Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: На порозі до Євросоюзу  (Прочитано 591155 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #720 : 30 Грудня 2013, 16:25:07 »

Цілком згідний повірити, що то мало місце. Але саме ці останні - то не те.
По перше влада підривала вибухівку без смертників.
А по друге, то зараз Путіну навпаки не на руку.
Так і до зриву Олімпіяди недалеко.
Відповідь від: 30 Грудня 2013, 16:21:20
Чи ти хочеш сказати, що в нас так само тепер буде?

Так. Він якраз натякає що у мутному союзі дуже мутно.

То як і з тим, що угода про асоціацію то не вступ до ЄС і не безвізовий режим, але і то мається на увазі на майбутнє.
Адже кожному здоровомислячому зрозумілі імперські плани Путіна
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #721 : 30 Грудня 2013, 16:33:34 »

То як і з тим, що угода про асоціацію то не вступ до ЄС і не безвізовий режим, але і то мається на увазі на майбутнє.
Адже кожному здоровомислячому зрозумілі імперські плани Путіна

ні, ні... ці "нюанси" не треба зі мною навіть починати обговорювати, вони не мають для мене значення.

Так. Він якраз натякає що у мутному союзі дуже мутно.

Колись лиш в СРСР та в соцтаборі терактів не було, напевно. Тепер всюди є і всюди можуть бути, то не аргумент.


Цілком згідний повірити, що то мало місце. Але саме ці останні - то не те.
По перше влада підривала вибухівку без смертників.
А по друге, то зараз Путіну навпаки не на руку.

Та хрін його знає... (до речі, й ніколи не дізнається)

може саме й
Цитувати (вибране)
Так і до зриву Олімпіяди недалеко
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #722 : 30 Грудня 2013, 21:42:18 »

Ну той депутат бельгієць, згідно вашого розуміння, російський троль, якому добре платять :-D
Тут мені ставили питання, чому мої посилання за замовчуванням є правильними. Я жодного разу не говорив, що мої посилання є єдиними правильними, але шановні критикани, від вас я не побачив жодного контраргументу, який би спростував мою точку зору. Але критикуючи інших, ви самі, робите європу за замовчуванням чесною, правильною, доброзичливою.... Європа ніколи такою не була. Якщо вже на те пішло то пропоную заглибитись в історію з 1840 року.
Що стосується сьгодення, то прошу пояснити навіщо вони розбомбили: Афганістан, Ірак, Югославію, Лівію. Якщо скажете, що то була боротьба з диктатурою, то чому не бомблять, на приклад, саудівську аравію, адже там не просто монархічна диктатура, там ще й голови рубають, за будь-яку провину
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=dZEX9eVkjcI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=dZEX9eVkjcI</a>
а ось ще один сюжет
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=c--txd71SnE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=c--txd71SnE</a>
Ігнорувати аргументи, або преводити дискусію в інше русло, стало нормою, коли тутешні прихильники європи не мають відповідей на поставлені питання, чи надані аргументи.
Чому признати очевидні факти тут ніхто не хоче зрозуміло. Адже отримуючи зарплату за утримування та підтримку дочірнього сайту, працівники повинні відстоювати ту точку зору, яку вкаже замовник, тільки знань не вистачає, от і придумують байки, проти яких, Глібов і Крилов нервово курять в стороні.
На рахунок тролів російських, це нагадало мені одну картинку

Так само з вами, "не льстите себе, ваш сайт слишком никчемен, что бы засылать тролей".
Сюжет 1+1, це взагалі жах, про таке говорять:"це було б дуже смішно, як би не було так сумно". Хоча і тут теж є народна мудрість:- "Кто девушку кормит, тот ее и... танцует".
Знімаючи цей сюжет чомусь забули журналісти про: Болгарію, Латвію, Литву, Естонію, Румунію..
Про іноземні інвестиції в цьому випадку може говорити хіба що ідіот. Навіщо інвестувати у будівництво тракторів чи комбайнів в україні, якщо відсутні мита. В цьому випадку простіше завозити техніку виготовлену в західній європі, а українське машинобудування при цьому зникне, а з ним і робочі місця. При цьому зникне не тільки машинобудування, але й інші галузі промисловості. Чому вони зникнуть, дуже просто. Європейські товари в європі хіба що збираються в цілісний виріб, а окремі вузли виготовляються в китаї, де дешева робоча сила, чи інших країнах, азіатсько-тихоокеанського регіону. Стосовно товарів широкого вжитку, чи дрібної техніки то в європі тільки етикетку клеять. От і вся казка про золотого бичка.
Від нас їм потрібен ринок збуту, ну і даноші набудувати, щоб по 8грн/год платити.
А де держава відмовляється від неоколоніалізму, там створюють революції, а якщо не допомогло то тоді несуть бомби демократію :o
« Останнє редагування: 30 Грудня 2013, 21:49:24 від sokol »
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #723 : 30 Грудня 2013, 22:02:59 »

ваш сайт слишком никчемен, что бы засылать тролей

Відповідь від: 2013-12-30, 22:01:13
Що стосується сьгодення, то прошу пояснити
-навіщо кацапи чіпали чечню,афганістан. аби тепер мати теракти до олімпіади
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #724 : 30 Грудня 2013, 22:15:03 »

В даному випадку говоримо про європу і їх союзників США.
Що найбільш цікаво то деякі полумяні захисники демократичних свобод і принципів в одній вітці говорять зовсім по іншому.
http://forum.kalush.info/index.php/topic,315.msg151905.html#msg151905
Що це, когнітивний дисонанс чи плюралізм?
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #725 : 30 Грудня 2013, 22:35:52 »

В даному випадку говоримо про європу і їх союзників США.
Що найбільш цікаво то деякі полумяні захисники демократичних свобод і принципів в одній вітці говорять зовсім по іншому.
http://forum.kalush.info/index.php/topic,315.msg151905.html#msg151905
Що це, когнітивний дисонанс чи плюралізм?

це демократія , а не потьомкінскі дерьовні . про це я говорю однаково як в одній так і в іншій вітці . і тим більше не закликаю дивитись лише на бігбен , так як проблем у льондоні дуже багато . при бажанні сам стільки можу нафоткати , що мало не буде .
 крім того саме посилання до того відео говорить саме за себе чітко і ясно :

То, что вы не хотели знать об Англии

та й ще один факт про англію : близько третини жителів англії хочуть жити за кордоном ( іспанія , тайланд , франція і тд ) . повторюю ще раз : близько третини жителів англіі хочуть жити за кордоном . більше за них "непатріотами " є лише нігерійці ( українці навіть у кращій позиції значить )

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #726 : 30 Грудня 2013, 23:39:47 »

sokol=yaro my у дуже спрощеній формі  :-D


"не льстите себе, ваш сайт слишком никчемен, что бы засылать тролей".
Так і хочеться написати
То якого ж ти  :censore сюди приліз на наш нікчемний сайт?

Але ж я адмін. Мені таке не красиво питати. Тому я напишу інакше:
Шановний sokol, ви пишете доволі багато літер, але все на стільки плоско, що складається враження, що це не ваші думки, а якісь копіпасти з помийної, ой вибачте, з ідейної ями КПУ.

Можна було б розібрати ваш пост по реченнях і щось доводити, якби було видно, що справді є з ким і головне ПРО ЩО, говорити.
 
Відповідь від: 30 Грудня 2013, 23:36:07
Тому від мене поки повний  :ignor

Хіба побачу щось хоч трохи путнє. В чому правда сильно сумніваюся.

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #727 : 31 Грудня 2013, 05:31:51 »

Жесть ...
« Останнє редагування: 31 Грудня 2013, 09:54:15 від americano »
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #728 : 31 Грудня 2013, 10:26:28 »

Шановний sokol, ви пишете доволі багато літер, але все на стільки плоско, що складається враження, що це не ваші думки, а якісь копіпасти з помийної, ой вибачте, з ідейної ями КПУ.

Однозначно, такіє "партійци" нам только врєдят! Нужно будєт написать на нєго донос в ЦК КПSS, пусть там разбєруться кто он: агєнт брітанской развєдкі, простой врєдітєль ілі ... ВРАГ НАРОДА!

Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #729 : 31 Грудня 2013, 11:09:11 »

Дякую за розуміння  :-D

Чесно. Не стримався.  :-[
Коли від імені Яромая йдуть навіть відверті вброси, то це якщо не цікаво то хоча б якось типу неординарно чи з претензією на сенсацію. Ну ніколи не скажеш, що Яромай тупий. Швидше як у тому анекдоті, про чувака, що і може і хоче, але не ...
А тут просто якісь струси повітря, без обізнаності в темі, без логіки, зате з величезною претензією на роль "того, що думає".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #730 : 31 Грудня 2013, 11:39:15 »

А тут просто якісь струси повітря, без обізнаності в темі, без логіки, зате з величезною претензією на роль "того, що думає".

Так і є. В мене автоматична асоціація з комсомольськими вискочками 80-х і теперішніми бабусями-комуністками. Хочеться помилятися відносно конкретних людей, але цей пил і пліснява завжди є на благодатному ґрунті. Є люди, які хочуть розумітись, а є такі які тупо "вперьод!!!" і "ганьба!!!". Не ображайтеся, пацани, але це про таких, як Сокіл та Американо з Тритоносом.
Хоча, мені як старому (колишньому) члєну ВКП(б), КПСС, КПУ та КП Молдавської РСР двоє останнії бійців більш до вподоби ніж Сокіл. Пару лєт ісправітєльно-воспітатєльних лагєрєй і можно будєт в піонрєри жовтенятка прінімать )))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #731 : 31 Грудня 2013, 12:16:36 »

Ти оптиміст, однако.
Так,  sokol прямолінійний, іде в лобову атаку, а тут же "паровоз впєрьод лєтіт, в Євросоюзі остановка", тому треба проявляти гнучкість у просвітницько-виховній роботі.
Але у нього такий метод, краще так, ніж ніяк.
 На форум заходить хоч і не багато людей, та все ж заглядають гості, хтось і задумається, прочитавши.
А тобі краще ігнурувати пустопорожні випади п"ятиколонників чи переформатованих євроінтеграторів.
Не грайся з ЗМІями. ;)
Трохи видно я не в рихт "панові" yurko, коли вже кілька разів до відвертої брехні вдається, я про "цитування". Але чим би п"ятиколонне дитя не тішилось...
Хай так, ніж його старі вброси про "псєчу мову".

Попереджую, те що за "Читати далі" може сподобатись тільки таким хворим, хто біля відео з вибухом у волгоградському вокзалі виставляє смайлик  :prapor:, а потім постить фото розшматованого тролейбусу в темі "На порозі до Євросоюзу".
Приховано: Показати
Ще раз попереджую, не відкривайте, якщо все ж не можете втриматись, то хоча би перевірте, щоб нікого з близьких не було поблизу:
 "Враг у ворот": http://berserk711.livejournal.com/165570.html
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #732 : 31 Грудня 2013, 12:27:30 »

Але у нього такий метод, краще так, ніж ніяк.

Ой, не знаю, як краще... мені не подобається.

"Враг у ворот"

може, давайте, якийсь мораторій введемо на святкові дні?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #733 : 31 Грудня 2013, 12:44:47 »

Це призначалось не тобі, я попереджав.
Записаний
Следи за контекстами!

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #734 : 31 Грудня 2013, 14:24:22 »

Тепер  звернення до  скептиків, євроінтеграторів, і іншої єресі.
Я просив наводити контраргументи, факти, порівняння.
На томість ви починаєте вживати психологічних заходів, щоб перевести дискусію в інше русло (відстоювання думки адекватної та обізнаної людини). Якщо у вас недостатньо освіти щоб прочитати пост (тому що ви навіть читати не вмієте) така думка в мене склалась, то навчіться читати.
Я дуже ради що ви вмієте змістовно, з допомогою математичних формул, описати обємні фігури на площині, але це не  проливає світла на питання поставлені в попередньому пості від мене. На жодне питання я не отримав відповіді. Що до діяльності, сайту то я не троль, а ви відпрацьовуєте "жалование", адже погано читали пост. Складається таке враження що: Yurko;americano i chuk це одна і та сама людина, тільки викладає пости з метою залучення різних категорій населення до спільних дій.
Тому спочатку наведіть контраргументи, аргументи, факти, а вже потім говоріть про інші речі.
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #735 : 31 Грудня 2013, 14:43:39 »

Yurko;americano i chuk це одна і та сама людина, тільки викладає пости з метою залучення різних категорій населення до спільних дій
-100% так і є.а спільні дії-то які? дати тягла тролям? які пи...ть дурної? і навіть перекласти з російської не вміють по-людськи?
 треба бути людиною,а не грати розумника-політолога.тут теж розбирають в сортах гімна.
написати: я там з даунбасса(чи звідки),відстоюю свою точку зору.вважаю що те і те є неправильно.поможіть розібратись,поясніть вашу точку зору. (натомість вулиця пушкіна,несправна українська,проксі айпішки).
 а не закидати людям,які мислять протилежно-трольсько-українські пости,і чекати що з тобою будуть рахуватись. це наче в думі говорити українською і вимагати поваги і розуміння.
 :unknow
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #736 : 31 Грудня 2013, 14:58:16 »

Не давно надійшло особисте повідомлення.
Цитувати (вибране)
Ви помиляєтесь, трохи почитайте в інших темах.
   Чака я знаю особисто і він точно не має нічого спільного з тими двома іншими.
Не спорю і не заперечую.
Але хочу спитати в деяких активістів:- "організовуючи сайт, а разом з ним форум, ви мабуть розраховували зустрітись в дискусії з необізнаним, неосвіченим, невихованим супостатом. Ваші повідомлення на форумі свідчать саме про це. Адже жодного разу ви не дали чіткої конструктивної відповіді ні мені ні yaro my. Ваші заперечення завжди зводяться до: переведення дискусії в інше русло; звинувачення в чомусь, відповіді запитанням на запитання.
Тепер стосовно майдану (хоч це не та вітка), але чому поважні опозиціонери (тягнибок, яценюк, кличко, турчинов, власенко....) не показали власні маєтки, а повели до інших в гості. Дууууже би хотів побачити їх біііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііідні нещасні умови проживання і те як вони іздять на представницьких автомобілях ходять пішки на майдан, де несуть популістську брехню.
Цікаво вночі вони будуть на майдані, чи лиш покажуться на декілька хвилин, а народ нехай стоїть.... Адже він є засобом досягнення бюджетног корита мети.
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #737 : 31 Грудня 2013, 15:08:39 »

(тягнибок, яценюк, кличко, турчинов, власенко....) не показали власні маєтки, а повели до інших в гості. Дууууже би хотів побачити їх біііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііідні нещасні умови проживання і те як вони іздять на представницьких автомобілях ходять пішки на майдан, де несуть популістську брехню.
Цікаво вночі вони будуть на майдані, чи лиш покажуться на декілька хвилин
-
1 в журналістських розслідуваннях не раз показували де і як живе тягнибок,власенко,яценюк, і по ходу власенко.
  приклад: кличко заробив на боксі,купив собі віллу.ви дуже б хотіли впускати до себе когось? журналістів чи простих людей.аби ходили і оглядали нажите.
2 я викладав адреси опозиціонерів.справжні. ідете в київ.дзвоните до пастора турчинова,до кличка чи ірини геращенко,і проситесь наніч. не прийме-пишете до мустафи. слабо?
 3 ніч обіцяє бути цікавою,якшо нині їх таки арештують.тоді народ залишиться без лідерів.
 можуть порозбігатись.а можуть дати тягла. розмальовування машин кобри,воріт медведчука і труна під межигірям-то ж тільки квіточки.

о_О
АХМЕТОВ ВИЙШОВ ДО ПІКЕТУВАЛЬНИКІВ У ДОНЕЦЬКУ
http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/31/7008888/
  для східняка sokolа  <a href="https://www.youtube.com/watch?v=40zjsr-QhS4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=40zjsr-QhS4</a>
« Останнє редагування: 31 Грудня 2013, 16:23:20 від Отаман »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #738 : 31 Грудня 2013, 16:55:53 »

  для східняка sokolа

Я ж уже писав, що він з нашого прова пише. Ніякий він не східняк. То Яромай розбавляє просто  :=)
Або якогось свого братішу-нєсмишльониша вирішив навчити трольської майстерності.
Але поки криво виходить  :=)
Цитувати (вибране)
inetnum: 46.149.176.0 - 46.149.191.255
netname: ISP-KIM-LTD
descr: Kalush Information Network LTD
« Останнє редагування: 31 Грудня 2013, 17:01:57 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #739 : 31 Грудня 2013, 17:17:45 »

а може просто в проксю вбив кімовську?
 бо важко повірити що калушанин буде верзти таку дурню як про:
гроші від власника сайту і твоє розтроєння особистостей на 3 юзери.
 або це 1з 2х  опонентів Сікори, на минулих виборах до вр  =))
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225