Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

На яких АЗС нашого міста ви заправляєте авто? (можна вибрати 2 варіанти)

АМІК
Укрнафта
WOG
ІФ-НП
AМI oil (Goba LTD)
ОККО

Автор Тема: Автомобільне пальне. Що заправляти, де, коли і за скільки?  (Прочитано 252500 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

PatroN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 224
  • Життя класне!!!!
  • Останні відвідини:
    02 Грудня 2009, 22:08:32

    Звідки: м. Калуш бул. Незалежності
Автомобільне пальне. Що заправляти, де, коли і за скільки?
« Прочитано #20 : 19 Листопада 2007, 16:13:23 »

ггг....  :(
Записаний

olk

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 138
  • Fell drumandbass
  • Останні відвідини:
    14 Червня 2010, 22:14:12

    Звідки: Qieff
Автомобільне пальне. Що заправляти, де, коли і за скільки?
« Прочитано #21 : 19 Листопада 2007, 18:06:58 »

olk я так поняв то не калуські заправки?
це не Калуські, але на дорогах вони є на Зах Україні
ОККО і WOG також добре паливо заливають, але за рахунок сервісу там завжди ціни підскакують на день-два швидше ніж на Укрнафті. :unknow
+1 забув підтримати ці заправки) А от власне після укрнафти і лукойла топливна система була в шоці, комп таке видавав..., прийшлось промивати + 2 рази чистили свічі=(
Записаний

PatroN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 224
  • Життя класне!!!!
  • Останні відвідини:
    02 Грудня 2009, 22:08:32

    Звідки: м. Калуш бул. Незалежності
Автомобільне пальне. Що заправляти, де, коли і за скільки?
« Прочитано #22 : 19 Листопада 2007, 18:12:01 »

О а ви знаєте що в Києві того року було тільки 4 УкрНафти? У нас були тоді талони то ми заправку шукали 2 дні. :-D :-D :-D :-D
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Автомобільне пальне. Що заправляти, де, коли і за скільки?
« Прочитано #23 : 19 Листопада 2007, 23:07:34 »

+1 забув підтримати ці заправки
І де той плюсик? :unknow

Щодо якості палива... В мого друга (може з часом заманю його на форум) є Лада Десятка. І в тіймашині є якась там лампочка яка мигає відповідними сигналами при певних несправностях мотора. Так от, коли він заправився на Лукойлі, то та лампочка мигала без перестанку до наступної заправки, а от коли він заправився на Укрнафті біля Дружби, то всьо було гуд. Я його попросив заправитись на WOG біля вокзалу. Коли будуть результати тесту, то я повідомлю. ;)
Записаний

PatroN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 224
  • Життя класне!!!!
  • Останні відвідини:
    02 Грудня 2009, 22:08:32

    Звідки: м. Калуш бул. Незалежності
Автомобільне пальне. Що заправляти, де, коли і за скільки?
« Прочитано #24 : 20 Листопада 2007, 16:38:00 »

ггг ще переконання що укрнафта краща заправка за лукойл
Записаний

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Автомобільне пальне. Що заправляти, де, коли і за скільки?
« Прочитано #25 : 22 Листопада 2007, 23:44:54 »

Ну незнаю...я вибрав УкрНафта,бо WOG,ІФ-НП (OKKO),Goba LTD,AМI oil я в Калуші ненаблюдав.Ну іще Лукойл непогана заправка.
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Автомобільне пальне. Що заправляти, де, коли і за скільки?
« Прочитано #26 : 23 Листопада 2007, 00:26:45 »

поправка ;;;Goba LTD це тепер AМI oil...тепер ще хлопці посвітю вас в деякі таємниці цього бізнесу бо працюю саме на АЗС...бензину різного окрім запрвок WOG та Лукоіл не привозять в калуш всьо іде з однієї бази з франика або ареодром обо лисинчанська бензина...як на заправках кажуть шо звідти то сміло заправляєте....як чуєте надвірна змотуйте вудки...Лукоіл взагалі з хімії якусь вторинну хуйню в солярку лиє... а WOG взагалі з Луцька їм привозили нафто продукт тепер з ареодрому так шо коли блимає лампочка в машині це означає тільки одно-треба вміти за машиною доглядати...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Автомобільне пальне. Що заправляти, де, коли і за скільки?
« Прочитано #27 : 23 Листопада 2007, 10:28:21 »

Ну незнаю...я вибрав УкрНафта,бо WOG,ІФ-НП (OKKO),Goba LTD,AМI oil я в Калуші ненаблюдав.Ну іще Лукойл непогана заправка.
вог аж дві заправки в калуші. іфнп то біля с/г техніки. ми ж про це вже розмовляли.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Автомобільне пальне. Що заправляти, де, коли і за скільки?
« Прочитано #28 : 23 Листопада 2007, 10:37:24 »

поправка ;;;Goba LTD це тепер AМI oil...
Перед тим як складати це голосування я прокатнувся по Калуських заправках і записав їх назви. :unknow Мабуть ще не встигли всі заправки переіменувати. :( Наприклад в Хотіні біля ствола шахти ще просто стара вивіска. Чи я щось невірно зрозумів? :unknow

Ну незнаю...я вибрав УкрНафта,бо WOG,ІФ-НП (OKKO),Goba LTD,AМI oil я в Калуші ненаблюдав.Ну іще Лукойл непогана заправка.
Почитай уважно на першій сторінці цієї теми. Я там докладно розписав де яка заправка знаходиться. Всі ці заправки, які названі в голосуванні, є в Калуші.
Оскільки тему розпочав romashkin і його цікавлять саме заправки нашого міста, то відповідно їнші АЗС я в голосування не заносив. :)

тепер ще хлопці посвітю вас в деякі таємниці цього бізнесу бо працюю саме на АЗС...бензину різного окрім запрвок WOG та Лукоіл не привозять в калуш всьо іде з однієї бази з франика або ареодром обо лисинчанська бензина...як на заправках кажуть шо звідти то сміло заправляєте....як чуєте надвірна змотуйте вудки...Лукоіл взагалі з хімії якусь вторинну  :censore ню в солярку лиє... а WOG взагалі з Луцька їм привозили нафто продукт тепер з ареодрому так шо коли блимає лампочка в машині це означає тільки одно-треба вміти за машиною доглядати...
Корисна інфа dj vlad +1.
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Автомобільне пальне. Що заправляти, де, коли і за скільки?
« Прочитано #29 : 23 Листопада 2007, 11:26:55 »

для tywkanchuk там просто ше не встигли поміняти вивіски....кароче біля хотіня потім біля каплички і внизу біля райлікарні то одні і ті самі заправки  AМI oil...я працюю якраз біля лікарні :)
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Автомобільне пальне. Що заправляти, де, коли і за скільки?
« Прочитано #30 : 23 Листопада 2007, 11:27:07 »

+1 забув підтримати ці заправки
І де той плюсик? :unknow

Щодо якості палива... В мого друга (може з часом заманю його на форум) є Лада Десятка. І в тіймашині є якась там лампочка яка мигає відповідними сигналами при певних несправностях мотора. Так от, коли він заправився на Лукойлі, то та лампочка мигала без перестанку до наступної заправки, а от коли він заправився на Укрнафті біля Дружби, то всьо було гуд. Я його попросив заправитись на WOG біля вокзалу. Коли будуть результати тесту, то я повідомлю. ;)
Многие автовладельцы знают, что на современных машинах на панели приборов присутствует желтая лампочка "check engine" – что означает "проверьте двигатель". Она сигнализирует о том, что блок управления обнаружил какой-то сбой в работе.
Когда вы заводите автомобиль, нормальным явлением является то, что сигнал сначала загорается, а после запуска сразу гаснет. Но если лампочка начинает вам докучать во время движения, это первый сигнал к действию.
Этот сигнал является самым непонятным, так как может означать много разных вещей: от потери крышки бензобака до серьезных проблем с двигателем.

Многие водители сталкивались с подобной проблемой прямо во время движения и не знали, что делать. Конечно, вам не стоит при данном сигнале парковаться у обочины и звать на помощь встречный грузовик. Самым простым решением является, безусловно, обращение в сервис. Однако попытаемся разобраться, что же может означать этот сигнал?

Еще с начала восьмидесятых годов автомобили стали оснащаться микрокомпьютерами, которые вначале управляли карбюраторами, а затем их применение значительно расширилось. Теперь блоки управления контролируют не только состав смеси, но и обороты двигателя, момент зажигания, а также многими другими параметрами вплоть до момента переключения передач в автоматических трансмиссиях. Таким образом, причин может быть достаточно много.

Если вы являетесь владельцем нового автомобиля и у вас загорелась лампочка "двигателя", при этом автомобиль нормально функционирует, то, вероятнее всего, это связано с пропуском зажигания в одной из свечей. Эта неисправность сильно распространена именно в Украине, так как качество бензина оставляет желать лучшего.

Так, недавно один друг позвонил мне и сказал, что на его новом Hyundai Accent зажегся "check engine". Я предположил, что это, возможно, связано с пропусками зажигания, так как он заливает только 95 бензин. Как известно, у нас это "высокооктановое" топливо.

получают из 92 путем добавления присадок, содержащих свинец и марганец. Далее мы выкрутили свечи, и все мои предположения подтвердились: на свечах был равномерный красный нагар, который и свидетельствует о марганце. Рекомендация была самой простой - поменять свечи и не заливать 95 бензин. Кстати, машина прошла только 8500 тысяч километров, а замена свечей предусмотрена ТО только на 20 тысячах. После замены свечей лампочка благополучно погасла и больше не докучала своим желтым светом.

Вышеописанная история является самым простым случаем, в котором проблема устраняется, как говориться, "малой кровью".
Другие случаи оказываются сложнее: "умерший" катализатор, ослабший ремень ГРМ, засорившиеся форсунки. Очень редко - сам блок управления, так как это весьма дорогостоящий узел, и его делают с большим коэффициентом запаса.
Если визуальный осмотр, вроде выкручивания свечей, не дал результатов, самым верным методом будет обратиться в сервис. Любой специалист-электрик, подсоединив диагностический разъем к блоку управления, в течение нескольких минут укажет на неисправность. В этом смысле электронные блоки очень удобны, так как он сам указывает на поломку, и нет необходимости разбирать пол автомобиля в ее поисках.

Что делать при возникновении подобной неисправности? По возможности сразу остановитесь, затем проверьте уровень масла. Прислушайтесь, не издает ли двигатель каких-либо посторонних звуков, нет ли визуальных повреждений? Если все в норме, двигайтесь до ближайшего сервиса, не давая двигателю высоких оборотов.
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City

Знайомий Ланос заправляв на Лукойлі.За півроку два рази міняв свічки. Мій Ланос на Wog-овському бензині їздив. Проблем немає.
Плюс Wog-у відносно пального з інших заправок , мій кар має трохи кращу тягу.
Мінус  Ціна найвища в Калуші :'(
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

але розхід менший ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Знайомий Ланос заправляв на Лукойлі.За півроку два рази міняв свічки. Мій Ланос на Wog-овському бензині їздив. Проблем немає.
Плюс Wog-у відносно пального з інших заправок , мій кар має трохи кращу тягу.
Мінус  Ціна найвища в Калуші :'(
Якість пального на Wog під питанням. Висока ціна її не гарантує. Просто там ще враховано високий рівень сервісу: привітання заправщика і опереатора, їх посмішка, омивання скла і фар, наявність магазину на заправці, туалету і т.д. ;)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ну моя субєктивна думка що пальне всеж таки краще!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Що хлопці скажете про ціни на пальне які останнім часом помалу але пвзуть в гору?  :'-(
Вже навіть газ пропан-бутан по 3 грн. 70 коп.
А від підвищення цін якість того пального аж ніяк не покращується. :(

До речі, я маю талон на 20 л дизпалива фірми ОККО. Мо кому треба то можу продати? ;)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

WOG - жахлива якість.  :evil
Я собі придбав таку штуку - типу розходомір. Так от вчора я залив до тієї що в баку залишилась від Укрнафти Воговського бензину і то ще розхід був терпимий.
А от ввечері ще раз заправив 20 л від WOG. І тепер у мене розхід менше 10 л по нормальній дорозі практично не опускається. Тобто відсотків 30 виріс. І тяга ніяка.  :evil
 
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Я теж чув від свого шефа, що після заправляння на ВОГу бензина вигорає на багато швидше, тобто її стає на меншу кільк. км пробігу.  :duvno
Хлопці так зіпсують собі репутацію остаточно.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Мда мля, везде такая хрень я смотрю! У меня бак на 45 литров, заправляясь на ТНК с расходом литров 35-39 я проезжаю 310-320 км. до загорания лампы, ваще пипец с этим бензином! Разбавляют мачой какой то уроды!  :agressive
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Про шо я колись і стверджував - WOG то є параша!!! :evil А мій батя тупо вірить, що оскільки там соляра дорожча, то відповідно і чистіша. Хоча може якраз це так і є, може воговське паливо через те і швидше згорає, бо немає ніяких присадок та добавок, які можкть забити паливну систему. То ше тре в цьому розібратись.

Однозначно можу ствердити одне - газ пропан-бутан на WOG точно херовий, ну принаймні заправляють його так що на мало стає. :agressive

 :ganba WOG. Ліпше би була в Калуші заправка ОККО
Записаний