Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: На порозі до Євросоюзу  (Прочитано 591143 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #140 : 04 Листопада 2011, 12:35:12 »

гг думаєте вона стала авторитетом на тюрмі? чи самі себе тішите?!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #141 : 04 Листопада 2011, 13:32:35 »

"думаєте вона стала авторитетом на тюрмі? чи самі себе тішите?"
А може, це ти мантри повторюєш, що вона відпрацьований матеріал? Ти знаєш чи у неї нема в запасі ніякої політтехнології, яка дозволить їй вийти на вершину? Не знаєш. ... А базікаєш... У нас он одного вже вибрали який двічі сидів по криміналу. А як ВОНА може стати крім багіні ще мучиницею. Іправду каже бурум-бурум - ми ніхто не знаємо які реальні можливості на тих переговорах у неї були і її особисту вигоду в тій угоді так і не доведено. Та й взагалі пора міняти  свій власний погляд на політику (нам) Не має значення кого МИ поставимо на вершину влади. Треба усвідомити, що має значення не особа яка буде там сидіти, а те, ЩО МИ ДОЗВОЛИМО ЇЙ З НАМИ І З ДЕРЖАВОЮ РОБИТИ. Чим більше людей це усвідомлять тим скоріше прийдуть кардинальні зміни, яких чекали від помаранчевої революції і, які, нажаль, не прийшли, бо не було змінено основного - усвідомлення ролі народу в політиці.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #142 : 04 Листопада 2011, 18:29:44 »

гг думаєте вона стала авторитетом на тюрмі? чи самі себе тішите?!
Ви судите про те чого навіть незнаєте , лиш би судити , Тимошенко ще навіть не в тюрмі а в слідчому ізоляторі. Так само ви обізнані і про інші її діяння , але це не заважає вам зводити наклепи на неї. Коли б ви попали в тюрму у вас я переконаний був би рейтинг такий який присвоюють наклепникам.
« Останнє редагування: 04 Листопада 2011, 18:49:47 від Гикач »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #143 : 04 Листопада 2011, 19:30:35 »

А може, це ти мантри повторюєш, що вона відпрацьований матеріал? Ти знаєш чи у неї нема в запасі ніякої політтехнології, яка дозволить їй вийти на вершину? Не знаєш. ... А базікаєш...
  Хммм мдя цікаво. Люся і після цього ти кажеш що не фанатка тимошенко?! :duvno Чи може ти бажаєш пережити іще одне покарання у вигляді тимошенко?! Чесно якщо трапиться така казкова історія, і тимошенко стане лідером країни. Тоді вже точно ми заслуговуємо якуновича. Зрештою ти обзиваєш мої слдова базіканням не привівши жодних аргументів. натомість всі прекрасно знають що рейтинг тимошенко трошечки зріс після посадки, та не настільки що б вирівняти те падіння яке спостерігається в останні роки. Через її бездіяльність.
У нас он одного вже вибрали який двічі сидів по криміналу. А як ВОНА може стати крім багіні ще мучиницею.
Та давайте памятник їй поставим  за те що нагнула країну, і нас з вами зокрема!
Іправду каже бурум-бурум - ми ніхто не знаємо які реальні можливості на тих переговорах у неї були і її особисту вигоду в тій угоді так і не доведено.
угу ну то дапвайте барана поставим премєром. один результат. людина замість того що б відстоювати інтереси держави зливає їх. якщо я не помиляюсь то в розвиненинх країнах із громадянським суспільством, після такого зливу політик сам іде у відставку аби не позоритись.
Та й взагалі пора міняти  свій власний погляд на політику (нам) Не має значення кого МИ поставимо на вершину влади. Треба усвідомити, що має значення не особа яка буде там сидіти, а те, ЩО МИ ДОЗВОЛИМО ЇЙ З НАМИ І З ДЕРЖАВОЮ РОБИТИ. Чим більше людей це усвідомлять тим скоріше прийдуть кардинальні зміни, яких чекали від помаранчевої революції і, які, нажаль, не прийшли, бо не було змінено основного - усвідомлення ролі народу в політиці.
от і поміняйте свій підхід. замість того що б возвеличувати злодія, поставте її на місце. а не робіть з неї мученицю. я розумію що там всі такі як вона, і не сидять. Значить вона вдвічі дура.

Ви судите про те чого навіть незнаєте , лиш би судити , Тимошенко ще навіть не в тюрмі а в слідчому ізоляторі. Так само ви обізнані і про інші її діяння , але це не заважає вам зводити наклепи на неї. Коли б ви попали в тюрму у вас я переконаний був би рейтинг такий який присвоюють наклепникам.
шаановний. вибачте за невдалий жарт. та якщо ви не зрозуміли, то поясню ви тут розводите людей що в тимошенко рейтинг як ніколи. я і подумав можа за рахунок нових знайомих?! я розумію ваш досвід в питаннях тюрем і ізоляторів, та не обманюйте людей. і ще знаєте таку приказку  " від тюрми і від суми, не зарікайся" та я радий що вас турбує мій рейтинг. тільки я поки що країною керувати не планую. :)
Відповідь від: 04 Листопада 2011, 19:27:51
з.і. зрештою тимошенко краще сидіти бо як тільки вона вийде її рейтинг знов впаде!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #144 : 04 Листопада 2011, 21:43:04 »

аааааа я ж ідіот ви ж порівнюєте рейтинг тимошенко щодо рейтингу якуновича. та боюсь вас розчарувати . якби ви уважно прочитали наведену вами статтю то зрозуміли б що рейтинг якубовича як ніколи низький.

не треба намагатися виправдати очікування інших - замість цього краще визначити свої власні :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #145 : 04 Листопада 2011, 22:19:23 »

Вимагаю пояснення модератора , чому видалили мої і bornslippi повідомлення ?
« Останнє редагування: 04 Листопада 2011, 22:57:20 від Гикач »
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #146 : 05 Листопада 2011, 08:29:41 »

Вимагаю пояснення модератора , чому видалили мої і bornslippi повідомлення ?
ну напевно  :) це були не повідомлення, а банальні "сам дурак".
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #147 : 05 Листопада 2011, 08:44:03 »

100% . прошу вибачення!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #148 : 05 Листопада 2011, 11:19:52 »

ну напевно   це були не повідомлення, а банальні "сам дурак".
Там не було жодного мата , було слово ідіот , але воно не є нецензурним чи образливим , адже є роман Достоєвського Ідіот. Проте цей нерозумний позбавлений почуття гумору модератор видалив не тільки слово ідіот але й багато конструктивних повідомлень. З цього випливає що у нього обмежений світогляд і йому тут не місце адже це вроді вільний форум. Через таких модераторів нас не впустять до євросоюзу адже йде наступ на свободу слова навіть на сайті калуш інфо . Модератора геть !
Відповідь від: 05 Листопада 2011, 11:10:50
100% . прошу вибачення
За що ? Ну визнали себе іDіоtом , кому від цього зле ?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #149 : 05 Листопада 2011, 14:48:04 »

та я не у вас прошу вибачення. а у форумчан яким довелось читати ту маячню.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #150 : 05 Листопада 2011, 18:06:17 »

Я хіба писав що у мене ? Дійсно , ваші повідомлення суцільна маячня.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #151 : 05 Листопада 2011, 18:26:17 »

як скажете.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

pidgirki

  • Початківець
  • *
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    18 Листопада 2011, 00:36:12

    Звідки: kalush
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #152 : 08 Листопада 2011, 01:45:55 »

 burum - burum.   Наша "політична свідомість" і "демократичний вибір" - це ніщо інше, як мистецтво чужих рук.   як  кажуть - " В  Десятку ! " .
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #153 : 09 Листопада 2011, 14:23:45 »

Люся і після цього ти кажеш що не фанатка тимошенко?
А ти мені все-таки хочеш втокти що це так. Очевидно всі, хто так чи інакше намагається дошукатися правди і зрозуміти де справедливість, а ще не поділяє твоїх поглядів на різні теми є щонайменше фанатами Тимошенко, а ще гірше - намагаються щось навязати особисто тобі.
З.І.  Не сприйми за образу і навязування своєї думки.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #154 : 09 Листопада 2011, 14:57:03 »

 :) Люся а як інакше сприймати те як ти ревно захищаэш ту котра жодною своэю діэю не заслужила довіри, мало того завдала школу державі. поясни за що тимошенко поважати? натомість називаэш мої питання чи аргументи базіканням і навязуванням своэї думки! жодних образ. та виходить що всі хто не з тимошенко чи ще гірше проти всіх, або базікають, або навязують. :-[
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #155 : 09 Листопада 2011, 17:00:31 »

Люся а як інакше сприймати те як ти ревно захищаэш ту котра жодною своэю діэю не заслужила довіри, мало того завдала школу державі.
Ти скажи хто не завдає шкоди державі??? Один Сушко накрав грошей в нашому місті стільки,що може спокійно "п"ятнашку відмотати"-Квартира на Хрещатику менше міліона не коштує.може у нього зарплата була висока?.мало того...,він зовсім нічого не зробив доброго для міста.Юля не ангел також,але хоче щось добре зробити для держави тепер,не завтра.Тим більше що вона розумна жінка.А те що тобі вона не імпонує-це твоя справа.Хочеш щось зробити реально-шукай однодумців свого "кумира",а не "поливай брудом" думок і поглядів своїх опонентів.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #156 : 09 Листопада 2011, 20:19:29 »

Ти скажи хто не завдає шкоди державі??? Один Сушко накрав грошей в нашому місті стільки,що може спокійно "п"ятнашку відмотати"-Квартира на Хрещатику менше міліона не коштує.може у нього зарплата була висока?.мало того...,він зовсім нічого не зробив доброго для міста.
Так я йогоі не захищаю і не роблю з нього героя. казьол він і в Франції казьол.
  Юля не ангел також,але хоче щось добре зробити для держави тепер,не завтра.
вибачте а що їй до цього заважало зробити щось корисне для держави?! вона вже тричі могла зробити і не зробила!!! Чому? ви кажете
Тим більше що вона розумна жінка.
а я вважаю що хитра і цинічна. тому що доказала це своїми діями.
А те що тобі вона не імпонує-це твоя справа.Хочеш щось зробити реально-шукай однодумців свого "кумира",а не "поливай брудом" думок і поглядів своїх опонентів.
якби ж то все заключалось в мені. повірте якби вона реально щось зробила . я б заткнув би язик в дупу і мовчав би . та я обурююсь коли вона тупо розводить народ. а народ хаває ще й на героїню з неї робить.ось звідки агресія і антипатія. не можу я зрозуміти за що ви так захищаєте тимошенко? бо так і не почув жодної відповіді що ж вона зробила для країни?!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #157 : 11 Листопада 2011, 21:01:47 »

Украина оказалась в шаге от Евросоюза http://www.dni.ru/polit/2011/11/11/222187.html - "не пройдёт и полгода...".
Записаний
Следи за контекстами!

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #158 : 12 Листопада 2011, 00:13:22 »

 Німеччині "важко  уявити, що така  угода про асоціацію  може бути  підписана" з  Україною Януковича. http://www.expres.ua/news/2011/11/11/53834
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #159 : 14 Листопада 2011, 15:01:52 »

Думаю, за всю Німеччину не слід говорити, там різні люди живуть і по різному бачать майбутнє.
 В 1941-му багато кому там було важко уявити, що в 1945-му від Дрездену залишаться руїни, а на Рейхстагу буде радянський прапор.
Записаний
Следи за контекстами!