Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1051382 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #420 : 09 Квітня 2010, 09:49:56 »

Напевно мені слід було уточнити запитання,отже воно стосувалось форумчан українців,а не москалів і жидів.Тих українців яким не байдуже, а на рахунок дешевой колбасы ,подивимся що буде до нового року.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини України
« Прочитано #421 : 09 Квітня 2010, 10:09:35 »

дружеа Ви можете уявити таке при Ющенко????
абсолютно справедливо..пішли перші паростки протилежного, що ми можемо оцінити вже..
Нова влада настільки захопилась знищенням або запереченям "слабкого" Ющенка, що її "силу" (влади) важко не оцінити
В першу чергу вона взялась за націоналістську на їх думку "Свободу" Тягнибока, чинить арешти журналістіві і активістів. Знайшла собі віконце через яке це можна робити - "підбурювання до національної розні"... Бо потрібно ж поставити усіх на місце..."к ногтю"...
Щоб усі боялись щоб не насміхались....А то розпустились тут при Ющенко, най знають своє місце
Єдине, поки що я можу оцінити, це те що Черновецький таки наляканий чорною міткою, що йому дав Янукович і Київ з тієї зустрічі вилизаний, а двірників ганяють як не знаю що але соррі у менеджерськиї здібностях Януковича як директора РТП чи господарника якраз мало хто сумнівався...тут це доречно.
Але тепер дуже гарно видно, що робиться навкруги через брак у нього ментальності і патріотизму...
Він не любить і не знає цю Україну якою керує...одна Герман з Заходу нічого не варта...видно, що вона аж ніяк не впливає на його політику... Та в принципі я не думаю, що й намагалась... Просто вона як усі з ПР може на чорне говорити Біле, але одна в команді розуміє що означає чорне для західної України а що Біле...Відповідно до цих понять і пояснює дії Президента, як свого хазяїна, бо саме таке відношення до того з чиїх рук їсиш...
Біднятко Богатирьова певне ледь не посивіла, поки її залишили у команді і простили зраду і тепер з новим натхненням далі працюватиме на славу і добробут Українського народу :)

Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини України
« Прочитано #422 : 09 Квітня 2010, 11:30:26 »

ЧМО тре таких показувати по всіх каналах і ще й на білбордах порозвішувати.

В мене певне зараз полетить каміння, але...журналіст Українській правді повідомив, що намагався взяти інтерв'ю у чиновника під будівлею міської ради, а чому справді не було зайти до чиновника в кабінет , не узгодити час коли той не зайнятий наприклад, і не прямує, припустимо, з однієї наради, де отримав прочухана на іншу....Це не таке резонансне питання, щоб ловити його під будівлею...
Як на мене, то чиновник, може досить гостро відреагував, але в основному мав рацію..
Потрібно мати повагу до нього і власне каналу до себе...
Більше того, він може і псіханув, але намагався віддати той мікрофон йому в руки і на відео, яке вони виклали в неті немає першої частини, яке запитання йому було задано...
Він теж людина і має право на свою реакцію, якщо говорити, що він чиновник міськради, то не потрібно його ловити на вулиці..тут знаєте журналістам теж деколи потрібно підтягуватись і поважати трохи себе.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #423 : 09 Квітня 2010, 19:49:46 »

отже воно стосувалось форумчан українців,а не москалів і жидів.
Вау може вам ще копію паспорта відсканувати? :) чи у вас якесь хворобливе ставлення до нац меншин. знов шукаєте винних? а може пошукаєте проблему в собі?
Тих українців яким не байдуже
Підозрюю що ті українці, яким не байдуже, не кричать які вони щирі і чистокровні. а просто роблять на добробут держави. і не стогнуть що винен москаль чи єврей. 
а на рахунок дешевой колбасы ,подивимся що буде до нового року.
Ви взагалі з цієї планети ??? Розкажіть де є дешева ковбаса чи продукти взагалі чи пальне чи енерго носії??? розкажіть адже це якраз досягнення вашого фюрера??
В мене певне зараз полетить каміння, але...
Та чому каміння. просто той чиновник повівся як останнє чмо і хам. він же міг сказати друже я зараз зайнятий зайди нормально в приймальню запишись на прийо і поговорим. а не мікрофон виривати. при Ющенку Калашнікова вроді за це з регіонів виключили??!!
Він теж людина і має право на свою реакцію
Він людина публічна і має показувати приклад іншим. А тепер кожен придурок буде думати що можна так поводитись.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини України
« Прочитано #424 : 09 Квітня 2010, 20:04:34 »

Він людина публічна і має показувати приклад іншим. А тепер кожен придурок буде думати що можна так поводитись.
Та звісно, що публічна, але погодься журналісти теж не зовсім коректно в цьому випадку себе повели...і знов таки, те, що показано вирізано з контексту, це не обєктивно...
І чому такі речі, як прийди запишись, потрібно говорити журналістам,вони це знають, у них є теж свій етикет (у журналістів) і порядок врешті решт, просто потрібно також поважати і чужий час і чужу територію...Мають бути також якісь рамки...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #425 : 09 Квітня 2010, 20:09:02 »

я бачив то всьо від початку, по СТБ показували. Іра як то кажуть назвався груздьом..... Короче він як зразок для наслідування не має права при будьяких обставинах так поводитись.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 04:22:42

    Звідки: пр. Л.Українки
Новини України
« Прочитано #426 : 09 Квітня 2010, 20:34:13 »

Тенді. сама захотіла камінця ;)
Він теж людина і має право на свою реакцію,
він чиновник на роботі і у робочий час.
журналіст не ходив до нього додому.  ;)
тоже мені цяця, образилось, що до нього не так, як воно собі думає, звернулось. Це він на камеру таке витворяє, а як гадаєте він поведеться з простим смертним, що попаде під гарячу руку слуги народу.
Та просто слів немає...
тут знаєте журналістам теж деколи потрібно підтягуватись і поважати трохи себе.
гг, ти так спереживалась за бідного хряка, якого образив журналіст. мо допоможеш чиновнику, якщо той захоче відстояти свою честь у суді?  :=)

Тенді, він не на своїй території, а на нашій ;)
Відповідь від: 09 Квітня 2010, 20:19:14
.Мають бути також якісь рамки...
і взагалі, усі журналісти "кілери найняті", як казав один відомий чоловік, теж з тієї когорти.  :=)
отак собі поважного чоловіка посеред дороги зупиняють, а він в той час мабуть про народ думав...  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #427 : 09 Квітня 2010, 21:12:13 »

bornslippy мене Ваш паспорт не цікавить,але раз Ви то сприйняли на свій рахунок,то мабуть маєте підстави.У мене логіка  така. "Добра" для України і українців як правило завжди хотіли москалі і жиди.Одні явно, інші втихаря нас любили і люблять,історія тому свідком.Вся політика Януковича, і його компанії є антиукраїнська ,і це ні для кого не є і не було секретом.Тому люди які старалися знищити Тимошенко і тих хто з нею,чудово розуміли,що вони  допомагають прийди до влади  антиукраїнським ,кримінальним ,московським,жидівським силам.Той аргумент,що вони підтримували Ющенка і совість їхня чиста,є мягко кажучи неправдою,бо з рейтингом як у комуняк Ющенко не міг виграти вибори і це ні для кого теж не було відкриттям.Отже ці люди зробили все,щоби влада стала така як вона зараз є.А дальше за логікою,вони напевно,або москалі,або жиди раз вони свідомо вибрали для України таку владу,при якій як в часи Совка знову треба боротися за те що ми вже мали. І ковбаса,теж до речі не останню роль в цьому відіграла,напевно ще не всі забули чим заманювали регіонали людей в регіональний рай.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини України
« Прочитано #428 : 09 Квітня 2010, 23:11:21 »

гг, ти так спереживалась за бідного хряка, якого образив журналіст. мо допоможеш чиновнику, якщо той захоче відстояти свою честь у суді?  Крейзі
гг Дякую за ідею ;)
отак собі поважного чоловіка посеред дороги зупиняють, а він в той час мабуть про народ думав...  Крейзі
А чому ні ;)? :P
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #429 : 10 Квітня 2010, 10:11:32 »

але раз Ви то сприйняли на свій рахунок,то мабуть маєте підстави.
однозначно. адже в мені і російська і польська і німецька кров і не повірите навіть українська.
У мене логіка  така. "Добра" для України і українців як правило завжди хотіли москалі і жиди.
а поганому танцюристу яйця хотіли добра ой вибачте сцена.
Тому люди які старалися знищити Тимошенко і тих хто з нею,чудово розуміли,що вони  допомагають прийди до влади  антиукраїнським ,кримінальним ,московським,жидівським силам.
Ви наівний мені вас шкода. ви справді вірите що Тимошенко хоч трошки цікавить наша Україна?? Як на мене її цікавлять тільтки власні амбіціїї і помста.
.Той аргумент,що вони підтримували Ющенка і совість їхня чиста,є мягко кажучи неправдою,бо з рейтингом як у комуняк Ющенко не міг виграти вибори і це ні для кого теж не було відкриттям.
У вас совкова логіка. Вибачте за грубість стадна.
Отже ці люди зробили все,щоби влада стала така як вона зараз є.А дальше за логікою,вони напевно,або москалі,або жиди раз вони свідомо вибрали для України таку владу,при якій як в часи Совка знову треба боротися за те що ми вже мали.
Отже за вашою чудовою логікою українців в країні меншість адже ви вважаєте українцями тільки тих хто проголосував як вам вигідно. тобто за вашого фюрера. це ви звашою Тимошенко зробили можливим прихід Якуновича. Якби в другому турі був Ющенко і Яник то нів кого би і питаннь не було за кого голосувати.
І ковбаса,теж до речі не останню роль в цьому відіграла,напевно ще не всі забули чим заманювали регіонали людей в регіональний рай.
цікаво а на майдані ви що сухарі гризли??? чи вам там ковбасу не давали?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #430 : 10 Квітня 2010, 10:24:36 »

Ну те що у вас "навіть українська"кров ,це видно,навіть в переліку вона у Вас на останньому місці.Те що ви не сухарі гризли на майдані мене не обходить ,я не був на майдані і Ющенка ніколи не підтримував.Але вірю що все таки більшість українців йшли туди не за сухарі. І  не треба мені приписувати не моє.Я ВВАЖАЮ УКРАЇНЦЯМИ -УКРАЇНЦІВ,а не украинцев,хохлов и население.І ще раджу подивитися карту голодомору,і порівняти з картою виборів.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #431 : 10 Квітня 2010, 10:31:39 »

Ну те що у вас "навіть українська"кров ,це видно,навіть в переліку вона у Вас на останньому місці.
ага на останньому місці . і знаходиться десь в районі голови  :)
,а не украинцев,хохлов и население.
ну я ж кажу тільки ті хто голосував за вашого гуру :)
І ще раджу подивитися карту голодомору,і порівняти з картою виборів.
підозрюю що ви вважаєте якуновича винним в Голодоморі??? :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #432 : 10 Квітня 2010, 11:24:37 »

Ми тут трохи з теми з'їхали,але ще 2 слова.Ви особисто допогли прийти до влади тій силі яка не визнає голодомору,один Чорновіл  з них всіх визнав.Не Янукович винен і ті хто там тепер живуть в голодоморі,але він і ті нащадки не хочуть визнавати цього злочину.А раз Ви робили все щоб він прийшов до влади,зничить і Ви з ними за одно.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #433 : 10 Квітня 2010, 11:40:15 »

і Ви з ними за одно.
так і з сталіним леніним і марксом в купі.
Ви особисто допогли прийти до влади тій силі
я особисто не хотів що б до влади прийшла тимошенко. бо вона ще більше зло. мені шкода що ви так фанатично ставитесь до тимошенки. адже вона ложила на нас всіх з нашою Україною.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Новини України
« Прочитано #434 : 10 Квітня 2010, 12:01:41 »

Як на мене, то чиновник, може досить гостро відреагував, але в основному мав рацію..
Потрібно мати повагу до нього і власне каналу до себе...
Більше того, він може і псіханув, але намагався віддати той мікрофон йому в руки і на відео, яке вони виклали в неті немає першої частини, яке запитання йому було задано...

Потрібно мати повагу чиновнику перш за все ... до всіх   :=)
Неадекватна поведінка на такій посаді ще й на загал,  :=) дивно, що є ще думки на його захист.  :!!  Немає самоконтролю - нема роботи.  :P

ЗМІ за кордоном ще не так переслідує чиновників, співаків та коронованих осіб - і нічого живуть.  :unknow
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини України
« Прочитано #435 : 10 Квітня 2010, 13:45:54 »

ЗМІ за кордоном ще не так переслідує чиновників, співаків та коронованих осіб - і нічого живуть.  не знаю
Чого його "переслідувати" ? Щоб задати питаня як йде підготовка до святкування Дня Пермемоги в Києві? Відколи ці питання у нашій країні стали резонансними?
Преса за кордоном доводить усі свої журналістські розслідуання до кінця, а не "пукає в повітря" сьогодні, а завтра забуває про свої репортажі. Вона за кордоном стала 5 владою, її боїться "власть імущих", бо вона заставляє і звертає увагу на болючі питання, а не уникає їх, бо це не подобаєьться споживачу.
І преса, і ті до кого вона звертається поважають один одного . Там пресу поважають, бо вона не оппускає руки, вона доводить усе до кінця.
Де зараз наша преса у питаннях "педофілії в Артеку", чому вона не копає не з'ясовує і не тримає руку на пульсі цих питань. Чому я її маю поважати?
Де та преса і куди вона засунула свою голову у резонансних питаннях, що піднімала. Виклали повідомлення, що зробили обшук на квартирі журналіста і запхнули знов голову в пісок, чому далі не ведуть цю тему? Чому не зясовують підстави не шукають винних і тому подібне. Преса беззуба іне тому що не має свободи слова - свободу слова їм дали, вони просто не хочуть нею користуватись.
Якщо канал СТБ вважає, що цей чиновник "ЧМО", то вона повинна подати на нього до суду і довести свою позицію...
А не викласти репортах і забути про це.
Він перший скаже "поцілуйте мене в ду....у" і правильно зробить, бо вони знов не довели справу до кінця.
Я не буду їх боятись і поважати, бо вони беззубі.
Вони або друкують заказуху абсолютно не маючи підтвердження тих фактів про які пишуть, або в новинах тупо розказують на передодні свят під виглядом розслдідування, яка класна водка "хортиця". Яка до них може бути повага?

Тепер щодо чиновника.
В першу чергу у кожного з нас протягом дня є свої задачі які ми плануємо, зустрічі, у його випадку наради і тому подібне. Чому вони не поважають його час?
А насправді у всьому є людський фактор, редакція дала завдання , але до нього потрібно було підготуватися, тобто просто в довідковій київської адміністрації знайти номер цього чиновника, підняти трубку подзвонити і зробити всього лише наступне: "Доброго дня, Вас турбує національний канал СТБ, ми б хотіли Вам задати декілька запитань щодо підготовки Києва до травневих свят і плану проведення Дня Перемоги. Відповідно до такого то закону ми маємо праву просити інформацію і отримуваити її безперешкодно і т.д. і т.п. Коли Вам зручно з нами зустрітися?"
Але канал просто прийшов до міськради, не застав звісно чиновника в кабінеті і почав чекати його на вулииці..Втратили свій час, поставили в дурне ставноище чиновника, спрвокували його і зробили ЧМОМ.
Люди які не поважають себе не поважають  інших. Так припустимо "воно царьок", але він таким і залишиться, бо ніхто  з тих кого він образив не заставив його відповісти за те що він вчинив.
А відповісти, то означає, довести що він діяв проти законно, то означає подати за образу, або перешкоджання пресі в суд і там довести, що він перешкоджав пресі..
А доти, це лише "пук у повітря" він  виклилкав масу обурення у нас на форумі і може ще на якомусь форумі і все :unknow
Які правові наслідки для цього чиновника? Жодних
« Останнє редагування: 10 Квітня 2010, 13:51:05 від Tandylight »
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Новини України
« Прочитано #436 : 10 Квітня 2010, 14:25:06 »

На мою думку - ніхто чинушу не провокував,нормальний журналістський стиль роботи (як і в усьому цивілізованому світі). Як чинуша - людина публічна,то мав би толерантно ставитись до таких випадків. :oАдже ніхто його не зупиняв,не перешкоджав рухатись туди,куди він направлявся. І домовитись всім журналістам про окрему зустріч з таким чинушою просто неможливо - бо журналіс.,кореспонд. є досить багато та обмаль часу в самого чинуші. А сам чинуша - хамло добряче,вже б залишив на підвіконнику,так ні - в смітник. Щоб це хамство викорінити,кожний такий випадок повинен би розбиратися. М Р І Ю.....  :)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Новини України
« Прочитано #437 : 10 Квітня 2010, 15:02:30 »

Тепер щодо чиновника.
Пишеш наче про чиновника, а далі про журналістів  :P ;) - а якби вони... а якби канал... От якби чиновник був людиною... (мрійливо закочую очі догори  :=))
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини України
« Прочитано #438 : 10 Квітня 2010, 19:58:41 »

Ну добре :agree вговорили - він "Га...нюк" але вони теж не професійні і взагалі дратують  :offense :offense :offense :offense :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:15:18

    Звідки: korotka
Новини України
« Прочитано #439 : 10 Квітня 2010, 20:16:11 »

адже вона ложила на нас всіх з нашою Україною.
Докази в студію? За яника все знаємо давай докази за тимошенко?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ