Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Яку інтернет компанію Ви підтримуєте?

NetGroup
- 27 (12.5%)
WestNET
- 15 (6.9%)
B-NET
- 18 (8.3%)
Xaker
- 14 (6.5%)
PowerNET
- 28 (13%)
Lan&Net
- 43 (19.9%)
Мандарин
- 25 (11.6%)
Укртелеком
- 11 (5.1%)
Оптіма
- 5 (2.3%)
Бітар
- 3 (1.4%)
Київстар
- 27 (12.5%)

Всього голосів: 206


Автор Тема: Провайдери нашого міста  (Прочитано 540555 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Провайдери нашого міста
« Прочитано #380 : 04 Липня 2010, 00:01:07 »

Richi на сайті провайдерв немаєтам лише старі тарифи і різна непотрібна шняга.
вай-фай хоче прямої видимості 2х антен.з Франика можна прийняти сигнал,тре (в)знати чи є в ВАшому напрямку передаючі віфі антени.
до речі по віфі рекомендована гарантована швидкість-1мбіт. більше шо буде -не факт.
кажуть специ що опір повітря
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Провайдери нашого міста
« Прочитано #381 : 04 Липня 2010, 09:58:56 »

на сайті провайдерв немаєтам лише старі тарифи і різна непотрібна шняга
То звязатися з їхньою службою підтримки і взнати. Може в них сервіс DC+ взагалі не підтримується.  :unknow

gray

  • Користувач
  • **
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 75
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2020, 19:18:47

Провайдери нашого міста
« Прочитано #382 : 04 Липня 2010, 21:16:03 »

150-то квіточки.нетгруп за вайфай півтори тисячки бере,Б(ля)Нет-300грн....нема на них антимонопольного комітету!
Неправда. Ми беремо 1200 грн з фізичних осіб. 300 грн за підключення по WiFi - це до альтруїстів :)
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Провайдери нашого міста
« Прочитано #383 : 04 Липня 2010, 23:08:23 »

300 грн-я не про вайфай фай.про кабельне(вважаю шо може бути,якшо б тарифи в Підгірка х були такі приблизно я в Клуші а не на 40грн дорожче),то для селян? вже відбили свої гроші вкладені,300грн з кожного беруть за підключення,хрен з ним.та 165 грн за 3 мегабіти-то здирництво,коли в Калуші існує повний безлімітгий безліміт.
 є в них ДСС,просто нема кому пояснити.
образливий текст видалено адмінінстрацією за проханням автора
« Останнє редагування: 18 Жовтня 2010, 08:24:58 від yurko »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

drollkoko

  • Початківець
  • *
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 42
  • Останні відвідини:
    06 Листопада 2011, 22:23:51

    Звідки: kl
Провайдери нашого міста
« Прочитано #384 : 05 Липня 2010, 00:48:02 »

Атаман на рахунок сервісу я неспорю треба приділяти увагу (професійно та якісно ) до абонентів, а нетак як в моєму прикладі з Нетгрупоп раніше описаним.
А от з цінами то вже друге ти нерівняй здемпінгований Калуш і часний сектор, щоб завести кабель - це дуже затратне та геморне діло, а потім щей обслуговувати.
Мало хто з наших провайдерів наважиться завести кабель простіше по WIFI, але в порівнянні за якістю інтернета то по кабелю можна більше (пропхати) швидкості і по WIFI чимало глюків та нюансів.
Такщо недуже парся ціни адекватні на WIFI такі самі.  :)
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Провайдери нашого міста
« Прочитано #385 : 06 Липня 2010, 00:53:50 »

я маю чим паритися крім інтернету.
я як технічно грамотна людина знайшов вихід для себе з ситуації високих цін на інтернет
розказувати не буду-не буду себе палити.
 ))треба вчити наших менеджерів працювати з людьми,приділяти їм увагу,а не поводитись так ніби ти надокучаєш комусь у власній хаті або вибачте на слові її чоловік не ...є ,а не невдоволено дивитись на клієнта(який платить гроші й хоче їх платити),який прийшов поцікавитись.
 Можливо хтось з Вас буде в магазині Зона звязку Інтертелеком біля Вінісіну.
))там дівчина просто проходу не дасть.вельми приємна особистість.Таких б побільше.
таке саме у Львові в маг Компютерний всесвіт чи Євросеть(всюди крім Калуша)
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

snaker

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    22 Серпня 2010, 00:35:02

    Звідки: Незалежності
Провайдери нашого міста
« Прочитано #386 : 07 Липня 2010, 20:37:18 »

Атаман
Так ти думаєш що ти самий умний
думаєш що я не поняв що ти купив роутер і хоч нет роздавати????
просто коли людина мовчить це тоже щось означає, може є багато важливіших справ ніж тобі роздупляти що і почему, значить ти такий технічно грамотний що обсираєш весь персонал, щось не подобається вклучайся по Wi-Fi і не пар нікому мозок , в тебе нет працює?? а все що ти собі там хочеш то твої проблеми!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Записаний

Tusya

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    10 Липня 2010, 18:07:58

    Звідки: Ukraine
Провайдери нашого міста
« Прочитано #387 : 07 Липня 2010, 21:02:11 »

Атаман!
Вважаю, що Snaker в дечому має рацію. Якщо ти вважаєш, що можеш роздавати інтернет, який купляєш як звичайний клієнт, то помиляєшся. Звійсно до тебе як до клієнта , який платить гроші, ставитись не будуть, бо ти клієнт, який обманює свого провайдера, тобто ти обкрадаєш людей, які там працюють. Бажаєш сервісу королівського будь добрий плати відповідні гроші і стався відповідно до людей, що обслуговують твоє життя. Хочеш заробляти гроші, роздаючи інет - заплати як за інет для провайдера і роздавай наздоровя, працюй чесно, і будуть твій провайдер ставитись до тебе як до партнера, який допомагає людям прожити. І що "технічно грамотного": це тивважаєш піднімає твій статус і ти можеш телепатично дізнатись, хто працює в офісі компанії (якщо так, то тобі пряма дорога в "Битву екстрасенсів").
хочеш отримати якусь інфу про свій тариф чи інші тарифи, можеш постуати як я, звертатись по сервісному телефону чи звертатись по електронній пошті напряму в офіс, бо твій сусід не зобовязаний за межами роботи працювати , консультуючи тебе.
Записаний

snaker

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    22 Серпня 2010, 00:35:02

    Звідки: Незалежності
Провайдери нашого міста
« Прочитано #388 : 07 Липня 2010, 21:18:47 »

ацики...може хто підкаже які саме дані(іп і днс)просписати в роутер для нормальної викачки програмою пелінк?
бо вона в мене качає за рахунок інтерент зєднання до 3х мбіт...то не гуд.має до 10 і не грузити нет.
Треба прописати IP-адресу "вашого" сервера. В кожного провайдера вона інша.Поробуйте прописати адресу FTP-сервера.
вже кажу що не получиться(((((((
Відповідь від: 07 Липня 2010, 21:13:31
на сайті провайдерв немаєтам лише старі тарифи і різна непотрібна шняга
То звязатися з їхньою службою підтримки і взнати. Може в них сервіс DC+ взагалі не підтримується.  :unknow
все пітримується тільки потрібно знати де і що прописати
Відповідь від: 07 Липня 2010, 21:15:32
Проблема одна,
у знайомій!
Якщо у мене пів дня не буде нету - завтра буде нет від іншого провайдера!
А так, або так він їй потрібний, або...
Ми вже всі варіанти із поганити лініями, дешевими модемами і іншим тут обсмоктали до білих кісточок.
Проблема певно не у знайомій.
В мене також майже щомісяця проблеми з Укртелекомівським нетом та роботою телефона (в них вічні пориви, не знаю чому). Альтернативи нажаль немає (район - Височанка). А про ціни - я взагалі мовчу...
 Чекаю на прихід нормального провайдера (нет-груп, мандарин, лан енд нет). Чомусь жоден не хоче йти в район. Певно чекатиму до пенсії  :(
на височанці ще б-нет працює, а ла-нет не думаю що наважиться піти туди це великий ризик
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Провайдери нашого міста
« Прочитано #389 : 08 Липня 2010, 11:20:33 »

Tusya
Якщо ти вважаєш, що можеш роздавати інтернет, який купляєш як звичайний клієнт, то помиляєшся. Звійсно до тебе як до клієнта , який платить гроші, ставитись не будуть, бо ти клієнт, який обманює свого провайдера, тобто ти обкрадаєш людей, які там працюють.
не клієнт винен, а провайдер лошара. І це проблема провайдера.
Бажаєш сервісу королівського будь добрий плати відповідні гроші і стався відповідно до людей, що обслуговують твоє життя.
а просто отримати сервіс за стандартну плату як звичайний клієнт не можна. треба обов'язково доплачувати за королівський сервіс. Блін це просто жесть . ти даєш провайдеру заробити ще й мусиш доплачувати за королівський сервіс. Слів нема одні мати........ Це бізнес по калуськи.
Чому за кордоном інтернет є в кожній хаті? не важливо чи це квартира чи особняк. чому ціна на послуги вдвічі втричі дешевша. а сервіс на порядок вищий. І провайдери ще мають совість звинувачувати в чомусь абонента? Навчіть себе поважати ваших клієнтів і можливо будуть поважати вас.
з.і. я своїм провайдером задоволений. сервіс швидкий і якісний і можна вирішити всі питання по телефону.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Провайдери нашого міста
« Прочитано #390 : 08 Липня 2010, 11:39:20 »

щось не подобається вклучайся по Wi-Fi і не пар нікому мозок , в тебе нет працює?? а все що ти собі там хочеш то твої проблеми!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  :o:ganba
Видно, що в Калуші конкуренції між провайдерами ще нема. :(
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Провайдери нашого міста
« Прочитано #391 : 08 Липня 2010, 12:02:49 »

не клієнт винен, а провайдер лошара. І це проблема провайдера.
Провайдер не винен в тому, що клієнт, порушивши умови договору здійснює підприємницьку діяльність без реєстраії та отримання відповідних дозволів і ліцензій. І це проблеми контролюючих органів.
а просто отримати сервіс за стандартну плату як звичайний клієнт не можна. треба обов'язково доплачувати за королівський сервіс. Блін це просто жесть . ти даєш провайдеру заробити ще й мусиш доплачувати за королівський сервіс. Слів нема одні мати........ Це бізнес по калуськи.
Чому за кордоном інтернет є в кожній хаті? не важливо чи це квартира чи особняк. чому ціна на послуги вдвічі втричі дешевша. а сервіс на порядок вищий. І провайдери ще мають совість звинувачувати в чомусь абонента? Навчіть себе поважати ваших клієнтів і можливо будуть поважати вас.
з.і. я своїм провайдером задоволений. сервіс швидкий і якісний і можна вирішити всі питання по телефону.
От як раз через таких клієнтів і неможливо надати сервіс відповідної якості. Адже якщо на лінії замість 1 компа висить десятка то про яку якість може йти розмова? Щодо сервісу - яка оплата такий і сервіс, хочете кращого - платіть. Це загальносвітова практика.
Навчіть себе поважати ваших клієнтів і можливо будуть поважати вас.
Золоті слова!!!!!!  :frend Ще б усі це зрозуміли.
А на рахунок доступу по Wi-Fi - заради цікавості зайдіть на сайт Укрчастотнагляду і поцікавтеся там яка ціна на виділення ліцензії провайдеру для встановлення базового передавача і клієнтської точки доступу і думаю що всі питання щодо цін за підключення відпадуть самі по собі.

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Провайдери нашого міста
« Прочитано #392 : 09 Липня 2010, 11:08:53 »

на височанці ще б-нет працює, а ла-нет не думаю що наважиться піти туди це великий ризик

Не розказуйте мені про б-нет  :evil. То не провайдер  - :ganba
Я вже писав на цій гілці про цього провайдера.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Провайдери нашого міста
« Прочитано #393 : 09 Липня 2010, 20:05:54 »

Провайдер не винен в тому, що клієнт, порушивши умови договору здійснює підприємницьку діяльність без реєстраії та отримання відповідних дозволів і ліцензій. І це проблеми контролюючих органів.
провайдер винен що він лошара. якщо дозволяє клієнту таке робити.
От як раз через таких клієнтів і неможливо надати сервіс відповідної якості. Адже якщо на лінії замість 1 компа висить десятка то про яку якість може йти розмова? Щодо сервісу - яка оплата такий і сервіс, хочете кращого - платіть. Це загальносвітова практика.
сервіс або є, або його нема. невже тисячі клієнтів, повинні страждати через одного абонента?
А на рахунок доступу по Wi-Fi - заради цікавості зайдіть на сайт Укрчастотнагляду і поцікавтеся там яка ціна на виділення ліцензії провайдеру для встановлення базового передавача і клієнтської точки доступу і думаю що всі питання щодо цін за підключення відпадуть самі по собі.
так я все розумію. також розумію що тре купу грошей що б підмазати того хто дає ту ліцензію. і усі супутні дозволи. Але якщо ми вже платимо ціну яку встановив сам оператор/провайдер. то нехай і сервіс надає за ті гроші. інакше нах такий провайдер.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Провайдери нашого міста
« Прочитано #394 : 09 Липня 2010, 20:20:35 »

 Проблема наших провайдерів Калуша - в тому що всі вони виросли з пісочниці яка називається "пан сам склепав". Всі вони виростали з ініціативи молодих людей, які протягнули мережу між компами. потім вони вирішили трошки підзаробити і почали підсаджувати своїх знайомих. А коли зявилося пару лишніх рублів - стали провайдером. А Б-Нет, Лан-нет і Вест-нет це ж одна мережа, яка потім розділилася через непорозуміння між співвласниками. Ви не помітили що в тому районі де працює один провайдер інші мережу не тягають? Це називається монополія. А новим провайдерам входити на ринок Калуша не має сенсу через низьку кількість нових клієнтів і ту ж саму монополію. Кустарщина.
 Нет-Груп вірніше збанкрутілий Артефакт застив на місці. Хоча і раніше доступ до модемного пулу для дозвону в них настроїти це була проблема вселенського масштабу.
 Укртелеком пробував входити але з нашим міським керівництвом Укртелекому теж далеко не заїдеш... На питання по сервісному номеру Калуша про адресу їхнього ДНС-сервера відразу дають телефон у Франківськ. Що ви ще хочете вимагати у наших горе-провайдерів?  :=)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Провайдери нашого міста
« Прочитано #395 : 09 Липня 2010, 20:34:32 »

  :drink та в тому то й річ, що нічого не хочу . просто коли вони починають стогнати як їм хреново і які всі погані. а абоненти то взагалі .....мовчали б тихенько і набирались досвіду.  а то  абонент поганий , а провайдер бідняжка.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

snaker

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    22 Серпня 2010, 00:35:02

    Звідки: Незалежності
Провайдери нашого міста
« Прочитано #396 : 09 Липня 2010, 23:06:37 »

на височанці ще б-нет працює, а ла-нет не думаю що наважиться піти туди це великий ризик

Не розказуйте мені про б-нет  :evil. То не провайдер  - :ganba
Я вже писав на цій гілці про цього провайдера.
Вкожного своя точка зору
і що тобі розказувати

Відповідь від: 09 Липня 2010, 23:02:57
Провайдер не винен в тому, що клієнт, порушивши умови договору здійснює підприємницьку діяльність без реєстраії та отримання відповідних дозволів і ліцензій. І це проблеми контролюючих органів.
провайдер винен що він лошара. якщо дозволяє клієнту таке робити.
От як раз через таких клієнтів і неможливо надати сервіс відповідної якості. Адже якщо на лінії замість 1 компа висить десятка то про яку якість може йти розмова? Щодо сервісу - яка оплата такий і сервіс, хочете кращого - платіть. Це загальносвітова практика.
сервіс або є, або його нема. невже тисячі клієнтів, повинні страждати через одного абонента?
А на рахунок доступу по Wi-Fi - заради цікавості зайдіть на сайт Укрчастотнагляду і поцікавтеся там яка ціна на виділення ліцензії провайдеру для встановлення базового передавача і клієнтської точки доступу і думаю що всі питання щодо цін за підключення відпадуть самі по собі.
так я все розумію. також розумію що тре купу грошей що б підмазати того хто дає ту ліцензію. і усі супутні дозволи. Але якщо ми вже платимо ціну яку встановив сам оператор/провайдер. то нехай і сервіс надає за ті гроші. інакше нах такий провайдер.
паровайдерів в калуші дофігіще, то можна включатися до кого хочете, вкожного є свої плюси і мінуси, а клієнт має завжди вибір!!!!!!!!!!!!!!!!!
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Провайдери нашого міста
« Прочитано #397 : 09 Липня 2010, 23:28:55 »

Цитувати (вибране)
 паровайдерів в калуші дофігіще, то можна включатися до кого хочете, вкожного є свої плюси і мінуси, а клієнт має завжди вибір!!!!!!!!!!!!!!!!!
От якраз біда Калуша що хоч назв дофігіща але фактично одне й те саме г.... І куди б ви не вступили попадете в одну й ту саму точку, якщо не з якістю звязку то з якістю підтримки, як не з стабілістю то з швидкістю..... :unknow. А от розвиток якраз і відбувається при здоровій конкуренції.
  В моїй практиці доводилося виконувати мотаж і налагодження дата-центра на заводі Луга-Нова в Луганську та провайдера в смт. Михайлівка Запорізької області. Що там що там сума обладнання вимірювалася навіть не сотнями тисяч доларів. Покажіть мені дата-центр хоча б одного провайдера  :unknow. Дублювання ліній - для нашого провайдера це 2 кабеля які заходять від невідомо кого. А насправді це не менше 3-х!!! ліній від провайдерів нульового рівня. І звязок останньої милі має перериватися тільки при прямому попаданні бомби а не при першій грозі і на невизначений термін.  Альтернативне живлення - це упси на 1000 чи 2000 ВА це блоки безперебійного живлення потужністю декілька Гігават, які важать десятки тон. Мікроатмосфера - що то? Це автономна система, яка автоматично підтримує визначену температуру та вологість з точністю до 0,5 градуса незважаючи чи на вулиці літо і жара +30 чи Новий Рік з морозом мінус 25. Обмін між серверами дата-центру відбувається оптикою з управляючими маршрутизаторами та апаратними фаерволами як мінімум Cisco. А при питанні чи діє в мережі протокол QOS всі зразу ображаються бо думають що це новий матюк.

Тоді і можна вимагати якоїсь якості від провайдера а в нашому місті то студентські подєлкі і випробувний полігон з провайдером з Бурштина. Адже практично 80% інтернет-трафіка Калуша йде через це смт. І тому при проблемі там (які на щастя бувають досить рідко) інтернет пропадає в цілому Калуші.

Tusya

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    10 Липня 2010, 18:07:58

    Звідки: Ukraine
Провайдери нашого міста
« Прочитано #398 : 10 Липня 2010, 18:07:58 »

Ввесь конфлікт в тому і полягає, що провайдер не дозволяє такого робити, от "клієнт" і поливає його брудом.
Відповідь від: 10 Липня 2010, 18:00:38
Richi!
Чому б тобі не відкрити власний дата-центр в калуші з відповідним персоналом, обладнання, обслуговуванням. Тут я думаю майже всі розуміють, що такої кількості грошей в нашому місті не водиться у провайдерів, а попит на їхні послуги величезний, от щоб отримати клієнта вони тянуть як можуть.
Якщо ти такий створиш і ціни там будуть помірними, то я переключусь до тебе і навіть за власний кошт до києва протягну лінію для себе)))) щоб і на навчанні в мене був шикарний інет від профі... :davay
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Провайдери нашого міста
« Прочитано #399 : 10 Липня 2010, 18:18:56 »

Ввесь конфлікт в тому і полягає, що провайдер не дозволяє такого робити, от "клієнт" і поливає його брудом.
то відключили його і до побачення.
що такої кількості грошей в нашому місті не водиться у провайдерів, а попит на їхні послуги величезний, от щоб отримати клієнта вони тянуть як можуть.
наданням королівського сервісу за окрему плату.?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.