Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

15 років 6 місяців 29 днів

Голосування

На яких АЗС нашого міста ви заправляєте авто? (можна вибрати 2 варіанти)

АМІК
Укрнафта
WOG
ІФ-НП
AМI oil (Goba LTD)
ОККО

Автор Тема: Автомобільне пальне. Що заправляти, де, коли і за скільки?  (Прочитано 242408 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

PatroN

• Постійний користувач
  • Карма +13/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Життя класне!!!!
  • Останні відвідини:
    02 Грудня 2009, 22:08:32

Автомобільне пальне. Що заправляти, де, коли і за скільки?
« Прочитано #20 : 19 Листопада 2007, 16:13:23 »

ггг....  :(
Записаний

olk

• Постійний користувач
  • Карма +47/-0
  • Fell drumandbass
  • Останні відвідини:
    14 Червня 2010, 22:14:12

« Прочитано #21 : 19 Листопада 2007, 18:06:58 »

olk я так поняв то не калуські заправки?
це не Калуські, але на дорогах вони є на Зах Україні
ОККО і WOG також добре паливо заливають, але за рахунок сервісу там завжди ціни підскакують на день-два швидше ніж на Укрнафті. :unknow
+1 забув підтримати ці заправки) А от власне після укрнафти і лукойла топливна система була в шоці, комп таке видавав..., прийшлось промивати + 2 рази чистили свічі=(
Записаний

PatroN

• Постійний користувач
  • Карма +13/-0
  • Життя класне!!!!
  • Останні відвідини:

« Прочитано #22 : 19 Листопада 2007, 18:12:01 »

О а ви знаєте що в Києві того року було тільки 4 УкрНафти? У нас були тоді талони то ми заправку шукали 2 дні. :-D :-D :-D :-D
Записаний

syddia

• Ветеран
  • Карма +369/-0
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

« Прочитано #23 : 19 Листопада 2007, 23:07:34 »

+1 забув підтримати ці заправки
І де той плюсик? :unknow

Щодо якості палива... В мого друга (може з часом заманю його на форум) є Лада Десятка. І в тіймашині є якась там лампочка яка мигає відповідними сигналами при певних несправностях мотора. Так от, коли він заправився на Лукойлі, то та лампочка мигала без перестанку до наступної заправки, а от коли він заправився на Укрнафті біля Дружби, то всьо було гуд. Я його попросив заправитись на WOG біля вокзалу. Коли будуть результати тесту, то я повідомлю. ;)
Записаний

PatroN

• Постійний користувач
  • Карма +13/-0
  • Життя класне!!!!
  • Останні відвідини:

« Прочитано #24 : 20 Листопада 2007, 16:38:00 »

ггг ще переконання що укрнафта краща заправка за лукойл
Записаний

walkman

• Ветеран
  • Карма +182/-0
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

« Прочитано #25 : 22 Листопада 2007, 23:44:54 »

Ну незнаю...я вибрав УкрНафта,бо WOG,ІФ-НП (OKKO),Goba LTD,AМI oil я в Калуші ненаблюдав.Ну іще Лукойл непогана заправка.
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

dj vlad

• Постійний користувач
  • Карма +32/-0
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

« Прочитано #26 : 23 Листопада 2007, 00:26:45 »

поправка ;;;Goba LTD це тепер AМI oil...тепер ще хлопці посвітю вас в деякі таємниці цього бізнесу бо працюю саме на АЗС...бензину різного окрім запрвок WOG та Лукоіл не привозять в калуш всьо іде з однієї бази з франика або ареодром обо лисинчанська бензина...як на заправках кажуть шо звідти то сміло заправляєте....як чуєте надвірна змотуйте вудки...Лукоіл взагалі з хімії якусь вторинну хуйню в солярку лиє... а WOG взагалі з Луцька їм привозили нафто продукт тепер з ареодрому так шо коли блимає лампочка в машині це означає тільки одно-треба вміти за машиною доглядати...
Записаний

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

« Прочитано #27 : 23 Листопада 2007, 10:28:21 »

Ну незнаю...я вибрав УкрНафта,бо WOG,ІФ-НП (OKKO),Goba LTD,AМI oil я в Калуші ненаблюдав.Ну іще Лукойл непогана заправка.
вог аж дві заправки в калуші. іфнп то біля с/г техніки. ми ж про це вже розмовляли.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

• Ветеран
  • Карма +369/-0
  • Останні відвідини:

« Прочитано #28 : 23 Листопада 2007, 10:37:24 »

поправка ;;;Goba LTD це тепер AМI oil...
Перед тим як складати це голосування я прокатнувся по Калуських заправках і записав їх назви. :unknow Мабуть ще не встигли всі заправки переіменувати. :( Наприклад в Хотіні біля ствола шахти ще просто стара вивіска. Чи я щось невірно зрозумів? :unknow

Почитай уважно на першій сторінці цієї теми. Я там докладно розписав де яка заправка знаходиться. Всі ці заправки, які названі в голосуванні, є в Калуші.
Оскільки тему розпочав romashkin і його цікавлять саме заправки нашого міста, то відповідно їнші АЗС я в голосування не заносив. :)

тепер ще хлопці посвітю вас в деякі таємниці цього бізнесу бо працюю саме на АЗС...бензину різного окрім запрвок WOG та Лукоіл не привозять в калуш всьо іде з однієї бази з франика або ареодром обо лисинчанська бензина...як на заправках кажуть шо звідти то сміло заправляєте....як чуєте надвірна змотуйте вудки...Лукоіл взагалі з хімії якусь вторинну  :censore ню в солярку лиє... а WOG взагалі з Луцька їм привозили нафто продукт тепер з ареодрому так шо коли блимає лампочка в машині це означає тільки одно-треба вміти за машиною доглядати...
Корисна інфа dj vlad +1.
Записаний

dj vlad

• Постійний користувач
  • Карма +32/-0
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

« Прочитано #29 : 23 Листопада 2007, 11:26:55 »

для tywkanchuk там просто ше не встигли поміняти вивіски....кароче біля хотіня потім біля каплички і внизу біля райлікарні то одні і ті самі заправки  AМI oil...я працюю якраз біля лікарні :)
Записаний

WikTor

• Ветеран
  • Карма +161/-1
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

« Прочитано #30 : 23 Листопада 2007, 11:27:07 »

+1 забув підтримати ці заправки
І де той плюсик? :unknow

Щодо якості палива... В мого друга (може з часом заманю його на форум) є Лада Десятка. І в тіймашині є якась там лампочка яка мигає відповідними сигналами при певних несправностях мотора. Так от, коли він заправився на Лукойлі, то та лампочка мигала без перестанку до наступної заправки, а от коли він заправився на Укрнафті біля Дружби, то всьо було гуд. Я його попросив заправитись на WOG біля вокзалу. Коли будуть результати тесту, то я повідомлю. ;)
Многие автовладельцы знают, что на современных машинах на панели приборов присутствует желтая лампочка "check engine" – что означает "проверьте двигатель". Она сигнализирует о том, что блок управления обнаружил какой-то сбой в работе.
Когда вы заводите автомобиль, нормальным явлением является то, что сигнал сначала загорается, а после запуска сразу гаснет. Но если лампочка начинает вам докучать во время движения, это первый сигнал к действию.
Этот сигнал является самым непонятным, так как может означать много разных вещей: от потери крышки бензобака до серьезных проблем с двигателем.

Многие водители сталкивались с подобной проблемой прямо во время движения и не знали, что делать. Конечно, вам не стоит при данном сигнале парковаться у обочины и звать на помощь встречный грузовик. Самым простым решением является, безусловно, обращение в сервис. Однако попытаемся разобраться, что же может означать этот сигнал?

Еще с начала восьмидесятых годов автомобили стали оснащаться микрокомпьютерами, которые вначале управляли карбюраторами, а затем их применение значительно расширилось. Теперь блоки управления контролируют не только состав смеси, но и обороты двигателя, момент зажигания, а также многими другими параметрами вплоть до момента переключения передач в автоматических трансмиссиях. Таким образом, причин может быть достаточно много.

Если вы являетесь владельцем нового автомобиля и у вас загорелась лампочка "двигателя", при этом автомобиль нормально функционирует, то, вероятнее всего, это связано с пропуском зажигания в одной из свечей. Эта неисправность сильно распространена именно в Украине, так как качество бензина оставляет желать лучшего.

Так, недавно один друг позвонил мне и сказал, что на его новом Hyundai Accent зажегся "check engine". Я предположил, что это, возможно, связано с пропусками зажигания, так как он заливает только 95 бензин. Как известно, у нас это "высокооктановое" топливо.

получают из 92 путем добавления присадок, содержащих свинец и марганец. Далее мы выкрутили свечи, и все мои предположения подтвердились: на свечах был равномерный красный нагар, который и свидетельствует о марганце. Рекомендация была самой простой - поменять свечи и не заливать 95 бензин. Кстати, машина прошла только 8500 тысяч километров, а замена свечей предусмотрена ТО только на 20 тысячах. После замены свечей лампочка благополучно погасла и больше не докучала своим желтым светом.

Вышеописанная история является самым простым случаем, в котором проблема устраняется, как говориться, "малой кровью".
Другие случаи оказываются сложнее: "умерший" катализатор, ослабший ремень ГРМ, засорившиеся форсунки. Очень редко - сам блок управления, так как это весьма дорогостоящий узел, и его делают с большим коэффициентом запаса.
Если визуальный осмотр, вроде выкручивания свечей, не дал результатов, самым верным методом будет обратиться в сервис. Любой специалист-электрик, подсоединив диагностический разъем к блоку управления, в течение нескольких минут укажет на неисправность. В этом смысле электронные блоки очень удобны, так как он сам указывает на поломку, и нет необходимости разбирать пол автомобиля в ее поисках.

Что делать при возникновении подобной неисправности? По возможности сразу остановитесь, затем проверьте уровень масла. Прислушайтесь, не издает ли двигатель каких-либо посторонних звуков, нет ли визуальных повреждений? Если все в норме, двигайтесь до ближайшего сервиса, не давая двигателю высоких оборотов.
Записаний

Medved

• Ветеран
  • Карма +168/-0
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

Знайомий Ланос заправляв на Лукойлі.За півроку два рази міняв свічки. Мій Ланос на Wog-овському бензині їздив. Проблем немає.
Плюс Wog-у відносно пального з інших заправок , мій кар має трохи кращу тягу.
Мінус  Ціна найвища в Калуші :'(
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:

але розхід менший ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

• Ветеран
  • Карма +369/-0
  • Останні відвідини:

Знайомий Ланос заправляв на Лукойлі.За півроку два рази міняв свічки. Мій Ланос на Wog-овському бензині їздив. Проблем немає.
Плюс Wog-у відносно пального з інших заправок , мій кар має трохи кращу тягу.
Мінус  Ціна найвища в Калуші :'(
Якість пального на Wog під питанням. Висока ціна її не гарантує. Просто там ще враховано високий рівень сервісу: привітання заправщика і опереатора, їх посмішка, омивання скла і фар, наявність магазину на заправці, туалету і т.д. ;)
Записаний

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:

ну моя субєктивна думка що пальне всеж таки краще!!!!
Записаний

syddia

• Ветеран
  • Карма +369/-0
  • Останні відвідини:

Що хлопці скажете про ціни на пальне які останнім часом помалу але пвзуть в гору?  :'-(
Вже навіть газ пропан-бутан по 3 грн. 70 коп.
А від підвищення цін якість того пального аж ніяк не покращується. :(

До речі, я маю талон на 20 л дизпалива фірми ОККО. Мо кому треба то можу продати? ;)
Записаний

romashkin

• Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Останні відвідини:
    28 Січня 2023, 06:52:18

WOG - жахлива якість.  :evil
Я собі придбав таку штуку - типу розходомір. Так от вчора я залив до тієї що в баку залишилась від Укрнафти Воговського бензину і то ще розхід був терпимий.
А от ввечері ще раз заправив 20 л від WOG. І тепер у мене розхід менше 10 л по нормальній дорозі практично не опускається. Тобто відсотків 30 виріс. І тяга ніяка.  :evil

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:01:47

Я теж чув від свого шефа, що після заправляння на ВОГу бензина вигорає на багато швидше, тобто її стає на меншу кільк. км пробігу.  :duvno
Хлопці так зіпсують собі репутацію остаточно.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.

Холод, голод, темрява й спрага – для нас не так страшно й смертельно, як ваші "дружба й братерство".

WikTor

• Ветеран
  • Карма +161/-1
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

Мда мля, везде такая хрень я смотрю! У меня бак на 45 литров, заправляясь на ТНК с расходом литров 35-39 я проезжаю 310-320 км. до загорания лампы, ваще пипец с этим бензином! Разбавляют мачой какой то уроды!  :agressive
Записаний

syddia

• Ветеран
  • Карма +369/-0
  • Останні відвідини:

Про шо я колись і стверджував - WOG то є параша!!! :evil А мій батя тупо вірить, що оскільки там соляра дорожча, то відповідно і чистіша. Хоча може якраз це так і є, може воговське паливо через те і швидше згорає, бо немає ніяких присадок та добавок, які можкть забити паливну систему. То ше тре в цьому розібратись.

Однозначно можу ствердити одне - газ пропан-бутан на WOG точно херовий, ну принаймні заправляють його так що на мало стає. :agressive

:ganba WOG. Ліпше би була в Калуші заправка ОККО
Записаний