Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 28 днів

Голосування

Хто для Вас С.Бандера?

Герой свого народу!
Просто відома історична постать
Особа, яка використовувала історичну ситуацію у власних цілях...
Людина, яка очолювала бадитське угруповання
Людина, яка всіма своїми силами і уміннями добивалася незалежності українського народу.

Автор Тема: Степан Бандера: для когось кумир, а для когось просто історична постать  (Прочитано 65230 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

там натякали шо я не пояснюю свою позицію так от
Бандера є героєм України бо
1 поєднавши різні теорії націоналізму зробив одну що ідеально підходить для України
2 організував зброний опір загарбникам
3 зумів обєднати(точніше буде приєднати) різні  підпільні огрупування в одне - в УПА, відносно невеликою ціною, особливо це стосується УНРА, де він показав твердий характер і міцну руку вождя типової тоталітарної вдади, а не став лібералом як це було з УНР, яке вгробили незалежність своїми рожевими мріями( трохи не до теми але як раз згадав шо прапор УНР жовто -синій а не навпаки)
4 зумів тримати УПА в порядку і дисципліні і так шоб воно не розбіглось
5 вів чудову міжнародну політику навіть попри те що не все вдавалось
 
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Нарешті сьогодні подивився той фільм про Бандеру.
Гарний історичний документальний фільм, де використані не лише свідчення очевидців, а і тлумачення істориків України, Росії, Польщі і США.
Фільм не змусить противників Бандери почати його прославляти, як і не змусить його прихильників переглянути свої на нього погляди. Але фільм наблизить всіх хто його вдумливо перегляне, на крок до історичної правди. Тож відкриймо вуха для того щоб почути і мозок, для того щоб усвідомити. 
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

1 поєднавши різні теорії націоналізму зробив одну що ідеально підходить для України
угу типу фашизм крайня форма націоналізму!!!
2 організував зброний опір загарбникам
привівши інших загарбників
3 зумів обєднати(точніше буде приєднати) різні  підпільні огрупування в одне - в УПА, відносно невеликою ціною, особливо це стосується УНРА, де він показав твердий характер і міцну руку вождя типової тоталітарної вдади, а не став лібералом як це було з УНР, яке вгробили незалежність своїми рожевими мріями( трохи не до теми але як раз згадав шо прапор УНР жовто -синій а не навпаки)
а хіба упа не існувало до бандери????
4 зумів тримати УПА в порядку і дисципліні і так шоб воно не розбіглось
допустимо  але яким методом ???? мельниківці самознищились????
5 вів чудову міжнародну політику навіть попри те що не все вдавалось
ну так злив україну німцям!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

угу типу фашизм крайня форма націоналізму!!!
вона далеко не крайня
привівши інших загарбників
яких??
а хіба упа не існувало до бандери????
існувало але було аскільки сильним

мельниківці самознищились????

ні з ними сталось те саме шо і з УНРА

ну так злив україну німцям!!!!
як то злив?? то був тимчасовий союз навіть не союз а постачання німцями зброї за обіцянки чи ти думаєш шо німців в Україну привів Бандера?
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Як казав п. Івашко, Голова Верховної Ради УРСР"...Тільки дурень ніколи не змінює свою думку... До речі я свох переконань ніколи не міняв".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Вважаю Степана Героєм. Хоча б тому, що взяв зброю і пішов воювати за визволення свого народу. Скажете, що тоді час такий був і таких людей було багато? Так вони всі герої і є! Чи багато з нас зараз зробили би так само???
А для тих, хто не в курсі, нагадаю - УПА була створена в жовтні 1943 року на Волині. Соромно не знати.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Та ну. Не соромно. Зараз не ті часи. Зараз некрасиво знати!
Скажуть що вия:censoreєшся.  І задзьобають, щоб не висовувався, а був як усі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

вона далеко не крайня
тобто ти ипрадовуєш фашизм???
яких??
фашистську німеччину!!!
існувало але було аскільки сильним
виявляється не існувало???!!!
ні з ними сталось те саме шо і з УНРА
нуну
як то злив?? то був тимчасовий союз навіть не союз а постачання німцями зброї за обіцянки чи ти думаєш шо німців в Україну привів Бандера?
ну можна сказати вони самі прийшли!!!! але для чого було їм у цьому сприяти????

Вважаю Степана Героєм. Хоча б тому, що взяв зброю і пішов воювати за визволення свого народу.
він бивав свій народ тому що в когось була думка відмінна від його думки!!!
А для тих, хто не в курсі, нагадаю - УПА була створена в жовтні 1943 року на Волині
а не в 42???? :unknow
Та ну. Не соромно. Зараз не ті часи. Зараз некрасиво знати!
некрасиво вважати свою думку єдино правильною!!!!!
Скажуть що вия:censoreєшся.  І задзьобають, щоб не висовувався, а був як усі.
отож на сьогоднішній день всі роблять з бандери героя. наголошую роблять !!!!

з.і. пишу в цій темі останній комент. особисто я вважаю бандеру вбивцею терористом нацистом, який икористовував ситуацію  своїх цілях, і аж ніяк не героєм . так і не почув що він зробив героїчного. були люди і більш героїчні!!!!!

Відповідь від: 10 Лютого 2009, 11:56:08
з.і.і. чому ніхто не згадує шухевича як на мене то він справді герой !!! а не якийсь чувак який сидів хрин зна де і тіпа керував!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ти так і не подивився фільм. Так і не прочитав книжку. Так і на секунду не збирався сприйняти думку інших.
Ігор написав тобі чому він має вважатися героєм. Але тобі байдуже, бо ти прийшов із своїм переконанням і хоч на тобі кіл теши.
Для такої держави як наша, кожна людина, що зуміла підняти народ на боротьбу і зробити ОРГАНІЗАЦІЮ, з дисципліною, яка б діяла навіть за відсутності лідера - то уже герой. Бо наш народ значно легше пригнобити ніж підняти на боротьбу.

Ти писав, що дивуєшся чого його посадили і збиралися стратити, а потім випустили?
І вважаєш, що я некрасиво вважаю свою думку правильною. але ж ти не залишаєш мені вибору! Бо якби ти прочитав книжку, або проглянув фільм, то знав би, що засудили його за ОРГАНІЗАЦІЮ, а не особисте виконання вбивства міністра внутрішніх справ Польщі Пєратського, під орудою якого поляки проводили так звану пацифікацію, а простіше, плюндрували українські села і шомполами по сраці виганяли з селян залишки національної свідомості.Як стало відомо в процесі слідства, атентат було сплановано так, що той, хто його виконував, - а був це Григорій Мацейко, - теж мав загинути. Він повинен був підійти якнайближче до Перацького і підірвати бомбу, яка мала убити їх обох. Але саморобна бомба не спрацювала, і тоді бойовик використав револьвер.
 А також за ОРГАНІЗАЦІЮ замаху на працівника ГПУ Олексія Майлова як протест проти Голодомору в Україні.
Чому його не стратили? Бо знали, що так зроблять з нього національного героя своїми ж руками.
Ніхто його не випускав. Коли німці бомбили Брест, який тоді ще був польським, бомба влучила в тюрму, варта розбіглася і багато в'язнів втекло.
Вільний він пробув лише з кінця 1939 до середини 1941, а далі до осені 1944 він просидів у німецькому концтаборі
Дивно, як для фашиста, чи не так?
Не важко бачити, що прямого і постійного керівництва ОУН Бандерою просто не могло бути.
Є ще багато моментів і стосовно німців і стосовно впливу на УПА і стосовно Мельниківців і стосовно зміни курсу та ідеології ОУН, але це цікаве лише для тих, хто хоче пізнати правду. :( 
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Ти так і не подивився фільм.
ти вважаєш що тільки один фільм котрий ти скачав і є правдою????
Так і не прочитав книжку.
ти знаєш краще за мене що я читав що я не читав???
Так і на секунду не збирався сприйняти думку інших.
якби я не хотів сприйняти я б тут не дописував!!!! і не задавав би питаннь!!! і повір я прочитав і передиися інформацію не тільки зі сторони  "бандера герой" чи "бандера антигерой"

Ігор написав тобі чому він має вважатися героєм. Але тобі байдуже, бо ти прийшов із своїм переконанням і хоч на тобі кіл теши.
ну давайте  вважати героєм януковича тимошенко ахметова коломойського і фірташа!!!!!
Для такої держави як наша, кожна людина, що зуміла підняти народ на боротьбу і зробити ОРГАНІЗАЦІЮ, з дисципліною, яка б діяла навіть за відсутності лідера - то уже герой. Бо наш народ значно легше пригнобити ніж підняти на боротьбу.
вбивцю вважати героєм!!!?????? в мене є якісь морально етичні принципи!!!! ви згнобили януковича  за те що він шапки збивав а вбивцю садите на трон!!!!
Ти писав, що дивуєшся чого його посадили і збиралися стратити, а потім випустили?
юра його посадиоли за злочини згідно тогочасного законодавства а випустили його німці за співпрацю. це так в двох словах!!!!
Дивно, як для фашиста, чи не так?
що тут диного адже сиді він в чудових умовах навідміну від народу!!!!
Не важко бачити, що прямого і постійного керівництва ОУН Бандерою просто не могло бути.
 можливо це і врятувало україну від фашизму!!!
Є ще багато моментів і стосовно німців і стосовно впливу на УПА і стосовно Мельниківців і стосовно зміни курсу та ідеології ОУН, але це цікаве лише для тих, хто хоче пізнати правду.
для тебе правда тільки те що прочитав і побачив ти?????!!!! :)
юра я маю досвід своїх дідів!!! один з яких постраждав від вашого героя!!! а іший був на іншому боці правди!!! тому можу судити обєктивно!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

ти вважаєш що тільки один фільм котрий ти скачав і є правдою????
Мене не цікавить правдивість чи упередженість фільму. Але там наводяться факти, про яких ти не знаєш і я не знав.
Ці факти дають можливість подивитися інакше на те, що ти вважав давно відомим і однозначним.

Наші горе політики не підняли людей на боротьбу, а довели країну до руїни а народ до відчаю. За це їх героями ніхто ніколи не вважатиме.

випустили його німці за співпрацю. це так в двох словах!!!!
Прошу навестиякийсь факт що пітверджує що німці випустили його за співпрацю!
що тут диного адже сиді він в чудових умовах навідміну від народу!!!!

Ну а то якраз те про що я і говорю. Ти називаєш камеру одиночку протягом трьох років, в концтаборі прекрасними умовами. Про що ще можнасперечатися
юра я маю досвід своїх дідів!!! один з яких постраждав від вашого героя!!! а іший був на іншому боці правди!!! тому можу судити обєктивно!!!!

Сам же кажеш, що один постраждав будучи поляком мабуть, від дій людей які називали себе, або їх називали бандерівцями, але вони з великою ймовірністю могли не мати відношення до організації ОУН, а другий як ти сам кажеш був на іншому боці правди.
Тобто обидва були на іншому боці правди. А ти сам кажеш що правда завжди десь посередині. А тіхто був на якомусь конкретному боці не можуть бути повністю об'єктивними.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Мене не цікавить правдивість чи упередженість фільму. Але там наводяться факти, про яких ти не знаєш і я не знав.
Ці факти дають можливість подивитися інакше на те, що ти вважав давно відомим і однозначним.

Наші горе політики не підняли людей на боротьбу, а довели країну до руїни а народ до відчаю. За це їх героями ніхто ніколи не вважатиме.
це означає що всі інші джерела неправильні???!!! :)
Прошу навестиякийсь факт що пітверджує що німці випустили його за співпрацю!
а за що можуть випустити людину засуджену до пожиттєвого увязнення!!!
Ну а то якраз те про що я і говорю. Ти називаєш камеру одиночку протягом трьох років, в концтаборі прекрасними умовами. Про що ще можнасперечатися
то нахрена його потім знов ипустили???? чи  твому фільмі показували як він сидів???  :)
Сам же кажеш, що один постраждав будучи поляком мабуть, від дій людей які називали себе, або їх називали бандерівцями, але вони з великою ймовірністю могли не мати відношення до організації ОУН, а другий як ти сам кажеш був на іншому боці правди.
Тобто обидва були на іншому боці правди. А ти сам кажеш що правда завжди десь посередині. А тіхто був на якомусь конкретному боці не можуть бути повністю об'єктивними.
ні все було так як я написав. вони були по різних сторонах правди!!!! і той що постраждав був не поляком і кожен з них боровся за свою країну!!!!

Відповідь від: 10 Лютого 2009, 13:06:34
з.і.і. чому ніхто не згадує шухевича як на мене то він справді герой !!! а не якийсь чувак який сидів хрин зна де і тіпа керував!!!
так і не почув відповіді???
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Перепрошую, звісно ж 14 жовтня 1942-го! С яткували ж 66-ту річницю на Покрови! Технічна помилка  :-[
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

а за що можуть випустити людину засуджену до пожиттєвого увязнення!!!

А для чого я взагалі щось тобі відповідаю, якщо ти не звертаєш уваги чи не читаєш, чи не розумієш.
 :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Вільний він пробув лише з кінця 1939 до середини 1941, а далі до осені 1944 він просидів у німецькому концтаборі
для чого ж його ипустили???? і за які такі заслуги перед нацистами???!!!!
Відповідь від: 10 Лютого 2009, 13:53:32
його звільнили з польської тюрми коли німці захопили польщу в 39!!!! юра ти сам не читаєш того що пишеш???
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ніхто його не випускав. Коли німці бомбили Брест, який тоді ще був польським, бомба влучила в тюрму, варта розбіглася і багато в'язнів втекло.
Я то писав, а от ти як видно настільки однонапрямлено думаєш, що бачиш не те, що там написано, а те, що тобі треба.
З таким підходом марно щось читати чи дивитися, бо і так правильних висновків не буде.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ні це просто елементарне логічне питання????!!!!!! :duvno на які ви не даєте відповідь бо бандера ж супергерой. і без обговоренньь!!!! :ganba
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

Цитата: Хорс від Вчора в 17:46:38
вона далеко не крайня
тобто ти ипрадовуєш фашизм???
то не фашизм, почитай всяких мудрих чуваків навчишся відрізняти фашизм нацизм і націоналізм

з.і.і. чому ніхто не згадує шухевича як на мене то він справді герой !!! а не якийсь чувак який сидів хрин зна де і тіпа керував!!!
1 ти кажеш шо Бандера  вбивця тому не герой, а Шухевич - герой то виходить шо він нікого не вбивав
Шухевич такий ж герой як і Бандера
2 якби він був на Україні то то не прожив би і двох днів я вже поце писав в якійсь темі
 


Відповідь від: 10 Лютого 2009, 16:15:18
ні це просто елементарне логічне питання????!!!!!! Дивно на які ви не даєте відповідь бо бандера ж супергерой. і без обговоренньь!!!! Ганьба
то назви більших героїв України ніж Бандера
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

то не фашизм, почитай всяких мудрих чуваків навчишся відрізняти фашизм нацизм і націоналізм
озвуч визначення фашизму!!!!????
ти кажеш шо Бандера  вбивця тому не герой, а Шухевич - герой то виходить шо він нікого не вбивав
Шухевич такий ж герой як і Бандера
він не вбивав своїх!!!!
2 якби він був на Україні то то не прожив би і двох днів я вже поце писав в якійсь темі
мабуть свої б і замочили!!! чому шухевич міг бути на україні а бандера не міг!!!
то назви більших героїв України ніж Бандера
Іван Франко, Сковорода, Чорновіл.......
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


він не вбивав своїх!!!!
Бандера вбивав своїх???
Записаний