства було добре), а щоб наступного мера люди вибирали більш зважено.

По другому питанню. Ви політик і то мабуть Вам потрібно щось мені доводити, аби я знав що Ви є добрий політик і аби я Вас обрав на виборах (бо у нас же не диктатура поки). А говорити, я роблю і я стараюся то в принципі може кожен.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #210 : 14 Травня 2009, 12:54:59 »

я підтримую Ігора. тре не бути байдужим. я згідний в наш час небайдужість обертаеться проблемами. але хто казав що буде легко. Я як можу також ви користовую свій авторитет не тільки проти неправильних дій а й проти неправильних думок. і якщо небайдужими будуть усі то результат буде більш наглядним. а так бачу тільки доказування неефективності небайдужасті.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #211 : 14 Травня 2009, 13:00:16 »

Звісно ми не маємо зараз статистичних даних які б говорили про % підтримки міського голови. Але припускаю що той процент впав незначно. Маю знайомих, що вступають чи вже вступили до тієї його нової партії. Не спромоглися наші депутати зробити якесь альтернативне джерело масової інформації, яке роз'яснювало б мешканцям міста хто єсть ХУ.
Погоджуюсь. Це гарно описано в "протоколах". Тому ситуація з ТВ Вас не дивує, правда?

По другому питанню. Ви політик і то мабуть Вам потрібно щось мені доводити, аби я знав що Ви є добрий політик і аби я Вас обрав на виборах (бо у нас же не диктатура поки). А говорити, я роблю і я стараюся то в принципі може кожен.
По-перше, не факт що Вам доведеться віддавати за мене голос :)
По-друге, я просто роблю те, що вважаю праввильним. Не для Вас. Для себе. Просто, щоб себе поважати. І пробую загітувати кожного до цього.
Відповідь від: 14 Травня 2009, 12:59:09
і якщо небайдужими будуть усі то результат буде більш наглядним.
Ото ж!
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #212 : 14 Травня 2009, 13:09:24 »

Раз частково погоджуєтеся то можна підсумувати таке. Мер наобіцяв і практично нічого не зробив, а рада може щось і робила але то залишилося непоміченим простими людьми.

Результат який? Не для депутатів які старалися. Люди то знають іншу "правду" мер хотів зробити з Калуша європейське місто,а от  поганці депутати постійно пхали йому палиці у колеса. І найактивніше їх пхав хто? Очкур.

А тепер маєте тут місце де можете говорити правду.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #213 : 14 Травня 2009, 13:25:59 »

Раз частково погоджуєтеся то можна підсумувати таке. Мер наобіцяв і практично нічого не зробив, а рада може щось і робила але то залишилося непоміченим простими людьми.
Так все буває. Бо мер один, а депутатів багато.

Результат який? Не для депутатів які старалися. Люди то знають іншу "правду" мер хотів зробити з Калуша європейське місто,а от  поганці депутати постійно пхали йому палиці у колеса. І найактивніше їх пхав хто? Очкур.
І що робити, раз у нас мер такий "видумщик"? Що мені, повіситись? Чи покаятись, впасти в ноги і попроситися до "Голосу Нації"? Головне - залишитись собою.

А тепер маєте тут місце де можете говорити правду.
Я стараюсь правду казати всюди, де лиш можу.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #214 : 14 Травня 2009, 13:51:45 »

Те що мер видумщик не означає, що треба казати що депутати зробили все що могли. Чи може є єдність між депутатами? Чи якшо він такий поганий, а всі депутати проти, то чому його не прогнали?
Читайте протоколи депутатам, щоб вони мудріли. Але ще якби не було такого фактора як бабло... :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #215 : 14 Травня 2009, 16:33:57 »

Те що мер видумщик не означає, що треба казати що депутати зробили все що могли. Чи може є єдність між депутатами? Чи якшо він такий поганий, а всі депутати проти, то чому його не прогнали?
А що робити, якщо "видумщик"  видумав міф про заважаючих йому депутатів? Коли людей на них натравив? Коли вони йшли на сесію (де ніби-то його мали "прогнати" - за його ж версією) через живий коридор плюющих їм в спину і під крики "Ганьба"? Хто після цього піде воювати з мером? Одиниці.

Читайте протоколи депутатам, щоб вони мудріли. Але ще якби не було такого фактора як бабло...
Протоколи там читають давно. А що Вви мали на увазі, коли писали про бабло?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #216 : 14 Травня 2009, 17:46:16 »

Протоколи там читають давно.
мабуть не читають, раз переграє депутатів, як дітлахів.
хоча, читай не читай...
Трохи вернусь до "активної життєвої позиції"
Я не можу похвалитись такими здобутками, як ви. Але це не дає вам право казати, що я помовчу у критичній чи суспільно-небезпечній ситуації.
От ви були лідером, як кажете при всіх типах влади. Був би СРСР ви б звичайно були б головою райкому.
У вас головне  бути першим. Ідея не суттєво. От роль оппозиції у вас не дуже виходить, як бачимо. Наш мер практично не має серйозної оппозиції.
Звичайно на народ легше пиняти. Не кажу що народ тут ні до чого, але в даному випадку ви не представляєте народ, а представляєте владу(оппозиція теж влада). тому ваша критика людей не робить вам плюсів. Я звичайно вас поважаю, як активного калушанина, але мабуть трудніше дивитись критично на себе ніж на сусіда?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #217 : 14 Травня 2009, 19:50:57 »

мабуть не читають, раз переграє депутатів, як дітлахів.
хоча, читай не читай...
В протоколах є дві сторони. Депутати - типові гої, як і я. А мер - він з іншого боку :)

Я не можу похвалитись такими здобутками, як ви. Але це не дає вам право казати, що я помовчу у критичній чи суспільно-небезпечній ситуації.
Щиро прошу вибачення. До своїх слів додам - "можливо".

От ви були лідером, як кажете при всіх типах влади. Був би СРСР ви б звичайно були б головою райкому.
Додайте і Ви слово "можливо".

У вас головне  бути першим. Ідея не суттєво.
Тепер Ви мене ображаєте... До Вашого відома, ідея у мене завжди на першому місці. Є і була. І повірте, я і піонером і комсомольцем був щиро ідейним. І не встидаюся це сказати. А не тому, що так треба. Як, можливо, Ви...
Якщо б я хотів бути "першим" - зараз був би "намісником" Насалика, а не опонентом.... Але для цього потрібно було зрадити собі (принципам, ідеї тощо)...

От роль оппозиції у вас не дуже виходить, як бачимо. Наш мер практично не має серйозної оппозиції.
Ну, яка є.... Може, Ви хочете допомогти опозиції чимось, крім доброго слова і дружньої критики?

тому ваша критика людей не робить вам плюсів
Я наводжу ФАКТИ! Романе, перестаньте вже нарешті мені приписувати зайве! Я стверджую: мій сусід п'є і риг**є на сходах, за що я його щемлю! Діти з 2-ї школи курять в першому під'їзді мого будинку і плюють на сходи, за що я їх ганяю! І т.д.і.т.п.! Ви вважаєте, що це критика мого народу???

трудніше дивитись критично на себе ніж на сусіда?
Я себе бачу. Починав з себе. Може, Ви ще бачите в мені дещо і маєте мені щось критично сказати?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #218 : 14 Травня 2009, 20:43:28 »

вдосконалення безмежне. мені прийшла в голову ідея. правда не знаю як її на практиці втілити в життя. може на базі форуму створитиякусь громадську організацію тибу за чисті підїзди чи за воду в калуші.? думаю якщо хтось реально буде піднімати питання котрі турбують калушан то і вирішення буде в найближчому часі.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #219 : 14 Травня 2009, 23:47:38 »

Ну, яка є.... Може, Ви хочете допомогти опозиції чимось, крім доброго слова і дружньої критики?
наразі допомагаю критикою, навіть не критикою, своїм баченням ситуації. на форумі наші можновладці можуть почитати бачення проблем із сторони простих людей. і це є великий плюс. головне, щоб усі робили висновки  :)
 а треба допомоги, допоможу чим зможу.
якщо чимось образив, прошу вибачення, дискусія вийшла гарячою. головне, маю надію, що мета у нас усіх одинакова. :drink
може на базі форуму створитиякусь громадську організацію тибу за чисті підїзди чи за воду в калуші.?
 якби у нас був налагоджений зворотній зав'язок з владою через Форум насправді, то і організацій не треба було створювати.
От стане пан Ігор мером, тоді у нас буде справжній зворотній зав'язок.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)