Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 24 дні

Автор Тема: Громадські та політичні акції  (Прочитано 47862 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

юрист

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    19 Грудня 2015, 18:02:07

    Звідки: Калуш
Громадські та політичні акції
« Прочитано #20 : 23 Грудня 2008, 15:16:41 »

від врізання пільг нічогоб не змінилось, на тому місті виріс би новий грибочок
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Громадські та політичні акції
« Прочитано #21 : 23 Грудня 2008, 15:19:23 »

Ну для того і акції.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Громадські та політичні акції
« Прочитано #22 : 23 Грудня 2008, 17:43:39 »

Вони не розумно вказали час - о 12 переважно всі на робочих місцях... Треба було або ранком або вечером в час пік :=) :-D
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Громадські та політичні акції
« Прочитано #23 : 23 Грудня 2008, 20:14:56 »

За "манифестом среднего класса" виявився Глєб Павловскій
Приховано: Показати
"Недолго музика іграла". За провокативним виступом Юрія Романенка з номером "Манифест среднего класса", розпіареним "Українською Правдою", пильні українці влаштували розслідування і викриття.

Спочатку з'ясувалося, що автор "збурювалки" побібікати ніби на знак протесту супроти влади є людиною з біографією, вельми від тої влади не далекою (скажемо м'яко), пробувши, зокрема, спічрайтером персонажа на імення Янукович В.Ф. І не тільки:
http://maidanua.org/static/news/2007/1229767443.html

Далі виявилося ще цікавіше. "Манифест" віднайшовся на сайті http://liberty.ru, що належить "Фонду еффектівной політікі" відомого московського "діяча" на імення Глєб Павловскій. Помилуватися на "манифест" під російським трикольором можна тут:
http://liberty.ru/letters/Dostali!-Manifest-srednego-klassa-Ukrainy

Знахідку було оприлюднено на форумі "Майдану" де і проводиться обговорення:
http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1229767185&first=1229771029&last=1229762749

"Скажи, хто твій друг..."
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Громадські та політичні акції
« Прочитано #24 : 23 Грудня 2008, 20:40:34 »

подивіться уривок програми 5-го каналу з участю вищезгаданого Романенка. як кажуть, без коментарів
http://de.youtube.com/watch?v=WXmBTdpfnmA
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Громадські та політичні акції
« Прочитано #25 : 23 Грудня 2008, 21:28:39 »

Подивилася. Дуже смілово, одразу відчувається, що не голослівно. Думаю, його підтримують "зверху". Можливо, що його маніфест набуде неабиякої популярності серед мас.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Громадські та політичні акції
« Прочитано #26 : 23 Грудня 2008, 21:28:46 »

як кажуть, без коментарів
Ну чому ж без коментарів? Не дуже гарно вийшло у них поспілкуватися.
5-й канал завжди використовував метод лобової атаки на гостей передач, але політики зі стажем, як то наші депутати, вміють тримати удар, та ще й гарно працювати на контратаках. А Романенко, як видно не є людиною готовою до таких словесних боїв.
Зле якщо то і справді задумка російських політтехнологів. Але по-перше, це було б далеко не вперше (згадайте вибори і того ж Павловського), а по-друге заклики до страйків і майданів прозвучали раніше від "акції" з вуст регіоналів, а то набагато більш потенційно небезпечне. Тому думаю, що акція була потрібна і має мати продовження. Бо влада і в особі президента і в особі прем'єра абсолютно ніяких висновків не робить із того, що переважна більшість населення не підтримує здійснюваних ними дій.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Громадські та політичні акції
« Прочитано #27 : 23 Грудня 2008, 21:42:48 »

Думаю, його підтримують "зверху"
він теж з "Посольства"?  :=)
моя думка - не сміливо, а безкультурно і безтактовно. Можна списати, як каже Юрко на відсутність досвіду.... Але все ж слабенько...


Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Громадські та політичні акції
« Прочитано #28 : 23 Грудня 2008, 21:46:36 »

Від того, хто керує народом в таких акціях, будуть залежати і наслідки, до яких вони призведуть. Тому, варто ретельно обирати за ким йти, чиї ініціативи підтримувати. Бажано знати того, хто закликає діяти, його справжні мотиви...подібні дії мають бути організованими, бо неорганізовані люди не зможуть самоорганізуватися. Дії неорганізованих людей приречені на провал. Сила лише в єдності і організованості. Завжди є лідер. І те, хто він - питання номер один для послідовників. Тому мені цікаво, хто цей Романенко, чим (або ким) він насправді керується.
Відповідь від: 23 Грудня 2008, 21:45:32
він теж з "Посольства"?
Не знаю.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Громадські та політичні акції
« Прочитано #29 : 23 Грудня 2008, 21:49:02 »

якщо цікаво, він часто буває на Форумі "Української Правди", під ніком "Сурок"
лідер з нього ніякий, ну попіарився хлопець трохи  :)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Громадські та політичні акції
« Прочитано #30 : 23 Грудня 2008, 21:55:49 »

Але все ж слабенько...
Слабенько виступала ота адвокатша: "Ой..., ...мамочка..., ...ха-ха-ха..., не знаю..."
Ведучі, вийшли з себе - це не професійно.
А Романенко? Може і без досвіду :unknow Проте, він чітко тримав свою позицію - це мені сподобалося - це професійно.
Не знаю хто він, але сказав правду, що всі ЗМІ заказні і продажні - це факт.
Відповідь від: 23 Грудня 2008, 21:54:41
Ти його знаєш особисто?
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Громадські та політичні акції
« Прочитано #31 : 23 Грудня 2008, 22:02:55 »

Ти його знаєш особисто?
так, як і Вас  :=)

адвокатша теж тітка добра, палець їй в рот не клади. Але слова Романенка викликали хіба що сміх.  :=)
До речі, адвокат - Тетяна Монтян викликає у мене більше симпатій і довіри, ніж Сурок.

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Громадські та політичні акції
« Прочитано #32 : 23 Грудня 2008, 22:36:49 »

Не треба їм додавати ваги. Порошенко не такий простакуватий хлопець, аби давати замовлення мочити Романенка, та і хто часто дивиться 5-й той знає, що ведучі часто так нападають. Попіаритися хотів однозначно, бо якби я написав той маніфест, то мабуть би не підписався справжнім іменем і не давав би перед акцією інтерв'ю.
А акція мала бути як не організована, а як визріла у масах, тому там не мало бути організатора (явного). Можливо її через те і слабо підтримали. Люди замучені поводирями і не вірять уже нікому. Даруйте за аналогію, але якби зараз навіть якийсь святий чи пророк почав розказувати як нам жити, його б одразу закидали камінням.
Люди мали мати відчуття, що кожен із них і є організатором і виконавцем водночас.
От як можна спартачити гарну ідею.
Властиво гарні ідеї завжди спартачують.  :)

Не приймайте в серйоз ту ахінею, що її несуть політики з екранів. Живіть своїм повним життям. А політикою займемося коли буде на то час (наприклад на вибори підемо, щоб вибрати пасторів, які нас знову до темного лісу заведуть).
Це ж треба так довести справи у державі, що я вже симпатизую свідкам. Вони телик не дивляться і у виборах участі не беруть. Кажуть - то все від диявола.
А таки дійсно там "на верху" багато кого біс попутав, хай їм...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Громадські та політичні акції
« Прочитано #33 : 25 Грудня 2008, 11:36:09 »

Прошу вибачення за паузу - зайнятий був трохи.

Щодо акції. Тут мене питали ЩО я зробив для того, аби наш народ не був "стадом". Я роблю те, що можу. Можливо небагато, але пробую. В акції прийняв участь як звичайний пересічний громадянин. Мені було дуже цікаво, чи зможуть наші громадяни виявити хоч якийсь, хоч найменший прояв незгоди, непокори чи протесту САМОСТІЙНО! Тобто, без організаторів, керівників, поводирів, погоничів etc. Не виходить щось. Можливо, це є виявом нашого менталітету - "моя хата скраю"? Може, за довгі роки окупації України різними державами ми втратили залишки самоповаги? Не має у нас громадянського суспільства? Все це має під собою грунт, на жаль.
У різних темах нашого форуму ми жваво обговорюємо політиків і політику. Це як колись на кухнях при "совку", коли форумів не було. Хвалимо одних, ганимо інших. Всі кажуть, що це брудна справа, а хто туди ввязався - як мінімум вже замазався. І про мене згадували. А виявилось, що без тих, хто може і хоче виявити свою ГРОМАДСЬКУ позицію, ввязатися в "брудну справу" - самі зробити можемо небагато...
У мене є друг-стоматолог, так званий "середній клас". Він полюбляє філософствувати на теми політики, економіки, світової кризи, ганебної влади і т.д. Щиро обурюється машинами на дитячому майданчику у нього під вікнами. Коли я запропонував йому зорганізувати сусідів і вкопати по периметру використані автопокришки - він сказав дослівно: якщо всі вийдуть і я вийду. На моє запитання, що хтось же має бути першим він відповів - а чого я?! Я - як всі!...
Зручно сидіти в м'якому кріслі з пляшкою пива перед телевізором, чи з чашкою чаю перед монітором, говорити про негідних поводирів, брудну політику і злодіїв при владі, тішучись власною "чистотою". Значно важче вийти і помити сходову клітку. Або хоча б свиснути у свисток.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Громадські та політичні акції
« Прочитано #34 : 25 Грудня 2008, 11:43:40 »

отож. оце і є українська нація!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

юрист

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    19 Грудня 2015, 18:02:07

    Звідки: Калуш
Громадські та політичні акції
« Прочитано #35 : 25 Грудня 2008, 15:42:37 »

Пане Ігор, наскількі я зрозуміла в кінцікінців Ви самі втілили своюж пропозицію?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Громадські та політичні акції
« Прочитано #36 : 25 Грудня 2008, 16:52:55 »

Пане Ігор, наскількі я зрозуміла в кінцікінців Ви самі втілили своюж пропозицію?
Яку?
Відповідь від: 25 Грудня 2008, 16:49:31
А, зрозумів.  :)

Я просто зробив те, що вважав за потрібне. Правда, я сигналив не 3 хвилини, менше - не дуже зручно було під час руху, треба було зупинитись.
От дивлюсь новини з Греції і злюсь... А згадаю події в Парижі пару років назад і зітхаю...
Записаний

юрист

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    19 Грудня 2015, 18:02:07

    Звідки: Калуш
Громадські та політичні акції
« Прочитано #37 : 25 Грудня 2008, 16:55:59 »

Коли я запропонував йому зорганізувати сусідів і вкопати по периметру використані автопокришки - він сказав дослівно: якщо всі вийдуть і я вийду. На моє запитання, що хтось же має бути першим він відповів - а чого я?! Я - як всі!...
я мала на увазі цю пропозицію
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Громадські та політичні акції
« Прочитано #38 : 25 Грудня 2008, 17:07:19 »

З покришками - ні. Але у мене був схожий випадок з моїми сусідами по під'їзду.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Громадські та політичні акції
« Прочитано #39 : 25 Грудня 2008, 18:44:45 »

розумієте, ідея має бути такою, щоб була близькою і зрозумілою людям. А бібікання зразу приречене на провал.

по перше, для здійнення задуманого, треба було усім автівкам стати в той момент, адже питання йде про безпеку на дорозі і такі бібікання можуть бути неправильно сприйняті іншими водіями, які не знали про акцію.

по друге, акція має мати якусь певну мету. мета даної акції мені не зрозуміла, може я тупий, нехай буде. то поясніть мені Ви, кому з можновладців буде від того холодно чи тепло, якщо люди посигналять?
Подібна акція повинна мати ознаки непокори. Наприклад, люди незадоволені зарплатою роботодавця - не вийшли на роботу, що завдасть збитки роботодавцю і заставить його задуматись. Перекрити рух магістралі і т.д.
На крайній випадок взяти дудки в руки і прийти під будинок Уряду і Президента і продудіти їм цілий день.

А так - ця акція, або проплачена кимось, або для піару організаторів, до того ж бідних на уяву і із сумнівними організаторськими здібностями.

Вірити у те, що після того, як нас лоханули з Майданами, дудіння щось змінить, свята наївність.  :(
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)