Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Довідник автомобіліста: автокосметика, література, прибамбаси, корисні поради і т.п.  (Прочитано 72614 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Ещё!

Что женщинам хорошо, мужчинам не годится
 


Михаил Корякин, главный врач Центра репродукции человека Минздравсоцразвития России, доктор медицинских наук, профессор, академик Европейской академии андрологии:

- Полностью согласен с коллегой из Германии. Перегрев мошонки для мужчин весьма вреден. И у нас, независимо от Шперлинга, проводились подобные исследования с участием водителей-дальнобойщиков. Они показали, что при систематическом длительном пребывании за рулем у здоровых мужчин происходит нарушение детородной функции, которая восстанавливается в естественных условиях не раньше чем через 40-90 дней.

Природа ведь не зря так устроила, что мужские половые железы - своеобразный "завод" по производству сперматозоидов - вынесены за пределы тела и находятся в специально "сконструированном" органе, регулирующем их температуру. Температура их должна быть на 2-2,5 градуса ниже общей температуры тела. Только тогда мы, мужчины, способны воспроизводить себе подобных. А когда включается принудительный подогрев сидений, создаются неблагоприятные условия для созревания и дифференцировки половых клеток.

Конечно, холодное сиденье автомобиля тоже может отрицательно повлиять на состояние других органов, только не на половые железы и сперматогенез. Исследования однозначно показали, что холод для мошонки - лучше жары.

Поэтому советую водителям зимой тщательно предохранять дорогие им органы от нагрева независимо от того, в каких температурных пределах регулируется нагреватель сидений. Любой дополнительный подогрев извне способен повысить естественную температуру нашего тела.

И еще немаловажное примечание для женщин-водителей. Следует отметить, что на женский организм подогрев не оказывает никакого негативного влияния. Скорее наоборот - "разогревает" их, усиливая кровообращение в гениталиях.



Відповідь від: 11 Березня 2008, 14:40:57
КОММЕНТАРИЙ СПЕЦИАЛИСТА

Нужна ли сауна на колесах?

Как правильно пользоваться подогревом сидений, нам рассказал Владимир ДУНАЕВ - уролог медицинского научного центра академика ГРИЦЕНКО:

- Холодные автомобильные сиденья очень вредны для мужского здоровья. Самые главные зимние «враги» - кожаные чехлы. В первую очередь от переохлаждения страдает уязвимая простата. И не стоит себя успокаивать тем, что «движок мощный, скоро в машине будут тропики». Чтобы простыть, некоторым хватает и нескольких минут.

Но не менее опасен и перегрев. При постоянно включенном подогреве сиденья при температуре, превышающей 39 - 40 градусов, возникает так называемый парниковый эффект. Это провоцирует и ведет к нарушению сперматогенеза.

Поэтому советую садиться уже на прогретое сиденье, а через 5 минут после начала движения подогрев отключать!

Эти же рекомендации справедливы и для женщин. Мочевой пузырь и почки у дам расположены низко - а это значит, что во время движения они будут максимально близко к холодному сиденью.

Відповідь від: 11 Березня 2008, 14:42:43
Достаточно много инфы в инете о вреде подогрева сидений! Я лично в зимнюю пору приходя на стоянку или после работы в мороз, завожу машину, включаю на максимум обогреватель и на почти максималку вентелятор, покурив постояв захожу в салон который уже хоть немного но прогрелся, да и верхнюю одежду я ношу длинную что бы прикрывала мне мои детозачатный и другие секретные места  :D :D :D Слово "дуп"а мне не нравиться :offense :P :D :D :D
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


   Шо поговоримо про чоловічі яйця? :-D Я давно вже довідався чому саме у чоловіків є мошонка, адже можна було б розташувати яєчка прямо в тілі. Дійсно темперетура яєчок має бути нижчою від температури тіла на 1-2 градуси.
   Та повернемось до машин. Шо я зрозумів, так це те, що навіть якщо і користуватись підігрівом сидінь, то варто робити це з обережністю і не переборщити. ;)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

тоже собі тему знайшли  :D
весна надворі, а незабаром і  літо, треба думати не про обігрів яєць, а про охолодження.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса


треба думати не про обігрів яєць, а про охолодження
А если ещё точнее то о их приминении для осовбождения и заполенния весенними более активными сперматазойдами!  :D :D :D Весной обычно спермотаксикоз и корозия глаз!  :D :D :D Вот уже потеплело и страшно становиться водить авто!  :=) :=)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Ніхто не задумувався на покупкою поляризаційних окулярів для водіїв?
   

Детальніше з такими окулярами можна ознайомитись за наступними ссилками:
http://www.cafa-france.ru/ochki_osob.html
http://www.cafa-france.ru/ochki_cat.html
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


весна надворі, а незабаром і  літо, треба думати не про обігрів яєць, а про охолодження.
От якраз про охолодження окремих частин тіла під час їзди у спекотну погодум я зараз і подумую. У моєї "старушки" кондишена нема, тому я хочу купити додатковий недорогий вітрячок шоб дув мені в писок під час їзди і стоянки авто. :) Хто шо може порадити з цього приводу?
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

хочу купити додатковий недорогий вітрячок шоб дув мені в писок під час їзди і стоянки авто.  Хто шо може порадити з цього приводу?
Володя, чесно кажучи не раджу, поясню! Пару років тому літом в спеку просто мокрющий забіг з батьком в машину розпечену ВАЗ 2106 и відкрили задні вікна щоб не дуло сильно а також я направив на себе повітря з видувачив просто як Ти написав в писок включивши вентилятор на всю потужність. І що на слідуючий день я захворів, сильний насморк, горло боліло! Можливо це не за цього але іншого пояснення я не бачу! :pardon
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


  Свого часу я їздив на роботу і з роботи з одним співробітником. Він купив собі Ауді А-6 з кліматконтролем. Так от через деякий час, а це було влітку, ми всі (він, я, його діти і дружина) почали шмаркти і зрозуміли, що це через різкий перепад температур між атмосферним повітрям та в середині салону.

  Ще колись мене продуло в машині через те, що я їздив з вікнами відкритими по обидва боки машини. Тоді я зліг на цілий тиждень посеред літа, а ще якоїсь мами тоді на мене напав понос, то я так намучився. :patient

А от простенький вітрячок гадаю мені не пошкодить. :) Він навіть буде дути тоді, коли мотор буде виключеним.
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Ну кондиціонер це опасна штука як що нею користуватися без привички! Відразу не можна сильно охолодшувати повітря, ось и результат! Коли людина привикае тоді вже можна! Я з початку на максимум не ставив холодне повітря, зараз вже спокійно віставляю температуру!
Відповідь від: 22 Травня 2008, 13:35:08
До речі, у зв"язку з літнім періодом виникла така незручність як мухи жучки та інша літаюча жужка яка в кізякі розбівається на лобове шкло! Дворниками їх не зітреш! Треба користуватися миючими засобами, і то не всіх букашок можна відтерти треба добре маслати та шкрябати! Кто чим користується? Я щось чув що є якась піна в балончиках яку розпилюєш на лобове скло и без зусиль змиваешь цєй весь бруд з останками літаючих! Хто що скаже?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

ось знайшов таке дитяче крісло
Ціна досить нормальна відносно тих що я зустрічав у неті. Хтось користується дитячим кріслом таким або подібним, на що треба найперше звертати увагу при виборі?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Рома було крісло автомобільне але ті знаешь навідь жодного разу не кріпив в авто, віддав знайомому, він дуже довольній! Головне глянути принцип кріплення і тоді самому все буде ясно!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Цитувати (вибране)
При замедлении на инжекторных автомобилях и карбюраторных, оснащенных ЭПХХ, используйте торможение двигателем, снимая ногу с педали газа. В этом случае в определенном диапазоне оборотов (1,5-2 тыс. об/мин) электроника отключает подачу горючего

 :o а як тоді двігун не глохне поясніть будь ласка! До речі на службовому авто є функція витрати пального, і дійсно притормажуючи на передачі показник "0" а якщо на нетралці від 1,8 до 2.6 л. на 100 км. так і буду робити! Хоча якщо подумати, літом їздив на море машиною, порядку 500 км, вклченій кондиціонер, на 1 -1,5 літра розхід більше якщо 1,5 л. х 5 = 7,5 л. х 6 грн. = 45 грн. Чи варта та економія якщо їдеш з комфортом ???
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Silva, я чув що фірма CHICO одна із кращих. Можеш викласти фото свого автокрісла для дитини?
« Останнє редагування: 10 Лютого 2009, 11:05:17 від syddia »
Записаний

Silva

  • Новачoк
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 12
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2016, 11:52:41

    Звідки: Київ-Калуш-Василя Стуса

Крісло наше від коляски Trio Enjoy Evolution
Автокресло «Synthesis Plus»
Соответствует европейским стандартам ЕСЕ R44/03, группа 0+, для детей весом до 13 кг
• Комфортное кресло с дополнительной эргономичной набивкой
• Трехточечные ремни безопасности, регулируемые с помощью центрального замка, оснащенным новым жестким фиксатором
• Съемный солнцезащитный козырек
• Съемная обивка
• Система «Clik Clak», позволяющая быстро и легко установить автокресло на прогулочную коляску


Наше-зліва зверху
« Останнє редагування: 10 Лютого 2009, 11:08:10 від syddia »
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Як я розумію, то таке крісло як у Silva передбачене для маленьких дітей, а в подальшому треба буде купляти більше і дорожче. А може є універсальне для будь якого віку?
« Останнє редагування: 10 Лютого 2009, 11:09:34 від syddia »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ні там інша система ременів. якими дитя монтується в крісло!!! :=)  ну і розмір, а ну і немовля повинно лежати а не сидіти , тому крісло 0+ лежаче, ну таке ковшиком!! і з ручкою щоб маля можна було носити по магазину не витягаючи з крісла, якщо ваше чадо заснуло!!! я зараз хочу купити таке щоб до 3-4 рочків було!!!
Відповідь від: 13 Січня 2009, 11:50:05
так виглядає кріселко 0+ такщо воно ніяк не підійде для 3-4 річної дитинки!!! ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Так виглядає Борнсліпі Джуніор  :-D ;) :drink
Дивно що народ таких крісел не бачив, але то мені дивно бо я за кордоном був, а у нас дійсно якось того не було.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

таке крісло дуже практичне. До нас приїздила знайома то її малий постійно лежав в тому кріселку. Особливо воно корисне коли ви в гостях, щоб дитинці було зручно лежати. :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.