Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Голосування

Як часто Ви дивитесь Калуське міське телебачення?

Кілька разів на тиждень
- 26 (24.3%)
Кілька разів на місяць
- 13 (12.1%)
Дуже рідко
- 36 (33.6%)
Зовсім не дивлюсь
- 32 (29.9%)

Всього голосів: 107


Автор Тема: Калуське міське телебачення  (Прочитано 301904 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #180 : 21 Жовтня 2009, 00:37:34 »

тут я відзначила не впертість, а ідеалізм  ;)
нічого, я ще подумаю - проте таку помилку собі вибачу - адже жодного разу Вас особисто не бачила й з Вами не знайома й (як у випадку з Ігорем_О) не конфліктувала.
перепрошую.
 :bouquet:
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #181 : 21 Жовтня 2009, 00:43:34 »

Успіхів! Тримайтесь!

Дякую за побажання!
Гадаю, що все ж таки ця тема для багатьох читаючих (бо більшість її тільки читає) дає розуміння, що не все можна сприймати на віру від деяких харизматичних фігур, що в свою чергу дасть свій досвід для цього життя :)
А це вже плюс!

А за підтримку - дякую!
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #182 : 21 Жовтня 2009, 15:28:33 »

п. Крохто, під час вчорашньої бесіди відбулося проведення аналогій, з яких стало зрозуміло, хто як сприймає мера
я, порівнявши його з Брюсом Всемогутнім - комедійний персонаж - примхою долі наділений великою силою, що використовує не за призначенням
сам мер, порівнюючи себе із Томмом Брауном - детективний персонаж - людини, що шукає розвагу для власного розуму
й Ви, порівнюючи мера з Дияволом із "крильцями" - містичний персонаж - уособлюючий незбагненний розум та надлюцюку силу

п. Крохто - як на мене, то Ви переоцінюєте нашого мера, Ви якось не так його сприймаєте.  :-[
Відповідь від: 21 Жовтня 2009, 15:23:57
Бо, на мою думку, до сьогоднішнього дня я не побачила у діях мера жодного сильного вчинку чи дії , що притаманний сильній людині.
Все, що Він демонстрував Вам у продовж цього конфлікту - то лише Вашу слабкість - але аж ніяк не власну силу. Хоча й тут він помилився, адже Ваша із колективом стійкисть є доказом сили.
« Останнє редагування: 21 Жовтня 2009, 15:39:08 від ЯЯ »
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #183 : 21 Жовтня 2009, 16:46:10 »

Ні, я порівняв таким чином через його нелюдяність прикриту солодкими слівцями...
А аж ніяк не через якусь силу і розум...
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #184 : 26 Жовтня 2009, 11:10:23 »

Пане Крохто, я таки дійшла до висновків стосовно всієї цієї історії з КМТ.
Не вірю, що із ними погодиться хоч одна із сторін конфлікту – проте оповім так, як я бачу дану ситуацію. Незважаючи, що в мене зараз цілитимуть чимось червоним чи зеленим й дуже смердючим.

Отже, пані Бабій, як жінка енергійна з неабиякими владними претензіями та прагненням до володарювання, розуміє що у "політиці" вагому роль відіграють саме неформальні стосунки. Й у ситуації, коли вона увійшла до кола оточуючих "головного" - вирішила, задля посилення власного впливу на того, підсунути йому свою подружку, пані Попадюк. До того ж провівши пропагандистку компанію перед мером про "шкідливість" перебування на посаді директора КМТ пана Мороза, вона, таким чином звільнила це місце для пані Попадюк (а сам факт проведення такої пропагандистської компанії – є свідченням, що то не була мерова ініціатива). Насаликом була підтримана ідея необхідності мати на телебаченні свою людину. Останній залишилося лише вмовити того призначити себе керівником. Що саме й відбулося. Й навіть таке призначення пані Бабій підписала власноруч – про що таке свідчить? – ні, мером вона себе не уявила, вона себе уявила керманичем мера. Тому, на мою думку необхідно зауважити, що розпочала усе це пані Бабій.

Спробую розглянути законність того призначення.
У законі про місцеве самоврядування мовиться: Розділ II _ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВА ОСНОВА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Глава 1. Повноваження сільських, селищних, міських рад
Стаття 26.  Виключна компетенція сільських, селищних, міських рад
8 ) заснування засобів масової  інформації  відповідної  ради, призначення і звільнення їх керівників; - то дослівне цитування закону.
Тобто, у даний момент є незаконним факт усунення з посади директора КМТ пана Мороза – бо за законом рішення про таке усунення повинна була приймати МР й ніяке розпорядження голови тут не дійсне.
Та МР до того дуло й є байдуже, бо за весь час власного спостереження за цими подіями мені жодного разу не зустрічався спогад про незаконність усунення з посади директора КМТ пана Мороза.
Далі, за законом призначати директора телевізії повинна місцева рада, проте Насалик і не призначав пані Попадюк директором, а в. о директора – тобто таке призначення є цілком законним до моменту голосування МР про призначення керівника телебачення.
Так можна зробити висновки що, про незаконність дій голови в той час не було відомо жодній із сторін сьогоднішнього конфлікту, бо ніхто із них не обтяжував себе читанням епістолярних доробок ВР.
Таким чином відбулося призначення в.о. директора КМТ пані Попадюк, зміщення з посади пана Мороза на посаду заступника.
Тобто, на мою думку депутати повинні були розглядати перш за все незаконність зміщення з посади попереднього директора КМТ – Мороза, бо про то зміщення вони повинні були голосувати. А пані Попадюк призначена як в. о до голосування її кандидатури у МР й це цілком законно.

Піднесена таким кар’єрним проривом й сповнена наснаги пані Попадюк стала до втілення власної мрії – зірки телеекрану. Після декількох "ляпів", журналісти певно звернули увагу пані Попадюк на її, скажімо так, недостатній базис знань граматики української мови (бо, з огляду на обставини, не віриться мені, що то було виражено у більш прямій, а тим паче грубій формі) – та пані "директор" сприйняла таке зауваження, як докір й спрямувала свої сили, ще й на "освітянську" діяльність журналістів КМТ. Тут працівники, як вже мовилося – "звили" - уявляю себе на їх місті – ненажарт лячно стає.
Коли вже були неспроможні терпіти такої діяльності пані директорки, то повстало питання – а до кого звернутися із такою бідою?
До пана мера? – так тож його протеже.
Тоді до кого? – вирішили до депутатів МР. (На мою думку, коли б такий директор був призначений МР, то журналісти звернулися б до голови – й ніякого значення тут не має закон про МС про що твердить пан Ігор_О.) Я про те, що в той час ні журналістам КМТ, ні депутатам МР не було відомо про якесь там виключне право у призначені на ту посаду.
Депутати перейнялися проблемою журналістів й піднявши таке питання виявили незаконність призначення пані Попадюк у тому, що на наказі про призначення стоїть підпис заступника. Насправді, коли б в цей час депутатам було б відомо, що незаконність полягає у факті усунення попереднього директора, в той час як вони не голосували про таке, то й питання ставили б інакше, а не досліджували оформлення даного призначення. Тому, відповідно до претензії депутатів, голова змінив оформлення наказу – а проблема журналістів – залишилася невирішеною.
З приводу того, чи була мета даного назначення кроком до знищення КМТ, не думаю аби то було так, з боку Насалика, то було виконання жіночої примхи й не більше. Проте справжнім керуючим стала пані Бабій – "наслідила" й це доведений факт. Навіщо пані Бабій КМТ? – ну перше то гроші (доведений факт), а коли вона зрозуміла, що їх там не достатньо зайнялася іншим "проектом", що мав відбутися у приміщені КМТ.

Я не розумію позицію ні Насалика, а ні Попадюк, як він не розумів того, що вона сама себе публічно ганьбить – це зараз із неї тихенько насміхаються, а що буде як він поїде – чи він має намір забрати її із собою. (З власного досвіду скажу, що мені надто добре відомо, як то бути жінкою такої людини, що з тобою кожен пес вважає за необхідне привітатися, а згодом, коли ти стаєш колишньою - то кожен із тих псів вважає за необхідне "плюнути" тобі в слід - й це з тим, що я себе публічно не ганила.) Навіщо було наполягати на тому, щоб вона продовжувала працювати на КМТ, в той час як стало зрозумілим її професійну непридатність для такої роботи й такі його дії лише сприяли більшому гамору з того приводу.
Пане Крохто, в мене до Вас пропозиція – запишіть на диск програми «Надобраніч діти» із участю пані Попадюк та подаруйте того диска Насалику, раз спостерігати за панею Попадюк на екрані так дорого його серцю, то чого ж Ви так над людиною знущаєтеся нехай собі переглядає дома та й спить людина спокійно.
З другого боку Насалик показав, що він навіть не мужчина, тому як мужчини не дозволять собі плямувати честі жінки й робити власне приватне життя предметом дискусій загалу.

далі допишу у вечері  ;) , сподіваюся
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #185 : 26 Жовтня 2009, 11:26:44 »

кожен із тих псів вважає за необхідне "плюнути"
Пси не вміють плювати, бо у них анатомічно немає губ  :-D :-D :-D Але раз Ви взяли у лапки, то мабуть добре знаєту, що саме добре вміють робити пси  :-D

Шановна ЯЯ.Чим більше читаю Ваші повідомлення на дану тему, тим більше переконуюся, що ЯЯ і Т. Попадюк - одна і та ж особа  ;)

пані "директор" сприйняла таке зауваження, як докір й спрямувала свої сили, ще й на "освітянську" діяльність журналістів КМТ
Цікаві слова...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #186 : 26 Жовтня 2009, 13:23:47 »

А пані Попадюк призначена як в. о до голосування її кандидатури у МР й це цілком законно.

Неточність у Ваших словах і до того ж велика. Яка за собою тягне також кримінальну відповідальність винній особі.

Перш за все поняття призначення. Ви правильно навели цитату із Закону. Так от _призначення керівника_ є _виключною_ компетенцією МР.
Є різні поняття щодо посад: 1. Призначення. 2. Затвердження. 3. Обрання. 4. Доручення.
Так от у Законі щодо призначення керівника ЗМІ є чітке визначення.
Для довідки (гадаю, що Ви це знаєте, просто помилились):
1. Призначення. Відбувається через видання підзаконного акту про пряму вказівку отримання посади конкретною особою (не потребує погодження, затвердження і т.п.).
2. Затвердження. Відбувається за поданням однієї з владних структур затвердження іншою владною структурою.
3. Обрання. Відбувається прямим голосуванням колективного органу управління шляхом висування, обговорення і голосування кандидатури. Є обмежений перелік виборних посад.
4. Доручення. Відбувається доручення однією вищестоячою посадовою особою здійснювати дії відповідно до вакантної посади іншій посадовій особі.

Звідси, міський голова відповідно до своїх посадових прав і обов'язків не міг _ПРИЗНАЧАТИ_ керівника ЗМІ. Але існує розпорядження міського голови про _ПРИЗНАЧЕННЯ_ керівника ЗМІ (виконуючого обов'язки директора) Попа.дюк.
Це є перевищенням службових повноважень міського голови. А оскільки дане перевищення повноважень нанесло істотні збитки, то це є ознакою злочину за Кримінальним кодексом України.
Які збитки? По-перше, незаконні виплати заробітньої плати даній особі. По-друге, збитки за рішенням суду. І цей перелік не вичерпний. Не буду багато розпинатись.

Міський голова згідно повноважень міг видати розпорядження щодо доручення: а саме доручити виконувати обов'язки за вакантною посадою іншій посадовій особі. Але і в цьому випадку він не міг цього доручити виконувати обов'язки директора Попа.дюк, оскільки вона не була посадовою особою на КМТ. Вона взагалі не працювала до моменту призначення на якійсь посаді на КМТ.

Так що, куди не кинь - всюди клин.
Відповідь від: 26 Жовтня 2009, 12:56:06
журналісти певно звернули увагу пані Попадюк на її, скажімо так, недостатній базис знань граматики української мови (бо, з огляду на обставини, не віриться мені, що то було виражено у більш прямій, а тим паче грубій формі)

:) Ну, в цьому випадку, журналісти якраз звернули увагу на "ляпи" і в прямій формі, і в грубій, і прямо в очі... Результат, звичайно, не забарився - догани, переписування посадових інструкцій і т.п.
Відповідь від: 26 Жовтня 2009, 13:08:25
виявили незаконність призначення пані Попадюк у тому, що на наказі про призначення стоїть підпис заступника

У цьому випадку якраз трохи не так :)
Це виявилось депутатами пізніше, а ще правильніше - це виявилось спершу якраз не депутатами :) Це виявилось тільки тоді, коли появилась змога переглянути документацію на КМТ.
І до речі, це ще одне правопорушення, оскільки до сьогоднішнього дня існує два різних розпорядження (ні один з них не відмінено) під одним номером і датою, ще й підписані різними посадовими особами. До речі, назва одного розпорядження "Про переведення на посаду", а іншого "Про призначення на посаду". :)

А це - підлог службових документів, який також передбачає кримінальну відповідальність.

Відповідь від: 26 Жовтня 2009, 13:13:56
про незаконність усунення з посади директора КМТ пана Мороза

А у цьому випадку, є порушення тільки самим Морозом :) Не існує ніякого розпорядження .мера, рішення МР про звільнення його з посади директора. Є тільки один документ: наказ Мороза (директора) про перехід за власним бажанням на посаду технічного директора (хоча такої посади не існувало у штатному розкладі, але .мер погодив такі зміни у штаті через погодження іншого штатного розкладу - а це порушення Статуту: Статутом передбачено, що штатний розклад затверджується Власником, а саме - МР).
І у випадку Мороза нема порушень ні з сторони МР, ні з сторони .мера: вони не видавали щодо Мороза ніяких актів. Ну захотілось щось людині, ну не знала, як це правильно зробити. Але гірше зробила тільки собі, і збитків не нанесла :) Ну називався Мороз як керівник спершу директор, а потім технічний директор...
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #187 : 26 Жовтня 2009, 14:37:58 »

Шановна ЯЯ.Чим більше читаю Ваші повідомлення на дану тему, тим більше переконуюся, що ЯЯ і Т. Попадюк - одна і та ж особа
 =))  Юрко, оригінальна думка.   =))
Пане Крохто, я спроможна говорити лише про те, що мені відомо від інших, тому й погоджуюся із тим, що деякі мої висновки є невірними, адже я не є діючою особою у цій ситуації.
Проте в дечому з Вами таки не погоджуся, за законом депутати МР повинні були голосувати про зміщення пана Мороза з посади директора. А те що саме призначення (навіть таке "делікатне") як на посаду в. о директора КМТ й те виходить за рамки правового поля - то це лише підтверджує мою думку
бо ніхто із них не обтяжував себе читанням епістолярних доробок ВР.
 :) спробую таки продовжити
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #188 : 26 Жовтня 2009, 14:57:47 »

Це частинка сттаі з Малакави, хоч я і не дуже люблю цей ресурс, чомусь, але...
Двічі управління праці викликало мера Калуша на комісію, яка пропонувала йому погасити борг по зарплаті телевізійникам

«Ми вже вели розмову з депутатами міста Калуша, - каже Ярослава Ульванська, начальник управління праці ОДА, - яким запропонували винести проблему заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам телебачення через бюджетну комісію на чергове сесійне засідання, за рішенням якого примусили б голову міста виплатити борг у сумі 172 тисячі 600 гривень. Не відомо з яких причин, проте депутати чомусь зволікають з цим питанням».

Оригінал тут:
http://www.malakava.com.ua/article/10822
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #189 : 26 Жовтня 2009, 15:02:26 »

От власне.  :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #190 : 26 Жовтня 2009, 15:30:27 »

Далі відбулося звільнення з посад заступників пана Різника та пана Очкура, й як відомо таке усунення з команди Насалика, було дуже не до вподоби останньому – чому б інакше той почав до суду позиватися? Та, думається мені, що саме він віднайшов у суфіях законодавства, отой закон про призначення директора міської телевізії – бо саме йому в той момент знадобилося детально ознайомитися із законом про МС, задля захисту власних інтересів. Виявив, згадав про клопіт журналістів із панею Попадюк й зробив відкриття загалу, що то призначення є незаконним тому, що призначати повинна була МР, а не голова. Тоді то і здійнявся отой весь галас довкола КМТ – з виступами, статтями у пресі, зверненнями та іншими заходами, проте таке головою не сприйнялося, тому як ініціатором був пан Очкур.
Депутати, котрих пан голова на той час також "піддістав" та дізнавшись про своє виключне право, що зазначене у законодавстві, вирішили тим скористатися й призначили на посаду пана Крохту. Хто висунув пропозицію про призначення на посаду директора КМТ саме пана Крохти – вважаю то й же пан Очкур (або він сприяв такому – як йому притаманно – шляхом натяків та наведення на думку), а депутати, вважаючи, що таким чином "відіграються" меру за завдані образи та утиски котрих на той час зазнали – таку кандидатуру піддержали, саме тому, що ця кандидатура в жодному разі не підтрималася б мером. (Відверто кажучи, мені так й не вдалося збагнути причин особистого конфлікту між Крохтою й Насаликом – тому тут від коментарів утримаюся.)
Чи було таке рішення депутатів МР поміркованим? – ні, не вважаю, проте таке рішення то наслідок ставлення до них мера. (А от намагатися зрозуміти, хто ж почав першим нечесно діяти, мер чи депутатський корпус – не маю жодного бажання – бо то можна інвалідність розумової праці набути.)
Проте, з огляду на вищезазначені події, я підтримую депутатів у їх спротиву голосувати за призначення пані Бабій на посаду заступника чи то керуючої справами (не пам’ятаю, як та посада іменується) – вона, на мою думку й справді взяла на себе "забагато".
На той час не було жодної гарантії на те, що пан Крохта зуміє знайти спільну мову із працівниками та спрацюватися із колективом КМТ, проте до честі пана Крохти, йому вдалося це зробити й більше того – одержати всецілу підтримку у журналістів телебачення.
А усі подальші дії мера, на мою думку були спрямовані не проти КМТ, як такого – а задля доведення МР своєї всемогутності. Що тим намагався досягти пан голова? Навіть не знаю. Адже відстоювати займання посади панею Попадюк не було жодного сенсу – бо некомпетентність на тій посаді й пориви у роботі КМТ її лише ганили.
Робити з того протистояння з паном Очкуром, та я наче мала нагоду поспілкуватися й зробити певні висновки стосовно цієї особистості. Й те що пан мер вважає цю людину суперником – то не надає йому (пану меру) честі, тому як суперник стає таким лише за умов ємності певних рис характеру у особи, які у пана Очкура відсутні. (Власну поведінку, щодо таких «суперників», (на мою думку) необхідно корегувати таким чином, щоб лише блокувати їх дії (й власне лише блокувати, а не піддаватися провокаціям на дії), бо щось пояснити чи довести тут не вдасться – така вона особливість певних персонажів).
Щодо пана Крохти, то моє особисте враження про цю людину дуже добре й не вірю, аби погана людина змогла б досягти такої підтримки колективу, яку досяг він. Тому вважаю, що усі дії "демонстрації сили" з боку мера довели лише його (мерову) неспроможність зламати єдність колективу й Крохти. А так як голова вважає себе гравцем – у такому разі, він отримав поразку від Крохти й саме через застосування ним таких методів "гри".
Щодо позиції ради, то про це я вже писала, й продовжую вважати, що від самого початку до КМТ їм було байдуже. Бездумне й безвідповідальне рішення навмисно назначити на посаду директора людину, що в жодному разі не підтрималася б головою – то лише чергове свідчення байдужості до КМТ, як такого, проте демонстрації власного "Я" МР. В подальшому депутати використовували той конфлікт у власних цілях й не більше. Про що надто багато свідчень на розгляді яких нема бажання зупинятися для детального переліку.
Смішно з того, що мер навіть не усвідомив, як йому "підкинули" оту проблему з його ж оточення. Вивчивши його характер (бо той як віб"є собі щось до голови - то так само як з Ігорем_О спілкуватися) й нашіптуючи "потрібні речі" на вушко зробили з нього "козла відбувайла" - яким він наразі й є за будь яких обставин.
 :)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #191 : 27 Жовтня 2009, 07:59:16 »

Пане Крохто, стосовно двох різних розпоряджень під одним номером та датою, за підписом двох різних посадових осіб.
Тут мені юрист таке прокоментував, як "супер-тупість", а з огляду на характер правопорушення – я з цим погодилася. Проте, як на мене, то чергове підтвердження вірності моєї думки про те, що уся та справа КМТ, то перш за все була справою пані Бабій, адже підпис на першому документі її, що наводить на думку - наче того паперу Насалик в очі не бачив. А усі "шишки" полетять саме в нього - так само коментар юриста.
Відверто, то якесь вар’ятство. В мене не питання, в мене крик душі (бо то жах) –
"Чим займаються їх секретарі, в усій тій міській раді?"
Ну є ж якісь поняття про діловодство. Бо на самих керівників незалишається жодної надії - вони лише "підмахують" подані їм папірці.
Ви такі праві – "Куди не кинь – всюди клин"

Ще, що мушу зазначити (лише прошу не сприйміть таке як докір – таке зауваження необхідне бодай задля рівноваги) – стосовно об’єктивного ТБ, котре на Вашу думку можливе саме у форматі комунального. Біда у тім, що Ваші дії продемонстрували якраз те, що й комунальне ТБ може бути упередженим – адже навмисне ігнорування й не висвітлення усіх заходів тієї чи іншої гілки влади – то й є ознакою небезпристрасного ставлення ТБ, навіть із тим, що я цілком погоджуюсь з обумовленістю Ваших вчинків – проте то є факт.

До речі, в мене під час обговорення з Ігорем_О теми КМТ, не раз виникала думка чи сам пан Очкур часом не підтримує фінансово працівників телевізії задля їх стійкості, так би мовити. Та потім, як до розмови долучилися Ви – такі думки просто зникли, тому як розвіяли міф створений Очкуром, що Ви є його людиною та навіть ототожнили, що той не є Вашим другом, а лише знайомим, ще з студентських років. Та й на такий вчинок пан Очкур не здатний – бо йому надто бракує почуття відповідальності за сказане...


Відповідь від: 27 Жовтня 2009, 07:19:49
Цікаво чим оте все скінчиться?
Чи вдасться усім сторонам конфлікту усвідомити власні помилки? – то фантастика.
Чи знайдеться вірне рішення для виходу з тої ситуації, яка вже давно стала ганебною для кожного?
Моя надія ґрунтується на тому, що мер таки робив спроби домовитися, хоч через не надто вдалих "парламентерів", й непослідовно (бо не створив підґрунтя для довіри), але спроби були. Так чи інакше – "розрулювати" цю ситуацію доведеться йому.
Записаний

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Калуське міське телебачення
« Прочитано #192 : 27 Жовтня 2009, 14:45:30 »

Я бачу народ просто помирає з цікавості, чим це все скінчиться.....
Звісно, краще спостерігати, а ніж бути в тій ситуації в якій опинився колектив.
Чи вдасться усім сторонам конфлікту усвідомити власні помилки?
УСІМ СТОРОНАМ?  =))
Хіба може говорити про біле той, котрому невідоме, що таке чорне? Хіба може зрозуміти ситий голодного?
Людина, яка ніколи не помилялася або вважає, що не помиляється, через власну гордість, не визнає цього і ніколи не попробує зробити що-небудь наперекір собі.... =))
 
Більшість людей не хочуть робити нічого нового через страх помилитися або страх перед певною особою. Але цього не треба боятися. Нерідко людина, яка зазнала поразки, дізнається про те, як перемагати більше, ніж ТОЙ, до КОГО успіх приходить відразу.

П.Крохта,
“Не бійтеся виконувати якнайкраще те, що може Вам здатися нескладними завданнями. Долаючи їх по одному, Ви кожного разу стаєте трохи сильнішими. Якщо Ви добре впораєтесь з малими завданнями, то великі будуть вирішуватись самі по собі”.
(Дейл Карнегі)

Успіхів Вам !


Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #193 : 27 Жовтня 2009, 15:12:19 »

Пані Не-Та, ну поперше, чому в такому разі Ви в цей час не стоіте під Мінералом й не скандуєте про власне обурення цією ситуацією?
По друге - ні , про то вже втомилася говорити, тому як попросите, то напишу у приват, а зараз - ні.
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #194 : 27 Жовтня 2009, 18:40:18 »

та навіть ототожнили, що той не є Вашим другом, а лише знайомим, ще з студентських років.

Дарма, що Ви так мене зрозуміли. Ігор є моїм другом, про якого я сказав, що "ми разом пройшли і гори, і горе".
І крім того, не погоджусь з Вашими висновками щодо його якостей. Не перший рік ми знайомі і можу наголосити, що чуття відповідальності у нього, навпаки, гіпертрофоване... І ніколи не бачив у діях і діяльності І.Очкура таких притаманних нашим "містечковим" політикам (особливо після приходу Нас.алика - він добрий вчитель) якостей, як "кидки" чи недотримання слова.

Я не раз наголошував, що Нас.алик місту ще дуже сильно аукнеться. Він навчив, як брехати, "кидати", "плювати", і що, саме головне, все це він підняв у ранг "заслуг", "достоїнств" для владних посад...
Те, що місто чекають шалені борги - це ще витерпіти якось можна буде (шляхом субвенцій, дотацій, продажі майна чи землі). Але зняти недовіру, повернути нормальні відносини, поняття "слова" - пройде не один рік...

:) Знову назвете мене ідеалістом :)
Відповідь від: 27 Жовтня 2009, 18:20:22
стосовно об’єктивного ТБ, котре на Вашу думку можливе саме у форматі комунального. Біда у тім, що Ваші дії продемонстрували якраз те, що й комунальне ТБ може бути упередженим – адже навмисне ігнорування й не висвітлення усіх заходів тієї чи іншої гілки влади – то й є ознакою небезпристрасного ставлення ТБ, навіть із тим, що я цілком погоджуюсь з обумовленістю Ваших вчинків – проте то є факт.

 :(
Знову ж мушу наголосити, що Ваші міркування з даного приводу хибні.
Ми якраз можемо ще вистоювати натиск через те, що ми в ранзі "комунального" ЗМІ. Уявіть, що КМТ - приватне чи державне ЗМІ... :) Наслідки відразу зрозумілі...

Щодо упередженості. Біда якраз в тім, що не при мені показали, що ТБ може бути упередженим і необ'єктивним. Моя ж політика на ТБ полягає в тому, що я повністю надав важелі формування редакційної політики у руки творчого колективу. Тому і журналісти КМТ вперше вільно змогли робити власні передачі. Я відвожу собі тільки ранг "консультанта" і не більше.

І невже Ви хоча би раз бачили у наших передачах "обливання брудом" Нас.алика чи когось іншого з теперішніх, хоча насолили нам вони багато? Була така необ'єктивність? А ігнорування чи невисвітлення - це, вибачте, зовсім не упередженість... Через ігнорування нема впливу на свідомість - кожен може формувати своє відношення так, як він собі забажає. І тому я не сприймаю Ваші заяви про упередженість теперішнього КМТ.
Записаний
Свій до свого по своє

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Калуське міське телебачення
« Прочитано #195 : 27 Жовтня 2009, 21:57:42 »

Шановна ЯЯ !
Не стою під Мінералом і не скандую про власне обурення цією ситуацією тільки тому, що там далеко всім наср......... (перепрошую)
і Насрл.Алику також. І нічого, і ніколи не допомагало тим, хто там стояв з тих чи інших проблем. Це мені чомусь нагадує анекдот, як лікар відправляє в морг, так Ви до Мінералу. Ви можете навести хоча б один приклад, коли скандування під цим закладом приносило ефект?
Не пригадую. =))     
Тому не Вам мене туди відправляти. Як буде необхідно, повірте, обов'язково прийду. Але чи побачу Вас там?
Думаю, що ні. Ні, не думаю, впевнена.


« Останнє редагування: 27 Жовтня 2009, 23:31:36 від Ne-TA »
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #196 : 28 Жовтня 2009, 13:43:26 »

Нові події.
28.10.2009 р.

о 9.30 у приміщення КМТ прибули три державні виконавці, які описують, арештовують і вилучають майно КМТ через заборгованість перед Пенсійним фондом (близько 70000 грн.) та Попа.дюк (20000 грн.).
Фактично на таку суму можна вилучити все майно КМТ, оскільки залишкова вартість майна досить низька.
Надіюсь, що сьогодні не останній день виходу КМТ в ефір :(

Я зі своєї сторони повідомив про це секретаря МР Р.Боднарчука, депутатів МР, в.о.першого заступника О.Челядина (який курує питання відносин із ЗМІ), журналістів калуських газет.
Відповідь від: 28 Жовтня 2009, 13:34:41
А також... (в т.ч. за побажанням Юрка).
Приховано: Колективна заява працівників КМТ на адресу: • Показати




Президентові України Віктору Ющенку, Прем’єр-Міністру України Юлії Тимошенко, Голові Верховної ради України Володимиру Литвину, Генеральному прокурору України Олександру Медведьку, Голові Служби безпеки України Валентину Наливайченку, Міністру внутрішніх справ України Юрію Луценку, Комітету з питань свободи слова та інформації, Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, Державному комітету телебачення і радіомовлення, Національній спілці журналістів України, Інституту масової інформації (українське представництво "Репортери без кордонів").

Не хоче сприйняти вкладенням, отже публікую повністю.



Президентові України Віктору Ющенку
--------------------------------------
01220, м.Київ, вул.Банкова, 11

Прем’єр-Міністру України Юлії Тимошенко
-----------------------------------------
01008, м.Київ, вул.Грушевського 12/2

Голові Верховної ради України Володимиру Литвину
--------------------------------------------------
01008, м.Київ, вул.Грушевського, 5

Генеральному прокурору України Олександру Медведьку
--------------------------------------------------------
01011, м.Київ, вул.Різницька 13/15

Голові Служби безпеки України Валентину Наливайченку
--------------------------------------------------------
01034, м.Київ, вул.Володимирська, 33

Міністру внутрішніх справ України Юрію Луценку
------------------------------------------------
01024, м.Київ, вул.Академіка Богомольця, 10

Комітету з питань свободи слова та інформації
----------------------------------------------
01008, м.Київ, вул.Грушевського, 5

Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією
----------------------------------------------------------------------
01008, м.Київ, вул.Грушевського, 5

Державному комітету телебачення і радіомовлення
---------------------------------------------------
01001, м.Київ, вул.Прорізна, 2

Національній спілці журналістів України
---------------------------------------
01001, м.Київ, вул.Хрещатик, 27а

Інституту масової інформації
-----------------------------
02096, м.Київ, вул.Крупської, 8



КОЛЕКТИВНА ЗАЯВА
працівників Комунального підприємства „Державна студія
„Калуське міське телебачення”


   Звернутись до Вас спонукала критична ситуація, яка склалась у м.Калуші Івано-Франківської області щодо відносин міського голови м.Калуша Ігора Насалика з комунальним засобом масової інформації ДС „Калуське міське телебачення” (надалі - КМТ) в питаннях свободи слова,  втручання у роботу ЗМІ, фінансування комунального ЗМІ, і, як наслідок, невиплата заробітної плати журналістам та технічним працівникам КМТ.
   На сьогодні заборгованість з виплати заробітної плати працівникам становить понад 176 тисяч гривень, а також наявна заборгованість з відрахувань до Пенсійного фонду та інших обов’язкових платежів. У той же момент заборгованість міського бюджету перед КМТ становить понад 377 тисяч гривень.
   Комунальне підприємство Державна студія „Калуське міське телебачення” є комунальним засобом масової інформації, власником і засновником якого є Калуська міська рада Івано-Франківської області, зареєстроване у 1992 році, нова редакція Статуту зареєстрована 16.06.2009 року, і яке здійснює мовлення на підставі ліцензії на право користування каналами мовлення НР № 0548, виданої Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення 27.11.2002 р.
   Відповідно до Статуту ДС „КМТ” усі затрати КМТ покриває за рахунок фінансування Власником і за рахунок виручки від реалізації своєї продукції та послуг.
   Щорічно Калуська міська рада, відповідно до виключних повноважень, затверджує кошторис видатків КМТ і приймає рішення про виділення дотації на забезпечення діяльності міського телебачення.
   Так, у 2008 році Калуська міська рада своїм рішенням від 09.07.2008 р. № 643  затвердила кошторис КМТ на 2008 рік, в т.ч. дотацію у розмірі 300000 грн., яка направлялась на технічне забезпечення діяльності та заробітну плату працівникам. У забезпечення цієї дотації прийнято Калуською міською радою рішення від 28.01.2008 р. № 509 та від 31.07.2008 р. № 665 про внесення у бюджет м.Калуша на 2008 рік суми у розмірі 300000 грн. дотації для КМТ.
   Однак, міський голова, ігноруючи рішення Калуської міської ради та Закон України „Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів”, як керівник розпорядника коштів (міськвиконкому) в одноосібному порядку припинив виплату дотації КМТ, про що неодноразово заявляв на сесіях Калуської міської ради та в коментарях і інтерв’ю засобам масової інформації з причини, що йому не підходить керівник (директор) КМТ.
   Через такі дії (бездіяльність) міського голови заборгованість місцевого бюджету перед КМТ у 2008 році сягла 115200 гривень. Це в свою чергу спричинило невиплату заробітної плати та обов’язкових відрахувань до бюджету і фондів.
   У зв’язку з цим Калуська міська рада прийняла рішення від 03.12.2008 р. № 762, яким визнала незадовільним виконання бюджету м.Калуша на 2008 р. у частині фінансування ДС „КМТ” і зобов’язала міськвиконком та міського голову до кінця 2008 р. погасити всю заборгованість. Але дане рішення також було проігноровано міським головою.
   Такі дії міського голови нанесли матеріальні збитки КМТ, оскільки накладено штрафи і санкції у зв’язку з несплатою відрахувань до Пенсійного фонду та інших фондів. Також нанесено матеріальні та моральні збитки працівникам КМТ через невиплату заробітної плати.
   У 2009 році ситуація повторилась. Калуська міська рада рішенням від 08.04.2009 р. №874 затвердила кошторис КМТ на 2009 рік, в т.ч. дотацію у розмірі 400000 грн., яка повинна направлятись на технічне забезпечення діяльності та заробітну плату працівникам. У забезпечення цієї дотації прийнято Калуською міською радою рішення 05.02.2009 р. № 813 та від 08.04.2009 р. № 868 про внесення у бюджет м.Калуша на 2009 рік суми у розмірі 400000 грн. дотації для КМТ.
   Останнім рішенням міської ради затверджено п.5: „Фінансування ДС „КМТ” проводити рівними частинами протягом року”.
   Однак, ігноруючи рішення Калуської міської ради та порушуючи Закони України, міський голова продовжив практику невиплати дотації для КМТ.
   Заборгованість місцевого бюджету перед КМТ у 2009 році сягнула на сьогодні 262000 гривень, і у загальному тепер становить 377200 гривень. В той же момент інший комунальний засіб масової інформації – газета „Дзвони Підгір’я” фінансується практично у повному об’ємі.
   Це спричинило заборгованість із виплати заробітної плати працівникам КМТ у сумі більше 176 тисяч гривень та інших обов’язкових відрахувань у сумі понад 80 тисяч гривень та подальшої неможливості діяльності Калуського міського телебачення через блокування рахунків виконавчою службою за поданням Пенсійного фонду.
   Наші заяви через засоби масової інформації та до міської прокуратури залишаються без відповіді.
   Так, на початку 2009 року КМТ подало на виконавчий комітет Калуської міської ради позов до Івано-Франківського господарського суду, який своїм рішенням іменем України від 26.03.2009 р. (справа № 14/30) прийняв стягнути з виконавчого комітету Калуської міської ради заборговану дотацію за 2008 рік у сумі 120200 грн.
   Виконавчий комітет Калуської міської ради подав апеляційну скаргу до Львівського апеляційного господарського суду, який своєю постановою від 16.06.2009 р. (справа 14/30)   залишив без змін рішення Івано-Франківського господарського суду від 26.03.2009 р. у справі 14/30, і залишив апеляційну скаргу виконавчого комітету Калуської міської ради без задоволення.
   Виконавчий комітет Калуської міської ради знову ж таки подав касаційну скаргу до Вищого господарського суду, розгляд якої повинен ще відбутися.
   Ми розуміємо, що є процедура розгляду судових справ і вона занадто затяжна, але ж працівники КМТ уже практично рік залишаються без заробітної плати, банківські та казначейські рахунки КМТ заблоковано через заборгованість перед Пенсійним фондом. Крім грошових питань господарського порядку, міським головою здійснюються правопорушення як щодо невиконання рішень Калуської міської ради, Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів”, інших Законів, Конституції України, а також таких, які  підпадають під визначення статей Кримінального кодексу України.

   Закон України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

   „Стаття 42. Повноваження сільського, селищного, міського голови
   ...
4. Сільський, селищний, міський голова:
...
12) забезпечує виконання рішень місцевого референдуму, відповідної ради, її виконавчого комітету;”

„Стаття 73. Обов'язковість актів і законних вимог органів та посадових осіб місцевого самоврядування
        1. Акти ради, сільського, селищного, міського голови, голови районної в місті ради,  виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) ради, прийняті в межах наданих їм повноважень, є обов'язковими для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами,  які постійно або тимчасово проживають на відповідній території.”

Закон України „Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів”:

„Стаття 8. Інші форми підтримки районних, міських та міськрайонних газет, районного,
      міського, міськрайонного телерадіомовлення
 
        Органи місцевого самоврядування та місцеві державні адміністрації відповідно до законодавства забезпечують:

        повне виконання власних фінансових зобов'язань як засновників (співзасновників) засобів масової інформації перед їх редакціями (юридичними особами);

        проведення заходів, спрямованих на повне виконання фінансових зобов'язань   іншими   засновниками (співзасновниками) районних, міських та міськрайонних засобів масової інформації.

   Невиконання фінансових зобов'язань будь-ким із засновників (співзасновників) є підставою для судового розгляду.”

Кримінальний кодекс України:

„Стаття 171. Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів

1. Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів”

„Стаття 210. Порушення законодавства про бюджетну систему України

1. Використання службовою особою бюджетних коштів усупереч їх цільовому  призначенню  або в обсягах,  що перевищують затверджені межі видатків,  а так само недотримання вимог  щодо  пропорційного скорочення видатків бюджету чи пропорційного фінансування видатків бюджетів  усіх  рівнів,  як  це   встановлено   чинним   бюджетним законодавством,  якщо  предметом  цих  діянь були бюджетні кошти у великих розмірах”

„Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень

1. Перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони заподіяли  істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб”

„Стаття 367. Службова недбалість

1. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою  своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам окремих юридичних осіб”

   Це є неповний перелік статтей, щодо яких є підстави стверджувати про здійснення правопорушень міським головою м.Калуша як у питанні невиплати дотацій з місцевого бюджету для КМТ, так і в інших аспектах діяльності журналістів та засобу масової інформації „Калуське міське телебачення” у місті Калуш.
   Як приклад: ст.26 ч.1 п.8 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” визначає виключне право міської ради щодо призначення та звільнення керівника засобу масової інформації. Однак, міським головою 26.01.2007 року всупереч Закону та виключній компетенції міської ради видано розпорядження про призначення керівника (виконуючого обов’язки директора) КМТ, яке не відмінено до цього часу. Це призвело до нанесення величезних матеріальних збитків Калуському міському телебаченню через незаконні виплати заробітної плати та подальших судових рішень.

   Ми не бачимо реакції міської прокуратури на наші заяви як прямі на адресу  прокуратури, так і у порядку загального нагляду.

   Хоча, відповідно до ч.1 ст.171 КК України злочином визнається умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.
   Згідно зі ст. 34 Конституції України кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, а також право на вільне збирання, зберігання, використання та поширення інформації усно, письмово або в іншій спосіб.
   Об'єктивна сторона цього злочину полягає в перешкоджанні законній професійній діяльності як окремого журналіста (журналістів), так і засобу масової інформації.
   Ст.1 Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» дає легальне визначення поняття „журналіст”.
   Згідно зі ст. 17 Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» відповідальність за скоєння злочину проти журналіста у зв'язку з виконанням ним професійних обов'язків або перешкоджання його службовій діяльності прирівнюється до відповідальності за скоєння таких же дій проти працівника правоохоронного органу.
   Таким чином, перешкоджанням законній діяльності журналістів вважаються діяння (дії або бездіяльність), якими створюються перепони (обмеження, заборони) щодо реалізації журналістами, а також засобами масової інформації наданих їм законом прав під час здійснення професійної діяльності. Створення в будь-якій формі перепон реалізації журналістами будь-яких зазначених прав за умови, що журналіст їх реалізує правомірно, тобто виконуючи при цьому покладені на нього законом обов'язки, вважається перешкоджанням його законній професійній діяльності.

   У зв’язку із вищевикладеним, просимо Вашого сприяння у відновленні законності у питаннях свободи слова, законної професійної діяльності журналістів та діяльності засобу масової інформації - Комунального підприємства Державної студії „Калуське міське телебачення” у м.Калуші, а також - у питанні виплати заборгованої дотації перед КМТ для погашення заборгованої заробітної плати працівникам телебачення і сплати обов’язкових відрахувань.

26.10.2009 р.

Крохта Віталій Михайлович, директор КП ДС „КМТ
Смаль Олександр Ярославович, головний редактор
Якименко Світлана Петрівна, редактор радіомовлення
Арсені Катерина Василівна, оглядач
Гумінілович Оксана Вікторівна, оглядач
Ющак Любов Михайлівна, оглядач
Овсієнко Олександр Вікторович, заст.гол.редактора з технічних питань
Овсієнко Руслана Зіновіївна, режисер
Снятовський Микола Володимирович, інженер
Білан Зоряна Михайлівна, головний бухгалтер
Кульчицький Михайло Васильович, спеціальний кореспондент
Мороз Юрій Іванович, оператор
Пострильоний Андрій Петрович, менеджер з реклами
Дмитришин Степанія Федорівна, прибиральниця
« Останнє редагування: 28 Жовтня 2009, 14:56:21 від romashkin »
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #197 : 28 Жовтня 2009, 14:59:53 »

 :o
Хоча чому тут дивуватися - таким вже він в нас є - ...................................................................................
Відповідь від: 28 Жовтня 2009, 14:37:42
Я не могу понять этого человека – Чего он хочет?
К какой цели стремиться такими своими действиями?
Что стремиться доказать?
Очередное доказательство своей силы и всемогущества?
Зачем ему ликвидированное КМТ? – Одним "махом" утилизировать ту всю грязь, какая образовалась из этой истории?
Сам же "начудил" и не уследил, где надо было?
Так кто ему виноват?
Нет слов.....................
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #198 : 28 Жовтня 2009, 19:19:20 »

А також... (в т.ч. за побажанням Юрка).
  • Колективна заява працівників КМТ на адресу:
+1 romashkin   Дякую!
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #199 : 28 Жовтня 2009, 22:43:02 »

Виталий, если позволите так к себе обратиться, какую цель Вы и коллектив перед собой ставите?
Если ваша цель «стоять не на жизнь, а на смерть» – тогда всё прекрасно и вы даже успели принять демонстративно-страдальческую позу жертв.
Но если Вы решите отстаивать право КМТ на существование, а не собственных принципов (хотя и всецело соглашаюсь с правомерностью Вашей позиции) – то единственное, что можно посоветовать в сложившихся обстоятельствах – обратитесь к Матвийчуку, он человек умный и, по-моему, единственный, кто в состоянии договориться с этим…
Записаний