Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

На яких АЗС нашого міста ви заправляєте авто? (можна вибрати 2 варіанти)

АМІК
Укрнафта
WOG
ІФ-НП
AМI oil (Goba LTD)
ОККО

Автор Тема: Автомобільне пальне. Що заправляти, де, коли і за скільки?  (Прочитано 252490 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

а де? біля училища? чи на добрівлянській?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

на добрівлянській , треба ту вулицю переіменувати на поганобензинська
« Останнє редагування: 21 Лютого 2012, 20:23:14 від Гикач »
Записаний

$t@$

  • Користувач
  • **
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2016, 19:45:05


Заправляюсь там, на Добрівлянській, постійно. Раніше було краще. Зараз - твориться щось незрозуміле. Біля ПТУ я такого не спостерігав, сервіс там на багато кращий. Хоча, і заправляюсь там рідше.

Те, що недозаправляють на заправках, я думаю всі знають. Тому я почав тепер завджи просити чек. Так от, заправляюсь я на 50 грн. Мені дають чек на 49.90 (ладно, то таке, хоча теж неправильно). Але колонка чомусь зупинилась на 47.60, а оператор швидко "обнулив" її. :ganba Це не нормально. Як в такому випадку доказувати свою правоту?

А пізніше я спостерігав ще "цікавішу" ситуацію. Переді мною на касі мужик, заправляється на 200грн. Дав гроші, вже пішов, дійшов до дверей, і вернувся, попросив все-таки дати йому чек. На що оператор дуже цікаво реагує: "А там ПІШЛО ТІЛЬКИ НА 160 грн". І дає чек на 160 грн плюс 40 грн здачі. Реакція мужика ще цікавіша - "Ну нічого, хай буде на 160" :=)

Але мушу обов'язково сказати, що то не всі оператори такі, як яка зміна. Є і приємні дівчата :)
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

на Укрнафті та Окко ще не попадав на поганий бензин , WOG нікому не рекомендую.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


 Раніше принципово заїжджав на ОККО, та оскільки мій тракторець хаває будь-яку соляру, лиш би були на неї гроші, то я останнім часом заправляюсь як вийде і де вийде. І з рук брав WOG-гівську, і на сам WOG заїжджав на Добрівлянській, і на УкрНафті заправлявся біля дружби, правда від листопада місяця постійно доливав присадку аби дизпаливо не замерзало. :drive:
 Поки проблем ніяких не відчував, хіба що у ті сильні морози періодами світилась лампочка наявності конденсату у паливному фільтрі. Але не знати чи то проблема якогось конкретно палива, бо до цього я не знав :unknow , що треба періодично зливати конденсати і відповідно коли останній раз міняв фільтр, то конденсат не злив. А ще вичитав на форумах, що мудрі шофери не жаліють грошей і постійно міняють на дизелях паливний фільтр перед холодами. І я вирішив, що надалі буду так поступати. Тай ціна фільтра до мого пижика всього лиш 40 грн.
 Повертаючись ближче до теми відмічу, що одного разу мене трохи розчарувала заправка ОККО. Я заїхав заправити дизеля, а на колонці пише приблизно таке - "Вибачте, колонка тимчасово не працює". Я під'їхав до іншої, а там таке саме. :duvno І тут злобний заправщик кричить, що мол чо прешся бач, що соляри нема. Це мене сильно розлютило, бо чого замість незрозумілих написів на кожній заправній колонці ДП не зробити при в'їзді на АЗС у видному місці один загальний напис про те, що дизпаливо тимчасово відсутнє. :fool
 І так я вже десь близько 2-х місяців не заправлявся на ОККО, а нині мені прислали SMS і листа на мило про те, що я забув про них і про їхню програму лояльності ФІШКА. У винагороду за те, що я повернусь до ОККО обіцяють нараховувати мені до 9 березня подвійну кількість балів, якщо я щось у них купуватиму. :)
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

І тут злобний заправщик кричить, що мол чо прешся бач, що соляри нема.
От покидьки я би в їх сторону після такого навіть не дивився положив би  :censore на всю їхню мережу. Зараз ринкова економіка і клієнт це сама важлива персона. Не ви від них залежите а вони від вас. Після вами написаного більше не заїду на жодну заправку ОККО .
« Останнє редагування: 25 Лютого 2012, 10:05:50 від yurko »
Записаний

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41


 Завжди заправляюсь на WOG. Останній раз їхав до Франківська регулювати фари, тому по-дорозі заїхав на ОККО. З"їздив у Франківськ, потім у Тисменицю на шрот і повернувшись назад до Калуша почались проблеми з карбюратором.. Власне, може все це ніяк і не пов"язано, але факт мав місце, тому вирішив поділитись)
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45


Батько якось залив на ОККО соляри літрів 8 щоб просто дотягнути на WOG - в нього якісь літри на карточці чи щось подібне. Ну і їде. Десь біля Боднарова Ленд Бобик відмовився їхати. Довго мізкували що то таке з машиною - плювалася, гарчала, дьоргалася але не їхала. Знайомі підвезли з WOGу соляри. Залили (попередньо спустивши 90 грн на землю від ОККО) і з горем пополам завели. Пручався також але недовго. Зявився рівний звук мотору - машина замурчала. Тепер охота заправлятися в Підгорках відпала. Тепер тато старається якомога довше тягнути на якісній солярі і заправлятися там де завжди. Але якщо їде за область то заправляється де можна. Там перебирати нема чим.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Я тепер повністю перейшов на соляру від УкрНафти і заправляюсь виключно на АЗС біля "Дружби".
Записаний

total

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 11
  • Останні відвідини:
    21 Листопада 2015, 23:08:40

    Звідки: лесі українки

заправляюсь на укрнафті в підгірках по дорозі на роботу.рідше на wog на ОККО цього року ще не був
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

все відносно. в мене добре їде тільки на 95 окко чи лукойл. всі решта їдуть але шумно.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ


Яке "суттєве" здешевшання )))


Неймовірно, але факт- пальне дешевшає
http://pravda.if.ua/news-28237.html
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь

Можу похвалитись - мій транспорт майже все хаває білоруську солярку. Краща можливо є в Європі. Бацька Лукашенко тримає марку. І пальне в них добре і наливають рівно. Ну, сервісів як у нас на ОККО чи ВОГ всюди немає, але коло кожгного віконечка оператора є табличка, що ключі від туалету тут мовляв, і туалети завжди теплі і чисті.
Раніше декілька раз заправлявся на АЗС Формула, що на трасі "Київ-Чоп" в районі Миколаєва. Там є соляра "formula blue" І соляря дійсно блакитного кольору, і машина на ній летіла. Хочу сказати, що якість соляри добре відчувається на дизелі без турбіни, а як я відчув на турбодизелі то якість дійсно добра. Шкода, що в Калуші немає тих заправок.
Записаний

step

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 20
  • Не буває великих справ без великих перешкод
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2017, 06:19:08

    Звідки: Драгоманова

Ну не знаю, для моєї турбіни найкращий бензин 95 Лукоіл, але звичайний не Екто. ОККО заправляю хіба що тільки коли у дорозі, і немає Лукоілу. На ВОГ бензин з домішками, горить дуже погано розхід збільшується і більше гріється двигун. На Укрнафті дуже часто прослуховується детонація. Якось був випадок на змагання взяли ВОГ 100, то машина не їхала а ригала, хай їм грець, через той бензин гонку злили. А взагалі рекомендую недуже забавлятися біля-трасовими заправками, якраз на них и найбільше бадяжать і намахують на літражі. Розрахунок на те що заправився і поїхав, ні від кого ніяких претензій.
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

Заправляли автомобiль, на заправцi WOG,бiля ПТУ №7.Бензином 98.Автомобiль наче прокинувся,чи по iншому написати енергетика випив.Рвав так що були в шоцi.А звук двигуна,наче на раллi прийшов.Так що задоволенi поки що.На ТО побачимо,пiзнiше.
 :good
Записаний

Kurdt

  • Новачoк
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 12
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2014, 11:47:51

    Звідки: Днiпро-Калуш

Заправляю лише на ОККО, бензин + газ. Але таке вiдчуття що тут паливо гIрше чим будь де. Машина якось реве... гучнIше мотор став. Навiть не знаю що робити, певно буду кататись у Франкiвськ та заправляти 2 повни баки + канiстру
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Єдина можлива причина відмінності може бути у тому, що бадяжать  :o

Бо полюбому саме ОККО однакові продукти розвозить.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine

На сьогоднішній день дві самі нормальні заправки в Калуші це: ОККО та ЛУКОЙЛ.
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

На заправці біля дружби є новий вид бензину аі 95 по 9.30грн , заправляюсь там завжди і задоволений , якісний і дешевий бенз.
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45


Ніхто не чув про Е 95? Що то за єресь за 9 з копійками?
Записаний