Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Голосування

Як часто Ви дивитесь Калуське міське телебачення?

Кілька разів на тиждень
- 26 (24.3%)
Кілька разів на місяць
- 13 (12.1%)
Дуже рідко
- 36 (33.6%)
Зовсім не дивлюсь
- 32 (29.9%)

Всього голосів: 107


Автор Тема: Калуське міське телебачення  (Прочитано 301963 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #160 : 20 Жовтня 2009, 22:12:39 »

Ця тема розпочата для того,аби почути ,власне, думки громади про ситуацію навколо ТБ
Ситуація така, що мій тесь не проживе без Калуського ТБ. :=) Веду до того, що якщо не всім калушанам, то все таки комусь воно тай цікаве. ;) Морально ми всі за колектив КМТ, а реально... :-[
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #161 : 20 Жовтня 2009, 22:22:14 »

п.Крохто, Ви у свому пості, де вели бесіду про відвідини Зуба, як я зрозуміла - дали відповідь на ті питання, що Вам ставив Зуб - проте, як же були проставлені самі питання
Відповідь від: 20 Жовтня 2009, 22:16:52
Адже , кли я прочитала Ваш пост - то перше питаннящо в мене виникло - коли та бесіда відбулася? - до чи після публікації статті
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #162 : 20 Жовтня 2009, 22:41:08 »

Що ж тут незрозумілого? :)

В один прекрасний день, наступного тижня після виходу газет "Вікна" та "Калуський нафтохімік" з темами про ТБ, подзвонив О.Зуб з наміром зустрітися зі мною. В той момент мене не було на ТБ. Коли ж я прийшов, йому зразу ж повідомили, що я вже на місці.

Ми в той момент гадали, що ж так зацікавило п.Олександра? Мабуть те, що йому на сесії .мер дав доручення провести журналістське розслідування щодо ситуації на ТБ, а він його не виконав (до його честі, на сесії він заявив, що це занадто некоректно таке робити щодо своїх колег). А натомість інші газети все-таки видали статті на цю тему. До речі, вперше в історії :) брати коментар у мене прийшла журналіст "Калуського віче" (я навіть забув про їхнє існування).

Поговоривши декілька хвилин щодо ситуації, п.О.Зуб зразу ж перейшов до теми пошуку компромісу з настійним пропонуванням залишитись мені заступником. І як аргумент, постійно говорив про необхідний шанс для колективу запропонувати кандидатуру на директора із настійливим запевненням, що така кандидатура 100% отримає підтримку як у .мера, так і в депутатського корпусу. А також, що це така гра і ми повинні обіграти в цьому .мера.
І ще раз підкреслюю: дуже нав'язливими були такі пропозиції, які повторювались не раз і не два.

Зі своєї сторони я наводив аргументи, про які писав вище.
1. Не віримо жодному слову .мера.
2. Звільнити Попа.дюк.
3. Виконати рішення ради.

І аналогічно сказав, що шукати компроміс можна тільки після стояння на однакових важелях. І я особисто не буду шукати компроміс в темі "як обійти Закон".

Це було сприйнято О.Зубом надто "активно".
В цей момент коридором проходило декілька працівників. Почалось апелювання до них з такими ж пропозиціями. Одна відповідь була агресивною, типу "ти виконуєш забаганки .мера і з тобою нема про що говорити". Інша - "ми це вже все чули і тут нема про що говорити, оскільки це дурня". Ще одна відповідь - "а я думав, що О.Зуб прийшов з чимось новим..."

Дуже чи то розлюченим, чи то знервованим О.Зуб вибіг (дійсно вибіг) з нашого приміщення. По дорозі зустрів ще двох працівників, яким почав далі пропонувати те ж, але толерантно вислухавши його вони також відповіли, що тут нічого нового нема.

Звичайно ж, було в нас колективне обговорення, чого ж О.Зуб накінець-то завітав до нас. І однією з основних думок була - за дорученням .мера (з пропозицією "погратися").
Тут випадково дізнаємося (прихильників виявляється у нас багато :) дійсно зранку того ж дня п.О.Зуб перебував на аудієнції і його прийняли з широкою посмішкою і поплескуванням по плечу, з подальшим видворенням працівника апарату з кабінету з тим, що "прийдеш пізніше з тими папірцями"...

А після відвідуванння ТБ,  п.О.Зуб прийшов поплакатись в жилетку до секретаря міської ради Боднарчука з подальшим попиванням коньячку, і плачем: "Уявляєте, вони мене послали на..."

Усе. Потім з'явилась стаття у "Дзвонах Підгір'я" з винесенням на загал тих же пропозицій із завертанням їх у красивенькі обгорточки для швидшого поїдання електоратом.

Відповідь від: 20 Жовтня 2009, 22:36:22
:) Перечитав сам і зрозумів, що мабуть це занадто розлога відповідь :)
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #163 : 20 Жовтня 2009, 22:46:16 »

М-да, парламентёр из Зуба – никакущий, да ещё и трепло… мне весело, поскольку этого парламентёра отправил ни кто ни будь,  а профессиональный политик?  =))
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #164 : 20 Жовтня 2009, 22:47:58 »

Взагалі мені прикро, що Ви так мене мало ще знаєте, як виявилося і такої про мене думки. Повірте, ваші попередні думки і враження про мене були правильні. Просто я інколи люблю побавитися у провокатора  Посмішка

Юрко, вибач, я тоді, мабуть, щось не про те думав...  ;)
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #165 : 20 Жовтня 2009, 22:57:33 »

проте, п.Крохта, яких дій від мера Ви очікуєте, невже перемовини, бодай через парламентарів - то не є виказуванням бажання дійти вірного рішеня
Відповідь від: 20 Жовтня 2009, 22:49:52
Адже, пункт перший - не віримо жодному слову мера (я й сама його словам не вірю - досвід) - заперечує можливість перемовин як таких - я вірно зрозуміла?
Відповідь від: 20 Жовтня 2009, 22:52:08
Бо з пунктом другим, то певне й сама Попадюк згідна, проте тут я таки помиляюся - радше згідний мер , ну який сенс йому зараз насаджувати її у КМТ - то буде не в його користь ні в одному з варіантів - особисто я не вбачаю жодного приводу з точки зору мера повертати її на КМТ - якщо Ви володієте іншої інформацією, то поділіться.
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #166 : 20 Жовтня 2009, 23:04:54 »

:) :) :)
Ну по-перше, визначаємось - слів чи дій :)
Дій? Подальшого загравання з депутатами БЮТу (тема Козлов.ський і Ко), подальшої гри (він же майстер спорту з усіх відомих й невідомих йому видів), тепер уже настійливих вказівок держслужбовцям, як вони повинні поводитись (з огляду на 30 травня 2010 року) і, як наслідок, призначення нового керівника :) . Депутати ж не такі "майстри спорту"... А про колектив, звичайно, ніхто ніколи й не думає. Це повинні бути мовчазні виконавці волі Божого посланця.
----------
Це - песимізм.

Оптимізм:  =))
1. Звільнять Попа.дюк
2. Дадуть бабки.
3. Звільнять Крохту і призначать більш гнучкого керівника, який буде мовчазним виконавцем волі Божого посланця.
-----------

Реалізм:
Повоюєм, побалакаєм, дочекаємось 30 травня 2010 року і .... звільнять Крохту і призначать більш гнучкого керівника, який буде мовчазним виконавцем волі Божого посланця.


Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #167 : 20 Жовтня 2009, 23:18:12 »

то я курити ходила  :-[
Пункт третій є заканомірним, проте все, що вимагається із боку КМТ - то лише звільнення Вами посади директора з переходом на посаду його заступника?
Відверто - не вірю - не вірю, що вся справа у Вашій персоні - бо то занадто примітивно.
 :unknow
Як Ви гадаєте, п.Крохто, які правдиві наміри мера щодо КМТ. Що він насправді , на вашу думку, бажає зробити з КМТ, чи як його використати?
Відповідь від: 20 Жовтня 2009, 23:10:51
Ви -  :good
супер!!!
Відповідь від: 20 Жовтня 2009, 23:15:07
то наступні вибори до місцевих рад 30 травня 2010 року  :o
м-да, спасибі, що сказали, а то я думала, наче з презеденськими разом.
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #168 : 20 Жовтня 2009, 23:23:49 »

Причому тут моя скромна персона :) Її просто уже такою роздули.
Цікавить посада...

А щодо заступника :) Такий варіант в історії ТБ уже існував. Призначили Попа.дюк, тодішнього директора І.Мороза перевели на посаду заступника (якого не існувало в штатному розкладі і не існує зараз) і успішно звільнили через три-чотири місяці.

Я зараз цікавлю їх тільки з огляду лояльності працівників. Важкувато буде, якщо частина (а може й половина) піде після мене... Треба ж буде поповнювати кимось. Ну, технічних працівників (операторів, режисерів, інженерів) можна ще якось підібрати, а от з журналістами напряг у Калуші... А отримувати ляпсуси в ефірі типу "дИпутати", "група дИпутатів на чолі міського голови" і тому подібне - буде прикольно :)
Я ж уже двох дівчат з ТБ відправив у декрет, а тепер і третя зібралась :) А четверту "аж жаба душить" - теж так хоче туди...

Прийдеться важко... Ну і тому подібне.

Що він хоче зробити з КМТ? Так нічого не хоче... Грошей він не дасть. Успішно ліквідують. Приміщення передасться для виконання колишньої ідеї п.Н.Баб.ій (і Ко) про створення торгівельного центру (площа ну дуже велика). Та ідея, правда, ще передбачала приєднання туди Виставкового центру - але це тільки справа часу.
От і все...
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #169 : 20 Жовтня 2009, 23:33:58 »

та і ще, щото за пропозиція "погратися" переказана Зубом від БрюсаВсемогутнього
(завжди вважала, що мер не того фільму демонстрував депутатам - до чого тут ТомасБраун - хоча кіно хороше - погоджуюсь)
Відповідь від: 20 Жовтня 2009, 23:25:01
Тобто, Ви вважаєте, наче з самого початку метою Насалика було саме ліквідування КМТ як такого -  :o  ?
треба подумати, бо чесно кажучи, такого варіанту розвитку подій я не враховувала взагалі - уява підвела, не досягла, певне, настільки широких обріїв.
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #170 : 20 Жовтня 2009, 23:35:09 »

Так пропозиція "погратися" йшла типу від О.Зуба, про .мера тоді я тільки догадувався :) Оскільки - це його "манера" погратись "пішаками", подальша доля яких його не цікавить взагалі з принципу "виживає сильніший".
Блін, а він же для багатьох калушан "Месія" :(
Краще підходить "Сатана" з ангельськими крильцями (поза в нього класна при звучанні Гімну) :)
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #171 : 20 Жовтня 2009, 23:46:09 »

п. Крохто, якщо можна - моє останнє запитання
а мені , ще трішки треба подумати - бо дещо таки - вимальовується
 :bouquet:
(запитання над Вашим моїм постом)
« Останнє редагування: 20 Жовтня 2009, 23:53:20 від ЯЯ »
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #172 : 20 Жовтня 2009, 23:49:17 »

Ой, їх так було багато :)
Про яке конкретно йде мова? Я вже заплутався :)
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #173 : 20 Жовтня 2009, 23:51:50 »

А перепрошую, у що ж , зі слів Зуба Ви мали "бавитися"?
Відповідь від: 20 Жовтня 2009, 23:51:04
Тобто, Ви вважаєте, наче з самого початку метою Насалика було саме ліквідування КМТ як такого -    ?
треба подумати, бо чесно кажучи, такого варіанту розвитку подій я не враховувала взагалі - уява підвела, не досягла, певне, настільки широких обріїв.
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #174 : 20 Жовтня 2009, 23:57:11 »

У те, щоб колектив запропонував свою кандидатуру. І тоді колектив залишається у виграші. Директор - свій, я у заступниках :)

В інакшому випадку "лякав": призначать депутати свою кандидатуру і чомусь наголошувалось - від БЮТу (чи не для того, щоб пересварити НУ і БЮТ) і колектив буде змушений прийняти того, кого їм призначать.

А так - ми переграємо Нас.алика! І гроші будуть... (.мер же обіцяв!) І людина своя... І Нас.алик програє... :)
Слабенькі аргументи :) (п.1 пропозицій) :)

Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #175 : 21 Жовтня 2009, 00:03:09 »

поза в нього класна при звучанні Гімну
позу не спостерігала, а от як "дочитував" - "із Сяну до Дону" - розповідали.  :)
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #176 : 21 Жовтня 2009, 00:07:00 »

Не думаю, щоб він думав про це з самого початку. КМТ - це був бонус для Попа.дюк за деякі отримані послуги. Окрім того, Попа.дюк в силу свого надзвичайного розуму була, є і буде надзвичайно відданою (дурити і обіцяти їй можна багато - все прийме на віру).

А коли не вийшло, то зі словами Нас.алика на сесії "Ха! І не таке ще втрачали!" почала пророблятись ідея гноблення і ліквідації. Не дам гроші - самі розбіжаться. Не вийшло. Нашлю перевірки Нац.ради. Теж не вийшло. І такі подібні наступні кроки.

А ідея торгівельного центру пророблялась Н.Баб.ій особисто з Попа.дюк. Не обов'язково ж КМТ повинно знаходитись саме в тому приміщенні.

Підтвердження зі знищенням - загравання з ТРК "Незалежність". Ті ж - приватники, в позу не стануть, бо помахаю пальчиком і будуть "бархатними", інакше - заберу приміщення з ціною оренди практично "нашару". От і повинні відробляти...
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #177 : 21 Жовтня 2009, 00:22:36 »

то так - роздум не за темою
(бо після визначення мною дати народження Ігора_О, не пам"ятаю хто, проте питали, чи змогла б я визначити Вашу дату народження)
у Вас відчувається зодіакальний знак Овна, можливо то Сонце - тобто Ви народилися у березні-квітні (Овен за гороскопом)
хоча концеляцію (розміщеня) Сонця легко переплутати з концеляцією Асценденту
Простіше кажучи - Ви Овен за гороскопом?
 :bouquet:
Відповідь від: 21 Жовтня 2009, 00:17:41
А за темою, сьогодні вже не вдається  :'(
температура 38 ,  :patient
дуже вдячна за Ваші відгуки й грунтовні відповіді
спробую завтра написати власні висновки з того.
Надобраніч.
 :bouquet:
Записаний

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Калуське міське телебачення
« Прочитано #178 : 21 Жовтня 2009, 00:28:39 »

Шановне Панство!
Спостерігаю за цією темою давно, не тільки з газет, з розмов з працівниками, а тепер за Вашою розмовою на форумі.
Просто балдію!
Наш український нарід завжди любив побалакати, а що далі...
Вас читають не так вже й багато калушан, пробуйте якісь реальніші дії: акції , протести, виходьте на центральні канали, думаю вас почують і побачать, а ніж вести переписку на форумі і давати один одному так звані поради. Особливо звертаюсь до тих, хто також просто спостерігає за цією ситуацією і виносять колективу свої ”співчуття”.Нам всім важко їх зрозуміти. Одне просто спостерігати, а зовсім інше бути в їхній ситуації.

Мені особливо сподобалось повідомлення в 23:23 год. п.Крохти
(Я ж уже двох дівчат з ТБ відправив у декрет, а тепер і третя зібралась  А четверту "аж жаба душить" - теж так хоче туди...
Прийдеться важко... Ну і тому подібне.)

Шановний пане, вашим дівчатам можна тільки позаздрити, який у них керівник і як працює. Дві, третя, а ще й прийдеться важко, бо четверта ХОЧЕ. Вам дійсно прийдеться важко... Всіх не відправите у декрет, комусь і працювати потрібно. Це не вихід.
Я завжди думала, що в декрет відправляють з жін. консультації, а виявляється що з ТБ. =))
Вибачте за жарт.
Успіхів! Тримайтесь!
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #179 : 21 Жовтня 2009, 00:33:15 »

Ні, не Овен. Я не настільки впертий :) А жаль...
Є трішки інакший знак...
Записаний
Свій до свого по своє