Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: Протоколи сіонських мудреців  (Прочитано 184523 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #100 : 17 Березня 2009, 19:42:44 »

Принцип не заперечувати,а тільки чуть-чуть підправити був застосований сатаною ще в едемському саду і успішно використовується масонами і зараз,про це йдеться і в протоколах(тема все ж таки про них:)) І справжнє перше християнство перестали переслідувати також після того як трошки змінили,а трошки доповнили.Але мені все ж здається що якщо хтось і спотворив десь щось,то згадайте слова Христа що він не відмінити прийшов закон,а виконати.Просто євреї не могли зрозуміти любов божу,бо самі бувши злі не сприймали духом писання ,а буквою. А,  до речі чому на ваш погляд ізраїльтяни не любили самарян,цікаво.
« Останнє редагування: 17 Березня 2009, 19:50:21 від DVania »
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #101 : 17 Березня 2009, 21:12:01 »

   Це відноситься до так званого "другого єврейського полону" - вавилонського. Так, Перський цар завоював Іудею, і був зруйнований Єрусалимський храм. Ви ж знаєте, що єврейський бог вимагає, щоб йому поклонялися ТІЛЬКИ в одному місці на землі - Єрусалимі. (В синагогах - не справляють служб, не поклоняються, а тільки читають і вивчають Тору і Талмуд). Але в ту пору всі суспілні відносини були так побудовані. Історично так було, що хтось когось завоювував і т.д. Тільки для євреїв це не була просто історична подія. Для них було важливо інше- їх було взято в так званий полон, в кінці якого їх має бути визволено з усіма наслідками для "ворога" . Але я відхилилася. Храм був зруйнований персами в 596 р до РХ. Через кілька десятків років (здається десь 50 років) євреї стали повертатися в Єрусалим. Але ж земля не може пустувати. Там уже жило інше, споріднене племя - самарян. Вони радо зустріли євреїв і навіть запропонували їм допомогу у відбудові храму. Самаряни поклонялись також Єгові, але не визнавали першість Єрусалиму. Левити побачили в цьому загрозу своїй владі. Зрозуміло чому. Пропозиція самарян була відкинута дуже грубо(і нічого що через це затягнулася відбудова храму). Так грубо, що ворожнеча з ними продовжувється і до сьогодні. Самаряни-це уособлення найгіршого для єврея. Не тому що вони такі, а тому, що їм непощастило бути найближчими сусідами євреїв(як сьогодні палестинським арабам). Памятаєте притчу Христа про доброго самарянина. Там книжник, якого Христос запитав - "хто ж насправді ближній тому чоловікові ? не вимовив "нечостого"слова самарянин, бо не мав права. Але він змушений був віповісти, бо не міг заперечити очевидне. Тут Ісус відповів йому "ловушкою на ловушку" 
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #102 : 17 Березня 2009, 21:33:47 »

А який ви висновок робите,що всі євреї такі чи ні,і що старий заповіт нам непотрібний?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #103 : 17 Березня 2009, 23:55:14 »

майже в тему  :=)
Приховано: Найден договор Гитлера с дьяволом • Показати
В Берлине найден договор, который Адольф Гитлер заключил с… сатаной. Контракт датирован 30 апреля 1932 года и подписан кровью обеими сторонами. Политическое завещание Гитлера

Согласно ему, дьявол предоставляет Гитлеру практически неограниченную власть с условием, что тот будет использовать ее во зло. В обмен фюрер обещал отдать свою душу ровно через 13 лет..

Четыре независимых эксперта изучили документ и сошлись во мнении, что подпись Гитлера действительно подлинная, характерная для документов, подписанных им в 30-40-е годы

Как сообщает Портал Кредо , дьявольская подпись тоже совпадает с той, что стоит на других подобных договорах с владыкой ада. А таких документов историкам известно немало.

 — Я уверена, что документ подлинный, — заявляет доктор Грета Лайбер, изучающая различного рода соглашения с нечистой силой. — Он помогает разрешить загадку того, как фюреру удалось стать правителем Германии. Судите сами: ведь до 1932 года он был просто неудачником. Его выгнали из высшей школы, он дважды проваливался на экзаменах в Академию искусств, даже сидел в тюрьме.

Все, кто знал его в это время, считали его ни на что не годным. Но с 1932 года его судьба круто изменилась — он буквально «катапультировался» в кресло власти и в январе 1933 года уже правил Германией. По-моему, объяснить это можно только союзом с сатаной. А 30 апреля 1945 года — ровно через 13 лет — Адольф Гитлер покончил с собой, ненавидимый всем человечеством.

Контракт фюрера с сатаной был найден в старом сундуке в руинах сгоревшего дома на окраине Берлина. Как он туда попал — неясно. Сейчас документ находится в городском историческом институте. Текст сильно поврежден, но все-таки его можно прочесть.

 — Именно так сатана и действует, — добавляет доктор Лайбер. — Выбирает неудачника, мучимого честолюбием и жаждой мирских удовольствий, и обещает исполнить его желания. В результате — множество бед для окружающих и полная катастрофа для того, кто «купился» на его обещания. И Гитлер полностью укладывается в эту схему…

http://www.golos.ca/worldsosiety/hitlers-deal.html
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #104 : 20 Березня 2009, 15:06:27 »

А який ви висновок робите,що всі євреї такі чи ні,і що старий заповіт нам непотрібний?
Я з цим питанням знайома тільки теоретично. Колись у мене був такий викладач, який казав - "для того, щоб робити якісь висновки - треба знати питання досконало" А я не знаю всіх євреїв, тому не можу сказати, чи всі вони такі. Але коли я трошки поцікавилась цим питанням, то знайшла багто доказів, про те, що "Протоколи" це не вигадка параноїка. Тому треба бути пильним, цікавитись цією проблемою і знайомити з нею якомога більше людей. Можливо, ми не гірші за євреїв, і зможемо протистояти їхньому прагненню панувати над нами. А щодо Старого Заповіту, Кожен для себе має мабуть поставити фільтр, щоб відфільтрувати те, що Ісус назвав "людським а не Божим"
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #105 : 20 Березня 2009, 15:24:55 »

Ну що ж,я з Вами згідний,і чуть вище подібне писав теж.
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #106 : 20 Березня 2009, 15:31:20 »

+1 Люся
Але додам
Можливо, ми не гірші за євреїв
Не "можливо", а таки не гірші
зможемо протистояти їхньому прагненню панувати над нами
Протистояти тим євреям може тільки Церква Христова. Для цього в неї все є знання і є обітниця Господа Ісуса Христа. Подумайте яка  ;)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #107 : 20 Березня 2009, 15:54:51 »

Протистояти тим євреям може тільки Церква Христова. Для цього в неї все є знання і є обітниця Господа Ісуса Христа. Подумайте яка  Підморгую
особисто я не бачу ніяких дій
Не "можливо", а таки не гірші
 :o :o :o
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #108 : 29 Березня 2009, 15:27:43 »

Недавно дочитала досить інтересну книгу Григорія Клімова "Протоколы советских мудрецов".  Досить цікаво почитати як в Радянському союзі пояснювали ті чи інші вади людей та нещастя, що з ними відбуваються. Тема євреїв - основна. В книзі опубліковані лекції, що читались правлячій верхівці в часи Радянського союзу в Інституті Вищої соціології по однойменному предмету. Особисто для себе відкрила досить багато історичних фактів з якими не була знайома.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #109 : 08 Квітня 2009, 12:21:44 »

А чи не можна ссилочку, або викласти тут ті нові "протоколи" цікаво...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #110 : 17 Квітня 2009, 16:47:48 »

Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #111 : 17 Квітня 2009, 21:33:45 »

Я думаю ні, але syddia міг би дати шановному пану посилання  :)
Відповідь від: 17 Квітня 2009, 20:59:23
Протоколы Сионских Мудрецов и Всемирный Жидомасонский Заговор
http://zhurnal.lib.ru/k/kac_a_s/protokoli.shtml
Більш правдоподобно  ;)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #112 : 19 Квітня 2009, 09:59:37 »

зі всього вище написаного. виходить що це якісь секретні євреї вірнніше жидомасони. створили супер організацію яка керує світом. ??????!!!!! якщо це таємна організація то чому інфа про неї доступна усім . багато її членів відомі загалу???? доречі навіть у станіславі є масонська організація http://imhotep.if.ua

з.і.
В той просторной светлой зале
Мои ляжки обнимали
Эти самые масоны.
Ну, шучу, шучу ... кальсоны.

Дочка ночью закричала -
Сон-страшилку увидала...
- Мне приснилися масоны !!!
- Кто ??????? - Шучу я, покемоны...


В доме старом, нет - старинном,
Где у входа две колонны,
Собрались гардемарины,
Ну шучу, шучу... масоны.

У дверей привратник старый
Всех потрогал за лобок -
Там под белым шароваром
Был запрятан мастерок.

За окошком - две колонны,
А в просторной зале - ложа,
Хорошо сидят масоны...
Веет лёгкий запах кожи.

Развалился - видно, барин,
Дворянин... Лука Мудищев?
Ну шучу, шучу... Державин,
А вот рядом с ним - Радищев.

Вон один припёрся в шпорах,
Рядом одноглазый, с пузом...
Первый... правильно, Суворов,
А второй - Мишель Кутузов.

Кюхельбеккер, Даламбер,
Пушкин, Дельвиг и Дантон,
Робеспьер, Брюллов, Вольтер,
Мирабо, Наполеон...

Вот об чём там говорили
В глубине прохладной ложи -
Не в курсах, не доложили...
Знаю только - пахло кожей.

Так сидели на ночь глядя...
Если по чести рассудим,
Не последние ведь бляди...

Ну чего пристали к людям ?!  :=)
Відповідь від: 19 Квітня 2009, 09:54:15
з.і.

Дванадцять основних Заповідей
БРАТСТВА ВІЛЬНИХ МУЛЯРІВ


1. В основі Братства є традиційна віра у Всевишнього, Великого Будівничого Всесвіту, що ніяк не суперечить різним релігійним віруванням і переконанням, а навпаки об’єднує їх у високому гуманному стремлінні.

2. Братство спирається на традиційні ритуали і символіку, прискіпливо дотримуючись давніх традицій.

3. Організаційно Братство є Орденом, до якого належать тільки мужі незалежні і доброї слави, що сповідують у своєму житті ідеали гуманності і братерства у їх глибшому сенсі.

4. Члени Братства прагнуть добросовісно дотримуватись ритуалів з їхнім повним символічним змістом, як шляху пізнання, втаємничення і духовного вдосконалення, що є засадничими ідеалами організації.

5. Братство спрямовує своїх членів на духовне самозбагачення, випромінює через них свою високу гуманність на людську спільноту.

6. Члени братства зобов’язуються поважати переконання і віру кожного, не допускати у своєму колі протистояння політичних чи релігійних думок, бо воно засноване на братерській згоді і взаєморозумінні.

7. Члени Братства беруть зобов’язання над Книгою Священного Слова, аби надати їм урочистого й освяченого характеру.

8. Члени Братства поза профанським світом працюють у своєму закритому колі, де завжди обов’язково присутні три Великі Світила Братства – Книга Священного Слова, косинець і циркуль – згідно з засадами конституції Всесвітнього Братства і традиційного порядку.
 
9. Братство приймає до свого кола лише чесних і моральних повнолітніх осіб, спроможних осягнути безмежність пізнання.

10. У своєму колі члени Братства плекають любов до своєї Батьківщини, послух її законам і пошану до законної влади. Вони вважають, що їхній перший обов’язок – шанувати всяку натхненну Працю.

11. Члени Братства зобов’язуються, дотримуючись свого гідного і високоморального рівня, не викривати сутність духовних основ організації і поширювати її моральний вплив на широкі суспільні кола.

12. Члени Братства зобов’язуються без вагання подавати один одному братерську допомогу за всіх найскладніших обставин, навіть наражаючи себе на небезпеку. Вони повинні завжди зберігати спокій і рівновагу духу, необхідні для повного самоопанування. 

як на мене більше схоже на релігійну організацію.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #113 : 20 Квітня 2009, 11:18:34 »

Протоколи, які цитує Ігор О. - літературна підробка  :!! Жиди ніколи б не допустили публікацію таких "шедеврів"  :)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #114 : 20 Квітня 2009, 12:03:51 »

Ну незнаю,я читав в Вікіпедії здається,що вони якраз і прагнули недопустити і суд там бігом зібрали.А може все таки проморгали?надто воно тісно сплелося з життям.
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #115 : 20 Квітня 2009, 14:17:51 »

Дорогій мій дядя Ваня! У цей наречений і святий день обіймаю і вітаю Вас, розділяючи свою радість з усіма, хто сповідує ім’я Христове, і з кожним, хто готовий прийняти у своє серце радість Пасхального вітання: ХРИСТОС ВОСКРЕС!
Записаний
When doctors differ who is to decide?

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #116 : 20 Квітня 2009, 16:21:07 »

Дорогій мій дядя Ваня! У цей наречений і святий день обіймаю і вітаю Вас, розділяючи свою радість з усіма, хто сповідує ім’я Христове, і з кожним, хто готовий прийняти у своє серце радість Пасхального вітання: ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС.дякую і приєднуюсь і також вітаю всіх християн і навіть ще не християн,а всіх людей бо Господь за всіх людей заплатив викуп.І Воскрес і нам надію дав.Слава Йому!
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #117 : 26 Квітня 2009, 08:08:51 »

хто дивився Свободу у п'ятницю? я на жаль ні, вроді цікава передача була.

Сионистский шабаш у Шустера
http://www.fraza.ua/zametki/25.04.09/67511.html?2232

як відомо на конференції у Женеві Україна не покинула зал під час виступу Президента Ірану Махмуда Ахмадинежада.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #118 : 26 Квітня 2009, 11:04:20 »

таке враження що автор антисеміт :) всюди сіоністи і заговорники.  це вже комедія. чи фобія!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #119 : 26 Квітня 2009, 14:30:22 »

Той Ізраїль на карті пальцем можна затулити,а жодного дня нема,щоби в новинах про нього не говорили.Просто добре би зробити  таблицю всіх найголовніщих змі, їх власників,і їх національності.А  також банків,представництва у владі і в інших структурах які мають вплив на свідомість і здоров'я нації.Тоді би можна було мати чітку картину і робити висновки наскільки безпідставними є звинувачення,одних у жидомасонстві,а інших у антисемітизмі.Може десь і є така інформація,але я ще не зутрічав.Вже передбачаю,що за таку пропозицію і я буду зарахований до антисемітів,тому повторюю,для об'єктивності і інформативності,або просто для статистики.І ще добре би мати також статистику ФАКТІВ,де би доводилось що євреям за національною ознакою чиняться якісь перешкоди в їхніх громадянських правах,або наноситься шкода в зв'яку з їхньою національністю.Може в когось є така або подібна інформація,хай викладе.
« Останнє редагування: 26 Квітня 2009, 14:53:50 від DVania »
Записаний