Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Громадські та політичні акції  (Прочитано 47878 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Громадські та політичні акції
« Прочитано #60 : 16 Січня 2009, 13:53:05 »

 :-D :-D :-D :-D
http://russia-vs-world.ucoz.com/
Андрій
рус, ну что тут сказать........ украинци намного более культурные, умные и не ленывие люди !!!! а вот вы полностю ничо незнаете что в мире творица ! я был на курорте в турции первый раз там было ОЧЕНЬ мало русских и отдых был спокойны, а на второй год я снова поехал тудаже там было 70 % русских ЭТО УЖАС хамло ходыт п'яное, мати это ваш язык НО один плюс всетаки был на отдыхе с утра саноторий пуст РУССКИЕ спят и трезвеют !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
Відповідь від: 16 Січня 2009, 13:45:56
Ха прикон, вроді вже закрили сайт  :ganba :o
Відповідь від: 16 Січня 2009, 13:49:26
А взагалі то ситуація вирівнюється вже 44,1%/55,9%
 :moskali помало здають  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Громадські та політичні акції
« Прочитано #61 : 16 Січня 2009, 14:13:46 »

швидше виглядає, що не прикрили, а висить.
мабуть  :moskali хакери атакують - тенденція не до вподоби
Відповідь від: 16 Січня 2009, 13:58:56
Відносно газового питання - тут чоловік розклав все "по поличках"
http://infocorn.org.ua/2009/01/16/kamen'_pretknovenyya_v_prem'erskyh_rukah

але головне ЧОМУ вищезгадані доповнення не підписані? мабуть таки не через те, що не можна домовитись, а через те, що комусь це вигідно....
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Громадські та політичні акції
« Прочитано #62 : 16 Січня 2009, 15:17:15 »

Прикольно. Можна із самим Бодровом онлайн поспілкуватися
Розумний чувак одначе.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Громадські та політичні акції
« Прочитано #63 : 19 Січня 2009, 10:51:03 »

У чаті форумець oleg1981 виклав таку ссилку - http://dostali.io.ua/
Гадаю їй місце саме в цій темі, оскільки там йде мова про громадську акцію, суть якої спротив автомобілістів новим непосильним податкам. :evil
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Громадські та політичні акції
« Прочитано #64 : 22 Січня 2009, 15:19:00 »

Центр Львова заблокували сотні 20-тонних фур
Приховано: Показати
Сьогодні вантажні автоперевізники Львівщини розпочали попереджувальну акцію протесту проти «бездіяльності держави у підтримці перевізників».

Як передає кореспондент УНІАН, зранку 70 вантажівок-учасників протестної акції курсували по колу об’їзною дорогою траси Київ-Чоп біля Львова. Вони не перекривали рух транспорту та озвучували свої вимоги.

Починаючи з 13.00, двадцятитонні фури почали з‘їжджатися на вулицю Богдана Хмельницького у Львові, де у ці хвилини вже зібралося більше сотні вантажних фур приватних перевізників. До них продовжують приєднуватися перевізники з районів області.

«Перевізники протестують проти бездіяльності держави у підтримці перевізників, адже люди взяли безліч кредитів під заставу машин, землі, нерухомості. Банки, усупереч законодавству, піднімають відсоткові ставки, не дають відтермінування по виплатах за кредит, є проблеми з візами. Через коливання курсу долара рентабельність автоперевізників дорівнює нулю", - заявив УНІАН голова Асоціації вантажоперевізниів Львівщини Сергій ЧЕПУРНИЙ.

За його словами, "ми вимагаємо, аби держава негайно втрутилася у ситуацію. Ще 12 грудня минулого року свої вимоги ми скерували Президенту України, Кабінету Міністрів України, Міністерству закордонних справ, голові Нацбанку, а також головам Львівської ОДА та міської ради Львова. Жодної реакції!».

За словами С.ЧЕПУРНОГО, учасники акції протесту не мають наміру перекривати рух автотранспорту, проте «поки що не бачать жодної реакції з боку обласної та міської влади Львова на масову акцію перевізників, яка з об‘їзної дороги перемістилася у Львів».

Учасники акції кажуть, що готові вдатися до безстрокової акції протесту, якщо влада не прислухається до їх вимог.

Сьогоднішній попереджувальний страйк перевізників у Львові триватиме до 17.00.
http://www.unian.net/ukr/news/news-296471.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Громадські та політичні акції
« Прочитано #65 : 22 Січня 2009, 15:26:17 »

нарешті. доречі як організувати акцію протеста???
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Громадські та політичні акції
« Прочитано #66 : 22 Січня 2009, 15:32:30 »

Дуже просто. Особливо у таксистів  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Громадські та політичні акції
« Прочитано #67 : 22 Січня 2009, 16:14:30 »

я маю на увазі масштабну акцію. а таксисти здебільшого відстоюють тільки свої особисті інтереси!!! нажаль. хоча не тільки таксисти!!!

Відповідь від: 22 Січня 2009, 15:34:08
справа в тім що наскільки я розумію політичні акції в україні потрібні якійсь політичній силі чи приватній структурі. а от мене цікавить акція типу акту злуки коли люди добровільно вийшли на дороги і брались за руки. тобто акція за ідею за зміни , а не за інтереси якоїсь партії!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Громадські та політичні акції
« Прочитано #68 : 22 Січня 2009, 16:17:24 »

А можна і організувати так, що люди будуть думати, ніби вони добровільно виходять на дорогу і беруться за руки.....
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Громадські та політичні акції
« Прочитано #69 : 22 Січня 2009, 16:26:51 »

а можна зяти краще від оплачуваної акції , а ідеї народні!! хоча ахція від 22,12 показала що народ у нас вже не йде ні на які добровільні акції!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Громадські та політичні акції
« Прочитано #70 : 22 Січня 2009, 16:27:49 »

мене цікавить акція типу акту злуки коли люди добровільно вийшли на дороги і брались за руки

Ну була така акція. Гідіти мали.
Чи було то в інтересах чиєїсь партії не знаю, а от споганити в ефірі то було задумано, аби не дай Бог знов бидло не повстало. Хайкраще бидло думає, що будь яка акція є саме за чийсь рахунок і для когось конкретного вигідна. тоді і небуде ніяких акцій.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Громадські та політичні акції
« Прочитано #71 : 22 Січня 2009, 16:39:04 »

так. але чому в латвії чи  болгарії спад економіки на 1-2 відсотки прихвів до масштабних акцій протесту. проти осіб відповідальних за економіку країни в тому випадку уряд. а у нас навіть нема кого нагнути президент киває на уряд уряд на президента вірніше на його секретаріат. а зрада взагалі як на курорті. прийшли(кнопконажимайли) покурили і пішли. зарплату премію і надбавку з безкоштовним оздоровленням отримали на державному автопоїхали на держану квартиру і все. треба щось міняти  системі влади!!!
Відповідь від: 22 Січня 2009, 16:38:15
ось це і може бути ідея протесту!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Громадські та політичні акції
« Прочитано #72 : 22 Січня 2009, 16:41:48 »

Сформулюємо цю ідею - ГЕТЬ ВЛАДУ!  Так?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Громадські та політичні акції
« Прочитано #73 : 22 Січня 2009, 16:46:58 »

Не так. Бо саме усунення влади приведе на її місце таку ж саму владу потрібен вождь, лідер, політична сила. Навколо неї і згуртувався б народ. А так просто ніхто вже не піде на майдани. Ми вже попробували і нам не сподобалося (як казала одна моя знайома)  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Громадські та політичні акції
« Прочитано #74 : 22 Січня 2009, 16:48:24 »

ні всю владу президенту або всю владу премєру або всю владу парламенту!!!! без лади ніяк . тим більше в нашій країні але потрібна влада яка буде нести відповідальність!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Громадські та політичні акції
« Прочитано #75 : 22 Січня 2009, 16:52:03 »

Ну знов таки. Твоє гасло мало хто підтримає.
Президенту? Та ним буде Янукович. Це вже зрозуміло. А я не хочу щоб у нього була вся влада.
Парламенту? При теперішній виборній системі там опиняється така шушара, що я б не ризикнув.
Прем'єру? Його висуває більшість у парламенті. То чи не найбільш реальна штука, але тоді потрібно почати з парламенту.
Не відмінена недоторканість. Непрозорі списки. Депутати перебігають або продаються за голоси і не несуть жодної відповідальності ні перед законом ні перед виборцем. І так далі і так далі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Громадські та політичні акції
« Прочитано #76 : 22 Січня 2009, 16:52:21 »

Ок.
Всю владу Президенту - котрому? Юлі чи Віті? 50% населення вважає, що Юлі. Інша - що Віті.
Всю владу Прем'єру - точно так само!
Всю владу колгоспу? Це не влада.
Що робити?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Громадські та політичні акції
« Прочитано #77 : 22 Січня 2009, 16:56:40 »

нехай президенту нехай юлі. але відповідальність буде нести вже вона. причому кримінальну!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Громадські та політичні акції
« Прочитано #78 : 22 Січня 2009, 16:58:50 »

Знов ми про Вітю. Я це можу сприйняти лише як приклад для ілюстрації розділеності суспільної думки.

По друге. У Америці між претендентами на пост президента останнім часом завжди 50+50. І що? не у тому справа.
Там теж президент не має 100% влади.
Просто є правила і всі за ними змушені грати. Інакше #
Відповідь від: 22 Січня 2009, 16:58:03
Ага. Так як суддя Зварич. Ти ж забув що президент у нас теж недоторканий.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Громадські та політичні акції
« Прочитано #79 : 22 Січня 2009, 17:00:11 »

оооо ще гасло змінимо систему влади .  і ще де депутатська недоторканість???. бандитів в тюрми!!!
юра там діють закони а у нас треба стати над депутатами з рушницею що б вони прийнялди закони котрі захищають інтереси країни а не їх особисті чи стркутур які їх пропхали.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.