Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: На порозі до Євросоюзу  (Прочитано 591243 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #660 : 27 Грудня 2013, 22:33:19 »

Хлопці, не бачив але хтось в мене проксі зняв, чи може сам помилково, а може забув включити. Що тепер буде, навіть страшно уявити може зробити собі харакірі коли до мене євро пропагандони прийдуть, зі свастикою :D
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #661 : 27 Грудня 2013, 22:36:56 »

На рахунок результат буде плачевний. Це погроза? Якщо так то сьогодні на Vikna.if.ua бачив ваші однодумці стояли біля міліції із заявами про погрози. Тому може додатись ще одна, але на конкретного користувача.
 тумман яром ,тумааан долиноюууу  :=), будеш писати незабувай що своє імячко і фамілію треба вписувати, в заяві . :popkorn
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #662 : 27 Грудня 2013, 22:41:58 »

Цитувати (вибране)
Парагвайский народ, который состоит и из бедняков, кидающих туалетную бумагу в парламент, и из небедных владельцев престижных ресторанов, посчитал себя обманутым свиньями-депутатами не из-за программ их партий, а из-за личной непорядочности и низких моральных качеств.
Цікаво як це депутат сам собі відмовить в обслуговування :-D 8)
Назвіть групи товарів що виготовляє парагвай, для початку.
Відповідь від: 27 Грудня 2013, 22:37:49
Правила подання заяв знаю сам, це перше.
Ніколи шпани не боявся та гуртом не ходив.
Їжака голим задом лякати будете.
Не потрібно переводити дискусію в інше русло, якщо не маєте аргументів, то як ваш улюблений англійський аристократ, то признайте поразку.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #663 : 27 Грудня 2013, 22:49:17 »

Назвіть групи товарів що виготовляє парагвай, для початку.

 назву без проблем . так як лише повний ідіот може не знати , що "виготовляє" ресторан . Ось короткий опис ( чи меню )

Pizzas y calzones gourmet al tatakua.Pastas, mariscos. Pizzas y pastas para celíacos.Tragos, sangría.

 Сподіваюсь тепер ви зрозуміли ?

а депутат не є власником ресторану - він прийшов туди поїсти . хоча би варто прочитати статтю спочатку , перш ніж видавати "перли" .

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #664 : 27 Грудня 2013, 22:52:30 »

Не хочу бути нав'язливим, але настійно рекомендую - якщо вам набридають пости деяких форумців - ви завжди можете їх посилати в  :ignor

 ;)

Можливо ще й вдасться таку функцію прикрутити.
Мені б вона була до вподоби.
 :-[
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #665 : 27 Грудня 2013, 22:55:13 »

тут би стала доречна моя пропозиція.
не хочете бачити постів тролів-мінуса.
а градація мінусів не дозволяла б писати в цій темі.
 і було б чесно чесно
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #666 : 27 Грудня 2013, 23:04:40 »

Перли видаєте ви, або не розумієте того що мова йде про калуського депутата опозиціонера.
Мене цікавить не меню ресторану, а продукція: машинобудування, наукові відкриття, приладобудування і т.д. Чи то може в космос американці літають на ракетах виготовлених в парагваї.
Ну на рахунок навязливості і мінуса, шановні спочатку наведіть посилання на відео статті, історичні документи. А якщо людина не може- то це характеризується словом ІМПОТЕНТ і без різниці статевий, політичний чи економічний.
Відповідь від: 27 Грудня 2013, 23:00:06
До речі, на скільки я зрозумів, тему створили щоб розхвалювати як добре буде після підписання асоціації.
Шановні, ви помилились в одному, форум на відміну від інтернет статті чи інших ЗМІ має зворотній звязок і все написане читають інші користувачі. А для деяких обдарованих повторюю, якщо немає аргументів то потрібно визнавати свою недалекоглядність.
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #667 : 27 Грудня 2013, 23:13:29 »

раз відповіли.другий раз відповіли. культурно.
але це набридає.
ніхто тут не буде дискутувати з тролями.
про євросоюз тема свою вже вичерпала.всім зрозуміло.
 люди вийшли за євро з принципу.
 але стоять вже за себе і за майбутє.за права і аби діяли закони.що незрозуміло?
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #668 : 27 Грудня 2013, 23:25:36 »

Протестувати по європейськи? Будь ласка)))
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=vZ8yNywAOEk" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=vZ8yNywAOEk</a>

Поліція теж діє по-європейськи: водомети, всі навороти.

Уявляю, який плач на весь світ підняли би "чесні" журналіЗди-грантоїди а-ля Найєм, якби у Києві застосували водомети.
« Останнє редагування: 27 Грудня 2013, 23:42:28 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #669 : 28 Грудня 2013, 00:03:30 »

sokol Поясни чому любе відео,чи любе посилання на статтю яке ти надаєш,є єдиним правильним, за замовчуванням.
Вас з братом  почитати,виходить "Все пидорасы, а я — д’Артаньян"

Знайшов тут відео одне,так аналітик говорить шо не госдеп майдан організував,а росіяни,а оскільки аналітик російський,то його слова сумнівів не викликають.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Y4ujnfakWVw" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Y4ujnfakWVw</a>
« Останнє редагування: 28 Грудня 2013, 00:19:26 від A.L.V »
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #670 : 28 Грудня 2013, 01:51:57 »

Перли видаєте ви, або не розумієте того що мова йде про калуського депутата опозиціонера.
Мене цікавить не меню ресторану, а продукція: машинобудування, наукові відкриття, приладобудування і т.д. Чи то може в космос американці літають на ракетах виготовлених в парагваї.

вибачте , але я говорив ЧОТКО І КАНКРЄТНО про один приклад . тобто власник ресторану вигнав депутата з свого закладу . при тому всьому ви чудово це зрозуміли , так як запитали мене про калуського депутата . а потім почали вимагати дати список продукції . як я зрозумів калуський депутат в свому ресторані виробляє як мінімум калійні добрива чи хоча би магнієві чушки складає . до чого ця нісенітниця . якщо же цікавить приклад з калуським депутатом - то дякую що дали цей приклад . я думаю , що якщо він вижене якогось депутата верховної ради з свого ресторану , то на завтра у нього будуть міністри оборони , мвд , мід , освіти , здоровя , премєр-міністр і тд , і при тому всьому там знайдуть підводний човен , 150 тон вибухівки , 3459 кулєметів , гвінтівок , гармат , 549874365 снарядів . потім там виявиться кубло антисанітарії , тарганів , щурів , сибірської язви . а на саме закінчення появляться 100500 бувших відвідувачів , хто забажає відшкодування за втрачене здоровя через неправильну страву . 
 ОСЬ ТОМУ Я І КАЖУ , що навіть в країнах третього світу такого дурдому як в україні НЕМАЄ . тобто там своїх проблем більше ніж треба , свій гіморой у вусі , АЛЕ ЛЮДИ СЕБЕ ПОВАЖАЮТЬ  . а ми же - пишаємось що ми типу європейці і в десять раз кращі ніж прокляті москалі з іншими унтерменшами - сраємо собі в хаті . та ще й коли є можливість хоча б трохи змінити своє життя ліземо назад у те гівно де й були .
 я не маю нічого проти росії - там теж люди живуть , і причому цілком нормальні люди . але ВОНИ РОБЛЯТЬ ВСЕ ЗАРАДИ РОСІЇ і лише користуються тою ситуацією , що ми як бовдури нашу індустрію лише під росію заточили . сама же росія цілком успішно і досить швидкими темпами модернізує свою промисловість і досить успішно співпрацює в тою же еуропою чи сша .  і справа лише часу , коли все те , чим так гордяться данєцкіє алігархі з бикотою , буде непотрібне не лише еуропі але й росії .
 
 зі . саме цікавіше , що що би не трапилось ті же алігархи завжди будуть у виграші . зараз вони радісно беруть дешевий газ і штампують те що росія хоче

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #671 : 28 Грудня 2013, 08:53:46 »


На "Інтері" закрили програму "Шустер-live"

"Сьогодні і надалі в ефірі її більше не буде. За нашою інформацією ("КП в Украине" - ред.), рішення про те, чи залишиться Савік Шустер на Інтері з яким-небудь іншим проектом, ще не прийнято", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з 5 вересня 2008 року по грудень 2010 року програма Савіка Шустера виходила в прямому ефірі на "ТРК Україна", в 2010-2013 роках - на Першому національному. Після цього проект перейшов на "Інтер".

Нагадаємо, вчора стало відомо, що директор "Національних інформаційних систем" Назім Бедіров, виконавчий директор Лаврентій Малазонія та Ігор Шувалов пішли з каналу "Інтер". Також заяву про звільнення з телеканалу написала журналістка Ольга Червакова.

Новим керівником НІСу став Антон Нікітін, який наразі виконує обов'язки головного редактора і є членом правління телеканалу "Інтер".

Сьогодні ЗМІ повідомили, що "команда журналістів" глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна, яка працювала на телеканалі "Інтер", планує найближчим часом запустити новий інформаційний канал.

29 листопада, коли на програмі "Шустер-live" мав відбутися діалог між провладними та опозиційними депутатами, трансляцію передачі перервали показом російського серіалу. Пізніше Шустер пояснив усе технічним збоєм.
http://espreso.tv/new/2013/12/27/na_iteri_zakryly_prohramu_shuster_live
Слава Расєї ! Слава царю батюшке! Спасі нас от загнивающего запада,от жидомасонов і гейропи ! Амінь !
Відповідь від: Грудня 28, 2013, 08:30:45

На обід пастись пішли ...

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=PEzOMrH6vhg" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=PEzOMrH6vhg</a>
 :moskali==== :prapor: :butcher
Відповідь від: Грудня 28, 2013, 08:38:55

Такі в нас новини.Слава Расєї !


Охорона спіймала на Майдані наркомана, який розповсюджував наркотики

Налітай бидло,на халяву олівьє.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=rdtyjs_UR5k" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=rdtyjs_UR5k</a>
Відповідь від: Грудня 28, 2013, 08:43:45







Відповідь від: Грудня 28, 2013, 08:52:12
Україна відповідає за кредит всім своїм надбанням - Медведєв
Україна і Білорусь незалежно від можливої ​​зміни влади гарантують повернення кредитів Росії.
Про це заявив прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв у п'ятницю журналістам, повідомляє Прайм. "Суворо кажучи, під український кредит сьогодні і під білоруський кредит друзі та партнери дадуть нам суверенну гарантію. І хто б не був президентом України в майбутньому або Білорусії, в принципі ми можемо домагатися повернення цих грошей всіма доступними способами. Вони відповідають за цей кредит всім надбанням своєї країни", - сказав Медведєв.
Президент Віктор Янукович заявляє, що кредит від Росії є для України початком нового етапу економічного зростання, і необхідно знайти ефективні шляхи використання цих ресурсів. Як повідомляв УНІАН, 24 грудня Національний банк України одержав перший транш кредиту РФ у рамках передбачених 15 млрд доларів. Білорусь отримає від Росії $ 2 млрд.
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #672 : 28 Грудня 2013, 15:09:46 »

Боїмося загниваючого заходу.Всі до Расєї,слава царю.Амінь.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=XRWv-xMWJMg" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=XRWv-xMWJMg</a>
Відповідь від: Грудня 28, 2013, 15:07:14




Записаний

Гусак

  • Новачoк
  • Карма +2/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 11
  • Останні відвідини:
    22 Вересня 2016, 20:48:39

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #673 : 28 Грудня 2013, 15:18:36 »

Я Гусак хочу в європу  тому що там люблять гусей  . Там гуси мають права , а в клятій росєї ні людина ані гуска немає ніяких прав . Я за ЄС двома крилами
Записаний

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #674 : 28 Грудня 2013, 15:38:16 »

Здається, що виборів в 2015 році не буде :unknow
Українців куплять за їхні ж гроші :ganba

http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/28/7008774/
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #675 : 28 Грудня 2013, 15:39:03 »

Боїмося загниваючого заходу.Всі до Расєї,слава царю.Амінь.
це пропаганда держдепу. :) біту в окуляр уродам. яйця на ковбан. і наколку на чолі!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #676 : 28 Грудня 2013, 15:55:05 »

Я Гусак хочу в європу  тому що там люблять гусей  . Там гуси мають права

Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #677 : 28 Грудня 2013, 16:57:28 »

Здається, що виборів в 2015 році не буде :unknow
Українців куплять за їхні ж гроші :ganba

http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/28/7008774/

трохи нижче в тій статті є цікавий коментар  :

Володимир Бондаренко _ 28.12.2013 16:18
Проти цієї системи є один дуже простий метод боротьби- масовий вступ в піраміди підкупу з метою фінансово обезкровити накопичені фонди.при цьому потрібно дотримуватись проинципу-ЖОДНОГО ГОЛОСУ НЕ ВІДДАВАТИ ЗА ТОГО , ХТО КУПУЄ ГОЛОСИ ВИБОРЦІВ. Організатори цієї системи цинічні і непорядні люди,які розраховують на порядність громадян .Вони переконані, що людина,яка взяла гроші,обов'язково проголосує за їхнього кандидата.Уявляєте,яке їх чекає розчарування! Я бачив таку реакцію на своєму виборчому окрузі в 2012 році.Тому готуймо "піраміди"",допомагаймо " скупникам голосів і перемагаємо шахраїв.
Відповідь від: 28 Грудня 2013, 16:24:05
Беркут після команди «Фас!» – некерований

http://kiev-forum.org/berkut-pislya-komandy-fas-nekerovanyj/

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #678 : 28 Грудня 2013, 17:05:08 »

Є ще простіший спосіб: не підтримувати Систему своєю участю в ній на будь-якому боці.
Записаний
Следи за контекстами!

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #679 : 28 Грудня 2013, 17:07:39 »

Ви ж розумієте що це не реально. хіба жити в лісі!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.