Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Голосування

Як часто Ви дивитесь Калуське міське телебачення?

Кілька разів на тиждень
- 26 (24.3%)
Кілька разів на місяць
- 13 (12.1%)
Дуже рідко
- 36 (33.6%)
Зовсім не дивлюсь
- 32 (29.9%)

Всього голосів: 107


Автор Тема: Калуське міське телебачення  (Прочитано 301867 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #460 : 11 Червня 2010, 15:12:39 »

Бути "ні прі чьом" всерівно не вийде
Я цього і не стверджував.

На жаль Вест мабуть не напише вже, а якщо б і написав то на "відкриття карт" все одно не варто розраховувати.
Чому ж? Все може бути...

Тому пане Ігор, дозвольте мені залишитися при своїй думці.
Це Ваше невід'ємне право.

Я її не буду активно просувати

Ви вже її "просунули":
скористалися ті хто мутили революцію для досягнення своїх цілей.
підбили на авантюру.
А тепер скромно "в кущі"?  :=)
Жартую... Не хочете - як хочете.

Відповідь від: 11 Червня 2010, 15:10:03
Ніколи муніципальне ТБ не буде обєктивним, це нонсенс.
В чому нонсенс?
Відповідь від: 11 Червня 2010, 15:10:49
Обєктивним може бути тільки приватний канал, який ні від кого не залежний і з незалежним фінансуванням.
Ви вважаєте що приватний має бути і є об'єктивним:=) Нічого не плутаєте?
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Калуське міське телебачення
« Прочитано #461 : 11 Червня 2010, 15:16:47 »

В чому нонсенс?
Тому що ніколи собака не кусає руку, яка її годує. Тобто ніколи журналіст, отримуючи зарплатню з міського бюджету не буде критикувати міську владу. Тому і виглядають наші журналісти як кролики, в силу своєї непрофесійності і упередженості. А професіонали не захочуть працювати за зарплату журналіста провінційного каналу.
Ви вважаєте що приватний має бути і є об'єктивним?  Крейзі Нічого не плутаєте?
Я не мав на увазі упередженість приватних каналів (серед них теж є замовні репортажі з перекручуванням фактів) і їх тема не стосується. Я хотів донести думку що муніципальний не може бути обєктивним.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #462 : 11 Червня 2010, 15:30:23 »

У мене є фірма. Не те що самоокупна - прибуткова. Я в її роботу не влажу, там є найманий менеджер. Він добре працює і все нормально, але я, як власник, у будь-який момент можу його звільнити. Просто так, навіть без причини.
У старому французькому фільмі "Іграшка" власник видавничого холдингу звільнив журналіста лише за те, що того були спітнілі руки...
Будь-який ЗМІ має власника! Немає безхозних! І як на мене, то з точки зору об'єктивності і незалежності журналістів - колективна власність є кращою за приватну. Я не погоджуюсь з Вами щодо "ніколи журналіст, отримуючи зарплатню з міського бюджету не буде критикувати міську владу". При пані Попадюк саме це і відбувалося - причому відбувалося викривлено, однобоко і з умислом. А журналісти, які хотіли працювати інакше - отримували догани. І саме це - стало причиною її звільнення, а Крохта був інструментом (хоч як негарно це звучить).
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Калуське міське телебачення
« Прочитано #463 : 11 Червня 2010, 15:49:12 »

Він добре працює і все нормально, але я, як власник, у будь-який момент можу його звільнити. Просто так, навіть без причини.
Ви самі собі перечите. Уявіть ситуацію коли ваша приватна фірма, яка є телеканалом починає критикувати вас. Ваші дії?
саме це і відбувалося - причому відбувалося викривлено, однобоко і з умислом. А журналісти, які хотіли працювати інакше - отримували догани.
А якщо б це викривлення було в протилежну сторону це б стало причиною її звільнення?
Крохта був інструментом (хоч як негарно це звучить)
Якщо керівництво каналу стає інструментом то незалежно від форми власності канал не може бути обєктивним хоча теоретично і залишається незалежним.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #464 : 11 Червня 2010, 16:01:40 »

Ви самі собі перечите. Уявіть ситуацію коли ваша приватна фірма, яка є телеканалом починає критикувати вас. Ваші дії?
В чому перечу? Що я власник і працівник ніколи не буде щодо мене об'єктивним? Я ж про це і кажу! Він не те що мене критикувати не буде - це кращий варіант. А в гіршому - буде критикувати тих, на кого я вкажу! Приклад - "Західний Вісник", власник - Сікора О.М. А Ви стверджуєте, що приватне ЗМІ об'єктивніше і незалежніше за ЗМІ з колективною власністю. Я щось сплутав?

А якщо б це викривлення було в протилежну сторону це б стало причиною її звільнення?
Якби це крім того ще й супроводжувалось тиском на журналістів - 100%.
Звільнили Попадюк - тиск щез, ТБ стало показувати картинку без упереджень. Що поганого? А от не сподобалось це одному чоловікові і він вирішив - ТБ, яке не співає мені "осанна" права на життя не має! І перестав виконувати Закон, виконувати рішення ради (власника). І люди залишились на бобах.

Якщо керівництво каналу стає інструментом то незалежно від форми власності канал не може бути обєктивним хоча теоретично і залишається незалежним.
А якщо цей керівник став інструментом для усунення необ'єктивного і залежного керівника? Спитайте у ТБшників, чи Крохта хоч раз влазив у творчий процес (на відміну від Попадюк).
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Калуське міське телебачення
« Прочитано #465 : 11 Червня 2010, 16:06:32 »

А Ви стверджуєте, що приватне ЗМІ об'єктивніше і незалежніше за ЗМІ з колективною власністю.
Канал може бути об'єктивним тільки в тому випадку якщо події, які висвітлюються каналом ніколи не перетинаються з інтересами власника. І що саме головне власник сам є незалежною ні від кого особою (незалежно від форми власності).

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #466 : 11 Червня 2010, 16:13:07 »

Канал може бути об'єктивним тільки в тому випадку якщо події, які висвітлюються каналом ніколи не перетинаються з інтересами власника. І що саме головне власник сам є незалежною ні від кого особою (незалежно від форми власності).
Погоджуюсь  :drink
Головне - знайти "незалежних власників"  :)
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Калуське міське телебачення
« Прочитано #467 : 11 Червня 2010, 16:17:28 »

 =)) Мені здається таких в природі не існує.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #468 : 11 Червня 2010, 16:22:02 »

 =)) Мені здається таких в природі не існує.
Дик, і я про те ж...  :)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #469 : 11 Червня 2010, 21:36:37 »

То у Насалика особиста неприязнь до Крохти.
Я таке стверджувати не можу, тому як такого не мала нагоди спостерігати, так як у випадку із Крохтою.

То не заробіток, тобто то якраз те, чим їм помикали, мовляв тратять наші бабки а самі нічого не хочуть заробити.
Юрко, тут ти трішки помиляєшся. Закони на те й є, щоб реголювати відносини не в залежності від особистих.
Заробляти готуючи та роблячи програми, що висвітлюють діяльність влади - то якраз те, що КМТшники не робили. Адже саме з приходом Крохти КМТ стало ігнорувати у своїй роботі діяльність влади.
Юрко, не хочу в котре писате одне й те саме - прочитай нарешті запропоновані мною витяги з закону.
Цікаво, що тези про самоокупність ТБ виникли одразу після призначення Крохти.
Те, що КМТ навіть при мега популярності на просторі на котре розповсюджується їх трансляція бути самоокупним не може - то певне таки факт - ТБ то дороге задоволення.
І ще: "люди терплять і далі терпітимуть" - це не позиція Очкура, це позиція людей, яку я чув від них самих. Навіть тут, на форумі, я пропонував варіант "не терпіти більше" і щоб Крохта пішов сам. На мене накинулись самі ТБшники.
Та мені довелося ОСОБИСТО ЧУТИ ВІД працівника КМТ - м"яко кажучи - ДЕЩО ІНШЕ. За висвітлення чого тут на форумі я навіть було мінуса у "карму" одержала. І схильна вірити тому, що чула на власні вуха, а не тому, про що Ви, пане Ігор_О, тут ведете.
Крім того, після звільнення Крохти великою частиною ВЖЕ телевізійників написані заяви на відпустки (звільнення).
так заяви написані на відпустки чи на звільнення - бо як на мене, то надто різні речі.  :=)
Здавалось би, все скінчилося, зарплату виплатять, терпіти не треба... А вони звільняються... Значить, причина "терпіння" не в Очкурі?
причина не лише в Очкурі - то факт - адже у нас КМТшники "самі-самі" (та то лише за власними словами) й не помітили, як стали на щабель навіть нижчій від тієї ж "Незалежності" - що не репортаж - то провал. А зауваження глядачів? - а навіщо їм оті зауваження глядачів...

Бути "ні прі чьом" всерівно не вийде  Підморгую
Юрко - а на що ти сподівався - що зараз Ігор_О отут тобі "чістосєрдєчноє" розмалює - та він ніколи не визнає, що мав пряме відношення до отих подій

Відповідь від: 11 Червня 2010, 21:17:24
Я цього і не стверджував.
ну ось - бачиш сам - починається гра в слова
Відповідь від: 11 Червня 2010, 21:18:48
Звільнили Попадюк - тиск щез, ТБ стало показувати картинку без упереджень.
 =)) ага, певне й вправду самою неупередженною "картинкою" може бути лише їх відсутність.
І перестав виконувати Закон, виконувати рішення ради (власника).
пане Ігоре_О - читайте закони - атже саме Ви вимагали для ведення дискусії знання законів - а наразі - суперечити їм - адже за законом міська рада може бути ЗАСНОВНИКОМ та ЗАМОВНИКОМ - але аж ніяк НЕ ВЛАСНИКОМ
хочете мені заперечити - ТО НАВЕДІТЬ ВІДПОВІДНИЙ ЗАКОН  :hot
Спитайте у ТБшників, чи Крохта хоч раз влазив у творчий процес (на відміну від Попадюк).
я знаю відповідь на це питання - Крохта у "творчий процесс" не влазив - натомість того, щоб пояснити працівникам, що не висвітлюючи діяльність містечкової влади ми, панове КМТшники - порушуватимемо закон про комунальне ТБ котрим ми є. Тому, як хочемо зарплату - то мусимо показувати отих нами так ненависних.

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #470 : 15 Червня 2010, 14:08:24 »

Сьогодні мер наклав вето на рішення МР
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #471 : 15 Червня 2010, 16:21:35 »

Сьогодні мер наклав вето на рішення МР
Я попереджав, що будемо сміятися у вівторок....  :=)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #472 : 15 Червня 2010, 16:50:35 »

 =)) Спам"ятався, що забагато наобіцяв???
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #473 : 17 Червня 2010, 01:43:43 »

Не свіжа новина, щодо другої частини "Марлєзонського балету"

Насаликом запропоновано працівникам КМТ попрацювати із Крохтою ще 3 місяці. (то ЯЯ так зрозуміла)
про подробиці та розгортання цих подій нехай пишуть самі КМТшники та Крохта

Заборгованість по зарплатні Насалик пообіцяв погасити до 15 лирня (це зрозуміло, тому як зараз виплачуються відпускні освітянам).

Працівники КМТ, ПРИЙМІТЬ МОЇ ЩИРІ СПІВЧУТТЯ. самі розумієте у чому
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #474 : 17 Червня 2010, 22:50:52 »

Ігор Насалик залишив Віталія Крохту у кріслі директора міського ТБ

http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1484

Цитувати (вибране)
Минулого тижня усі засоби масової інформації міста повідомили про рішення Калуської міськради на сесії 9 червня звільнити з посади директора міського ТБ Віталія Крохту та призначити новим директором Романа Матіїва.

Як відомо, саме цього наполегливо добивався протягом останніх двох років міський голова і за це рішення разом з фракцією БЮТ та кількома нашоукраїнцями голосувала його фракція. Однак, як виявилося згодом, вже 10 червня Ігор Насалик наклав вето на це рішення. Формальний привід, — вказується у документі,— «процедура звільнення керівника підприємства, установи чи організації за ст.41 КзПП не може застосовуватись без письмового пояснення того ж керівника».

Вже у вівторок, 15 червня, Ігор Насалик зібрав у своєму кабінеті телевізійників і повідомив їм цю новину. У коментарі «Дзвонам Підгір’я» він зазначив, що вже погасив борг міського ТБ Пенсійному фонду у розмірі 60 тис. грн. Ще 228 тис. грн. боргу із зарплати працівникам ТБ він обіцяв погасити до 15 липня. Крім цього, міський голова поставив тележурналістам умову — «до 15 жовтня визначитися, чи може колектив працювати у такому складі».

«ДП» намагалися взяти коментарі у людей, які добре обізнані з цим дворічним конфліктом. Однак більшість з них перебуває в стані ступору від рішення міського голови і вважає його щонайменше дивним. Деякі висловлюють прогнози, що Насалик, очевидно, знову задумав якусь витончену багатоходову комбінацію з вишуканим голом у чиїсь ворота.

Як би там не було, а телевізійники одержали шанс на нормальну роботу. Чи надовго?

Ол.Райт.

проте, тут не говориться про події, що пердували такому рішенню голови.
й ступор телевізійників... є, як на мене, обумовлений саме тими подіями, що відбулися перед самою сесією, на котрій звільнили Крохту.

так чи інакше, я таки волію дочикатися самих КМТшників
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #475 : 24 Червня 2010, 14:35:39 »

Да, мер чудит: лишь бы только последнее слово было не за вами, а за мною. Аз есмь царь...
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #476 : 25 Червня 2010, 14:45:16 »

хто оце читав???
ото казки видумують - там заперечувати можна чи не кожне речення.
http://zahidonline.com/news/article/depresivne_telebachennya/
Приховано: Показати
Депресивне телебачення

Час не стоїть на місці, життя постійно змінюється, і це стосується кожного із нас. Та чи міг Степан Баран у 1992 році, створюючи Калуське міське телебачення за ініціативи міського голови Калуша Романа Васильовича Сушка, передбачити, що його дітище в силу чиїхось не завжди і не всіма зрозумілих амбіцій буде так видозмінюватися, так його штормитиме. Та й сам Сушко своїм авторитарним стилем керівництва такі пертурбації призупинив би «на корені».

Проте сьогоднішня влада  демократична, і тому у перипетії творчого колективу не дуже-то й втручалася, допоки не стало відомо, що 31 жовтня  над Україною зійде зірка нових місцевих виборів і не для кожного з тих, хто сьогодні при владі, вона буде щасливою. Тут всі, хто хоч трохи має силу, нагадали собі, що в місті є телебачення, що воно таки має потужний інтелектуальний та технічний ресурс, то ж непогано було б накинути на нього віжки.
Та не тут-то було. «Там, де ви вчилися, я викладав», – неодноразово повторював мер Ігор Насалик нинішнім депутатам міської ради. Проте вони так нічого й не зрозуміли, погано вчилися, напевне.
Отож, повертаючись у минуле, хочу нагадати калушанам, що міське телебачення тихо-мирно існувало при неконфліктному директору Іванові Морозу до 2007 року. Та, прийшовши до влади у 2006-му і завершивши кадрові ротації, нова міська команда вирішила взятися й за телебачення. Їх мотивація була не такою вже й незрозумілою – Насалик на вибори мера більше не піде (для чого йому це?), то ж потрібно відтепер думати про подальшу свою долю – і у жовтні 2006 року на телебаченні на 0,5 окладу тріумфально з’явилася  нова журналістка, красуня-викладачка коледжу культури Тетяна Попадюк.
Іван Мороз, платонічно захоплений її вродою, по-іншому, ніж «наша циганка Аза», її й не називав.
Та молодою красунею захопився не тільки Мороз. 16 листопада, у день їх  професійного свята, телевізійників прийшли привітати мер і двоє його заступників. Вітання закінчилося в одному з міських кафе, де Тетяна Попадюк сказала сакраментальну фразу: «Я буду директором телебачення».
Ця ніч і вирішила долю Івана Мороза, і… вже у січні 2007 року вийшло розпорядження міського голови про призначення Тетяни Попадюк виконуючою обов’язки директора міського телебачення  – до затвердження її кандидатури на сесії міської ради.
Іван Мороз, людина ще «старої закалки», вступився тихо та мирно, тому й залишився на посаді технічного директора.
Новий вітер повіяв новими змінами, на телебаченні почали робитися ремонти, закупили додатково нову техніку, почали створюватися нові передачі, а привітання в ефірі почала вести сама новий директор. Її ідеї були цікавими, подобалися журналістам, хоча інколи йшли врозріз з умовами ліцензії чи вимогами нормативних документів. Проте магічний погляд прекрасних карих очей робив свою справу.  І все було б нічого,  та новий авторитарний стиль управління й втручання у творчі процеси, до чого зовсім не були привчені у колективі, призвів до сварок, інтриг і непорозумінь. Публічно ж заштормило, коли деякі члени колективу отримали догани, а один із них розрахувався з роботи, звинувативши Тетяну Попадюк  в усіх непорозуміннях та інтригах, що почалися в колективі.
Тут би якраз втрутитися міській владі, та ситуація припала на пік політичного затишшя, і «сильні міста нашого», котрі ще вчора відстоювали позицію Тетяни Степанівни перед мером, зайняті справами більш важливими, ніж справи громади, попросту втратили до телебачення інтерес.
Але опозиція не спала. Скориставшись прорахунками влади, а це було незатвердження кандидатури директора КМТ на сесії міської ради, в листопаді 2007 року депутати проголосували за нового директора телебачення, колегу й соратника голови партії «Наша Україна» Ігоря Очкура – Віталія Крохту, який на той час очолював «Міський інформаційний центр» і зосередив у своїх руках більшість бігбордів, сітілайтів та інших рекламоносіїв Калуша. Тож мати вплив ще й на телебачення, пам’ятаючи, що вибори міського голови не за горами і враховуючи свій вагомий результат на минулих виборах, для Ігоря Очкура було незайвим.
Проте міська рада дивним чином «забула» розібратися з самою Тетяною Попадюк, яка на той час уже майже рік очолювала телебачення. Депутати, не розібравшись у Кодексі законів про працю, створили прецедент, внаслідок якого телебачення стало «двоголовим», а в колективі ще більше заштормило.
Віталій Крохта, заручившись підтримкою більшості міських депутатів, почав штурмувати телебачення, Тетяна Попадюк не допускала його до виконання обов’язків, маючи на те законні підстави, влада не втручалася, мовляв, депутати натворили, хай розгрібають. А в той час клімат у колективі погіршився остаточно, панувала вседозволеність, рекламодавці перейшли на районне телебачення, дотацій із міського бюджету не поступало, люди залишилися без зарплати й перебивалися деінде заробленими копійками. І нікому з керівників міста в голову не прийшло внормувати ситуацію на комунальному підприємстві, ніхто не подумав, що в тих, хто працює для того, щоб громада була бодай хоч трішки проінформована про події у місті, хто несе для нас цю інформацію, є сім’ї та діти, котрих потрібно утримувати, вчити й годувати. Не витримавши напруження, Тетяна Попадюк у січні 2008 року пішла на лікарняний, а Віталій Крохта, скориставшись із її відсутності, приступив до обов’язків директора КМТ.
У колективі Крохту сприйняли добре, чвари потроху вляглися, телебачення почало підніматися з колін. Проте не все було так просто, адже згідно з Кодексом законів про працю, а він є юридично вищим, ніж закон про місцеве самоврядування, на який покладалися депутати в своєму призначенні Віталія Крохти, Тетяна Попадюк, пропрацювавши стільки часу, була вже навіть не виконуючою обов’язки, а повноправним  директором телебачення і здаватися не збиралася. Та й що повинні були записати їй у трудову книжку? Звільнена, тому що так захотіли депутати? Такого формулювання закон не передбачив, проте передбачив те, що після 2-х місяців перебування на посаді в.о. людина стає директором автоматично, незалежно від того, що хтось забув винести її кандидатуру для затвердження на сесію міської ради. Хто забув, мав би й відповідати.
Тож пішли довготривалі суперечки, суди, публікації в пресі на захист кожної зі сторін. Суд, звичайно, пані Тетяна виграла, коштувало це міському бюджету більше 36 тис. грн., проте зайти в свій кабінет директора більше так і не змогла. Не витримавши подальших інтриг, написала заяву на звільнення, чим дала можливість Віталію Крохті спокійно працювати, не задумуючись, легітимний він директор чи ні.
Щоб ще більше укріпити своє становище, новий директор КМТ вніс зміни до статуту підприємства – в частині подання кандидатури керівника міським головою, а затвердженням її радою, змінивши на подання  й затвердження радою.  Зміни до статуту додали новому директору впевненості. «Я ні перед ким не стоятиму на колінах», – запевнив він, наївно думаючи, що тим самим  «обіграє» Ігоря Насалика й забере у нього можливість впливати на кадрові призначення на телебаченні.
В ефір перестали виходити передачі, які висвітлювали б події у місті, сесії міської ради не транслювалися, меру був оголошений такий собі бойкот. Негласна війна з мером призвела до припинення фінансування телебачення мерією, колектив перебивався коштами, заробленими від реклами, котрих ставало все менше, а тут ще й грянула криза.
Колектив міського телебачення залишився без зарплати й опинився на грані виживання. І хоча ні перед ким «гнутися» не хотілося, подальші події показали, що «гнутися» таки прийдеться.
«Я погоджуся з будь-якою вашою кандидатурою, яку ви мені запропонуєте,  крім В.Крохти», – майже рік тлумачив депутатам міський голова, не вносячи від себе жодних пропозицій, та вони не спішили. Стояло політичне затишшя, обранцям громади було не до телебачення.
Інформація про те, що 31 жовтня 2010 року відбудуться вибори до місцевих рад, заставила і мера, і депутатський корпус знову повернутися до цього питання. За попередніми домовленостями між владними очільниками, на сесію міської ради 16 червня цього року  було внесено кандидатуру Романа Матіїва, завідувача сектору з питань внутрішньої політики і зв’язків із громадськістю Калуської РДА, журналіста за фахом. Наступаючи на ті самі граблі, не заслухавши звіту директора КМТ Віталія Крохти, не вказавши на недоліки в його роботі, депутати звільнили його із займаної посади, проголосувавши за Матіїва. Голосував «за» і міський голова.
Віталій Крохта опинився в тій самій ситуації, в якій колись була Тетяна Попадюк, єдиною відмінністю було те, що совісний Роман Матіїв, який уже майже розрахувався з роботи в РДА, не посмів «педалювати» ситуацію. Не було ні захоплення кабінетів, ні вибивання дверей.
За рішенням міської ради, голова повинен був протягом трьох днів укласти річну угоду з новопризначеним керівником ТБ та обговорити умови співпраці.
Проте не так сталося, як гадалося. Розмови про «вето», накладене на рішення міської ради Ігорем Насаликом, почалися вже ввечері. І хоча В.Крохта озвучував наміри подати до суду, це не завадило йому напередодні сесії  пакувати свої речі на телебаченні, приготувавшись до гіршого.
Та зранку все стало на свої місця. Що ж змінилося за ніч? У місті поговорювали, що Віталій Крохта, забувши про обіцянки «не гнутися» (адже ситуація тепер торкнулася його особисто, а не колективу), прийшов до міського голови проситися, пообіцявши бути слухняним і зваливши всю вину за свою поведінку на …Ігоря Очкура. Буцімто, це той провокував Крохту до спротиву міському голові, проте тепер Віталій все зрозумів і більше ніколи не буде інструментом у чиїхось інших руках. Подейкували також, що за Крохту просила мера й одна з технічних працівниць телебачення, з якою у Віталія склалися далеко не робочі стосунки. Вона й переконала міського голову, що більш як 70% колективу підтримує Крохту й хоче бачити тільки його на посаді директора. 
Насалик ликував – норовлива конячка була приборкана, більше того, стриножена і поставлена на коліна.
Черговий раз міським депутатам показано, «хто ґазда в хаті». Задоволений мер поїхав на три дні до Києва, а повернувшись, заветував рішення міської ради про звільнення Крохти і призначення Матіїва, за яке сам же голосував. «Оздоровчий» термін на роздуми Віталію Крохті даний до 15 вересня. До 15 липня мер пообіцяв  виплатити з міської казни гроші, щоб погасити усю заборгованість по зарплаті  в розмірі 224 тис. грн.
Фініта ля комедія. Історія закінчилася повним фіаско депутатів ради та перемогою сильнішого гравця.
Тетяна Попадюк отримає свої 36 тисяч гривень, працівники ТБ – зарплатню, держава – податки, а міський голова – пульт управління телебаченням.

Марія СОРОКА

Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #477 : 25 Червня 2010, 17:49:40 »

Весте, НАРЕШТІ!!!

Та я таки чекаю твоїх коментарів!!!
Відповідь від: 25 Червня 2010, 17:23:16
Весте, ЯЯ тут твого посту з коментарями дочикається - чи може йти геть - бо ти мовчиш у ганчірочку???  :hot
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #478 : 25 Червня 2010, 17:56:59 »

Вирішив натрохи вилізти з "бункера" і коротенька відповідь для ЯЯ на всі її тисячі запитань і домислів (від слова "мислити" - на це надіюсь...)

Щодо ініціатора питання КМТ на останній сесії міської ради: ініціатива щодо внесення питання про звільнення директора КМТ у порядок денний належала фракції БЮТ, хоча багато хто з БЮТу про це дізнався у переддень сесії...

Щодо порядку фінансування, угод і інших роздумів (від слова "думати" - на це надіюсь...) щодо дотації. Статут КМТ чітко визначає, що мета і ціль діяльності КМТ - якраз оті всі інформування громади і т.п., а тобто виконання соціального замовлення громади на отримання інформації про діяльність органів влади, забезпечення життєдільності міста,... і ще багато гарних слів, в тому числі - "формування позитивного іміджу Калуша". І для виконання цієї мети (цілі) створене КМТ, і на забезпечення цієї мети (цілі) - виділяється дотація, яка уже разом з власними коштами відповідно до кошторису та штатного розпису, які затверджуються МР, направляється на заробітну плату, технічну підтримку і т.д.
Про які угоди, договори і всякі додаткові папірці може ще йти мова? Чи може угоди (договори) потрібні для того, щоб через непідписання актів виконаних робіт здійснювати вплив?! Не розумію твоєї логіки, ЯЯ...

Щодо відпусток (звільнень)... Пояснюю: КЗпП передбачає, що у випадку звільнення за власним бажанням необхідно відпрацювати 2 тижні. А тому частина працівників написала заяви на чергові відпустки з подальшим звільненням. Якраз для того, щоб не відпрацьовувати 2 тижні. І оскільки профком не погодив графік відпусток, я всі оті заяви задовільнив.

Щодо твоїх розмірковувань (від слова "міркувати" - на це надіюсь..) щодо походеньок до міського голови... ЯЯ - хронологія подій наступна: вівторок ранок - зустріч у мера, середа післяобід - рішення МР про звільнення: фракція БЮТ - 16 голосів, фракція УНП - 6 голосів, фракція НУ - 2 голоси, позафракційні - 2 голоси (члени НРУ) + голос міського голови. Проти: група "За Калуш" - 6 голосів (5 - з фракції НУ, 1 - з НРУ). Утримались: 1 - фракція БЮТ, група "За Калуш",  1 - фракція НУ.
Голос міського голови був - "за" звільнення.
То про які домовленості може йти мова?

Після цього рішення і до "вето" я не мав ніяких зустрічей з міським головою. Зустрівся з ним уже разом з усім колективом 15.06.10 р.
Зате БЮТ тепер розказує, що Крохта кинув БЮТ, про що перед тим домовився з мером :) Прикольно звучить...

Мені також цікаві твої дописи щодо думок КМТешників (множина). Може пиши правильніше: думка КМТешника або КМТешниці (однина)... А то виходять побрехеньки з твоєї сторони...
Відповідь від: 25 Червня 2010, 17:53:44
ЯЯ, пиши "дочекається" (перевірка "чекати)! Мене твоє "дочикається" вже дістало... Соррі...
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #479 : 25 Червня 2010, 18:42:17 »

ЯЯ, пиши "дочекається" (перевірка "чекати)! Мене твоє "дочикається" вже дістало... Соррі...
ЯЯ давно вже зазначала те, що неволодіє граматикою української мови - тому виправлення приймає на "УРА" - і немає чого тут дратуватися - виправляй - я незле запам"ятовую.
А я увесь час намагалася перевірити оте через "очікувати" :)
и проверяется, как по мне, на ударной с каких пор у нас говорят "чЕкати" :)
Відповідь від: 25 Червня 2010, 18:12:17
Щодо порядку фінансування, угод і інших роздумів (від слова "думати" - на це надіюсь...) щодо дотації. Статут КМТ чітко визначає, що
Я у своїх роздумах з цього приводу зазначала те, що НЕ читала статуту КМТ - можеш таке перевірити вище (погортай сторінки)

Та, я перечитала певне всі закони України, що мають відношення до регулювання роботии телебачення та найбільше зауважувала ті, що стосуються саме КОМУНАЛЬНОГО ТБ - адже, на скільки я пам"ятаю, то калуське ТБ є саме КОМУНАЛЬНИМ.

Одже у своїх роздумах я керувалася саме законами україни, а не статутом калуського міського телебачення - перепрошую, якщо хтось вважає статут організації юридично більш вагомим за закони.  :unknow
Відповідь від: 25 Червня 2010, 18:18:35
ініціатива щодо внесення питання про звільнення директора КМТ у порядок денний належала фракції БЮТ, хоча багато хто з БЮТу про це дізнався у переддень сесії...
 =))
Відповідь від: 25 Червня 2010, 18:19:25
Про які угоди, договори і всякі додаткові папірці може ще йти мова?
про ті, про які ведеться у ЗАКОНАХ а не у СТАТУТІ
Відповідь від: 25 Червня 2010, 18:20:25
Чи може угоди (договори) потрібні для того, щоб через непідписання актів виконаних робіт здійснювати вплив?! Не розумію твоєї логіки, ЯЯ...
Угоди й договори потрібні саме для обмеження впливу - перечитай ЗАКОНИ. Весте, я не розумію твоєї логіки...
Відповідь від: 25 Червня 2010, 18:35:00
щодо походеньок до міського голови... ЯЯ - хронологія подій наступна: вівторок ранок - зустріч у мера, середа післяобід - рішення МР про звільнення
тобто про ЗУСТРІЧ У МЕРА - ЯЯ не помилилася, а ХАРАКТЕР тієї зустрічі ЯЯ й НЕ КОМЕНТУВАЛА  :P , та власне, о мені було коментувати, адже я там присутньою не була й жодної інфи щодо характеру тієї зустрічі не мала
Зауваж, що й в фантазії не вдавалася :)
Відповідь від: 25 Червня 2010, 18:38:04
Мені також цікаві твої дописи щодо думок КМТешників (множина). Може пиши правильніше: думка КМТешника або КМТешниці (однина)... А то виходять побрехеньки з твоєї сторони...
тобто ти вважаєш, що сиділи без зарплатні й потерпала від того лише ОДНА КМТшниця???  :=)
« Останнє редагування: 25 Червня 2010, 18:50:36 від ЯЯ »
Записаний