Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Яку інтернет компанію Ви підтримуєте?

NetGroup
- 27 (12.5%)
WestNET
- 15 (6.9%)
B-NET
- 18 (8.3%)
Xaker
- 14 (6.5%)
PowerNET
- 28 (13%)
Lan&Net
- 43 (19.9%)
Мандарин
- 25 (11.6%)
Укртелеком
- 11 (5.1%)
Оптіма
- 5 (2.3%)
Бітар
- 3 (1.4%)
Київстар
- 27 (12.5%)

Всього голосів: 206


Автор Тема: Провайдери нашого міста  (Прочитано 540659 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Провайдери нашого міста
« Прочитано #880 : 19 Березня 2011, 16:35:47 »

Так вул.б.хмельницького уже почали підключати чи все ще у планах? Я заявку заповнила ще у лютому і ніхто не телефонує з пропозиціями від КС.
Записаний

AMED

  • Користувач
  • **
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2024, 17:35:39

    Звідки: Калуш
Провайдери нашого міста
« Прочитано #881 : 20 Березня 2011, 02:56:31 »

мдя... швидкість пригає від 2мб-60кб  :-D. хоч и 2 ночі( загруженість  менша як я розімію). щось мені таке неподобоєть
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Провайдери нашого міста
« Прочитано #882 : 20 Березня 2011, 11:27:17 »

Думаю ще й планів не робили. Мені пояснили, що наступне розширення буде плануватися  у другому кварталі
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


cheban

  • Новачoк
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 16
  • Останні відвідини:
    05 Жовтня 2014, 12:56:19

    Звідки: Б.Хмельницького
Провайдери нашого міста
« Прочитано #883 : 20 Березня 2011, 11:50:36 »

  Взагалі то, це нонсенс. На кожному багатоповерховому будинку будинку по 2-3 провайдери вже є. То ще туди Київстара треба. Бо ласий кусок урвати хочуть. З іншого боку, в селі у моїх батьків не менше 10 чоловік чекують на ОГО. І чекають не менше півроку. Йдіть хлопці в села, зробіть свій бізнес. Чому ваші суперменеджери порахували, що це нерентабельно?
  Місцеві провайдери почули про Київстар і познижували ціни до непристойних. То хто на Київстар піде, коли вони на сайт Спідтест без обмежень, а на всі решта з обмеженнями. Оце такий у них ДРАЙВ.
Відповідь від: 20 Березня 2011, 11:40:18
Мандарин, наприклад, дає 35Мбіт/сек за 85 грв в місяць. І це є реальний трафік. А рік назад за такі гроші він давав лише 5Мбіт. Мож казати, дякуючи Київстару. Київстар не дасть такий потік за такі гроші. Бо йому треба нагодувати київських суперменеджерів. Ще на рекламу влупити порядні гроші. Вдумайтесь, у місцевих провайдерів просто нема таких витрат.
   Місяців так зо 3-4 назад я мав негласну пропозицію на посаду інженера компютерних мереж в Білайні. Там звучала ставка 2100 грв. Це при томущо їхні менеджери мають по 4-5 тис зарплати. Це при тому, що такі гроші я мав на Хімії восени 2007 року. Що, я з того часу став мати менше досвіду, чи менше свідоцтв і сертифікатів ?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Провайдери нашого міста
« Прочитано #884 : 20 Березня 2011, 12:05:11 »

Дивне лоббі місцевих провів  :unknow

Ви писали, що КС підніме пізніше ціну. Не думаю. Навіть впевнений, що не підійматиме. Нічого не пишете про те, що фактично нет виходить на халяву, бо гроші сплачені за інтернет можна перекидати на рахунок мобільного.
Про села.
То не з тієї казочки...

Наші провайдери роздають на села інтернет по радіо, а не кабелями. Те, що зараз робить КС - то єдина концепція з метою монополізувати міський ринок.
На села вони мають мобільний інтернет і їм поки вигідно, аби так і залишалося.

Крім того, все, наголошую, ВСЕ, залежить від точки зору.

Знаю провайдерів, що постачають нет на села і говорять, що КС - "Красавчики!". Знаю, що місцевий пров, як підрядник їм дроти тягає, а значить теж не ллє на них помиїв.
А те, що то велика корпорація, що прагне задушити всіх довкола - правда. Про зарплати у КС, які є для Калуша великими, теж правда. Крім того їх працівники поголовно всі мають медичну страхівку і не отримують жодної копійки у конверті. А зарплата наприклад працівника колцентру у Києві всього 2500-3000 грн.
Тих менеджерів, зо мають по 4.5 і більше не так вже й багато.
Тому давайте дочекаємося, поки у Калуші буде більше користувачів КС інтернету і вони самі напишуть свої відгуки, а не займатимемося ворожінням на кавовій гущі ;)
Відповідь від: 20 Березня 2011, 12:01:30
Це при тому, що такі гроші я мав на Хімії восени 2007 року

Раз ми вже офтопимо (бо розповіді про Мандарин і Білайн прямо теми не стосуються), то мені цікаво якою є Ваша позиція до ставки в 2100 грн за роботу на хімії, та ще й з усіма свідоцтвами і сертифікатами?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Провайдери нашого міста
« Прочитано #885 : 20 Березня 2011, 13:36:07 »

Мандарин, наприклад, дає 35Мбіт/сек за 85 грв в місяць.
якщо б було написано, один з місцевих провайдерів, виглядало б коректніше. А відносно того ж Мандарину, я чув багато поганих відгуків і знаю людей, які повтікали з Мандарину до інших місцевих провайдерів, коли ще й не було Київстару. Мабуть Мандарину слід поміняти техпідтримку ліворуку або обладнання, а то усі клієнти повтікають. ;)
Вдумайтесь, у місцевих провайдерів просто нема таких витрат.
Витрат немає, а ціни за Інтернет лупили непогані. прогляньте тарифи по Долині, нічого не змінилось.
Раз ми вже офтопимо (бо розповіді про Мандарин і Білайн прямо теми не стосуються)
Дана тема, то збір спаму автора в одну тему. Автором було написано десяток тем з аналогічним змістом. Дві я обєднав в одну інші видалив просто. А сам автор на... спамив і пропав, навіть не видно бажання підтримувати зворотній звязок з потенційнити клієнтами. Якщо цей дядько такої ж політики дотримуватиметься у стосунках з клієнтами, то нашим місцевим провайдерам не треба перейматись сильно. :)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Провайдери нашого міста
« Прочитано #886 : 20 Березня 2011, 13:44:44 »

Мандарин, наприклад, дає 35Мбіт/сек за 85 грв в місяць. І це є реальний трафік. А рік назад за такі гроші він давав лише 5Мбіт. Мож казати, дякуючи Київстару. Київстар не дасть такий потік за такі гроші. Бо йому треба нагодувати київських суперменеджерів. Ще на рекламу влупити порядні гроші. Вдумайтесь, у місцевих провайдерів просто нема таких витрат.
От якраз усе навпаки. Мандарин не може дати заявлені швидкостя. Там швидкість скаче, як дикий кінь під ковбоєм.
А от Київстар дає стабільну швидкість. Співробітник якраз перейшов з Мандарину на Київстар (він якраз міг порівняти розрекламованого тобою Мандарину) і не пошкодував ні хвилини, про свій вчинок.
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Провайдери нашого міста
« Прочитано #887 : 20 Березня 2011, 13:45:44 »

мдя... швидкість пригає від 2мб-60кб  :-D. хоч и 2 ночі( загруженість  менша як я розімію). щось мені таке неподобоєть
То що на Київстар?  ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Провайдери нашого міста
« Прочитано #888 : 20 Березня 2011, 13:49:09 »

 Певно ще Нетгруп  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Провайдери нашого міста
« Прочитано #889 : 20 Березня 2011, 13:54:57 »

Цілком згідний з тим, що дядько d.oleg певно думав, що "малою кров'ю" буде мати великі дивіденди  :=)
але так не буває.
Відповідь від: 20 Березня 2011, 13:53:52
Треба спілкуватися!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


AMED

  • Користувач
  • **
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2024, 17:35:39

    Звідки: Калуш
Провайдери нашого міста
« Прочитано #890 : 20 Березня 2011, 14:04:18 »

Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Провайдери нашого міста
« Прочитано #891 : 20 Березня 2011, 14:56:50 »

Він певно тільки підключає, і за це отримує бабло, решта його не хвилює :)
Записаний

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:04:55

    Звідки: Калуш
Провайдери нашого міста
« Прочитано #892 : 20 Березня 2011, 15:27:33 »

мдя... швидкість пригає від 2мб-60кб  :-D. хоч и 2 ночі( загруженість  менша як я розімію). щось мені таке неподобоєть
у мене  всі дні всьо атлічна :-D
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Провайдери нашого міста
« Прочитано #893 : 20 Березня 2011, 15:38:29 »

Ну так.
Може зараз має якийсь план по кількості клієнтів, то трохи вирішив рухнутися. А так звісно, що за місяць не станеш фанатом Київстару
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


cheban

  • Новачoк
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 16
  • Останні відвідини:
    05 Жовтня 2014, 12:56:19

    Звідки: Б.Хмельницького
Провайдери нашого міста
« Прочитано #894 : 21 Березня 2011, 03:29:43 »

 Спочатку відповіді на запитання, потім даю пояснення позиції.
      Коли я йшов з УІТ на Карпатнафтохімі у вересні 2007 року, то моя середня з.п. на руки в довідці за півроку була 2150 грв. Посада була - начбюро. Якщо потрібно, то довгу назву підніму з трудової. Тоді ще не було курсів, в котрі вкладено біля 6000 грв, не рахуючи транспорту і проживання в Києві. Ще не було досвіду роботи самотужки на іншому підприємстві. Дуже цінний, до речі. Тоді це здавалося мало і літр бензину коштував 5 грв. І долар коштував 5 грв, а не 8. Життя показало зворотнє.
   Пропозиція роботи на Білайні звучала від бувшого головного інженера Франківського відділення Білайну,
кортрий перед тим працював у калуському відділенні Укртелекому. Імя розголошувати не можу, хіба бажаючим на вушко скажу.
    Заміри продуктивності Мандарина проводилися торентами з достаньою кількість роздаючих. Десь від 5 до 10 разів на протязі останніх 2 тижнів. У всіх випадках я досягав заявленої швидкості. За 10 місяців експлуатації мною було замічено 2 випадки нероботоздатності Інтернету. Нічні закачки не практикую. В домашньому інтернеті знахожуся 1-2 години на добу, в основному у вечірній час.
   
Відповідь від: 21 Березня 2011, 01:57:41
Пояснення позиції.
   Про закиди до місцевих колгоспів взагалі - то є стаття "Статистика проти малого бізнесу", опублікована на Економічній правді 08.02.2011. Є також відповідна стаття "Статистика проти великого бізнесу", від 14.02.2011.
  Маю особистий досвід спілкування з менеджерами великої компанії, коли я не міг отримати абсолютно стандартну послугу на протязі місяця. І це не державна компанія. І це компанія, котра хвалиться на сайті, що отримала сертифікат якості з менеджменту. Так як цей досвід стосується чисто мобільного звязку, то в розділі Інтернет його приводити не обовязково. Але мож робити висновок, що в межах однієї компанії методи управління будуть однаковими, дарма що підрозділи різні.
   Стосовно закидів про медстраховку і офіційне працевлаштування. Знаю про інснування типової практики неоплати працівникам виходів у вихідні і святкові. Дають відгули замість зарплати. За цим навіть не треба ходити у Франківськ. Наголошую, це стосується не мобільних операторів Київстар чи МТС. Але вони є типовими представниками російського бізнесу і російських методів управління. Втім, цей абзац написаний, аби врівноважити шанси маленьких і великих.
   По відмовах все просто. Якщо у вас поламалася мобіла, то ви берете другу і викорстовуєте її, поки перша на запрацює. Багато провайдерів у Калуші можуть похвастатися, що вони мають два незалежних джерела постачання Інтернету? Чернівецький провайдер "Сакура" наприклад таке має, але його ціни таки трохи вищі від середніх по місту. На підприємстві, де я зараз працюю, за резервний канал платяться такі самі гроші, як і за основний. Незалежно від того, що його завантаження 2-3%.
   Тому, панове споживачі, не літайте в хмарах. Не може бути якісне і дешеве одночасно. Це не реклама, а реальне життя. Маємо дешеве і неякісне. Можливо, як прийде Київстар, будемо мати дороге і якісне. Дай боже. 
  До речі, хтось має інформацію про просування дротового інтернету від Київстару в Долині чи Рожнятові? Поділіться, ради цікавості.
Відповідь від: 21 Березня 2011, 02:32:26
Не сподівайтеся, що прийде новий і все буде шовково.
   І у випадку малих, і у випадку великих провайдерів: Це типова система масового обслуговування. Курс СМО читається на компютерних спеціальностях. Сподіваюся, на економічних теж. Втрати заявок обслуговування завжди будуть. Бо для відсутності втрат заявок прийдеться наймати додатковий персонал.
 Практика роботи великих компаній показує, що при великій аварії їхні супорти просто перестають піднімати слухавку. Бачив це на прикладі роботи Оптіми, або Авалівського клієнт-банк, чи прийому звітів пенсійного.
Того року навесні погоріли кабелі біля КМЗЗ. Сиділи усі на хімії без звязку з Інтернетом більше ніж 6 год. Незалежно, великий провайдер, чи малий. Пожежа не ділить кабелі на багатих і бідних.
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Провайдери нашого міста
« Прочитано #895 : 21 Березня 2011, 05:03:04 »

Не сподівайтеся, що прийде новий і все буде шовково
 а в Буковелі чули як кидають підприємців? пропонують роботу. скажімо зводити котедж під ключ. дають 40 % завдатку,а далі роби як хочеш. не зробиш-заплатиш ще більше,і будеш ти їм винен,а не вони тобі.
я про те що київстар юридично підкованіший.
чи буде краще і як-покаже час. дійсно не факт що коли станеться якась проблема-клієнти знати не будуть навіть кому подзвонити,не те що пожалітись.
він просто навчить наших самоучок, не робить раз-чекаєм,не робить 3й раз-перехід до іншого провайдера. принцип
це може навчити провайдера самого повідомляти клієнтів і вибачатись про несправності)),дійсно цінувати клієнтів,а не тупо забивати на них чи хамити у відповідь коли нависають.
зменшить напір гаманця і стане менше провайдерів-самоучок. це призведе тільки до покращення якості послуг,а про ціну думатимемо потім.
 юридично зараз можна відшкодувати правовласникам(збити грошей з провайдерів) за трансляцію фм по мережі,за піратські фільми на сарваках,за не всі ліцензії на частоти, багато чого.Неька стає легальною)),не те щоб більше буде ліцензійного, скаже київстар шо прови нелегальні-перевірятимуть всі документи.і перевірятимуть не ті,від яких легше відкупитись. скажуть за картельні ціни-перевірятиме антимонопольний(ну це я так,до слова).Так приходить на ринок більше підприємство і чавить менших.
 убоз не буде ходити стріляти гроші по підприємцях,а ділом займатиметься.
до речі,відкупитись від дерчастотнагляду коштує приблизно 600грн на рік. відкупився-і працюй
 щодо інтернету на селі- від 200грн модем інтертелекому, швидкості до мегабіта хватить з головою, звісно повний нормальний безліміт дорого,але ціна мегабайта менше 10коп-то круто,в порівнянні з абонплатами мо.операторів в 100 чи 250грн.місяць,чи супутникового за шалені гроші ,і ніякого ефекту.
 і до речі інтертелекомівський інтернет пропадав в мене тоді як я ним користувався,-рази 2 на рік.
тільки повний безліміт за 60грн\міс-у них фуфло. а так-чудова альтернатива на селі.і ловить всюди.а де не ловить -допоможе додаткова антена
 село зацвіте компами коли буде 4джі,як в москалів. а поки воно шось довго йде до нас

« Останнє редагування: 21 Березня 2011, 05:11:01 від theDude »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

cheban

  • Новачoк
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 16
  • Останні відвідини:
    05 Жовтня 2014, 12:56:19

    Звідки: Б.Хмельницького
Провайдери нашого міста
« Прочитано #896 : 21 Березня 2011, 08:17:25 »

Не всюди Інтертелеком має покриття. Я був в Рубіжному в серпні 2009. На той час час 6 східних областей були на карті повністю білими. Так само і львівська обл.,повністю. Місяць назад я дивився на карту Інтертелекому по львівській обл. Там тільки покриття у Львові і околицях. У моїх бітьків всього 10км від Чернівців вже нема Інтертелекому. В калуському р-ні в с.Завій його теж нема.
   А тактику переманювання платоспроможних клієнтів не тільки Київстар використовує. По обласних центрах просвічуються ще жменя 3G і/або CDMA операторів, про котрих в Калуші не всі чули. Чи можуть малі оператори відповідти на бігморди великих компаній тим самим? Ні. Отже, маємо порушення принципу "Fair play". Це ще одна з причин, чому я почав полеміку.
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Провайдери нашого міста
« Прочитано #897 : 21 Березня 2011, 12:30:42 »

Чи можуть малі оператори відповідти на бігморди великих компаній тим самим? Ні. Отже, маємо порушення принципу "Fair play". Це ще одна з причин, чому я почав полеміку.
Але візьмемо те, що "малі оператори" на калуському ринку перші. А Київстар, можна сказати, останній (на сьогоднішній день). Якщо так звані "малі оператори" не можуть нормально і якісно надавати послуги згідно боротьби на ринку - то хай "вмирають". Кожен клієнт хоче мати якісну послугу (в нашому випадку швидкий інтернет без проблем) за яку платить гроші (до того не малі).
Записаний

cheban

  • Новачoк
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 16
  • Останні відвідини:
    05 Жовтня 2014, 12:56:19

    Звідки: Б.Хмельницького
Провайдери нашого міста
« Прочитано #898 : 21 Березня 2011, 13:26:34 »

Андрій, 60-70 грв в місяць за потік не менше 4 Мбіт/сек, це малі гроші, як не крути. Менше хіба в Києві чи обласних центрах. Для порівняння, в Оптіми ще існує тариф 1 Мбіт/сек за 60 грв/міс. Одна фірма в 18 березня тільки но перейшла на нього. А до пятниці мала потік 128 кбіт/сек за 85 грв/міс від тієїж Оптіми. Для порівняння, ще існує тариф 5 грв за мегабайт у Київстара і МТС. А у роумінгу який у них тариф за мегабайт, о-о-о.
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Провайдери нашого міста
« Прочитано #899 : 21 Березня 2011, 14:31:36 »

Не всюди Інтертелеком має покриття.
-помагає додаткова антена. починає ловити в місцях де без антени 0. а підсилення дає велике. поблизу Буковеля такий інртернет навіть роутерами-підсилювачами роздають)),казали шо помагає навіть стара радянська антена. це до слова.більше не буду трусити про телеком
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225