Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Камери спостереження на автошляхах Калуша і не тільки  (Прочитано 70381 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

В Калуші встановили відеокамери на підвальній, біля кахелини і на кольці біля технікума. Такщо будьте обережні. Фото і відеозвіти можна буде поглянути тут

______________________________________

У цій темі викладаємо суто інформацію про точне місце розташування автоматичних камер спостереження із зазначенням напрямку зйомки. ;)

На офіційному сайті УДАІ в Івано-Франківській області викладаються зафіксовані за допомогою спецзасобів фото порушень ПДР. Чи зафіксовані вони автоматичними камерами, чи за допомогою спецзасобу "ВІЗИР" - питання залишається відкритим, але як можна догадатись перелік фото порушень там невичерпний.

Місця розташування автоматичних камер спостереження у межах Калуша (чи працюють вони реально - питання також незясоване до кінця):

- пл. Героїв вище бані - знімає напрямок руху вгору від бані, та рух (паркування) по вул. С. Бандери (детальніше див. повідомлення на наступних сторінках);

- біля "Кахелини" - точне місце розташування не відоме і напрямок зйомки також, а можливо камери там взагалі нема. :unknow

- на кольці біля технікума

біля старої швидкої допомоги

- дві камери біля кольца де пост ДАІ - одна знімає рух з Франика в Калуш, друга як з Хотіня рухатись до поста ДАІ

- на виїзді з Калуша як на Копанки - роздоріжжя вулиць Пархоменка, Лемківська і Глібова (біля магазину "Каштан"), камера направлена на вул. Пархоменка

- навпроти ЗОШ № 2 -на проспекті Л.Українки між двома "лежачими поліцейскими", знімає з двох напрямів: від центру і від Посьолку

- на обїзній біля заправки АМІ Ой

- в Підгірках біля Орхідеї - не підтверджено

- перехрестя вул. Євшана і булв. Незалежності - напрямок зйоки невідомий.
« Останнє редагування: 07 Вересня 2009, 08:22:16 від syddia »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Камери спостереження на автошляхах Калуша і не тільки
« Прочитано #1 : 28 Листопада 2008, 13:07:50 »

Є ще на пл. Героїв, по тому боці що "Баня", між нею і поворотом на Грушевського.

Розкажи докладніше де на підвальній?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Камери спостереження на автошляхах Калуша і не тільки
« Прочитано #2 : 28 Листопада 2008, 13:11:21 »

bornslippy, оскільки то пересікається з Твоєю роботою, то прошу Тебе оперативно викладати тут інформацію про наявність камер спостереження на вулицях Калуша. ;)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Камери спостереження на автошляхах Калуша і не тільки
« Прочитано #3 : 28 Листопада 2008, 13:26:28 »


Є ще на пл. Героїв, по тому боці що "Баня", між нею і поворотом на Грушевського.

Розкажи докладніше де на підвальній?
  то та сама просто вона крутиться і знімає поворот з підвальної на бандери і з грушевськго на бандери!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Камери спостереження на автошляхах Калуша і не тільки
« Прочитано #4 : 28 Листопада 2008, 13:35:30 »

З Грушеавського вона нічого не бачить, лише бачить підйом по Бандери, площу і роздоріжжя з Підвальною.
Я довго думав як називається вуличка між Підвальною і Бандери, потім згадав, що на сайті є карта міста. Подивився - Пл. Героїв.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Камери спостереження на автошляхах Калуша і не тільки
« Прочитано #5 : 28 Листопада 2008, 14:20:44 »

Тільки шо говорив з другом, так він каже, що на вул. Бандери вже ніхто не зупиняється де поало і як попало. :=)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Камери спостереження на автошляхах Калуша і не тільки
« Прочитано #6 : 28 Листопада 2008, 14:26:52 »

По карті так як я написав. Зараз буду йти гамати - подивлюся точно.
що ???
ільки шо говорив з другом, так він каже, що на вул. Бандери вже ніхто не зупиняється де поало і як попало.
так вже і штрафували людей хоча чеснокажучи я вважаю що там просто треба зробити нормальну парковку!!! тому що ти собі уявляєш щоб потрапити в станіславський на бандери чи в перукарню до буйдуника треба паркуватись аж біля бані!!!  думаю скоро ті камери позбивають нафіг
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Я хоч і не в Калуші вже, але скоро знову приїду, цікаво знати де знаходяться камери спостереження в Калуші, Івано-Франківську щоб бути уважнішими! Я наприклад зупинився в центрі Калуша трошки вище де колись була молочка, підійшов хлопець каже я би не радив стояти тут камера, а там висить знак зупинка заборонена, я подякував і від"їхав але вже напевне було пізно, також батько казав що на перехресті є камера де колись була швидка допомога!
Записаний

Ірчик

  • Початківець
  • *
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 47
  • Останні відвідини:
    29 Червня 2011, 22:02:29

    Звідки: Kalush

цікаво знати де знаходяться камери спостереження в Калуші, Івано-Франківську щоб бути уважнішими
ось нашла фотки з Франківська, трошки по них можна зорієнтуватись де камери стоять
http://udai.if.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=40&Itemid=11
Відповідь від: 17 Грудня 2008, 11:34:09
але може це і не фотки з камер, а просто люди фоткали  :pardon
Записаний
"Бог тримає весь світ в своїх руках"

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


трошки по них можна зорієнтуватись де камери стоять
По них можна зорієнтуватись, що даішники бігають по місті із спецприладами як ті шпійони і підступно фокають навіть найдрібніші порушення ПДР. :evil

Ось на цьому фото можна явно побачити тінь того хто фотографує


Здається там взагалі нема фоток зі стаціонарних камер. А ті фото, де зафіксовані порушення не повязані із перевищенням швидкості, взагалі мож робити любим цифровим фотіком і закидати на сайт. :agressive
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


В Калуші камери стоять, але ще не працюють. Орієнтовно з 20.12.2008.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

теж думаю що не працують бо біля кахелини на вул. чехова гайци стоять регулярно!!!! але перевіряти не охота!!! :-[
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

bfl

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 26
  • Останні відвідини:
    01 Січня 2016, 17:01:09

    Звідки: Калуш

на рахунок тих хто фоткає - сам бачив на свої очі як даішник бігав з фотіком і фоткав машини, які стояли коло тротуару вище молочки, тобто в зоні дії знака, шо коло молочки. правда в усіх тачок тоді блимали аварійки (всі до єдиної, що там стояли) і всередині не було нікого. чи вони знали, шо даішник буде, чи що...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

я чув що повинен бути встановлений знак що ведеться відеоспотереження. якщо знаку нема то ті всі фото для суда не є доказом!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


якщо знаку нема то ті всі фото для суда не є доказом!!!
Це якщо справа дійде до суду, але ж ДАІшники за такого роду правопорушення самостійно виносять постанову про притягнення до адмінвідповідальності і висилають її по пошті власнику автомобіля для сплати штрафу.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

якщо знаку нема то ті всі фото для суда не є доказом!!!
Це якщо справа дійде до суду, але ж ДАІшники за такого роду правопорушення самостійно виносять постанову про притягнення до адмінвідповідальності і висилають її по пошті власнику автомобіля для сплати штрафу.
так але ж платити тебе ніхто не змусить!!! ти ж не підписувався під протоколом!!!???


Відповідь від: 12 Січня 2009, 11:55:14
короче знаю точно що в даний момент працує камера тільки в центрі біля молочки але фіксують навіть не всі порушення!!!
« Останнє редагування: 13 Січня 2009, 16:44:13 від syddia »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ромко

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    15 Січня 2009, 02:14:25

    Звідки: Xmelnuckogo

Треба робити як в франківську)))Валити з  рушниць по камера!!!!  :=) :davay
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Треба робити як в франківську))) Валити з  рушниць по камера!!!!
 Шото я про таке не чув. :unknow
 І взагалі не варто закликати до явно протиправних діянь :!! Такого роду застосування вогнепальної зброї може тягти за собою кримінальну відповідальність.
 Точно бачив на власні очі як на Пасічній закиданий сніжкми знак обмеження швидкості до 50 км/год. :-D Та сумніваюсь, що таке зробили водії, їм явно не до такого.
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Тільки що розмовляв з працівником з автотранспортного відділу, у них зв"язки з ДАІ сталась наступна подія, історія навідь не знаю як назвати! Іхав чоловік дуже швидко їхав з Києва до Одеси та назад в один день на Ленд Круйзері, через декілька днів йому надійшли фотографії з порушеннями а саме перевищення швидкості з протоколами та постановами на 16000,00 гривень!  :o ОТО ТАКЕ  :unknow  :evil
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Тема почалась так жваво і заглохла. :(
Давайте не будемо лінитись і все таки складемо схему розташування камер у Калуші.
Я буваю в Калуші лиш на вихідні, але ось яку цікаву фотку я зробив

на ній ми бачимо ту камеру спостереження про яку першочергво писали bornslippy та Юрко. Словесно то мабуть всі зрозуміли де та камера є, але нагляднийц матеріал закріпить це все. Отже, як бачимо та камера знаходиться на стовпі і з низу захищена склянним куполом. Можливо вона і справді крутиться на різні боки, але коли я спостерігав за нею, то вона нерухомо знімала у тому напрямку, що відмічений стрілочкою. :)

Ось на карті відмічено де саме розташована ця камера на пл. Героїв і ймовірні напрямки зйомки. ;)3
Записаний