Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 28 днів

Автор Тема: Протоколи сіонських мудреців  (Прочитано 184590 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #120 : 26 Квітня 2009, 14:57:04 »

 :) нагадує ситуацію на ринку. -чого яйця такі дорогі??? -бо долар виріс!!! =)) самі себе намахуєм, і хочемо когось в цьому звинуватити. знов євреї винні!!! :D
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #121 : 28 Квітня 2009, 12:30:58 »

І ще добре би мати також статистику ФАКТІВ,де би доводилось що євреям за національною ознакою чиняться якісь перешкоди в їхніх громадянських правах,або наноситься шкода в зв'яку з їхньою національністю.Може в когось є така або подібна інформація,хай викладе.
Ти готовий причитати книжку на 300 сторінок про це? Власне про те, що це все жидівські видумки. Я не заперечую, що Холокост - це вже занадто. Більше того, постраждали прості євреї, які ні в чому не винні. А талмудисти, які і мутять оцю всю воду - втекли в Америку, як тільки запахло смаженим.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #122 : 28 Квітня 2009, 15:27:48 »

А є така книжка?
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #123 : 28 Квітня 2009, 16:27:14 »

Я вже тобі послала на електронну пошту, бо не знала як прикріпити ссилку.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #124 : 29 Квітня 2009, 19:55:15 »

От мені ще цікаво,чи євреї хворіють на свинячий грип?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #125 : 30 Квітня 2009, 00:11:59 »

От мені ще цікаво,чи євреї хворіють на свинячий грип?
 :D +1
Записаний

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #126 : 30 Квітня 2009, 22:15:55 »


ліберал аднака  :P
Відповідь від: 20 Лютого 2009, 22:38:12
ще роки два тому читав в українських газетах, що Ющ ходить до синагоги. Не те щоб за переконанням, а так,за компанію з американським інструктором і їхніми дочками.
От назви мені які є ознаки того, що то він антихрист?
Не часто дивлюся телевізор тому не роздивився, але відчуття таке ніби у нього дефект зору. Може комусь вдалося краще роздивитися?
Початкові лекції з КОБ дивився. Прогноз про розпад США хіба не виглядає зараз вірогідним? Світом керує кілька людей, це вже явно видно. Що заважає (точніше- чи не пора?) передати владу одній? І антихрист- людина, хвоста і рогів може і не бути (якщо десь написано,що будуть, то вибачаюсь- по неграмотності я цього не знаю).
Фальшивка "Протоколи" чи ні, але описане ми бачимо довкола.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #127 : 01 Травня 2009, 00:50:40 »

спробуйте уявити собі таку людини. поставте себе на місце тієї людини. найперше думаю в цією людини зовсім інший склад розуму і інші цінності. я навіть не уявляю що б я робив керуючи світовою економікою та й взагалі світом!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #128 : 01 Травня 2009, 21:33:26 »

Не часто дивлюся телевізор тому не роздивився, але відчуття таке ніби у нього дефект зору

А як же інші ознаки, описані у Корані??? Не конче? Аби хоть чимсь підходив... Фе!

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #129 : 02 Травня 2009, 18:30:38 »

А як же інші ознаки, описані у Корані???
http://forum.kalush.info/index.php?topic=771.msg40749#msg40749
"в Коране нет прямого упоминания об Антихристе,"
"3. “Крупного телосложения, красный, курчавый (с кудрявыми, вьющимися волосами)”.[20]"   комментувати?
"С учетом некоторых разногласий, мусульманские ученые единодушны в том, что Даджаль (Антихрист) появится на Востоке." Мама у нього- еврейка, так що з походженням- все грає.
Мирское примет в этот период гипнотический блеск и красоту, что многих ослепит в вопросах вечного и вознесет Антихриста в их сознаниях на уровень Бога во плоти на земле.
"Что касается обожествления Обамы, так за этим дело не стало. Уже сейчас в некоторых протестантских «домах божиих» поют гимны не только Христу, но и «святому» Обаме. Стали популярны изображения Обамы в виде католического святого. Американские школьники кое-где уже дают клятву на верность Обаме — спасителю Америки, который даст Соединенным Штатам «шанс».http://www.liveinternet.ru/users/2587857/post94523098/

Антихрист на определенном этапе своей жизни начнет называть себя Богом.
“сеять зло он будет направо и налево”
"Обама выступает за аборты, исследования стволовых клеток и за разрешение брака для геев и лесбиянок." І не тільки.
http://www.kongord.ru/Index/Editor_column/obamaworld.html
http://www.kongord.ru/Index/Editor_column/Obamaleftelect.html
А по темі:"Но есть в «Катехизисе еврея » зацепка, некий след, по которому можно предположить это самое: «КУДА» смываться ИМ из Америки.
 
Приховано: Показати
«Мы всегда должны быть готовы уйти от гнева и ненависти гоев, уйти туда, где нас примут в расчете оживить экономику нашими капиталами.»
 
 Ба! Так это же инвестиции!
 
 Про те самый, о которых так колотиться сегодня Москва, Кремль и даже китайская деревня Грязи. А кто-то подумал, «что ученья идут». А речь - о «ногах»: «Деньги - это наши ноги.» («Катехизис еврея...»)
 
 Под шум «маленького оркестрика»: «мировой финансовый кризис», «глобальный Обама», «реформирование мировой финансовой системы», «глобальный Медведев», «глобальная ПРО», «калининградские Исканедеры» и т. п. - под шумок, в МИРОВОЙ ЕВРЕЙСКОЙ ИМПЕРИИ Ротшильда и его бездомных собак творятся какие-то скрытые от глаз гоев события.
 Этим показом своих саморучно сделанных кукол Ротшильд и его бездомные псы пытаются отвернуть глаза гоев, от каких-то событий, которые они хотят скрыть, провернуть незаметно делишки масштаба глобуса, в масштабах всех континентов.
 
 А отворачиваю бездомные собаки Ротшильда глаза гоев вот от чего, вот что они хотят скрыть от людей. Они проворачивают, ни много, ни мало, а глобальное переформатирование. Как после 1-ой Мировой войны, её ОНИ называли «империалистической», как после 2-ой Мировой войны, её они называют «с фашизмом». 3-ю Мировую войну ОНИ именуют - «холодной»
 
 Каждая Мировая война, которую они организовывали и поджигали, была реформой в административном делении МИРОВОЙ ЕВРЕЙСКОЙ ИМПЕРИИ Ротшильда и «таме», передвиганием административных границ внутри ИМПЕРИИ..
 
 1-ой Мировой войной сионисты уничтожили административное деление на империи: Австро-Венгерская, Российская, Британская. Называется разукрупнением колхозов.
 

 2-ой Мировой войной ОНИ уничтожили Европу. Европу якобы они освободили от фашизма, она формально стала якобы американской. Именем Соединенных Штатов Америки сионисты оккупировали Европу оптом от Ла-Манша до границ Соцлагеря. загнав её в одну большую казарму — в НАТО. Называется укрупнением колхозов.
 
 А какое совершенствование управления, перетряхивание административного деления в МИРОВОЙ ЕВРЕЙСКОЙ ИМПЕРИИ Ротшильда и «таме» раскручивается в наши дни? Куда, в какую сторону победа в мировой холодной войне позволила двинуться МИРОВОЙ ЕВРЕПЙСКОЙ ИМПЕРИИ Ротшильда и его цепных? За что кровь проливали? К укрупнению или к разукрупнению колхозов, потому что третьего МИРОВОЙ ЕВРЕЙСКОЙ ИМПЕРИИ бездомных собак — не дано.
  «Прощай, Америка!»
http://www.liveinternet.ru/users/2587857/post90563897/ один абзац можна і в тему "НАТО" перенести.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #130 : 03 Травня 2009, 02:24:15 »

Хм,а я думав мені одному Обама здається"темною лошадкой",бачу.що ні.Тут я знайшов таке,що на перший погляд не стосується ні Обами ні масонів http://kavkazcenter.com/ukr/content/2008/06/25/5082.shtml ,але все одно цікаво.Особливо тепер коли раптом як сніг на голову нова епідемія"свинячий грип".І хоть у нас РЕАЛЬНИХ хворіб куча,типу туберкульозу і онкохворі діти роками чекають і не завжди дочікуються на лікування і завжди на це нема коштів.На цей грип гроші знайшлися зразу.І ще мені пригадалися вакцини,люб'язно надані українцям...
« Останнє редагування: 03 Травня 2009, 02:29:33 від DVania »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #131 : 03 Травня 2009, 08:36:03 »

А ось вже зранку на УНІАНІ побачив http://www.unian.net/ukr/news/news-313536.html
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #132 : 04 Травня 2009, 10:38:11 »

Велика брехня 2004 породила велику зневіру 2009

У 2004 році народ відчув свою силу і реальну владу. Впродовж 2004-2009 політики своєю поведінкою намагаються зруйнувати віру народу в те, що він і є головна сила в державі. Якщо їм вдасться зруйнувати віру народу в свою силу, політики й надалі будуть керувати народом як «бидлом».
«Посольство Боже», чисельністю більш як 20 000 тисяч чоловік лише в Україні і добре організоване, усвідомлює свою силу, через що церква і є кісткою в горлі політиків - читали в тих протоколах, що саме такі свідомі християни і є основною перешкодою для них? Ми хочемо, щоб весь народ України так само це усвідомив. Ми віримо, що революція на майдані – це духовний прорив для України, це виступ народу проти зла і беззаконня в Україні. Кожному з нас потрібно культивувати цю віру в собі, щоб такі як массони не керували нами. Не зневіртеся в помаранчевій революції! І справа не у Ющенку і його діях після революції. Справа в тому, що ми зрозуміли про себе під час революції! «На сие так сказал Господь: если ты обратишься, то Я восставлю тебя, и будешь предстоять пред лицем Моим; и если извлечешь драгоценное из ничтожного, то будешь как Мои уста. Они сами будут обращаться к тебе, а не ты будешь обращаться к ним.» (Иер.15:19) Ми мали усвідомити, що Народ – це сила! Повірте, що Ви- це сила! Не допустіть зневіру 2009 в своє серце. 
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #133 : 04 Травня 2009, 14:57:58 »

Виходить що тільки 20000 тис. членів П.Б.свідомі християни?Ой як мені це щось нагадує...
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #134 : 04 Травня 2009, 18:41:02 »

20 000 - це звичайно дуже застаріла статистика.... Але не перекручуйте зміст.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #135 : 05 Травня 2009, 00:08:08 »

20 000 - це звичайно дуже застаріла статистика.... Але не перекручуйте зміст.
За гарними і правильними словами я побачив,не дуже приховану рекламу П.Б.У мене питання до Вас,Ви знайомі з вченням Баптистської церкви,я наприклад читаючи ваші повідомлення поки що нічого іншого від них не бачу,а їх далеко не 20 тисяч ,вони свідомі християни??А адвентисти??про непротистантські мовчу такі Ви напевно взагалі не сприймаєте.А у Вас якось все про П.Б.Та кожна із цих і інших церков називає себе свідомими і християнами.І всі вони за Бога за любов.А подивлюся на вашого Черновецького який так всіх любить,що з любові чуть не душить і щось не віриться, що П.Б.справді П.Б.,чи то може всього лиш одна паршива вівця,чи не паршива?І скажіть як ваші брати і сестри борються з масонами?масово вкладаючи гроші  в сумнівнівні організації.Це Ви називаєте свідомими християнами.А що це вони так гроші люблять?це ж знаряддя сатани і масонів.Напевно десь процентів 90 з того,що Ви пишете на форумі(взагалі)я підтримую,але це все теорія.Але здається мені,що в оцінці своєї церкви у Вас мало об'єктивності.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #136 : 05 Травня 2009, 06:06:20 »

Ми віримо, що революція на майдані – це духовний прорив для України, це виступ народу проти зла і беззаконня в Україні. Кожному з нас потрібно культивувати цю віру в собі, щоб такі як массони не керували нами. Не зневіртеся в помаранчевій революції!
Джулі, читаємо визначення "революція" - — швидка зміна встановленого політичного, соціального чи економічного порядку суспільства здебільше насильницьким способом .
Де була швидка зміна порядку у нашому випадку?
Просто нас використали для того, щоб прийти до влади. А отже ми ще не готові до змін, раз вони не відбулись. Треба звичайно бути оптимістом, але і не треба жити в ілюзіях.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #137 : 05 Травня 2009, 08:30:00 »

Просто нас використали для того, щоб прийти до влади. А отже ми ще не готові до змін, раз вони не відбулись. Треба звичайно бути оптимістом, але і не треба жити в ілюзіях.
Вибачте, але тут вже і я не промовчу  :)
Нас використали? Щоб прийти до влади? Можна сприймати і так - тим, більше, влада справді змінилась. А чи змінились ми самі? Ми вважали, що змінивши Президента і самі станемо кращими, цивілізованішими. Але на наступний день після інаугурації нічого не змінилось. В кабінетах чиновників лише змінились портрети і зросли "тарифні сітки", даїшники лишились ті самі, у ліфті далі мокро не від сліз, на пляжі Лімниці купа битого скла... Вчора колєга розказував, як поїхав відпочивати на вихідні в Мізунь. Там недалеко від екстрім-траси є альтанка і джерело, ми часто їздимо в той район з наметами. Так от зараз там лишились одні стіни і купа г**на посередині... Кляті ющенки з масонами!
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #138 : 05 Травня 2009, 09:02:33 »

я про те і написав  ;)
А отже ми ще не готові до змін, раз вони не відбулись.
відносно революційних змін - відбулась зміна задниць, перепрошую за грубість, а суть влади не змінилась.

Відповідь від: 05 Травня 2009, 08:54:05
Відносно порядку, точніше безпорядку, про який ви пишете. це якраз функція держави - забезпечувати порядок. Збільшення відповідальності за скоєне, навіть за окурок, викинутий на дорозі - це в силах нашої держави? Не можна людей навчити без покарання, значить треба карати і карати жорстоко. Я прихильник радикальних методів в цьому питанні.
а про масонів Ви самі перші почали...  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #139 : 05 Травня 2009, 09:37:24 »

Згідний з Ромашкіним. Не тре далеко їхати у Мізунь. Вчора батько був у парку, то нарахував близько 200 поламаних стільців у амфітеатрі. Звісно не поставиш коло кожного крісла по міліціонеру, але камери спостереження (3/4 з яких могли б бути муляжами для економії )  можна поставити. І загалом то повинно бути загальнодержавним пріоритетом. Дійсно мають бути суворі покарання і що головне має бути видно що карають. Пригадую як на проспекті когось штрафанули за перехід у недозволеному місці, то потім ще тиждень калушани думали де переходити! Ну не закладають у нас одні других і не будуть закладати,тому має діяти міліція.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.