Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Голосування

Як часто Ви дивитесь Калуське міське телебачення?

Кілька разів на тиждень
- 26 (24.3%)
Кілька разів на місяць
- 13 (12.1%)
Дуже рідко
- 36 (33.6%)
Зовсім не дивлюсь
- 32 (29.9%)

Всього голосів: 107


Автор Тема: Калуське міське телебачення  (Прочитано 301970 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #400 : 19 Лютого 2010, 23:10:33 »

Отже, я відштовхуюсь від того, що є потребою, на мою думку, Насалика - а саме - ВИГЛЯДАТИ чи СКЛАДАТИ ВРАЖЕННЯ ДОБРОГО ВУЙКА.
що він робить - перш за все орієнтується на думку люмпенів - котрим треба...  сам знаєш чого

йо-й - по порядку - то так довго, та спробую лише вибірково, головне аби зрозуміло

Отже, що ми маємо - ТБ, котре люмпена не цікавить - відтого і доля того ТБ люмпену не цікава, а про працівників - для люмпена, то й мова не ведеться
Чого хоче люмпен? Аби його з горища не заливало,
аби до туалету не потрібно було ходити по годиннику, відповідно до розкладу подачі води,
аби його дітяв у школі з вікон не дмило,
аби сміття вчасно вивозили, а не смарділо у дворах
аби дороги поремонтували..... думаю зрозуміло й продовжувати цей перелік немає жодного сенсу

та як ти гадаєш - Чи можемо ми осудити того люмпена, за те, що він хоче нормальних людських умов для життя? - певне таки НІ
друге питання, що нашого люмпена довели до того, що він тішиться з можливості користуватися тими послугами, що для інших є лише нормою життя (далі продовжувати не стану - то надто довго)

тому, коли Насалик заявляє, що... - цитую з "Вікон":
— За зарплату “КМТ” несе відповідальність директор, — наполягав міський голова. — Тому, поки я повністю не виплачу заробітну плату бюджетникам, не розрахуюся по захищених статтях, про жодну дотацію не може бути мови. Між іншим, місто також не отримало чималу частину дотації від держави і, найімовірніше, 50% так і недоотримає. “Дзвони Підгір’я” також не отримують дотації. Ми “погасили” заборгованість по дотації хіба що перед ЖЕО. Але ж вони забезпечують життєдіяльність усього міста!
в очах люмпену - він правий на 100%, а додаючи той фактор, що КМТ люмпену не цікаве - то й на всі 200%

у місті, ще ДУЖЕ багато невирішених комунальних проблем й до того часу наш люмпен завжди буде вважати першочергово по необхідності ремонти доріг, каналізацій та дахів й йому ніякого діла не буде до проблеми "свободи слова" чи ще якихось філософських категорій, у розвитку яких, на думку інтелектуала, обмежують люмпена.

Мені ще "розжовувати" оте???
Відповідь від: 19 Лютого 2010, 23:07:04
Твою позицію мало хто розуміє
перепрошую - та у даній темі (проблемі КМТ) в мене НЕМАЄ ПОЗИЦІЇ - хоча б лише тому, що я НЕ Є учасником того конфлікту

у даній темі - в мене є лише власна думка про те, що відбувається протягом того конфлікту

Армані - будьте уважнішим - дуже прошу
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #401 : 19 Лютого 2010, 23:24:11 »

Мені ще "розжовувати" оте???
ЯЯ, в тій цитаті, що ти привела, він знову ж збрехав і не один раз. Не маю бажання зараз коментувати.
А щодо люмпена - ну хай тоді й їдять і веселяться... І не жвеньдякають, що при владі хабарники і злодії. І "двічі зек" за Президента...

Я ж до рівня люмпена опускатись не буду. Як би ти не просила. Нехай вони виростають до рівня громадянина.
А тому, я й казав і кажу: Для Калуша, як для громади, Нас.алик - велике зло! Якраз він підніс "люмпенство" на вершину. І через це - ні про яке "громадянське суспільство" чи про "правову державу" говорити не приходиться.
Звідси, або меншості треба гуртуватись, або розбігатись. Більшовики меншовиків просто винищують. Поодинці.

От вам і КМТ.
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #402 : 19 Лютого 2010, 23:53:01 »

Весте, читала в чаті, що ти вже попрощався ... та таки зроблю тобі зауваження
Відповідь від: 19 Лютого 2010, 23:30:32
Не вважаю за щось ганебне будь якій людині жадати елементарного побутового комфорту. Діоген був лише один.

Та слабкість твоєї позиції вбачаю саме в ігноруванні інтересів люмпенів - якби ти вчасно зорієнтувався на відстоювання інтересів та висвітлення через КМТ ущемлення прав чи потреб люмпенів - то й КМТ для люмпену було б цікавим, адже там велася б бесіда саме про те, що його переймає - його проблеми й клопіт. Тоді й доля КМТ була б небайдужа для того ж люмпену. А так - то що??? Ти говориш про "свободу слова" - та в мене виникає питання - а коли ти нею, на КМТ користувався?

згадала - у коментарі до виступу мера на день Незалежності, коли той наче прощався - а ваш коментар був... "та зойків у натовпі чути не було" - перепрошую - то був коментар вашого особистого ставлення до мера, але аж ніяк не ...
йо-й - що зараз в мене полетить... зелене та смердюче.  ЯЯ приготувалася
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Калуське міське телебачення
« Прочитано #403 : 20 Лютого 2010, 12:27:36 »

ЯЯ і Вест, ви обоє по своєму праві. І я розумію обох. І важко щось написати щось нове, але скажу одне. Таке на Калуському телебаченні буде до того часу поки воно не стане справді популярним. А так як його мало хто дивиться, то і майже нікому (ну крім звісно працівників і наближених людей) його доля не цікавить. Багато навіть і не помітить якщо воно зникне, нажаль... Що робити, як так сталось і хто в у цьому винен незнаю, і не хочу нікого звинувачувати :unknow
Записаний

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Калуське міське телебачення
« Прочитано #404 : 20 Лютого 2010, 14:17:17 »

А так як його мало хто дивиться, то і майже нікому (ну крім звісно працівників і наближених людей) його доля не цікавить.

Шановний Вовер !
Я думаю що ви помиляєтесь, ні я впевнена, або мало спілкуєтесь з людьми, особливо старшого віку. Дуже багато людей дивляться і обговорюють це на роботі, на якій працюють. Дуже часто чула і розповідали родичі. А ще це видно з того, що люди замовляють вітання для родичів і мабуть всі дружно дивляться ( для чого ж би замовляли),  реклами, оголошення, по яких звертаються люди, значить, все таки, дивляться. А ще дзвінки на КМТ, щодо запрошення на ті чи інші заходи, що відбуваються в Калуші і не тільки. Якщо не дивитесь ви, це не означає, що не дивляться інші. І саме КМТ може донести відео інформацію до жителів Калуша,те що відбувається тут, бо газети газетами, а побачене це інше. Мабуть не кожен міг би побачити кар'єр, хвостосховище, та інше.......як би не КМТ-шники. Центральними каналами ми ситі ..... 
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Калуське міське телебачення
« Прочитано #405 : 20 Лютого 2010, 14:45:06 »

Що потрібно зробити щоб покращити ТБ і зацікавити телеглядача КМТ?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Калуське міське телебачення
« Прочитано #406 : 20 Лютого 2010, 14:56:21 »

Думаю найцікавіше було б репортажі про наших місцевих політиків і олігархів. Як вони "розважаються" як дебоширять, як живуть тобто де і головне за що! як поводиться наша доблесна міліція. короче викривальні репортажі. думаю це би привернуло увагу не тільки калушан. ще мабуть цікаво би було про молодіжні організації і просто життя підлітків. ув Калуші купа музикантів. купа дітей катаються професійно на вєліках мотиках. скейтах . роліках. на лижах і бордах.
Відповідь від: 20 Лютого 2010, 14:56:01
але як це все зробити без грошей не знаю.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #407 : 20 Лютого 2010, 16:55:56 »

Таке на Калуському телебаченні буде до того часу поки воно не стане справді популярним.

Вовер,ніхто з творчого колективу не збирається робити ТБ популярним до тих пір,поки люди не отримають заборговану  зарплату від січня 2009,і до тих пір,поки не почнуть отримувати її вчасно.А так... Ну от ви,працювали би з ентузіазмом на рейтинг і чиюсь зацікавленість "за дулю з маком".Хотілося би вам,щоразу пояснювати своїй дитині,що ви не маєте грошей на печиво,і що не зможете спекти пиріг яблучний,бо не маєте за що купити муку,яйця іт.д.А чай ваші діти пили коли-небудь без цукру.А чи йшли хоч раз до магазину побутової хімії,де працює знайома і просили в неї  "на бороду" дві пачки прокладок для дочок?І чи ходила ваша дитина взимку в осінніх чоботах,бо ті зимові( 38 розмір),які були куплені за 550 грн.розлізлися за перший місяць До речі,колектив давно міг зробити так,щоб КМТ зникло,і може.Легко.Вгадайте,чому до цих пір не зробили?  :duvno

Це моя думка.На форумі є КМТ-шники.Хай висловлять свою. :bouquet:
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Калуське міське телебачення
« Прочитано #408 : 20 Лютого 2010, 17:07:36 »

Я в своєму пості нікого конкретно не звинувачував, і написав що підтримую як і Вас так і ЯЯ. Популярність здобувається роками. І те що роками державне фінансування погане я теж знаю. Теж саме можна нажаль сказати про УТ-1, по якому я дивлюсь тільки спорт.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #409 : 20 Лютого 2010, 17:09:02 »

Що потрібно зробити щоб покращити ТБ і зацікавити телеглядача КМТ?
але як це все зробити без грошей не знаю.
 Чітка відповідь на чітке запитання.Я з радістю читатиму ваші пропозиції,ідеї,прохання,і я жодної копійчини не брала і не візьму з жодного калушанина,за те,що приїду на зйомки,щоб висвітлити його чи вашу проблему.Бо за це мені має платити міська рада.Бо ТБ є власністю громади,а влада плює на громаду і на колектив,бо позбавляє права калушан на отримання цікавої інформації.Не буду я працювати -будуть інші.Та чи зможуть ті інші,працювати без зарплати так-як працюємо ми.

До речі,в голосуванні заберіть "кожен день",бо КМТ щодня не має ефіру,а виходить у понеділок ,середу, п"ятницю, суботу- зранку і ввечері.Всі інші дні-ефір районного Тб "Незалежність".

Хочеться в цій темі справді читати думки,з приводу покращення ефіру.Та чи будуть вони втілені,якщо так продовжуватиметься не знати скільки часу? :unknow
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #410 : 20 Лютого 2010, 17:12:42 »


 Я  вас теж ні в чому не звинувачую,і не збиралася  :P :bouquet: 
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Калуське міське телебачення
« Прочитано #411 : 20 Лютого 2010, 17:16:37 »

Цитувати (вибране)
Вгадайте,чому до цих пір не зробили?
і чому? Варіантів може бути багато)
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Калуське міське телебачення
« Прочитано #412 : 20 Лютого 2010, 17:36:30 »

Якщо КМТ залишиться в державних руках, то думаю більшість ідей  bornslippy практично неможливо буде втілити в життя
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #413 : 20 Лютого 2010, 17:42:08 »

 Бо не маємо морального права забирати те,що належить громаді. КМТ не приватна власність.Нам варто день не вийти у ефір,як Нацрада забирає ліцензію.Зрештою ми могли і не подавати документів,платити гроші ,(дехто з власної кишені) на її продовження.Звичайно,ніхто не побиватиметься сильно із громадян,якщо не буде КМТ,бо в людей є важливіші проблеми.Та чи потрібно нам його знищувати? Як гадаєте ? :(
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Калуське міське телебачення
« Прочитано #414 : 22 Лютого 2010, 18:09:19 »

Моя мама була в Італії. Вона там доглядала сімю перестарілих. Вони по телевізору дивилися ТІЛЬКИ місцеве телебачення. Казали, а що нам з того, що робиться в світі?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Калуське міське телебачення
« Прочитано #415 : 28 Лютого 2010, 16:02:54 »

Моя свекруха не пропускає щодного ефіру. Завжди дивиться, передзвонює і розпитує, що її цікавить. Спілкується з коліжанками про все що говориться на КМТ, обговорюють спільно. Їм цікаво.
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #416 : 03 Березня 2010, 00:41:33 »

 КМТ потрібне. Я завжди дивлюся, мені цікаво що нового у місті. Дуже багато моїх знайомих також дивляться КМТ.  Насправді воно у нас жахливе, але потрібне.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #417 : 03 Березня 2010, 20:44:02 »

вас здивує те, що цю статтю ЯЯ размістила саме у цій темі

http://www.vikna.if.ua/news/article/mskij_golova_doruchiv_gotuvatisya_do_poven/

та, хочеться зосередити вашу увагу на

Цитувати (вибране)
При погіршенні якості питної води населення інформуватимуть через місцеве радіомовлення.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #418 : 04 Березня 2010, 23:20:47 »

http://zahidonline.com/news/article/v_kalush_dut_predstavniki_ms_oon/

Цитувати (вибране)
Вчора, 25 лютого, відбулася перша у цьому році чергова сесія Калуської міської ради. Нарешті депутатський корпус відійшов від політики і зайнявся питаннями життєдіяльності міста та проблемами окремих громадян.

Оскільки того дня міський голова Ігор Насалик перебував у Києві,...

...Далі депутати заслухали звіт про виконання бюджету міста за минулий рік. Як правило при розгляді бюджету, піднімають і питання фінансування Калуського міського телебачення. Цього разу за відсутності міського голови і головного лобіста телевізійників, голови бюджетної комісії Богдана Романюка, про КМТ навіть не згадали.

і хтось ще буде стверджувати, що депутатам КМТ не до фені....
Записаний

Мі)(а

  • Новачoк
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    05 Квітня 2015, 20:49:08

    Звідки: Незалежності
Калуське міське телебачення
« Прочитано #419 : 09 Березня 2010, 11:12:16 »

ох і страсті що мексиканський серіал
Записаний