Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: На порозі до Євросоюзу  (Прочитано 591221 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #220 : 07 Серпня 2013, 18:25:00 »

бризкати камцамольськими слюнями

У вашому випадку я б рекомендував звернутися до кваліфікованого логопеда, бо таке враження, що у вас чогось в роті забагато, або в макітрі замало.
Записаний
Следи за контекстами!

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:31:38

    Звідки: korotka
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #221 : 07 Серпня 2013, 19:13:30 »

http://predator-2005.livejournal.com/1105296.html   а yaro my пускає слюні за совітами .
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #222 : 07 Серпня 2013, 20:42:58 »

Ну на рахунок Горбі хто б сумнівався  :pardon
Свідомо здавав країну, і тут би йому життя не було в будь-якому разі. Сам втік і діточок прихопив. Діти тих, що були назначені "папередніками" - теж не дивно. Не солодко, як в тебе кожний другий тицяє пальцем, бо батько "кривавий кат" або "ворог народу".
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:31:38

    Звідки: korotka
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #223 : 07 Серпня 2013, 20:58:51 »

Не солодко, як в тебе кожний другий тицяє пальцем,
Там ключові слова -Китай Куба, Північна Корея , від себе я добавлю Ангола,Єгипет, Вєтнам, Мозамбік, чому туда совкодрочери своїх дітей невідправляли? чому лікуватись в Ізраїль,Європа, Америка? дітей на навчання тудаж.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #224 : 08 Серпня 2013, 12:57:21 »

багато міркував на тему вступу до унії. багато що переоцінив. відразу скажу що я не став проти вступу. тому почну з плюсів. і найголовніше що Україна тобто її держ апарат повинен буде діяти в рамках законів. що на даний момент повністю ігнорується владою. також вважаю що саме Європа є найкращим прикладом для наслідування. звичайно я не маю жодних ілюзій, та Європі вдається зберегти баланс між негативними діями та добробутом громадян. надіюсь що наші люди разом із вступом до унії стануть ввічливішими охайнішими і поряднішими. але тут не впевнений на сто відсотків.
щодо мінусів. тут все чітко. Україні потрібно навчитись відстоювати власні інтереси а не бути сферою впливу. також не влаштовує політика мультикультурності. я не маю нічого проти інших націй , але вважаю що негри чи кавказці повинні качати права у себе вдома а не тут. ну і політика що до ....ееее.. як би ввічливо висловитись ну нетрадиціоналів короче. хай європейці забирають тих брудних збоченців до себе і там їм створюють тепличні умови а нам їх не треба. :prapor:
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #225 : 08 Серпня 2013, 15:42:36 »

надіюсь що наші люди разом із вступом до унії стануть ввічливішими охайнішими і поряднішими. але тут не впевнений на сто відсотків.

не буду стверджувати на всі 100% але бачу тих же "культурних" поляків чи литовців і більш ніж впевнений , що цього не станеться . можливо появиться велика кількість негрів з арабами в містах і селах , чи таким же чином появляться більше банків чи супермаркетів із зі бугра , ось і все . не то , щоб я проти України в унії - я якраз за на всі 100 , але спілкуючись з "уже вляпавшимся" роблю такі висновки . про болгар чи румун взагалі не хочу нічого говорити  , особливо про циганські табори , які уже "задрали" всю еуропу

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #226 : 08 Серпня 2013, 17:42:42 »

повністю підтримую. та надія є. звісно до порядку навряд унія привчить, а от люди там добріші . чи то так мені здалося. супермаркети вже тут. так що не здивують хіба повернуться ті що вже втекли.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #227 : 08 Серпня 2013, 17:43:52 »

також не влаштовує політика мультикультурності. я не маю нічого проти інших націй , але вважаю що негри чи кавказці повинні качати права у себе вдома а не тут
Наглядний приклад


Москва перетворилася на місто мусульман (фото)
http://expres.ua/world/2013/08/08/91709-moskva-peretvorylasya-misto-musulman-foto
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #228 : 08 Серпня 2013, 17:47:57 »

До Сліпі. Розкажи їм, що релігія то "пудрення мізків"  ;) :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #229 : 08 Серпня 2013, 18:54:53 »

Юра в Європі хіба що поляки залишились ревними християнами. всі решта навіть італійці з іспанцями вже давно не такі релігійні.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #230 : 08 Серпня 2013, 21:14:09 »

До чого європа???
Ти ж викладав нині відео. Там про християнство було, але іслам з нього вийшов. Тобто тих людей по Твоєму так само обдурили.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #231 : 08 Серпня 2013, 23:47:04 »

Плюси без мінусів, на жаль, не видають  :pardon Ні з того боку, ані з того  ;)
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #232 : 09 Серпня 2013, 09:44:54 »

Юра в Європі хіба що поляки залишились ревними християнами. всі решта навіть італійці з іспанцями вже давно не такі релігійні.
А серби?, xорвати, болгари, угорці? В останніx взагалі конституція обурила євросоюз Конституція Угорщини як прояв європейської неслухняності
Відповідь від: 09 Серпня 2013, 09:44:40
 

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан на конференції в іспанському Більбао у палаці Конгресу прочитав лекцію під назвою: «Політика, заснована на християнських цінностях – основа відродження Європи».
Цитувати (вибране)
......... якщо Європа не стоятиме на християнських принципах, то взагалі не існуватиме. Нинішню кризу в Європі назвав не фінансовою кризою, а кризою європейського життя та ідентичності, кризою моральних цінностей. Таким чином він зарахував себе до сучасних творців нового напрямку Європи, підкресливши цінність сім'ї, держави і  християнської віри як основи успішної європейської політики. Однак Європа повинна повернутися до своїх християнських коренів. Без християнських цінностей, завдяки яким Європа займала перше місце в світі, вона далі не зможе існувати. «В даний час, коли європейські християни є лише меншиною, вони повинні об’єднатися і намагатися впливати на європейську політику в умовах кризи ідентичності Європи», – закликав Віктор Орбан.

 
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #233 : 09 Серпня 2013, 15:31:08 »

Ех, гарно співає :) Але натомість Європа "відроджується" у бік одностатевих шлюбів та педофільских партій  :-[
У Франції майже половина населення проти гей-шлюбів - там демонстрації розганяють газом та кийками. У нас, за опитуваннями, "проти" відсотків 80 - доведеться, мабуть, застосувати кулемети  :unknow
Бо ж поступитися демократією в угоду печерним релігійним фанатикам, що мріють про християньські цінності, ніяк не можна  :P
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #234 : 09 Серпня 2013, 18:39:22 »

До чого європа???
Ти ж викладав нині відео. Там про християнство було, але іслам з нього вийшов. Тобто тих людей по Твоєму так само обдурили.
Юра суть в тому що я нікому свою думку не навязую. натомість кожна релігія вважає себе єдиновірною. так само я усвідомлюю що люди по суті своїй слабкі і потребують релігію. і я звичайно нікому не вказую в що не вірити. але так що б ти зрозумів моє відношення до християнства і похідних течій від нього, дай собі відповідь на питання яка ще релігія витягує стільки грошових знаків з людей і для чого. я більше ніж впевнений що Творцю гроші не потрібні взагалі.
А серби?, xорвати, болгари, угорці? В останніx взагалі конституція обурила євросоюз Конституція Угорщини як прояв європейської неслухняності
був всюди. ну вони навіть до українців по релігійності не дотягують. хоча мої спостереження базуються на походах людей до церкви в неділю. тільки в Польщі я побачив так само як у нас масові походи сімями. звичайно це субєктивна думка тому не наполягаю.
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан на конференції в іспанському Більбао у палаці Конгресу прочитав лекцію під назвою: «Політика, заснована на християнських цінностях – основа відродження Європи».
от ти і сам дав відповідь на своє питання. Європа шукає вихід із ситуації в якій опинилась, шляхом повернення до релігії. засилля мусульман, повна відсутність моралі , гомікі, і саме головне толерантності і це не погано на мою думку, адже якби не УГКЦ може б ми не мали ні мови не культури ні історії. це так як з політикою не важливо як себе називають соціалісти комуністи чи любителі пива. головне що хочуть зробити. я особисто не вибираю церкву за конфесією. я вибираю священника.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #235 : 18 Вересня 2013, 18:19:05 »

ЄС знизить мита для українських товарів в 15 разів у перший ж рік, а Україна - лише удвічі і за 4 роки

В угоді про асоціацію із Європейським союзом закріплені положення щодо захисту українських товаровиробників.

Про це повідомив прем’єр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду у середу, передає Українська правда.

Він уточнив, що на засіданні буде розглянуто проект угоди про асоціацію з ЄС. "В ході підготовки проекту угоди, значною мірою, вдалося захистити інтереси реального сектору вітчизняної економіки. В ході переговорів знайдені компромісні рішення, які прийнятні для обох сторін", - запевнив він.

"Згідно з досягнутими домовленостями лібералізація торгівлі охоплює більше 97% тарифних ліній, або більше 95% обсягу двосторонньої торгівлі", - уточнив прем’єр.

Азаров повідомив, що "скасування ввізних мит, які сьогодні діють у Європейському Союзі, щодо українських товарів, відбудеться вже в перший рік дії угоди".

"При цьому середня ставка мита для України знизиться для товарів з ЄС удвічі - із 4,95% до 2,45%. В той час, як середня ставка мит Європейського Союзу, для українських товарів зменшиться в 15 разів - із 7,6% до 0,5%. Практично до нуля", - розповів він.

Прем'єр уточнив, що спрощення будуть застосовані до "99% українських товарів, що постачаються до ЄС, і це відбудеться вже в перший рік дії угоди, ще до ратифікацію угоди країнами-членами ЄС".

"Натомість мита для товарів із ЄС до України будуть знижуватися поступово. Протягом 4 років. Таким чином українські виробники отримають часову перевагу і шанс підвищити конкурентоспроможність своєї продукції на ринку ЄС", - заявив Азаров.

При цьому він укотре підкреслив, що проект угоди про асоціацію України із Європейським Союзом не перешкоджає розширенню співробітництва України з Митним союзом і країнами СНД. "В угоді про асоціацію немає жодних положень, які б перешкоджали нашим планам розширювати співпрацю з Митним союзом і країнами СНД, а також з іншими партнерами за межами ЄС", - запевнив він.
http://expres.ua/digest/2013/09/18/93910-yes-znyzyt-myta-ukrayinskyh-tovariv-15-raziv-pershyy-zh-rik-ukrayina-udvichi
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #237 : 22 Вересня 2013, 17:29:24 »

Цитувати (вибране)
Хохли йдуть у Європу, а нас подарували китайцям
Ми дика азіатська деспотія, яка упивається власною вигаданою винятковістю"
Україні не варто боятися санкцій Росії - економічної катастрофи, якою лякає Москва, не буде - вважає російський політик, колишній глава Фонду держмайна РФ, колишній заступник глави уряду РФ Альфред Кох. Про це він написав на власній сторінці у мережі Facebook.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000712037223

Альфред Кох
Цитувати (вибране)
Я помню прибалтов также в начале 90-х пугали. Ровно теми же словами. А они ушли - и ни разу не пожалели...
Альфред Кох
Цитувати (вибране)
Есть хороший индикатор правильности того или иного решения: как на него смотрят коммунисты. Если они против, то дело стоящее!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #238 : 23 Вересня 2013, 18:30:21 »

На российском телевидении Украине пообещали безработицу, голод и смерть
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=R4zX9On7bSU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=R4zX9On7bSU</a>
 :towall  :russin :barf
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #239 : 23 Вересня 2013, 20:42:42 »

ЄС знизить мита для українських товарів в 15 разів у перший ж рік, а Україна - лише удвічі і за 4 роки
А перелік українських товарів, що користуються попитом в ЕС, можна? :)
Записаний