Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: Протоколи сіонських мудреців  (Прочитано 184536 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #140 : 05 Травня 2009, 09:58:25 »

Так, я про масонів почав. І вважаю ці "протоколи" не пустим документом. Бо саме там гарно описано ЯК робити з гоїв бидло, биків, лохів, люмпенів (виберіть потрібне). Як дурити їх казками. Як підгодовувати безкоштовним морозивом. Як засліплювати очі мішурою або ілюмінацією. Як будити в них праведний гнів і вказувати їм на винного у всіх бідах. Там же, в протоколах, вчать розпинати своїх, гоївських, недосвідчених вождів... Не будьте гоями, панове.
Щодо поліційної держави. Ні поліція, ні камери не допоможуть без громадянського контролю! Як не гидко це звучить, але доки сусід не буде закладати сусіда дзвінком куди треба - нічого не буде. Доки ми не навчимося не боятися вказувати оточуючим на недопустимість їх дій - не чекайте нічого. Це доведено не нами.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #141 : 05 Травня 2009, 10:17:56 »

Так. Але перший крок має зробити держава. І ніхто інший як президент!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #142 : 05 Травня 2009, 10:41:26 »

Так. Але перший крок має зробити держава. І ніхто інший як президент!
Зручна позиція... А я вважаю, що перший крок повинен зробити кожен з нас. Наприклад, підмести сходи. А якщо будемо чекати на Державу чи Президента...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #143 : 05 Травня 2009, 11:00:15 »

То якраз то і є зручна позиція, бо сходи дехто підмітає, а президент нічого не робить. Лиш декларують усі. Луценко тоже багато декларував.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #144 : 05 Травня 2009, 11:54:16 »

То якраз то і є зручна позиція, бо сходи дехто підмітає, а президент нічого не робить.
Та ну лишіться Ви того Президента! Скоро вже виберете іншого і тоді Ваші сходи стануть враз чистішими.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #145 : 05 Травня 2009, 11:57:30 »

як лишіться? Тараса Бульбу дивились чи читали? шкільна програма. Хіба Тарас винен?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #146 : 05 Травня 2009, 12:14:29 »

Так-так. Лишіться цього, аби інший бачив шо може тоже нічого не робити.
Відповідь від: 05 Травня 2009, 11:59:40
Докерувався, що більше люду воліють на його місці бачити Кучму ніж його самого.

АБСУРД!!!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #147 : 05 Травня 2009, 12:27:08 »

Хіба Тарас винен?
Ні. Жиди. Або Ющенко.

Так-так. Лишіться цього, аби інший бачив шо може тоже нічого не робити.
Відповідь від: 05 Травня 2009, 11:59:40
Докерувався, що більше люду воліють на його місці бачити Кучму ніж його самого.

АБСУРД!!!
Це ніяк не стосується до того, що мій сусід вчора знов нас*яв на сходах. Чи то і в цьому Ющенко винен?

Ми відходимо від теми. А насправді в тому, що ми не можемо жити по-людськи, винні ми ж самі. І в "протоколах" все це описано, не полініться почитати.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #148 : 05 Травня 2009, 12:35:09 »

А ніхто і не спорить шо ми винні самі. Бо якби ми не були байдужі, то вони б нами не крутили як циган сонцем. Тай сусід би не ...
Я от сусідському коту за таке роблю час від сасу профілактику і поки сухо.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #149 : 05 Травня 2009, 13:02:30 »

А насправді в тому, що ми не можемо жити по-людськи, винні ми ж самі. І в "протоколах" все це описано, не полініться почитати.
та ми можемо читати, щоб очі нам повилазили, але Ющенко від того не зміниться. Проте у мене немає ричагів впливу на перехожого-свиню, а у Ющенка є. чи пропонуєте сокиру в руки брати?
Я можу впевнено сказати, що ні я ні мої діти не смітять, раз зайшла мова за порядок. А от чи зробив щось наш Президент чи мер, для того, щоб не смітили інші? Для того ми і вибираємо владу, щоб забезпечувала нам безпеку і порядок, грубо кажучи.
За вашою логікою, не чіпаймо чиновників, ми будемо робити самі те, що вони не хочуть.
Мова не іде про вас чи про мене, ми можемо бути ідеальними, але щоб зробити якісь зміни треба бути у владі. Я чомусь не лізу у владу, бо не впевнений, що зможу виконувати таку роботу. Свою роботу я знаю добре, тому маю моральне право вимагати від чиновника виконувати його.
А ваші заклики нагадують - вдарять по лівій щоці, підстав праву.



Відповідь від: 05 Травня 2009, 12:58:14
до речі, ви самі кажете, щоб не шукати причину десь на стороні, а розмахуєте протоколами.
 протоколи не винні. Змова світова  ;) , а жити зле у нас.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #150 : 05 Травня 2009, 13:39:40 »

Розкажу одну історію, може й повторюсь, не пам'ятаю чи писав раніше.

Я ще працював у міськраді, десь квітень 2007-го. Чую, в приймальній у мене шум. Виходжу. Шумить жіночка років 50-ти:
Куди дивиться влада, мовляв! В Хотіні до ріки нема як підійти, сміття повно, пляшок, кури дохлі валяються (а тоді грип пташиний ходив). А от недавно хтось цілу свиню дохлу в берег кинув! І т.д. і т.п.
Питаю: жіночко, Ви звідки?
Я - з Хотіня!
А хто, питаю то все в ріку накидав?
А вона так щиро - та ж хотінські!
Я тоді питаю - то що ж Ви шумите, чого хочете?
Як що??? Ви ж влада! Робіть щось!
Що, питаю, зробити для Вас?
Міліціянтів поставте, най пантрують за нами!

Логіка цієї жінки проста, десь я її і тут на форумі чую: ми не винні, що самі ж собі гадимо. Яка ж наша вина? Це винна влада, що не може над нами шандора злого поставити з дубиною, аби нас, срущих але невинних, трохи бив і лякав...

Тепер історія з Канади:
По сусідству стрийка моєї мами у Вінніпегу поселилася сім'я індіанців. Ну, не тих з пір'ям, а цивілізованих. Район був не бідний, індіанці там не селились, але ці, певно, були з "вивчених" і багатших. Одного ранку глава сім'ї їхав на роботу, випадково зрізав кут джипом і наїхав задніми колесами на свій же газон перед хатою. Трошки болота з коліс лишилося на тротуарі. Ви не повірите, коли стрийко кинувся дзвонити до поліції - він був уже не перший сусід, що додзвонився :) Не пройшло і 30 хв. як індіанець вже прибирав то болото і тримав в руках квитанцію про штраф...

А тепер, про протоколи. Ромашкін, я не шукаю вини в масонах. Я шукаю вину в нас. А в протоколах про нас, гоїв, дуже гарно і правдиво пишеться...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #151 : 05 Травня 2009, 14:53:31 »

Ну то подзвоніть у міліцію, як вам хтось болото занесе чи підїзд обгадить.
Відповідь від: 05 Травня 2009, 14:01:35
Там є 2 складові. Людська небайдужість і свідомість+нормальний, діючий державний апарат. Переважно спрацьовує перша складова і той індіанець сам за собою прибере, бо знає що в лом, але мус, бо закладуть. А як вже не допомагає, тоді діє друга складова. У нас же часто перша не діє через те, що люди знають що другої просто нема.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #152 : 05 Травня 2009, 15:34:26 »

Гг,ага подзвоніть у міліцію,міліція перша розкаже хто то заклав,а потім заходьте до себе в під'їзд вечором в шлємі і з бітою.Яка міліція,пам'ятаю ще з молодості як вечором біля"Веселки"стояв наряд,валила толпа в дошку п'яних,але фізично здорових пацанів.Так та "доблєсна"їх в плотну не побачила,а як надійшов такий собі хлопуньо десь певно після роботи собі трохи хряпнув,то моментом загребли.А ще десь тиждень,може два тому на ТСН показували,як на стоянці мажори хлопа товкли і як діяла міліція,пам'ятаєте хто бачив.Таке у нас все недороблене і влада і громадяни . І тут питання ?чи влада така,бо такі громадяни.Чи громадяни такі бо така влада.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #153 : 05 Травня 2009, 17:02:25 »

Ну то подзвоніть у міліцію, як вам хтось болото занесе чи підїзд обгадить.
Я ще в силі і сам з сусідом розібратись. Але ж суть не в тому - подумайте над тим, ЩО сказала жіночка з Хотіня...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #154 : 05 Травня 2009, 17:15:02 »

Щиру правду сказала. Бо за 100 років  (ну на західній троха менше) КОЛИ ВСЬО БУЛО ОБЩЄЄ А ЗНАЧІТ НІЧЬЙО навчилися гадити на голову, плювати на тротуар і брати всьо шо погано лежить. То шо століттями закладалося, не викорінюється само собою. тут підсрачник нужен і то стабільний, щоб у свідомості закарбувалося, як у німців. То що є певний але досить мізерний процент свідомих людей, яким досить буде самовихованняі самодисципліни, без загального порядку погоди не зробить! І не треба нічого доводити, життя доводить краще за вас!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #155 : 05 Травня 2009, 18:44:28 »

є метод батога чи пряника. от нам потрібен батіг. прийшов ющенко(пряник) погано. отже треба фюрера буде кнут!!!! а взагалі у нас нема нації тобто є купка людей які бережуть традиції і є просто нормальними людьми!!! таких нажаль не багато. і є велика купа які тільки кричать а самі нічого не роблять. наведу приклад з власного спостереження. точнісінько я к у нас в країні. є служба таксі в котрій припустимо 20 машин , це не 45 міліонів. а всього 20 людей котрим зустрітись і домовитись дуже просто. і уявіть собі ці 20 справжніх українців ще ніразу не змогли зібратись і прийняти конкретне рішення. кожен тягне шубу на себе кожент робить так як зручно йому самому. і тільки втіхушку позаочі кричать той хреновий а отой взагалі контрацептив!!!! керівник служби приймає рішення котрі вигідні йому це зрозуміло а водії тільки ходять і ниють він херовий але що робити!!! так що не тре когось звинувачувати тре з початку навести порядок в своїй голові . потім створити націю і тоді нам ніхто нічого не буде винен. і нікого ми не будемо звинувачувати у своїх бідах. бо їх просто не буде!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #156 : 05 Травня 2009, 19:32:55 »

За гарними і правильними словами я побачив,не дуже приховану рекламу П.Б.

Мені шкода, що ви бачите лише рекламу, а не зміст і суть того, що намагаюся донести.
Відповідь від: 05 Травня 2009, 19:15:00
І тут питання ?чи влада така,бо такі громадяни.Чи громадяни такі бо така влада.

А владу хіба не з народу вибирають?
У німців народ контролює владу через серйозний громадський рух. А у нас народ навіть не хоче усвідомити свою силу. Не хоче, бо так простіше. Простіше кричати:"Влада....влада...погана.." Бо як усвідомиш, що ти сила, то робити щось прийдеться... А кому хочеться? Хай влада зробить. А ми зацінемо чи добре.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #157 : 05 Травня 2009, 20:47:59 »

А от чи зробив щось наш Президент чи мер, для того, щоб не смітили інші?
За моїми спостереженнями в Калуші останні роки стали вивозити сміття краще. І урни порозвішували. Тільки не навчили користуватись- он скільки погоріло.
За вашою логікою, не чіпаймо чиновників, ми будемо робити самі те, що вони не хочуть.
А я зрозумів інакше: не обговорювати на форумі, а "чіпати" чиновників- писати заяви, звернення- заставляти їх робити. Але і це другорядне, а першорядне це - Ми: робітники, службовці, перехожі. От:
вечором біля"Веселки"стояв наряд,валила толпа в дошку п'яних,але фізично здорових пацанів.Так та "доблєсна"їх в плотну не побачила,
Чому? Побоялися? Але ж вони могли викликати ще наряд, два-три наряди. Полінилися виконати свій службовий обовязок, не захотіли клопоту. Чи, як дехто вважає, їм мало платять і вони відробляють зарплату? А хто були ці "вони"? МИ!!!
у мене немає ричагів впливу на перехожого-свиню
Думаєте, що звичайне зауваження не має впливу?
керівник служби приймає рішення котрі вигідні йому це зрозуміло а водії тільки ходять і ниють він херовий але що робити!!
Знаєте, в армії вчать,що накази командира не обговорюються і це правильно, бо якщо командир буде всім пояснювати і переконувати, то часу на виконаня не залишиться, а до ворога інформація вже дійде. Якщо ця служба таксі працює, не зважаючи на ниття водіїв, то це означає, що керівник служби приймає рішення правильні.
як усвідомиш, що ти сила, то робити щось прийдеться... А кому хочеться?
+1
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #158 : 05 Травня 2009, 21:50:36 »

на тротуарі. Ви не повірите, коли стрийко кинувся дзвонити до поліції - він був уже не перший сусід, що додзвонився  Не пройшло і 30 хв. як індіанець вже прибирав то болото і тримав в руках квитанцію про штраф...
Але ж не самі ішли сваритися, а  дзвонили у відповідні органи. ;)

А за Вашими порадами дядечко, чи інші сусіди мали б іти сваритися з "індіанцями". :P  У нас же відповідь від міліції, чи інших органів буде "то ви самі винні, чи ваша сусіди самі й розбирайтесь" так як з жіночкою з Хотіня. :(


Дивно: от не смічу, не вживаю алкоголь, веду себе культурно, сплачую податки і т.д. То що ще починати з себе? Чому я маю вирішувати ті питання, за вирішення яких певні люди получають зарплату.

« Останнє редагування: 05 Травня 2009, 21:58:26 від лалія »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #159 : 05 Травня 2009, 23:32:09 »

Знаєте, в армії вчать,що накази командира не обговорюються
ми не в армії!!!
бо якщо командир буде всім пояснювати і переконувати, то часу на виконаня не залишиться, а до ворога інформація вже дійде.
до якого ворога???? :o
Якщо ця служба таксі працює, не зважаючи на ниття водіїв, то це означає, що керівник служби приймає рішення правильні.
наша держава ніби працює, незважаючи на наше ниття!!! але вам рішення не подобаються. ще й євреї в чомусь винні!!! :unknow
Дивно: от не смічу, не вживаю алкоголь, веду себе культурно, сплачую податки і т.д. То що ще починати з себе? Чому я маю вирішувати ті питання, за вирішення яких певні люди получають зарплату.
мабуть їх керівники неправильно працюють!!! ????
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.