Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Довідник автомобіліста: автокосметика, література, прибамбаси, корисні поради і т.п.  (Прочитано 72611 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Гаваєць

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    10 Серпня 2008, 12:49:40

    Звідки: Хотінь


о доречі цікава тема. як ви ставитесь до тонування вікон????? от я особисто не темню бо мені заважає. а для чого ви темните вікна своїх авт????
Коли мав ВАЗ сімку затонував по одній важливій причині. Часто їздив до дівчат в Новицю, Берлоги, Верхню, і т. д. Забирав в Калуш і потім привозив, як правило вранці. І в тонованій машині подружка їхала рівно, а не ховала голову. Та й вдень десь на ріці чи карєрі в білий день є ймовірність що хтось надійде, а так в машині вечір і легше говорити. Хоча Вночі тоноване скло дуже мішає. На передні вікна ставив плівку 25% а на зад 100% + дві смуги плівки зверху і знизу на лобове. Вдень не видно чи є хтось в машні.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


о доречі цікава тема. як ви ставитесь до тонування вікон????? от я особисто не темню бо мені заважає. а для чого ви темните вікна своїх авт????
Напишу просто - не люблю їздити в акваріумі. :-D Я ше хлоп молодий і підвожу часто дівчат, то нашо аби зайві очі бачили, кого саме я вожу. ;)
Правда я трохи перестарався із затмненням вікон в моїй Сантані. :pardon Коли купляв плівку, то казали, що вона середньої затемненості, а коли поклеїв на вікна (клеїв сам), то виявилось, що плівка чуть затемна. :( Літом то добре, а от зимою трохи мішає. Але я терплю, зато як тато сідає в мою машину, то плюється, що ніц не бачить по бокам. :D

Повертаюсь до теми антизапотівателя. Короче, то повна фігня.  :evil. Може влітку він і допомагає, а от зимою на вікнах і надалі конденсується волога і вони замерзають. :(
Ще змазав лобовуху антидощем, але дощу нема. :pardon
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Вчора вночі був ! :D :D :D
Тре було попробувати  :-D
Жарт.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Цікаво хто що читає про автомобілі.
Розумію, що зараз вік інтернету, але не завжди зручно бігати за інфою до компа. ;)

Сьогодні мені в руки попав один номер журналу "Авто Центр". Я з великим інтерсом прочитав десь до половини викладених в ньому статей. :) До цього якось ніколи не захоплювався автожурналами.
Одрузу і нарив сайт "Авто Центру"
[snapshot]http://www.autocentre.ua/[/snapshot]
« Останнє редагування: 10 Лютого 2008, 13:41:03 від tywkanchuk »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

кожен тижлень купую авто центр, авто мир, авто білд. також інколи купую драйвер,мотор нюз
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

serg

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    21 Вересня 2009, 00:27:16

    Звідки: Івано-Франківськ

Викладаю посилання на словничок автомобільних термінів. Може стати в пригоді починаючим автомобілістам. http://volkswagen.msk.ru/forum/index.php?showtopic=56610
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


До 5-го лютого триває акція "Авто року 2008".
Бажаючі можуть взяти учать на цьому сайті
[snapshot]http://autoroku.autocentre.ua/[/snapshot]
Записаний

serg

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    21 Вересня 2009, 00:27:16

    Звідки: Івано-Франківськ

Інформація про розшифровку маркування автомобільного скла. Думаю стане в пригоді не одному автолюбителю.  :frend
http://volkswagen.msk.ru/forum/index.php?showtopic=48317
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Ще змазав лобовуху антидощем, але дощу нема.
   На останніх вихідних падав немалий дощик і я мав нагоду перевірити на практиці дієвіть засобу під назвою "Антидощ". Так от то така сама фігня як і антизапотіватель. :evil
   Може я купив якусь підробку або не правильно наносив на скло :unknow , але каплі дощу не злітали з лобовухи самі навіть при швидкості 100 км/год. :(
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Диагностика работы двигателя по состоянию свечей интересная статейка советую почитать!
http://www.autodiagnos.com.ua/Diagnos/DiagnosSparkplug.htm
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Вчора я під час обіду трішки побороздив просторами "Пяного" базару що у Франіку. :)
Там можна знайти дофіга ріноманітної корисної і не дуже дрєбідєні.
Ось наприклад, бачив як одна дівчина купила собі до машини карманчики для CD дисків, який прикріпляється до сонцезахисного козирька автівки. Особисто в мене магнітола на касетах, а от для тих хто має CD-чейнджер, то може бути досить корисною штукою, щоб диски не валялись по всій машині. :) Вартістьт такого "софту" 25 грн.

Ще я пригледів для свого "монстрика" штуковину, яка показує температуру (зовнішню і внутрішню) і годину + має підсвітку, лиш погано, що працює на батарейках. :( Вартість такого добра 50 грн. Зараз вагаюсь чи брати чи ні. :unknow
В магазині бачив схоже за 135 грн., але працює від акуми + показує її заряд. :)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Автомобільна міні-мийка
цікава штуковина, подумую чи не придбати собі...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


  Так як Ти Роман, тримаєш авто на стоянці і не маєш подвіря, то може Тобі і не завадила б така штуковина. Щодо мене, то як я мию машину зі шлангу, то беру воду від гідрофера і в мене йде значно більше води ніж 2 відра. Так і з цією мийкою дуже сумніваюсь, що стане всього лиш 2-х відер, навіть якщо вони будуть 20-ти літрові.
  А ще мені не подобаються ті щітки, що на малюнку. Таку схожу колись купив в подарок татові. Там вода тече однією великою струєю, це не економічно і не зручно. Хіба би вже в цих щітках вода витікала з декількох дирокчок рівномірно розміщених по всій поверхні щітки зі сторони щетини.
 ;)

P.S. Цікаво на скільки вистачить акумулятора для роботи моторчика? :unknow
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Кількість води залежить від забрудненості авто.
Але в холодну пору року така штуковина точно би пригодилась.

На рахунок акумулятора, проблем не повино бути. Не знайшов потужності двигунця, але навряд чи від набагато потужніший від двигунця насосу омивача скла.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


А от цікаво чи стане самої акуми для роботи додаткового підігріву сидінь в авто? :unknow Я таку штуковинубачив на базарі за 80 грн., а недавно також бачив схожий прибамбас на сидіння за 180 грн., але який має масажуючу дію.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

при роботі двигуна вся електрика живиться від генератора. тому має стати.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Розумієш в чому загвоздка, romashkin, коли Ти вже сядеш в машину на холодне сидіння, заведеш мотор і лиш тоді включиш підігрів сидіння, то думаю від того загроза появи геморою і ін болячок не зменшиться. В машину потрібно сідати на вже тепле сидіння. Знаю одного молодого хлопа, а він вже встиг побувати в лікарні через хвору дупу. :( Казав, що часто сідав на холодне сидіння в авто. :unknow
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса


Розумієш в чому загвоздка, romashkin, коли Ти вже сядеш в машину на холодне сидіння, заведеш мотор і лиш тоді включиш підігрів сидіння, то думаю від того загроза появи геморою і ін болячок не зменшиться.
А знаешь ли ты Володь что подогрев сидений а именно резкий перепад температуры влият на импотенцию, учёные доказали! Вот и думайне о подогреве нужно ли оно вообще, лучше может симейные трусы одеть на не морочить голову!  :=)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


резкий перепад температуры влият на импотенцию
А впливає як саме - позитивно чи негативно? :D

А чим в даному випадку допоможуть сімейні трулі? :unknow Хіба вони будуть якісь з начосом. :-D Товщина тканини таж сама що і у простих трусів. Так, визнаю сімейні труси помічні в мороз і вітряну погоду, але коли ти на ходу, тобто вони прикривають не лише твоє достоїнство, але і частину стегон. В такому випадку ще краще носити довгі дублянки, куртки і пальта. ;)

Ще для роздумів: коли темперетура твоєї дупи приблизно 36 градусів (ну може сама шкіра чуть холодніша), а ти сідаєш на крісло, яке замерзло до мінусової темперетури, то хіба не буде різкого перепаду температури? :P
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Володь за что купил за то продал, постараюсь найти статейку и выложить!  :offense :D

так ну что у меня получился немного сломаный телефон, давно слышал эту информацию чуть чуть не туда потянуло, но вот сам факт!


Подогрев сидений вреден для мужского здоровья
Алина МИЛОСЛАВСКАЯ, 23 октября, 11:08
 
Мужчинам строго противопоказано пользоваться в машине функцией подогрева сидения. Об этом заявил немецкий врач-уролог Херберт Шперлинг. Исследователь в ходе эксперимента смог сделать выводы, что кресла с подогревом отрицательно влияют на половую систему мужчин. "Сиденья с подогревом даже более опасны для мужчин, чем слишком плотно облегающие брюки", – рассказал Херберт Шперлинг.

Ученый легко смог объяснить, в чем же заключается вред от теплых кресел машины. Оказывается, что нагревательные элементы действуют не только на ягодичные мышц, но и на половые органы, при этом повышая их нормальную температуру. Для половых желез мужчины оптимальной температурой считается 34-35,5 градуса. Однако, когда представитель сильного пола долго сидит на сидении с подогревом, то температура половых органов может достичь отметки в 38 градусов. А это очень опасно для сперматозоидов, большинство которых становится недееспособными. Таким образом, шансы зачать ребенка очень сильно понижаются. Немецкий ученый советует как можно реже пользоваться в машине функцией подогрева. Кстати, женскому организму такие теплые сидения не приносят абсолютно никакого вреда.

Стоит отметить, что впервые применили функцию подогрева сидений в машинах специалисты компании СААБ для автомобильных салонов, обтянутых кожей. Такое удобство было придумано специально для европейцев, не желавший зимой садиться на холодное кресло. Ведь не подогретое сидение, по их мнению, может привести к болезни мочеполовой системы или к остеохондрозу. К тому же, в некоторых иностранных медицинских страховых компаниях отсутствие подогреваемых сидений или коврика для подогрева являются поводом уменьшения выплат в страховом случае.

Само же нагревательное устройство сидения довольно просто. Конструкция состоит из элемента, способного повышать температуру. Этот нагревательный аппарат просто вшивают в тканевую оболочку. Далее он питается от бортовой сети машины. Как правило, верхний слой нагревателя состоит из мягкого гибкого материала. Кроме того, любителям тепла помимо такого подогревателя можно установить еще один дополнительный, который сделают в любой мастерской. Это так называемый накладной обогреватель, который устанавливается поверх сидений и подключается к гнезду прикуривателя.

На сегодняшний день в каждом салоне можно установить функция подогрева сидений. Однако, спешить не стоит. Даже если в вашем авто нет кожаного салона, не расстраивайтесь. Ведь спустя несколько минут поездки тканевые кресла сами нагреются от тепла водителя.

По материалам auto.oboz.ua

« Останнє редагування: 11 Березня 2008, 14:37:37 від WikTor »
Записаний