Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Голосування

Як часто Ви дивитесь Калуське міське телебачення?

Кілька разів на тиждень
- 26 (24.3%)
Кілька разів на місяць
- 13 (12.1%)
Дуже рідко
- 36 (33.6%)
Зовсім не дивлюсь
- 32 (29.9%)

Всього голосів: 107


Автор Тема: Калуське міське телебачення  (Прочитано 301911 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #200 : 28 Жовтня 2009, 22:47:47 »

Цитата: WestUA від Сьогодні в 14:43:26
А також... (в т.ч. за побажанням Юрка).

    * Колективна заява працівників КМТ на адресу:

+1 romashkin   Дякую!

ГГ. А я не розгледів. Думав то дійсно WestUA так написав  :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Калуське міське телебачення
« Прочитано #201 : 28 Жовтня 2009, 22:50:38 »

Саме (об ЭТОМ человеке)...
На мою думку він хоче показати, хто в хаті ґазда.
Цілі, нема. Тільки своє Я.
Але він забуває, що людина схожа на мавпу.
Людина і справді схожа на мавпу: чим вище вона вилазить, тим помітніша гола задниця (Бекон Френсіс).
І саме це з часом зрозуміють і побачать ті, хто до цього часу були сліпими і бачать його, як МЕСІЮ.
Все з часом.....
« Останнє редагування: 30 Жовтня 2009, 09:06:21 від yurko »
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #202 : 30 Жовтня 2009, 13:57:23 »

ГГ. А я не розгледів. Думав то дійсно WestUA так написав

:) То дійсно я написав. А подякував за те, що він звів текст у вкладення, а то у мене не виходило. :)
Відповідь від: 30 Жовтня 2009, 13:35:23
Виталий, если позволите так к себе обратиться, какую цель Вы и коллектив перед собой ставите?
Если ваша цель «стоять не на жизнь, а на смерть» – тогда всё прекрасно и вы даже успели принять демонстративно-страдальческую позу жертв.

А яку ціль можна ставити?
Визначимо межі:
ідеалістична ціль - "Україна - правова держава"  ;) Тобто, все-таки імператор "всєя Калуша" стає у правове поле (хтось таки мусить відстоювати законність), громада пробує думати, що закони діють;
меркантильна (конформістська) ціль - "падати ниць перед імператором" ;) Тобто, Крохта забирається геть, колектив фактично половиниться, але появляється милість від імператора, співаємо "осану Божому помазаннику", громада радіє, що відновилась монарша влада.

І що вибрати? Чи є можливість знайти золоту половинку між цими крайнощами? А чи є бажання її шукати після років протистояння?

Я - "ідеаліст" (чи не так) :) Колектив - злий... Імператору і так сонечко світить... Власнику - все надоїло і "хай діється Божа воля"...
І що далі? :) Я вже вище казав, я буду стояти за інтереси _колективу_ ("ідеаліст") і як тільки колектив мені скаже: "Да пашол ти" - я зразу ж іду без будь-яких умов. Більше нема що пояснювати.
Записаний
Свій до свого по своє

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #203 : 30 Жовтня 2009, 14:57:02 »

Цитувати (вибране)
Виконавча служба заблокувала міське телебачення

Вранці 28 жовтня на ДС «Калуське міське телебачення» з’явився державний виконавець міськрайонної виконавчої служби Максим Горланов. У супроводі понятих він описав цінне майно, яке знаходилося на телебаченні і опломбував кабінети. На вимогу заступника директора КМТ Олександра Овсієнка представник виконавчої служби пояснив, що йдеться про примусове стягнення з міського телебачення коштів, які йому належить сплатити за судовими рішеннями.

Зокрема, про стягнення майже 20 тис. грн. (у тому числі і 1100 грн. моральної шкоди) на користь Тетяни Попадюк, яка виконувала функції виконуючого обов’язки керівника телебачення до нинішнього директора Віталія Крохти і досі не звільнена, та близько 70 тис. грн. заборгованості міського ТБ Пенсійному фонду.

Це зі дзвонів за сьогодні: http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1115

Тримайтеся  :bouquet:
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #204 : 30 Жовтня 2009, 15:46:40 »

Но если Вы решите отстаивать право КМТ на существование, а не собственных принципов (хотя и всецело соглашаюсь с правомерностью Вашей позиции) – то единственное, что можно посоветовать в сложившихся обстоятельствах – обратитесь к Матвийчуку, он человек умный и, по-моему, единственный, кто в состоянии договориться с этим…
А моя пропозиція не враховується?
Відповідь від: 30 Жовтня 2009, 15:10:22
Адже як самі зазначаєте -
Власнику - все надоїло і "хай діється Божа воля"...
(хоча мене так довго переконували, що МР докладає зусиль для розв"язання конфлікту - та то пусте)

Відповідь від: 30 Жовтня 2009, 15:13:12
Тенділіні, напишіть то краже Західноукраїнцю - бо моя пропозиція ним ігнорується, чомусь.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #205 : 30 Жовтня 2009, 15:51:50 »

Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #206 : 30 Жовтня 2009, 16:00:20 »

Хоч я й справді Тенділайт :-[ але Тенділіні теж нічого ;)
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #207 : 30 Жовтня 2009, 16:27:50 »

обратитесь к Матвийчуку, он человек умный и, по-моему, единственный, кто в состоянии договориться с этим…
А моя пропозиція не враховується?

:) Невже Ви ще гадаєте, що "Його монарша величність" послухає "васала"?

До речі, Матвійчук єдиний з поміж заступників та "в.о."заступників направляє листи на КМТ з вказанням прізвища директора. Всі решта послуговуються безликим "Директору КМТ".
Йому "до фєні монарші бзіки", але гадаєте він буде виправляти ці "бзіки"? Можна й нарватись "на немилість", особливо у питанні КМТ.
У розмовах щодо ситуації на КМТ з нашими журналістами Матвійчук тільки розводить руками...
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #208 : 03 Листопада 2009, 18:53:40 »

Маю намір оповісти свої враження про прямий ефір, хоча й бачила його уривками.
Та на самперед звернуся до пана Віталія. Я таки стверджую, що у Вас недобре сприйняття нашого мера, розумію, що то виправдано, та нічого й страшного, якби таке спийняття не заважало Вам особисто й справі у цілому. Як Ви не розумієте, що "під одягом усі ми голі" - чи то й справді мені лекше дивитися на чоловіким саме з такої точки зору лише тому, що я жінка?  :-[
Як розумію, Ви з Матвійчуком особисто не спілкувалися, з ним говорили журналісти КМТ, та зрозумійте Ви, що те, про що Матвійчук може говорити з Вами, це далеко не те, про що він може сказати працівникам. Те що у розмові з журналістами він розводить руками (як Ви зазначили), то погана ознака ИМХО, бо він так робить й справді тоді, коли не може чимось зарадити - проте та розмова була не з вами, не з керівником. Й як самі зауважуєте, я Вам порадила гідну людину (лише тому, що особисто бачила хто є хто з них) та Ви, нажаль, інакше як "васала" його не сприймаєте  :unknow - шкода, і Вас і людей - шкода.
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #209 : 03 Листопада 2009, 19:22:14 »

:) Цікаві висновки...

Я сприймаю Вашу суб'єктивність як таку, що виникла через нашу незнайомість.
Не все, що говориться, є аксіомою. Окрім того, що і не все говориться.
Але брехнею не займаюся... А блеф... Ну як тут без нього прожити, коли навколо вовки...
А ще деколи займаюся провокаціями :)

До речі, з Матвій.чуком вчора багато про що поговорили (один на один) і до ефіру, і під час.
Але, все-одно, Ви його ідеалізуєте...

Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #210 : 03 Листопада 2009, 20:31:09 »

цікава думка , не вважала, що таке впринципі можливо - то щодо мого ідеалізування будь кого, інше питання, що я не маю звички говорити погане про людей - про будь кого ,тому й здається наче ідеалізую.  :unknow

Відповідь від: 03 Листопада 2009, 20:22:25
трохи не так - пане Крохто, я суджу з того що бачила особисто, як у деяких питаннях Матвійчук не поступася у власній думці Насалику й намагався довести останьому, що той не правий у своїх переконаннях, проте наш мер - то людина гіпер самовпевнена й відкидала аргументи Матвійчука. Проте, як усе вияснилося, то було досить кумедно - Матвійчук сміявся довго.
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #211 : 03 Листопада 2009, 20:39:07 »

у деяких питаннях Матвійчук не поступася у власній думці Насалику й намагався довести останьому, що той не правий у своїх переконаннях, проте наш мер - то людина гіпер самовпевнена й відкидала аргументи Матвійчука

Так в чому я був неправий? Я не писав, що Матвійчук - васал, я писав, що Нас.алик не опуститься до думки "васала"...
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #212 : 03 Листопада 2009, 21:55:48 »

пане Крохто, я не зрозуміла  :unknow
та то пусте - тут, як я зрозуміла, ніхто не "опуститься" до рішення проблеми, бо ситуація з КМТ - то лише привід, а не причина конфлікту
Переказуйте усім учасникам - мої найкращі побажання.
Для себе цю тему мушу   :zakryto
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #213 : 03 Листопада 2009, 23:01:40 »

А тепер уже я не зрозумів...
Що означає привід? Що означає причина?
--------------------
Я готовий "опуститися". Яким чином? Дайте нормальну пораду... І загалу, і колективу.
Про мене можете не думати. Мені пофіг щодо себе.

Учасникам найкращі побажання? Вибачте, тут я розізлився. "Лосю" передавати не буду!
І жаль, що для Вас  :zakryto
 :bayan
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #214 : 04 Листопада 2009, 00:26:01 »

Пане Крохто, на жаль я дійшла до висновку, що Ви у "грі".
А моє будь яке обговорення цієї теми з людиною у "грі" - прибічника тієї чи іншої сторони конфлікту - то марна трата часу.
Єдине , що особисто вважаю для себе потрібним відстоювати, так лише право міського телебачення на існування.
А з особами, що зацікавлені у конфлікті - спілкуватися нема сенсу - бо то політика, від якої я тримаюся осторонь.
Безкомпромісність Вашої позиції говорить про відсутність мети вирішити цю проблему - Ваша мета полягає у відстоюванні власних принципів перед "дияволом". Перепрошую, та то смішно. Так само як смішно обговорювати мішки під очима та інші "дотепності" чи то "провокації".

Особисто мені у вчорашньому ефірі було цікаво спостерігати за поведінкою ведучого ефіру та Насалика - то просто таки була ілюстрація до книги "Мова тіла", коли із звичних поз у кадрі (які були незручні обом) вони потроху приймали більш прийнятні пози щодо власного внутрішнього стану у "компанії" один одного.

Насалик з свого боку не зміх потрібним чином розкрити проблематику, а тому й міри, що ним прийняті у багатьох викликали усмішку. Чому не зміг - конкретно не знаю, надто багато приводів для припущень.  :unknow

З Вашого боку, подаючи питаня почерпнуте з форуму, Вам не вдалося обгрунтувати його належним чином - тому й обговорити його не вийшло. Й навіть Вами не була використана можливість гідно розкритикувати деякі дії влади у час епідемії, що безперебільшення вигідні конкретним особам у оточеню мера, яка була надана підняттям цього питання.  :unknow
Проте Ви стали оповідати про масочку, що мер залишив у студії та відмову від філіжанки кави.  :o
У темі КМТ Ви не виявили ініціативи оповісти про бесіду з тим же Матвійячуком (в той час, коли я наголошувала на можливість саме цією людиною розв"язання того вар"яцтва) та про що була та бесіда - проте не забули переказати мерові слова на останок.  :o

Ви стверджуєте, що Вам наче пофіг щодо себе та нажаль Ваші дії свідчать про власну й особисту зацікавленість у однобокому висвітленні процесів - а таким чином й створення певного міфу про події на КМТ, про те що відбуваються на КМТ та з ТБ вцілому. То чому ж така обнобокість та показна безкомпромісність? - така позиція можлива лише при певному мотивуванні, а яка Ваша мотивація - то вже Ваша справа й не мені про це судити - на таке, що найменше, є працівники того ж КМТ.
Тому й такі, невтішні, як на мене, висновки. Та я в "ігри" в яких страждають люди участі не приймаю бо в них нема переможців.
Тому для мене ця тема  :zakryto
Відповідь від: 04 Листопада 2009, 00:24:56
надто сумбурно те написано.
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #215 : 04 Листопада 2009, 02:47:16 »

Ну що ж...

Однобокість висвітлення? Вибачте, думок іншої сторони прочитати не можу, ще не телепат... А відстоювати їхню позицію було б дивним.
Безкомпромісність? Так, і з злочинцями-правопорушниками інакше бути не може... Це - переконання.
Моя вигода? В грі? Ну тоді уже поясніть мені... З чого у Вас такі висновки? З того, що сім'я у Чернівцях? З того, що живу не у своїй квартирі, а у батьків? З того, що рік не можу матеріально допомогти сім'ї? З того, що без вини винуватий перед співробітниками?
Мабуть, дійсно світ занадто жорстокий, а альтруїстів і ідеалістів треба винищувати як клас...
Але маю шанс перетворитись назад у циніка.

Запитайте у наших працівників, скільки раз я прощався уже з ними... Скільки раз вони переконували мене залишитись... Так, я взяв на себе відповідальність за них. А тому буду безкомпромісний.

А якщо Вам неприємний стьоб по Насралику, тоді ой... тоді у Вас проблема... Я тут не зараджу.  Тоді є проблема з почуттям гумору і сприйняттям оточуючого світу.
І свою позицію я обумовлюю прямо і під своїм іменем і прізвищем, в т.ч. і по "мессії". І, на мою гадку, свої думки викладаю чітко і з мотивацією.
А також вмію дослухатися і з розумінням ставитись до логічних думок оточуючих, а не стаю у позу чи то ображеного на весь світ, чи то закоханого у власну неперевершеність...

Вам так необхідна думка Матвійчука? А нема в нього думки, як би Ви не говорили. Або вона незрозуміла: і вашим, і нашим. А вона, в принципі, і не може бути іншою у нього...

А от щодо якихось Ваших чітких порад, то того, на жаль, не було (хоча може їх і нема...  :(  )
Порада про Матвійчука - це стандартна порада нашого часу (віра в доброго царя, блат, кумівство, земляцтво). То, можливо, через це тема закрита?

Хм... "В грі"... Так я, апріорі, у грі щодо КМТ. Таку, на жаль, обіймаю посаду. Цікавіше було б, якби я не був у грі, займаючи посаду керівника? Якась дивна логіка...

Питання ж ведення ефіру доречне. Я радий будь-якій пораді. Я впевнений, що наш головний редактор прочитає дані зауваження (оскільки він часто перечитує наш форум). А, можливо, накінець-то зареєструється і дасть відповідь. Але в будь-якому випадку я доведу йому Вашу думку.

Так що, добраніч! Цього разу Ваші висновки щодо "гри" нецікаві, як і роздуми щодо матеріалізму і ідеалізму... На жаль.
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #216 : 06 Листопада 2009, 00:31:58 »

Певно таки я цинік, бо не вірю в подібний альтруїзм та ідеалізм - що призводить не до примноження, а до руйнації - тому й не вважаю такі дії альтруістичними. Щодо Матвійчука, то я й сподівалася, що йому вдасться знайти рішеня та домовитися із Вами - аби й вовки ситі й вівці цілі - та Ви чомусь вважаєте, що така думка не може бути особистою -  :unknow - проте то й моя думка.
А чіткої поради від мене? стосовно чого? як іще б "обкакати" "мессію"? - бо усі інші Вами просто відкидаються.
Все інше я написала Вам особисто.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #217 : 11 Листопада 2009, 17:40:48 »

Як Ви там? Що нового? ;)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #218 : 16 Листопада 2009, 22:30:24 »

Дуже цікаво і дотепно :) Особливо смішні вставки... дуже доречні  :good :good :good :good
Молодці!!! І ще раз з професійним Вас святом  :bouquet:
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #219 : 16 Листопада 2009, 22:43:34 »

Дякуємо за привітання!Ще раз хочу нагадати,що фільм архівний-з 2008 року.З тих пір багато змінилося...
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...