Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Протоколи сіонських мудреців  (Прочитано 182934 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« : 19 Лютого 2009, 09:44:43 »

Отже...
Раз зачіпили вже таку цікаву тему як масонство і єврейська ідея - пропоную обговорити цікавий документ - Протоколи Сіонських Мудреців. Сам текст цих протоколів можна знайти в неті, проте українською мовою я не знайшов. Тому викладаю свій примірник російською - там є деякі підкреслення зроблені мною під час читання - не зважайте.
Походження цих Протоколів дискутується у цілому світі, але я не хотів би обговорювати їх правдивість чи підробність - цікавить сама суть написаного в них!

Пропоную дотримуватись одного правила - обговорювати кожен протокол окремо - для детальнішого вивчення предмету і його аналізу!

Отже - Протокол №1... Читаємо, висловлюємо думки...
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #1 : 19 Лютого 2009, 11:24:01 »

 я думаю, що нами керують закони Всесвіту, а не якась купка евреїв.
до речі, у москалів є навіть така собі партія Єдінєніє з "Концепцієй Обществєнной бєзопасності". Так от у них всім світом керують єгипетські жреці, тобто їх нащадки. Цікаво послухати, багато розумних речей говорять. У мене є усі відеолекції, якщо комусь цікаво.
по суті питання. Гарно все написано. Мабуть автор скористався не одною мудрою книжкою з філософії.
Але філософія не точна наука, тому і закони, що вона описує можуть інколи не спрацьовувати.
конкретно можу не погодитись:
Цитувати (вибране)
Только с  детства подготовляемое  к самодержавию  лицо может  ведать слова, составляемые политическими буквами.
також
Цитувати (вибране)
Надо понять,  что   мощь  толпы   слепая,   неразумная, нерассуждающая,  прислушивающаяся направо  и  налево.   
тут хочуть поставити під сумнів здатність "толпи" приймати правильні рішення. Я уже давав посилання на цікаву книгу -
Шуровьески Джеймс "Мудрость толпы". Так от там досліджують, що толпа приймає нерозумні рішення, коли має місце вплив кожного члена один на одного в момент прийняття рішення. В іншому випадку, колективні рішення найбільш правильні і досконалі.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #2 : 19 Лютого 2009, 12:23:13 »

Я думаю, "протоколи" також мають право на життя, як і "Мудрость толпи". Просто це інша думка...
В "протоколах" не суть важливо правда там описана чи вимисел (мається на увазі Всесвітня Змова). Протоколи цікаві в проекції на наше сьогодення.
Наприклад (з Протоколу №1):

Надо  заметить,  что  люди  с  дурными  инстинктами   многочисленнее добрых, поэтому лучшие результаты в управлении ими достигаются  насилием и  устрашением,  а не  академическими  рассуждениями.
Дуже часто - правда :(

Политическая  свобода  есть  идея,  а  не  факт. Эту идею надо уметь применять,  когда  является  нужным  идейной приманкой привлечь народные массы к своей партии,  если таковая  задумала сломить  другую, у власти находящуюся. Задача эта облегчается, если противник сам заразится  идеей свободы,  так  называемым либерализмом  и  ради  идеи  поступится своей мощью. Тут-то  и проявится  торжество нашей  теории: распущенные  бразды правления  тут  же  по  закону  бытия подхватываются и подбираются новой рукой,  потому  что  слепая  сила  народа  дня не может  прожить   без руководителя, и новая власть лишь заступает место старой, ослабевшей  от либерализма.
Україна -2005-2009 р.р. :(

Может ли здравый логический ум надеяться успешно руководить  толпами при помощи   разумных   увещеваний   или   уговоров   при  возможности противоречия хотя бы  и  бессмысленного,  но  которое может показаться поверхностно разумеющему народу более    приятным?   
Приклади на поверхні...

Политика не имеет ничего общего с моралью. Правитель,  руководящийся моралью, неполитичен, а  потому непрочен на  своем престоле.   Кто хочет править должен прибегать и к  хитрости, и к лицемерию. Великие  народные качества - откровенность  и честность -  суть пороки в  политике, потому что они  свергают с престолов лучше  и вернее  сильнейшего врага.   Эти качества должны быть атрибутами гоевских царств, мы же отнюдь не  должны руководиться ими.
Треба ще пояснень?

Народы гоев одурманены  спиртными напитками, а молодежь их одурела  от классицизма и раннего разврата, 
На жаль...
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #3 : 19 Лютого 2009, 12:48:03 »

ок, в проекції на нашу теперішню ситуацію, яку силу можна вважати представником
Политическая  свобода  есть  идея,  а  не  факт. Эту идею надо уметь применять,  когда  является  нужным  идейной приманкой привлечь народные массы к своей партии,  если таковая  задумала сломить  другую, у власти находящуюся. Задача эта облегчается, если противник сам заразится  идеей свободы,  так  называемым либерализмом  и  ради  идеи  поступится своей мощью. Тут-то  и проявится  торжество нашей  теории: распущенные  бразды правления  тут  же  по  закону  бытия подхватываются и подбираются новой рукой,  потому  что  слепая  сила  народа  дня не может  прожить   без руководителя, и новая власть лишь заступает место старой, ослабевшей  от либерализма.
Україна -2005-2009 р.р.
та ні, це якраз Україна у 2004 році, під час виборів Ющенка. Хочете сказати, що Ющенко керується масонами?  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #4 : 19 Лютого 2009, 13:36:26 »

На жаль я не можу скачати по тій ссилці що пан Ігор дав,я тут знайшов  http://ru.philosophy.kiev.ua/library/guenon/protocol.html  здається це те саме. Думаю що все що там написано "имеет место быть".А на питання яка політсила,думаю всі ,або  правильніще сказати окремі люди ,лідери ,свідомо,а може і не свідомо.Та і з Біблією воно перегукується ,почитайте передумови приходу антихриста,єврейського месії якого вони так чекають,глобалізація,світова криза,замовчування того що Обама по мамі єврей,останні відомості про відбудову Храму в якому той месія повинен правити світом.Я це бачу так,але можливо я помиляюсь.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #5 : 19 Лютого 2009, 13:59:04 »

та ні, це якраз Україна у 2004 році, під час виборів Ющенка. Хочете сказати, що Ющенко керується масонами?
Та ні. Чи вважаєте Кучму лібералом?  :o
Саме Ющенко є чітким виразником ліберальної ідеї по-українськи. І саме тому його рейтинг зараз такий, який є - не хоче народ наш лібералів, хоче "сильної руки" і диктатора. Все, як в "протоколах".

Я не схильний вважати, що це все відбувається за чиїмось таємним проектом, змовою. Я просто вказую на те, що написане в "протоколах" МАЄ МІСЦЕ В УКРАЇНІ, так як і в Росії, наприклад. А чи хтось за цим стоїть.... Не знаю. Може, це "випадково"?
Відповідь від: 19 Лютого 2009, 13:55:59
Протоколи №№ 2,3,4    для тих, хто не хоче шукати в неті.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #6 : 19 Лютого 2009, 14:02:32 »

Пролистав. Чесно кажу. Не читав а кинув оком. Воно не варте уваги.
Написано ті протоколи приблизно тоді коли і видано. Нічого нового там нема.
Які питання є цікавими для нас зараз?
1. Чи існує світова змова, спрямована на встановлення світового правління?
Думаю, якщо навіть нема такої змови, то ідея жевріє давно і завжди будуть охочі її втілити.
2. Чи авторами тієї ідеї були масони?
Не знаю, але правдоподібно могли бути.
3. Чи тими хто зараз пробує втілити є саме масони?
Думаю це питання важливе, особливо для тих, хто збирається протидіяти, а тому потрібно знати ворога "в лице".

Донедавна світом пробувала правити Америка з її на 90% єврейським капіталом. Тому і випливла масонофобія.
Мені дуже здається, що полюс впливу стрімко переміщається на схід (Китай, Індія). Наразі для них не актуальне світове правління, але скоро стане актуальним. Цікаво, чи тоді надалі будуть пов'язувати проблеми із масонами?

І ще. Існування зверхнього ставлення євреїв до неєвреїв мабуть ніхто не заперечуватиме. Хто такі ґої наші діди і прадіди мали змогу на собі відчути дуже добре, адже жили у місті де 2/3 населення складали саме євреї.
І тоді і тепер основною нашою бідою була і є розрізненість і відсутність чіткої державної політики і влади.
Нас часто лякають, дивіться,щоб ви не пожаліли, коли сильна рука прийде до влади. Нема нам чого боятися. Гірше не буде.
Не проблема у тому, що євреї погані, а у тому що українці не такі як євреї.
Відповідь від: 19 Лютого 2009, 13:59:17
Сильна влада у часи Київської Русі мабуть теж була масонським задумом  :)

То історичний факт, що саме при сильних правителях відбувався підйом. І теж факт, що не дивлячись на те, що нам приємніше без погонича, але краще ми працюємо якраз із ним.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #7 : 19 Лютого 2009, 14:16:00 »

В  руках  современных  государств  имеется  великая  сила, создающая движение мысли  в народе,  - это  пресса. Роль  прессы - указывать якобы необходимые требования, передавать  жалобы народного голоса,  выражать и создавать неудовольствия.    В     прессе    выражается     торжество свободоговорения.
Хіба не правда?

Чтобы побудить властолюбцев к злоупотреблению властью, мы противопоставили друг другу все силы, развив их либеральные тенденции  к независимости. Мы в этом направлении возбудили всякую  предприимчивость, мы вооружили все партии, мы поставили власть мишенью для всех  амбиций. Из государств мы  сделали арены, на которых разыгрываются смуты...  Еще немного, и беспорядки, банкротства появятся всюду.

Неистощимые говоруны  превратили в  ораторские состязания  заседания Парламентов и Административных Собраний. Смелые журналисты, бесцеремонные памфлетисты ежедневно нападают на административный персонал. Злоупотребления властью окончательно подготовят все учреждения к  падению, и все полетит вверх ногами  под ударами обезумевшей толпы.

При  теперешнем же состоянии науки  и нами  созданном ее  направлении народ,  слепо верящий печатному  слову,  питает  во внушенных  ему  заблужденьях, в неведении своем, вражду ко  всем сословиям, которые он считает выше  себя, ибо не понимает значения каждого сословия.
   Указанная вражда  еще больше  увеличивается на  почве экономического кризиса,  который  остановит  биржевые  сделки  и  ход   промышленности. Создав всеми  доступными  нам  путями  с  помощью золота, которое все в наших руках, общий экономический кризис, мы бросим на улицу целые  толпы рабочих одновременно во  всех странах Европы.  Эти толпы с  наслаждением бросятся  проливать  кровь  тех,  кому они  в простоте своего неведения завидуют с детства и чьи имущества им можно будет тогда грабить.


И вот  народ осуждает  правых и  оправдывает виновных,  все более  и более убеждаясь, что он может творить все, чего ни пожелает.   Благодаря такому положению вещей народ разрушает всяческую устойчивость и  создает беспорядки на каждом шагу.

Всякая  республика   проходит  несколько   стадий.  Первая   из  них заключена  в  первых  днях  безумствования  слепца, мятущегося направо и налево, вторая  - в  демагогии, от  которой родится  анархия, приводящая неизбежно  к деспотизму,
Нічого не нагадує?

Напряженная борьба  за превосходство,  толчки в  экономической жизни создадут,  да  и  создали  уже,  разочарованные, холодные и бессердечные общества. Эти общества получат полное  отвращение к высшей политике и  к религии. Руководителем  их  будет  только  расчет,  то  есть  золото, к которому  они   будут иметь   настоящий  культ   за  те    материальные наслаждения, которые  оно может дать. Тогда-то  не для  служения добру, даже не ради общества, а  из одной ненависти к привилегированным  низшие классы  гоев  пойдут  за  нами   против  наших конкурентов  на   власть интеллигентов-гоев.

Відповідь від: 19 Лютого 2009, 14:11:49
Протоколи №№ 5,6,7,8,9
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #8 : 19 Лютого 2009, 14:57:48 »

Чи існує світова змова, спрямована на встановлення світового правління?
фактично воно вже встановлено так як більшість верховних посад в країнах європи і сша займають жиди
2. Чи авторами тієї ідеї були масони?
 та точно такого більш ніхто не міг придумати
3. Чи тими хто зараз пробує втілити є саме масони?
на даний момент масонські ложі вже не є такими поширеними але жиди вже майже підсвідомо дотримуються їхніх вчень


пропоную змінити назву теми на "Масонські та жидівські вчення" чи якось так, так буде трохи ширша тема обговорень
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #9 : 19 Лютого 2009, 15:12:08 »

А що ж на рахунок цього
Донедавна світом пробувала правити Америка з її на 90% єврейським капіталом. Тому і випливла масонофобія.
Мені дуже здається, що полюс впливу стрімко переміщається на схід (Китай, Індія). Наразі для них не актуальне світове правління, але скоро стане актуальним. Цікаво, чи тоді надалі будуть пов'язувати проблеми із масонами?
і цього ?
Не проблема у тому, що євреї погані, а у тому що українці не такі як євреї.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #10 : 19 Лютого 2009, 15:21:46 »

власне тут питання не тільки в українцях. У протоколах іде  мова не тільки про Україну.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #11 : 19 Лютого 2009, 15:26:46 »

Так. Але чого нас мають інші цікавити? Нас щемили. А ми піддавалися.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #12 : 19 Лютого 2009, 15:37:56 »

можна зробити висновок
Все іде по колу, тобто правильніше сказати по спіралі.
і хтось просто описав ті аксіоми.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #13 : 19 Лютого 2009, 15:42:34 »

Тобто немає ніяких змов?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #14 : 19 Лютого 2009, 15:45:12 »

я ще на початку писав, що нема.
Відповідь від: 19 Лютого 2009, 15:43:38
ну якісь локальні чи ситуативні короткочасні змови можуть існувати. але щось таке глобальне і вічне, не думаю.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #15 : 19 Лютого 2009, 16:00:31 »

Все іде по колу, тобто правильніше сказати по спіралі.
і хтось просто описав ті аксіоми.
Як мінімум сотню років назад... А як все реально сьогодні...

ну якісь локальні чи ситуативні короткочасні змови можуть існувати. але щось таке глобальне і вічне, не думаю.
Припускаю, що нема. Але стільки співпадінь!
Адже можна навести масу прикладів дій певних наших політиків - як за "протоколами"! Хоча можливо, що вони їх і в очі не бачили! Талант?
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #16 : 19 Лютого 2009, 17:41:10 »

Вважаю що протоколи актуальні тепер більше ніж коли небудь.Все на 100%підтверджується,не буду все перераховувати тільки деякі.Мораль нижче плінтуса,правителі справжні гої-раби,штучні кризи і т. д. І т.п. Холодно в руки писати.то я коротко,питання як нам не бути "гоями"?чи це вже неможливо?
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #17 : 19 Лютого 2009, 20:27:24 »

я коротко,питання як нам не бути "гоями"?чи це вже неможливо?
тре жидів до стінки притиснути загнати в їх довбаний ізраіль назад
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #18 : 19 Лютого 2009, 20:36:24 »

 кого конкретно будеш гнати? як на мене - марення.
невже ти справді думаєш, що то поможе нам жити краще?

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Протоколи сіонських мудреців
« Прочитано #19 : 19 Лютого 2009, 20:47:14 »

звісно поможе
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.