Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: Протоколи сіонських мудреців  (Прочитано 184541 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #160 : 06 Травня 2009, 08:38:22 »

І не треба нічого доводити, життя доводить краще за вас!
Ви не зрозуміли, Юра. Жіночка підтвердила, що ми справді ГОЇ.

У німців народ контролює владу через серйозний громадський рух.
Все вірно. У розвинутих країнах є різноманітні форми самоорганізації населення - від клубу любителів секвої середньоамериканської до ліги захисту морських нерп від морських котиків :) Це називається ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО. А у нас... Спробуйте-но хтось зорганізувати 36-ти квартирний під'їзд "скинутися" на кодовий замок чи ремонт...

так що не тре когось звинувачувати тре з початку навести порядок в своїй голові .
Або хоча б у під'їзді...

За моїми спостереженнями в Калуші останні роки стали вивозити сміття краще.
Останніми роками значно збільшилась кількість стихійних сміттєзвалищ. Поїдьте в район РЕМ чи вул.Глібова (Завалля)

Чому? Побоялися? Але ж вони могли викликати ще наряд, два-три наряди. Полінилися виконати свій службовий обовязок, не захотіли клопоту. Чи, як дехто вважає, їм мало платять і вони відробляють зарплату? А хто були ці "вони"? МИ!!!
Браво!

Думаєте, що звичайне зауваження не має впливу?
Має. Це просто відмазка така у нас усіх...

Але ж не самі ішли сваритися, а  дзвонили у відповідні органи.
А Ви часто хоча б дзвоните?

А за Вашими порадами дядечко, чи інші сусіди мали б іти сваритися з "індіанцями".   У нас же відповідь від міліції, чи інших органів буде "то ви самі винні, чи ваша сусіди самі й розбирайтесь" так як з жіночкою з Хотіня.
Будьте певні, якраз в Канаді перехожі не пройдуть повз підпитого пацана, що кладе (в гіршому випадку - кидає) пусту пляшку з-під пива на бордюр. Ви такого ніколи не бачили? Щось робили в такому випадку? Ото ж.

Дивно: от не смічу, не вживаю алкоголь, веду себе культурно, сплачую податки і т.д. То що ще починати з себе? Чому я маю вирішувати ті питання, за вирішення яких певні люди получають зарплату.
Та ні, нічого вже не слід робити. Просто бути красивій пахучій лілії посеред болота... :)  І цікаво, хто отримує зарплату за те, щоб пантрувати сцикунів у ліфтах?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #161 : 06 Травня 2009, 08:51:27 »

доречі мені страшно за нас. бо коли пяний чувак вивалив посеред цетра це одне а коли ти бачиш що на землі лежить можливо пяний можливо хворий а люди проходять повз і коли ти викликаєш швидку лікарі приїжджають і зневажливо ставляться до цієї людини. встидно за людей котрі байдужі до ближнього встидно за лікарів котрі крім зарплати давали ще клятву гіпократа, встидно за варту котра ганяє тількі малалєиток котрі не можуть постояти за себе!!! замість того що б займатись роботою не такою вже і важкою. а ви кажете євреї!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #162 : 06 Травня 2009, 10:10:39 »

У нас дуже корисний форум. Економіку я тут вже вивчила: "попит і пропозиція" (і що ті бідні студетни вчать цілих 5років в економічних вузах :duvno)
Тепер вивчаю соціальне життя. :=) В усьому винні люди (.... тут ідуть ті неприємні слова які так гордо цитує Ігор О) бо не пильнують хто шкодить в під"їзді. :P

А Ви вважаєте можливим перевиховати людину яка таким займається, чи буянить, чи наркомана тим, що я підійду і скажу"Ой як негарно!"  :P (тут чекаю на курс лекцій по педагогіці і психології)

Це все одні слова...

"Риба гниє від голови"
І вихованням треба займатися у дитинстві(і це не тільки справа батьків, а садочків, шкіл, вузів)- розвивати любов до держави, самоповагу, гідність і т.д.Виховувати майбутнє нації. А теперішнє покоління, уже доросле,  мабуть просто потребує жорсткішого контролю.

p.s. Ігор_О певно у Вас дійсно поганий стан у під"їзді. :bouquet:




Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #163 : 06 Травня 2009, 11:21:07 »

У німців народ контролює владу через серйозний громадський рух.
Все вірно. У розвинутих країнах є різноманітні форми самоорганізації населення - від клубу любителів секвої середньоамериканської до ліги захисту морських нерп від морських котиків

Саме про це я говорила, коли приводила в приклад "Посольство Боже" - всі ми, ці люди, члени церкви, громадяни України - вже почали використовувати такі об`єднання. Все "Посольство" добре організоване, люди можуть організовуватися самі, і без пастора, бо точно знаю на нього пальцем ткнете (він свою роботу зробив - НАВЧИВ ОРГАНІЗОВУВАТИСЯ) - і це діє!

Дивно: от не смічу, не вживаю алкоголь, веду себе культурно, сплачую податки і т.д. То що ще починати з себе? Чому я маю вирішувати ті питання, за вирішення яких певні люди получають зарплату.
Збери таких самих людей і виступайте проти того, що не подобається в місті.
До всіх: Ми маємо зрозуміти, що Україна - наш дім. МИ - ГОСПОДАРІ НАШОЇ ЗЕМЛІ, НАШИХ МІСТ, СІЛ, ВУЛИЦЬ. І нам не має бути байдуже, що відбувається навколо! Подивіться на Україну, як на власну квартиру і станьте господарями.

Якщо ви один, то звичайно, що ви не будете мати впливу (на пост Ромашкіна про вплив), але якщо люди об`єднуються вони стають сильніші. Знаєте приказку: "Гуртом і батька легко бити"? Звичайно, ми маємо пам`ятати, що наша війна не проти людей, а проти беззаконня і гріха. Ми маємо розмежовувати людей і їх гріхи, щоб не виникли кровопролитні мітинги і страйки. Щоб всі дії були здійснені з любов`ю до землі і народу.
« Останнє редагування: 06 Травня 2009, 11:29:08 від Juli »
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #164 : 06 Травня 2009, 19:31:35 »

ми не в армії!!!
тому базікаємо не думаючи. Вже на прикладах пробую пояснити, а не доходить. Водії ниють, бо їм хочеться нити. Чи вони привязані? А керівник працює і результат видно- служба не згинула. Звітувати за свої рішення він не мусить перед кожним, або і не може (ви ж не знаєте з ким, про що, на яких умовах він домовляється)
євреї в чомусь винні!
Справді? мені здавалося, що я всюди пишу "ми винні". навіть не "ви", а "ми". Прийдеться перечитати свої пости.
мабуть їх керівники неправильно працюють!!! ?
Тобто, тільки керівники працюють правильно або не правильно?
Останніми роками значно збільшилась кількість стихійних сміттєзвалищ.
Я дійсно не буваю дальше центральних вулиць, але не думаю що в цих звалищах винен президент. От якщо мер знає, то мав би щось робити. не спеціаліст- поради давати не буду. Але шандаря біля кожного дерева не поставиш.
коли пяний чувак вивалив посеред цетра це одне
, це- нормально.??
замість того що б займатись роботою не такою вже і важкою
, то може й не потрібною?
Якщо ви один, то звичайно, що ви не будете мати впливу
Ну чому ж? невже ніколи не червоніли- хоча б у дитинстві- коли вам (нам, кожному з нас) робили зауваження за провину? не все ж комсомольські збори (коллектив) "впливали".
"Риба гниє від голови"
Приказка стара, але...  Напевно повинна людина відрізнятися чимось від риби. Як масовий протест проти гниття -уникнення його- можна згадати старовірів, які втекли від петровської церковної реформи, або і загинули.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #165 : 06 Травня 2009, 19:39:38 »

тому базікаємо не думаючи. Вже на прикладах пробую пояснити, а не доходить. Водії ниють, бо їм хочеться нити. Чи вони привязані? А керівник працює і результат видно- служба не згинула. Звітувати за свої рішення він не мусить перед кожним, або і не може (ви ж не знаєте з ким, про що, на яких умовах він домовляється)
гггг коли кидали бомбу на хіросиму неж нікому нічого не казали. і коли чорнобиль взірвався теж нікому нічого не казали.
Справді? мені здавалося, що я всюди пишу "ми винні". навіть не "ви", а "ми". Прийдеться перечитати свої пости.
в цьому погоджуюсь.
Тобто, тільки керівники працюють правильно або не правильно?
взагалі це був жарт. але якщо глобально то керівеник підбирає працездатну команду!!!
це- нормально.??
то може й не потрібною?
я це казав??? :o
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #166 : 06 Травня 2009, 20:41:38 »

чорнобиль взірвався
керівник служби збирається ще раз його зірвати? добре,що не розказує нікому.
Всі пояснення переходять у виправдовування, коли приходиться приймати т.зв. "не популярні" рішення. Але приходиться і такі рішення приймати і виконувати.
 
керівеник підбирає працездатну команду!
це- в ідеалі. Може відбирати просто собі компанію. А потім шукати винних. за межами цієї компанії.
коли пяний... посеред цетра це -одне.а коли ти бачиш що на землі лежить можливо пяний можливо хворий а люди проходять повз і коли ти викликаєш швидку лікарі приїжджають і зневажливо ставляться до цієї людини.
,- то це інше? Як на мене, то однакове.
то може й не потрібною?
я це казав???
не оцінюйте роботу людей, якщо самі її не пробували. ходити по вулицях- дійсно не важко, але їх функція- люди.з людьми- важко.
А щодо євреїв.. Масонів. Ми живемо за їх сценарієм, за їх законами, писаними для нас. Але живемо ми. Сказали- нема держави, є інтернаціонал. так і жили. Сказали- всі мають бути багаті, вперед- приватизація, і скупили самі. Сказали Кучма поганий, відібрали "криворіжсталь" і тут же продали іноземцю за сумму рівну (за інформацією укр.телебачення) річному прибутку від неї. Оце гешефт!! Про Гонгадзе багато хто чув до його смерті? А президенту заважав цей працівник підривної радіостанції "свобода". Не смішно? це все зробили ми.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #167 : 07 Травня 2009, 02:13:38 »

керівник служби збирається ще раз його зірвати? добре,що не розказує нікому.
Всі пояснення переходять у виправдовування, коли приходиться приймати т.зв. "не популярні" рішення. Але приходиться і такі рішення приймати і виконувати.
ви не зрозуміли!!! я теж за те що б хтось приймав рішення але що б хтось за це відповідав. у нас же ніколи нема крайнього.
це- в ідеалі. Може відбирати просто собі компанію. А потім шукати винних. за межами цієї компанії.
отож
,- то це інше? Як на мене, то однакове.
добре наведу приклад інший. на 1+1 показували репортаж типу підставний кишеньоковий злодій краде типу краде удругого підставного гаманець. і це на зупинці де лбди все бачать. і уявіть собі з 10 людей тільки одна дівчина прореагувала. всі інші морозились ніби небачать.
але їх функція- люди.з людьми- важко.
ніхто і не спорить , а фони цю функцію виконують???? ні!!!!, чому????!!!! томущо не достатньо фінансово чи морально вмотивовані!!!!
А щодо євреїв.. Масонів. Ми живемо за їх сценарієм, за їх законами, писаними для нас. Але живемо ми. Сказали- нема держави, є інтернаціонал. так і жили. Сказали- всі мають бути багаті, вперед- приватизація, і скупили самі.
не живіть ніхто не примушує. наразі західна модель життя показала себе кращою ніж східна. хоча є нюанси!!!
Сказали Кучма поганий, відібрали "криворіжсталь" і тут же продали іноземцю за сумму рівну (за інформацією укр.телебачення) річному прибутку від неї. Оце гешефт!!
наврядчи.  для чого тоді продавали. можна було постійно наповняти свої кишені. а віддали іншому. немудро.
Оце гешефт!! Про Гонгадзе багато хто чув до його смерті? А президенту заважав цей працівник підривної радіостанції "свобода". Не смішно? це все зробили ми.
нерозумію вас. то винні євреї то ми??? :unknow
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #168 : 07 Травня 2009, 09:03:40 »

Ого, як "торкнуло" декого.... :)

У нас дуже корисний форум.
Звичайно ж корисний. Тут всі можуть висловлювати свою, нехай і відмінну від інших, думку.

Економіку я тут вже вивчила: "попит і пропозиція" (і що ті бідні студетни вчать цілих 5років в економічних вузах )
"Переводчиком пойду работать. А чё, английский я знаю..." Косой, х/ф "Джентельмены удачи"

Лалія, закон "попиту і пропозиції" - це не університетський курс! Підозрюю, що Ви здивуєтесь, коли взнаєте що це - шкільна програма. Пропоную Вам звернутись до Wiki, наприклад тут http://ru.wikipedia.org/wiki/Закон_спроса_и_предложения Заодно можете підгадати ще http://ru.wikipedia.org/wiki/Гравитация - цей закон я теж часто згадував. Тільки не думайте ради Бога , що вже вивчили всю фізику - це теж лише "школа". Якщо виникне цікавість - можу ще "на пальцях" пояснити теорію відносності... Але ні, поки-що не буду...

Тепер вивчаю соціальне життя.
Я думаю, що і життя вивчає Вас...

В усьому винні люди (.... тут ідуть ті неприємні слова які так гордо цитує Ігор О) бо не пильнують хто шкодить в під"їзді.
А тут Ви помиляєтесь в оцінках. Я цитував "протоколи" з гіркотою, а не з гордістю визнаючи що з нас ( в т.ч. і з мене) зробили гоїв. Ви неуважні.

А Ви вважаєте можливим перевиховати людину яка таким займається, чи буянить, чи наркомана тим, що я підійду і скажу"Ой як негарно!"
Так. Саме так я і вважаю.

(тут чекаю на курс лекцій по педагогіці і психології)
Ніколи не збирався і не збираюся Вас вчити.

Це все одні слова...
Так, слова. Потрібні ще й дії. Але ж Ви вважаєте, що вже все зробили: "Дивно: от не смічу, не вживаю алкоголь, веду себе культурно, сплачую податки і т.д. То що ще починати з себе?" Тому робіть щось з собою, щоб не було "одних лише слів".

p.s. Ігор_О певно у Вас дійсно поганий стан у під"їзді.
Стан такий, як і у більшості під'їздів. Біда лиш в тому, що двічі робив у ньому ремонт з власної ініціативи і за власні кошти. Тому я і луплю сусіда-п'яницю. Йому лише 26 років, шкода пацана - але що робити. Чи треба робити як Ви - не звертати уваги?

P.S.Соррі, якщо випадково чимось образив!
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #169 : 07 Травня 2009, 13:48:12 »


Лалія, закон "попиту і пропозиції" - це не університетський курс! Підозрюю, що Ви здивуєтесь, коли взнаєте що це - шкільна програма.

Так от кажу, рівня школи цілком достатньо, навіщо нам ті університети  :D

Якщо виникне цікавість - можу ще "на пальцях" пояснити теорію відносності... Але ні, поки-що не буду...


Вихваляєтеся?

 Тому робіть щось з собою, щоб не було "одних лише слів".

Це Ви про кого зараз?  ;)


Стан такий, як і у більшості під'їздів. Біда лиш в тому, що двічі робив у ньому ремонт з власної ініціативи і за власні кошти. Тому я і луплю сусіда-п'яницю. Йому лише 26 років, шкода пацана - але що робити. Чи треба робити як Ви - не звертати уваги?
Таки правда алкоголіків не б"ю, а як Ви собі уявляєте цей процес?
А за те що Ви б"єте людину Вам треба аплодувати?
Цитувати (вибране)
Цитата: лалія від Вчора в 11:10:39
А Ви вважаєте можливим перевиховати людину яка таким займається, чи буянить, чи наркомана тим, що я підійду і скажу"Ой як негарно!"
Так. Саме так я і вважаю.
Це Ваші слова? Так чому Ви не перевиховуєте хлопця? Чи бійка це єдиний доступний метод яким Ви оперуєте?


Ну і зробили ремонт, значить Вам це було потрібно а іншим ні.  :unknow
Ми з чоловіком місяці 3 мали тяганину з ЖЕКОМ бо у нас в підвалі стояла вода. Зверталися і до мера (колишнього), самі збирали підписи з усіх жильців, бо їх це не дуже цікавило, самі зверталися в санепідемстанцію і т.д. І що?
Я розуміла, що оскільки це найбільше потрібно нам, то й ми робим. Ну не перероблю я інших людей.  :P Вони мають право бути інші. :P

P.S.Соррі, якщо випадково чимось образив!

Ні не образив  ;) :unknow, а було мабуть бажання  :=)

Я ще й цитати не правильно відредагувала :unknow, от невдаха  :-[, а ще пробую всупати в полеміку. :=)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #170 : 07 Травня 2009, 14:01:06 »

Так от кажу, рівня школи цілком достатньо, навіщо нам ті університети  :D

Ну, Вам-то не треба. А комусь і варто.

Таки правда алкоголіків не б"ю, а як Ви собі уявляєте цей процес?
А за те що Ви б"єте людину Вам треба аплодувати?

Це Ваші слова? Так чому Ви не перевиховуєте хлопця? Чи бійка це єдиний доступний метод яким Ви оперуєте?
А хто ж сказав, що я його б'ю?! Я мирний чоловік. Мені просто шкода чужої роботи і своїх коштів. І переживаю, щоб котрась дитина (може й Ваша) не вступила де не треба... Луплю - це означає "виховую". І успіхи є  :)

Ні не образив   , а було мабуть бажання
Ні. Я ж написав - мирний чоловік  ;)

Я ще й цитати не правильно відредагувала , от невдаха  , а ще пробую всупати в полеміку.
І ще кажете університетів не потрібно  :=)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #171 : 07 Травня 2009, 14:10:50 »

І ще кажете університетів не потрібно
Там не вчать як це робити
Уже вдруге провіряю. :unknow
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #172 : 07 Травня 2009, 14:23:27 »

А тепер - до теми.

Ну і зробили ремонт, значить Вам це було потрібно а іншим ні.  :unknow
Ми з чоловіком місяці 3 мали тяганину з ЖЕКОМ бо у нас в підвалі стояла вода. Зверталися і до мера (колишнього), самі збирали підписи з усіх жильців, бо їх це не дуже цікавило, самі зверталися в санепідемстанцію і т.д. І що?
Я розуміла, що оскільки це найбільше потрібно нам, то й ми робим. Ну не перероблю я інших людей.  :P Вони мають право бути інші. :P

Розумієте, різні народи і нації відрізняються ментально. В "протоколах" євреї виклали свою думку щодо того, як їм використовувати свою ментальність для завоювання світу, причому з допомогою ментальності інших народів, гоїв. Мені теж неприємно, гірко і образливо визнавати, що вони багато в чому праві, але так вже виходить - прикладів навколо багато.
У Франції поліцаї збили скутериста - молодь воювала 3 дні. Там же, у Франції прийняли закон, що щемить студентів - Париж горів кілька тижнів. У Греції поліція застрелила вуличного наркодилера-пацана - Акрополь ледь не зруйнували вдруге...
Україна... Прийняв Уряд плату за "хвости" - студенти п'ють пиво... П'яний міністр спозорив всю країну - сміємся тихенько, нам то що... Калуш... П'яний мєнт згвалтував дівчину - ніхто не рипнувся... В Україні заворушення бувають лише коли циганській, татарській, корейській, чеченській і т.д. общині на хвіст наступлять. Хто служив ще в Радянській Армії знає, що таке земляцтво... А ми, українці, не такі. У нас же є чудове правило "Моя хата зкраю!" Ну яке нам діло, що хтось вивіз трактор сміття в найближчу канаву? Ні ми згадаємо про це, але вже коли буде повінь і вода по цій канаві не зможе зійти. Не раніше.... Ну яке нам діло, що хтось, вибачте, наригав на сходах. Нема діла. Поки наша дитина на вступить туди ногою..... Ну що нам з того, що діти під вікном ламають вербу? Нічого. Поки та гілка не впаде на наше авто.... Троє б'ють пацана?.... Підлітки грабують не зовсім тверезого мужчину?.... В кущах кричить дівчина?.. Це - не до нас. До нас лише тоді - коли гвалтувати і грабувати нас будуть. Тоді - караул! Де влада?! Що за люди?! Але це - потім... А до того - цитую ще раз: "Ну не перероблю я інших людей. Вони мають право бути інші."
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #173 : 07 Травня 2009, 14:45:18 »

Я так вважаю! І не тільки я. Можна частково відкорегувати   характер уже дорослої людини і все! Читайте відповідну літературу. ;)

А Ви багато людей змінили? Є приклади?  ;)

Ви задумувались  чому українці "такі"?

Тут суцільні звинувачення і те не так, і поведінка не така. То з якої ментальності у Вас це? Це ж аналогічна поведінка - засуджувати "всіх і вся".  ;)

Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #174 : 07 Травня 2009, 15:12:31 »

Я так вважаю! І не тільки я. Можна частково відкорегувати   характер уже дорослої людини і все! Читайте відповідну літературу.
Я не спеціаліст у відповідній галузі, звичайно. Але вчора, будучи у Франківську в центрі біля "фонтану" задав собі питання - чим не Європа? Гарно, чисто, культурно... Чому на околицях інакше? Чому наші ж громадяни перетинаючи кордон України стають іншими людьми? Одразу у нас з'являється повага до оточуючих, до порядку і правил. І "бичок" куди попало не кидаєм, і на червоне світло на йдем... Скажете, штрафи? І це також важливо. Але я питав не раз і себе на тому ж ловив - встидно! Встидно виглядати биком в умитій Європі. А вдома - не встидно. Потім повертаємся з Італій-Іспаній-Португалій, бухаєм в Асторії і фільософствуєм: от у нас там... от зовсім не так... а от тут... нє....
А Ви кажете, характер не коригується...

А Ви багато людей змінили? Є приклади?
Так, є. А чи багато - все відносне. Хоч би й один приклад - головне ж не в кількості.

Ви задумувались  чому українці "такі"?
Лалія! Власне, я цим постійно тут і займаюся!  ;)

Тут суцільні звинувачення і те не так, і поведінка не така. То з якої ментальності у Вас це? Це ж аналогічна поведінка - засуджувати "всіх і вся".
Знову ви за своє. Може, це монітор викривляє для Вас суть моїх думок?  :)
Я нікого і ніколи не звинувачував, тим більше - свій народ! Для кращого Вами сприйняття я почав вживати слово "ми" замість "українці"  :) Я не звинувачую, я констатую те, що є! У мене таке правило - зафіксувати факт, проаналізувати його, встановити причини факту, виробити алгоритм протидії чи сприяння. Тому не потрібно приписувати того, чого нема. А ментальність у мене така, як є. Іншої не маю. І вона відрізняється, напевно, від Вашої. Бо моя "хата" ніколи "зкраю" не буває. І я вас (і всіх, і вся) не засуджую за це, не було такого...
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #175 : 07 Травня 2009, 15:28:08 »

А Ви кажете, характер не коригується...
Це не корекція характеру, а страх бути покараним, бажання краще виглядати,  наслідування інших і.д.
Якщо б це була корекція, то дома поводилися б теж добре. А так приїжджають додому і "за своє".

Саме тому на мою думку варто ввести жорсткіші правила, оскільки самоконтроль в людей на даний час надто слабкий.
І зайнятись вихованням дітей і молоді. Щоб вони були вільними (в усіх розуміннях), гордими, сильними, з почуттям власної гідності і.д. Тут великі можливості, але і великий труд. І все буде добре. :)

Хата "з краю" надто голосний вислів. Це все відносно. І те, що, як я вважаю, в моїх силах, я роблю. Але здоровий реалізм теж необхідна річ. :)

 
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #176 : 07 Травня 2009, 15:35:17 »

Це не корекція характеру, а страх бути покараним, бажання краще виглядати,  наслідування інших і.д.
Якщо б це була корекція, то дома поводилися б теж добре. А так приїжджають додому і "за своє".
Повторюсь - у більшості випадків це не страх, а встид. Хочеться виглядати в Європі на європейця.

Саме тому на мою думку варто ввести жорсткіші правила, оскільки самоконтроль в людей на даний час надто слабкий.
Залізною рукою погонимо людей до їх щастя? Треба, звичайно, та це докорінно проблему не вирішить.

І зайнятись вихованням дітей і молоді. Щоб вони були вільними (в усіх розуміннях), гордими, сильними, з почуттям власної гідності і.д. Тут великі можливості, але і великий труд. І все буде добре.
А це - правильно. І займатись цим потрібно всім, а не лише тим хто зарплату отримує.

Хата "з краю" надто голосний вислів. Це все відносно. І те, що, як я вважаю, в моїх силах, я роблю. Але здоровий реалізм теж необхідна річ.
 :bouquet:
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #177 : 08 Травня 2009, 00:29:30 »

Пане Ігор,а як той випадок з дівчиною,дочкою Вашого знайомого?Знайшли того мєнта?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #178 : 08 Травня 2009, 08:47:55 »

Той мєнт в той же день подав рапорт заднім числом про відставку і його швиденько звільнили. Стріляв він не з табельної зброї, а з власної, травматичної дії. Батька дівчини і її саму довго "ламали" справу зам'яти. Уламали, на жаль. Мєнта зараз в місті не бачу.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #179 : 08 Травня 2009, 09:49:01 »

Україна... Прийняв Уряд плату за "хвости" - студенти п'ють пиво... П'яний міністр спозорив всю країну - сміємся тихенько, нам то що... Калуш... П'яний мєнт згвалтував дівчину - ніхто не рипнувся... В Україні заворушення бувають лише коли циганській, татарській, корейській, чеченській і т.д. общині на хвіст наступлять. Хто служив ще в Радянській Армії знає, що таке земляцтво... А ми, українці, не такі. У нас же є чудове правило "Моя хата зкраю!" Ну яке нам діло, що хтось вивіз трактор сміття в найближчу канаву? Ні ми згадаємо про це, але вже коли буде повінь і вода по цій канаві не зможе зійти. Не раніше.... Ну яке нам діло, що хтось, вибачте, наригав на сходах. Нема діла. Поки наша дитина на вступить туди ногою..... Ну що нам з того, що діти під вікном ламають вербу? Нічого. Поки та гілка не впаде на наше авто.... Троє б'ють пацана?.... Підлітки грабують не зовсім тверезого мужчину?.... В кущах кричить дівчина?.. Це - не до нас. До нас лише тоді - коли гвалтувати і грабувати нас будуть. Тоді - караул! Де влада?! Що за люди?! Але це - потім... А до того - цитую ще раз: "Ну не перероблю я інших людей. Вони мають право бути інші."
гг, по якому вже колу ідемо?
що зле, то усі знають. вихід де? не бачу альтернативи у ваших дописах, один осуд.
отак завжди.
власне, нема лідера, що не кажіть, а людина істота стадна. кажете не хочуть гроші здавати на замок? не знаю, я мав відношення(де мої і жінки батьки живуть і в моєму теж) до декількох під'їздів і як знаходився організатор, то гроші здавали і замок є. так є частина людей, що не хоче здавати є що дійсно грошей не мають, але то не переважна більшість.
А де нема організатора, то і нема замка. Самоорганізація, то від лукавого. не існує такого. Навіть у найменшій справі потрібен лідер-керівник. А цього у нас не вистачає. Мабуть тому, що епоху таку пережили, де лідерів не шанували і знищували. І тепер навіть, якщо трапляється ніби "лідер" і люди готові за ним піти, то в результаті виходить, що не лідер він зовсім, а бджоляр.
Євреї чекають свого месію, нам мабуть треба свого чекати. А поки маємо те, що маємо...



Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)