Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Голосування

Як часто Ви дивитесь Калуське міське телебачення?

Кілька разів на тиждень
- 26 (24.3%)
Кілька разів на місяць
- 13 (12.1%)
Дуже рідко
- 36 (33.6%)
Зовсім не дивлюсь
- 32 (29.9%)

Всього голосів: 107


Автор Тема: Калуське міське телебачення  (Прочитано 301874 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #120 : 15 Жовтня 2009, 20:25:19 »

:) Ну це ж офіційний західний вісник! На сесії ставилось взагалі-то питання Козлов.ським про звіт директора КМТ.
Що не отримало схвалення депутатів. І Нас.алик, щоб вийти з ситуації, щось промекав про якісь доручення комусь, щоб розглянути щось від когось... Що й вирішив загладити "офіційний" вісник.
КМТ не зобов'язаний звітувати ні перед окремим дупутатом, ні перед .мером. КМТ зобов'язаний звітувати тільки перед Засновником.

І я буду працювати тільки відповідно до чинних законних прав і зобов'язань. А .мер Нас.алик ні для мене, ні для колективу уже давно не авторитет, оскільки його слово не вартує ломаного гроша.
Відповідь від: 15 Жовтня 2009, 20:21:50
п.Крохта, мушу просити вибачення у Вас, бо моє обговорення цієї теми все більше скидається на чергове протистояння з Ігорем_О

ЯЯ, приймаючи вибачення, але мені незручно дивитись про сперечання незрозуміло про що. Тому і в цій перепалці я не приймаю участі.

А взагалі-то, кохаймося, бо ми того варті! :) :) :)
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #121 : 15 Жовтня 2009, 20:39:14 »

То не певно - то буде грубо, проте навіть анології ніяк іншої не доберу. Та на мою думку -
КМТ опинилося (ні, не між "молотом и наковальней" як я вже зауважувала), а між двома половинками одноєдиної дупи й та дупа, за час перебування в ній КМТ, відчула, що то їй додає особливих незвичних, проте приємних й навіть здається корисних відчуттів. От й думає ота дупа, та чому б те КМТ у собі й не залишити - саме вилазити не хоче, то чому його з відтіля силоміць витягати - адже мені так добре.

Вибачте, п.Крохта, мою грубість, проте я намагалася Вам пояснити те, як я бачу цю ситуацію.
Коли Ви зверталися до правоохоронні чи інші інстанції, й Вам казали, : "Хто у Вас мер?", то було не запитання, то була відповідь.
А вже тут у цій темі на форумі, Ви можете ознайомитися з позицією дипутатського порпусу, щодо Вас й тієї ролі, яку Ви маєте відіграти на їх користь. Розумію, що усвідомити наче твої кращі принципи стали пішаком чужої й непотрібної тобі гри - то надто складно, справді психологічно складно, проте...
Особисто Вам бажаю успіху, міцного здоров"я й збереження кращих у собі якостей, якими Ви наділені.
Бережіть себе, родину й людей які Вам вірять.
 :bouquet:
Відповідь від: 15 Жовтня 2009, 20:36:47
мені незручно дивитись про сперечання незрозуміло про що
 :o
то Ви нічого не зрозуміли?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #122 : 15 Жовтня 2009, 21:13:21 »

То не певно - то буде грубо, проте навіть анології ніяк іншої не доберу. Та на мою думку -
КМТ опинилося (ні, не між "молотом и наковальней" як я вже зауважувала), а між двома половинками одноєдиної дупи й та дупа, за час перебування в ній КМТ, відчула, що то їй додає особливих незвичних, проте приємних й навіть здається корисних відчуттів. От й думає ота дупа, та чому б те КМТ у собі й не залишити - саме вилазити не хоче, то чому його з відтіля силоміць витягати - адже мені так добре.
А може б Ви спитали думку колективу?

А вже тут у цій темі на форумі, Ви можете ознайомитися з позицією дипутатського порпусу, щодо Вас й тієї ролі, яку Ви маєте відіграти на їх користь.
Процитуйте вислови дИпутатів в цій темі, будь-ласка.

P.S. Про дИпутатів Ви згадуєте часто. А от мера стороною обходите. Та то й не дивно.
Мене одне цікавить - а хто яке вирішення проблеми КМТ може запрпонувати? Зі сторони дивлячись, так би мовити. Може, ЯЯ знає вихід? Напевно знає. Вона й про вирішення проблеми Льодового Палацу знає. Сама писала. Лиш не каже нічого...
Відповідь від: 15 Жовтня 2009, 21:04:20
Ігоре_О, на мою думку Ви не праві відповідати за працівників КМТ, чи здатні, чи не здатні вони ще терпіти те, що іх приносять у жертву задя втілення власних владних амбіцій. Ситий голодного не зрозуміє.
Я буваю на ТБ іспілкуюся з ними! І володію ситуацію набагато глибше. Принаймні, я всіх їх добре знаю і на вулиці впізнаю.

Ігоре_О, Ви здатні таке збагнути?
До чого це? Чи Ви хочете сказати, що невиплаті зарплати винен я??? Ви б до Насалика з таким плачем звернулись!
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #123 : 15 Жовтня 2009, 21:28:54 »

1 _ Ні одну із сторін конфлікту я увагою не обійшла - читайте уважніше.
2 _ Про свою необізнаність у знанні правопису української мови говорила не раз.
3 _ Думка колективу відображена у статтях, чи те, що там вони говорять є брехнею?
4 _ й дійсно, я не вірно висловилася: "Тут у цій темі на форумі, Ви можете ознайомитися з істинною позицією дЕпутатського (спасибі, за просвітянську діяльність Ігоре_О) коркусу, про яку вони Вам ніколи не скажуть, а лише використовують Вас, чесну, дієву й принципову людину, як їм заманеться".  - Така вона моя думка.
5 _ про вирішення проблем Льодового писала не лише ЯЯ.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #124 : 15 Жовтня 2009, 21:40:21 »

1 _ Ні одну із сторін конфлікту я увагою не обійшла - читайте уважніше.
Діям міського голови Ви оцінки не давали. Якщо я не правий - нагадайте, перепрошую.

2 _ Про свою необізнаність у знанні правопису української мови говорила не раз.
Я в курсі. Просто це буває зачасто. Настільки, що я не витримав і трішки Вас "поправив". Не зі зла. "Любя"  :)

3 _ Думка колективу відображена у статтях, чи те, що там вони говорять є брехнею?
Так, відображена. Ви яку саме думку маєте на увазі?

4 _ й дійсно, я не вірно висловилася: "Тут у цій темі на форумі, Ви можете ознайомитися з істинною позицією дЕпутатського (спасибі, за просвітянську діяльність Ігоре_О) коркусу, про яку вони Вам ніколи не скажуть, а лише використовують Вас, чесну, дієву й принципову людину, як їм заманеться".  - Така вона моя думка.
А звідки їй тут взятися, "депутатській позиції", якщо депутати тут участі в дискусії не беруть? Від Вас, чи що?

5 _ про вирішення проблем Льодового писала не лише ЯЯ.
Про вирішення проблеми Льодового якраз не написав ніхто! Лише про самі проблеми. Зато саме Ви написали, що знаєте як їх вирішити... І не поділилися ноу-хау  :(  Напишіть, врятуйте Льодовий! А заодно і проблему ТБ розруліть - ну хоч варіант. А?
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #125 : 15 Жовтня 2009, 22:20:31 »

проблему ТБ розруліть - ну хоч варіант. А?
Та усе уже всім зрозуміло, кожен зайняв свою позицію:
Н.асалик - я Вам покажу як неслухатися і спробуйте вирішити це законним шляхом у беззаконній державі, йому навіть не потрібно докладати зусиль..
Телебачення: Ми не збираємося бути жертвами самодурства і будемо ігнорувати до кінця оскільки ці дії носять незаконний характер
при цьому виставляють ультиматум хоча вважають то компромісом:
Щодо деяких можливих чи неможливих переговорів з .мером.
Колектив (і я в тому числі) висловив свою думку.
Нагадую:
1. Ми не віримо жодному слову Нас.алика.
2. Звільнити Попа.дюк.
3. Виконати рішення міської ради.
 
Попадюк: судиться бо так їй порадили "друзі" які і тримають телебачення у осаді це ще один спосіб доивання
Депутати: є доля правди - використовують цей конфдлікт, щоб попсувати нерви міському голові...
Окремі депутати - це персонажі з давнього совєтського мультику "Мауглі"  - маленькі "друзі" Шархана, що тихенько кусають за п'яти його ворогів...
Крім того міський голова ще й заручник свого власного характеру і на нього впливають особисті почуття до усіх осіб що повязанні з конфліктом до Ігора_О до Крохти і т.д.
Я бачу вихід лише в переговорах, бо так Ви ігноруєте один одного і все.
Рада ніколи не затвердить рішення про звіт КМТ бо вболівають за ТБ, бо хочуть попсувати нервів Меру
ТБ ніколи не піде на переговори бо неповино то робити офіційно

При цьому Рішення не знайдене. Ані Рішення щодо виходу з ситуації ані Рішення суду який вже вирішив частково спір. І всі сидять горді і ображені...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #126 : 15 Жовтня 2009, 22:22:38 »

Браво!!!!  :drink

Таки з боку видніше. Особливо коли людина бачить, а не просто дивиться.

Але більше все одно поки тут не писатиму  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #127 : 15 Жовтня 2009, 22:25:42 »

Але більше все одно поки тут не писатиму  Сумний
І правильно  :stop: Бо усюди шпійони а ти нам потрібен живий і неушкоджений  :-*
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #128 : 15 Жовтня 2009, 22:55:48 »

Ігоре_О, я вже вибачалася перед західноУкраїнцем, за те , що ця тема перетворена у казна що. Й тому продовжувати із Вами цю безглузду свару немаю наміру.
З попереднього досвіду мені вже відомо, що Ви вважаєте перемогою у диспуті не наведення вагоміших аргументацій й обгрунтованих фактів, а у промовлянні слова останнім (якою б дурницею та фраза не була), тоді, на Вашу думку - Ви й виграли у суперечці. Такий підхід до перемовин є яскравим прикладом, так званої, жіночої логіки (це так, я Вас трішки просвітила, не зі зла - "Люблячи")
І єдине на що вважаю за потрібне відповісти - то стосовно депутатської позиції у конфлікті навколо КМТ.
Ігоре_О, щиро, мені байдуже, хто й що з депутатів говорить й які думки з цього приводу висловлює. Бо я маю звичку зважати не на слова, а на дії людей й висновкі робити саме на підставі дій чи бездіяльності сторін у суперечці, саме, зверніть свою увагу - ВИСНОВКИ НА ПІДСТАВІ ДІЙ. Кожна дія, як відомо, зумовлюється потребою. Тобто, закономірне питання - КОМУ ЦЕ ТРЕБА? Саме тому, для мене у аналізі ситуації стало вагомим аргументом - час КОЛИ депутати почали "рухатися" стосовно цього питання. (Для Вас то звісно "не вагомий" факт, й невагомим Ви його робите навмисне, тому, що той факт є ,неабияк, незручним для Вас у вашій позиції й відверто кричущим про упередженість).
Тому вважаю присутність тут бодай когось з депутатів й необов"язковим - бо вони вже все сказали своїми діями. І тим, до чого те призвело.
Далі продовжувати обговорювати цю тему із Вами - відмовляюся, тому що
ви неуважні до співрозмовника,
не вмієте сприймати співрозмовника, як рівного собі (про що свідчать вислови накшталт "для тих, хто в танку"),
вважаєте власну думку, як єдину вірну - абсолют,
не вмієте чути аргументів інших, бодай для більш повного сприйняття об"єкту дискусу,
вважаєте вагомішим у дискусії гру слів, натомість обгрунтувань.
 :bouquet:
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    29 Березня 2024, 16:35:33

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #129 : 15 Жовтня 2009, 23:07:01 »

Хто памятає новини спорту на Калуському, де ведучий мав листок помнутий як би корови жували??? =)
Записаний


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #130 : 15 Жовтня 2009, 23:55:54 »

Ігоре_О, я вже вибачалася перед західноУкраїнцем, за те , що ця тема перетворена у казна що. Й тому продовжувати із Вами цю безглузду свару немаю наміру.
Я вважав це дискусією. Проте, саме Ви почали перетворювати її на "свару" - ображаючи опонента. Зауважте, я ніколи не доволяю собі називати думку опонента "дурнею", "дурістю" чи "брєдом". Навіть якщо вважаю її такою. Бо це - від нестачі аргументів.

З попереднього досвіду мені вже відомо, що Ви вважаєте перемогою у диспуті не наведення вагоміших аргументацій й обгрунтованих фактів, а у промовлянні слова останнім (якою б дурницею та фраза не була), тоді, на Вашу думку - Ви й виграли у суперечці. Такий підхід до перемовин є яскравим прикладом, так званої, жіночої логіки
Дуже шкода, що Ви не побачили у моїх відповідях аргументів і фактів. Це свідчить не на Вашу користь. Бо інші - побачили (мені пишуть про це :) )

І єдине на що вважаю за потрібне відповісти - то стосовно депутатської позиції у конфлікті навколо КМТ.
Це не дивно, що депутатської. Оцінку позиції мера Ви старанно уникаєте. Я здогадуюсь чому.

Ігоре_О, щиро, мені байдуже, хто й що з депутатів говорить й які думки з цього приводу висловлює. Бо я маю звичку зважати не на слова, а на дії людей й висновкі робити саме на підставі дій чи бездіяльності сторін у суперечці, саме, зверніть свою увагу - ВИСНОВКИ НА ПІДСТАВІ ДІЙ. Кожна дія, як відомо, зумовлюється потребою. Тобто, закономірне питання - КОМУ ЦЕ ТРЕБА? Саме тому, для мене у аналізі ситуації стало вагомим аргументом - час КОЛИ депутати почали "рухатися" стосовно цього питання. (Для Вас то звісно "не вагомий" факт, й невагомим Ви його робите навмисне, тому, що той факт є ,неабияк, незручним для Вас у вашій позиції й відверто кричущим про упередженість).
Тому вважаю присутність тут бодай когось з депутатів й необов"язковим - бо вони вже все сказали своїми діями. І тим, до чого те призвело.
Ще раз повторюсь - ДІЇ (і, головне, бездіяльність) міського голови Ви вперто залишаєте поза увагою...
Тепер стосовно дій міської ради - повторю коротко:
1. Окремі депутати МР (з досвідченіших) взнавши про призначення нового керівника КМТ висловили своє обурення наглим зневажанням Закону. Розпорядження змінили, але законнішим воно не стало. Початкова стадія конфлікту. Дії депутатів - в межах Закону. Голови і одного із замів - явно незаконні.
2. Зрозумівши, що непризначений сесією керівник є нелегітимним, голова пробує легалізувати Т.Попадюк через так званий "конкурс". Логіка проста - того, хто виграє "чесний і демократичний" конкурс рада затвердить. А виграти мала Попадюк. Вона його і "виграла" - але сесія її не затвердила. Дії: депутатів - в межах повноважень, голови - нічого незаконного, якщо не враховувати моральну сторону проведення "конкурсу".
3. Не зумівши легалізувати Попадюк голова зробив простіше. Просто "забив" на все і сказав: "Таня, працюй! Тебе ніхто не вчепить." Дії: голова - незаконні.
4. Таня взялася "до роботи". Були звільнені кілька працівників, натомість були взяті нові, з близького оточення. Пані директор на свій розсуд керувала ефіром, ефірним часом, втручалася в роботу журналістів, викрадала кошти, що надходили за випуск музичних привітань. Почалися конфлікти в колективі. Ще кілька працівників отримали догани і перспективу звільнення. Журналісти звернулися по допомогу до своїх колег в області і Україні, депутатів різних рівнів, пікетували міську раду. Дії: керівник КМТ - злочинні хоча б в частині розкрадання коштів в сумі 18 тис.грн. за 3 місяці.
5. Всі нарешті розуміють, що Попадюк треба усувати і альтернативи цьому немає. Міський голова на звернення колективу і депутатів дивиться зверхньо - як захочу, так і буде. Депутати ставлять на розгляд питання призначення нового керівника. Нова кандидатура шукається спільно - всім зрозуміло, що це має бути фактично камікадзе і що його чекає. Ідеально підійшов В.Крохта. Спочатку "з боями" ставилось саме питання в порядок денний. Міський голова навіть пішов на ще одне порушення Закону і не поставив на голосування включення його! На наступній сесії питання розглянули і проголосували. Міський голова прямо на трибуні підписав розпорядження про його "ветування" без вказання причин (порушення Закону). Дії: депутати - в межах Закону і Регламенту МР. Голова - порушив все, що можна.
6. На наступній сесії депутати пробивають вето 2/3 голосів і призначають В.Крохту. На державного реєстратора чиниться тиск (!!!) щодо невнесення даних про керівника. Втручання депутатів Д., К., І. вирішує цю проблему. Ще кілька депутатів особисто привели В.Крохту на ТБ і допомогли йому прийняти керівництво. Для недопущення їх до приміщення застосовувалась і міліція (!!!) Проте, дії депутатів були законними і цей весь спротив було подолано.
7. Почалася травля нового керівника силовими структурами. З чиєї подачі всім зрозуміло. Тягнулосб кілька місяців. Крім того, 2 депутати-держслужбовці з числа тих, хто підняв руку за Крохту отримали дагани і депреміювання. Коли один з них спитав у голови причину, то почув відповідь: "Маю право!" Про законність дій голови промовчу, тут головне моральність.
8. Оскільки всі дії міської ради і В.Крохти були абсолютно законними - змінити ситуацію силовим методом так і не вдалося. В хід пішов метод "мору". Голова просто перестав виплачувати дотацію. При тому, що рішення сесії є обов'язковим для нього! Крім того, він досі не скасував своє незаконне розпорядження про призначення Попадюк. Саме це і є основною причиною, чому колектив ще тримається до цього часу! Адже, як тільки буде звільнений Крохта - через 5хв. в кабінеті буде сидіти непризначена-незвільнена Попадюк! І тоді майже всі вони залишаться не лише без зарплати, але і без роботи! От чому вони терплять! І не треба мені дорікати, що вони голодають - це є пряма вина Насалика! Бо для того, щоб вони завтра отримали зарплатню за цілий рік - треба, щоб він сьогодні поставив закарлючку у платіжці! І все! І ніхто, крім нього не може ту закарлючку поставити, жоден депутат! Якби могли - вже давно б зробили... Дії: думаю, все всім ясно.

Ви мені дорікали, що я дискутую без аргументів і фактів.... Це я просто "коротко" виклав те, про що вже писав! У Вас просто немає бажання щось чути.

не вмієте сприймати співрозмовника, як рівного собі (про що свідчать вислови накшталт "для тих, хто в танку"),
Це відома всім алегорія. Ви ж використовували відверто брутальні "вислови"? Причому, неодноразові. Та я уваги не звертаю.

вважаєте власну думку, як єдину вірну - абсолют,
Цікаво, а Ви вважаєте свої думки невірними?  :)

не вмієте чути аргументів інших, бодай для більш повного сприйняття об"єкту дискусу,
Так Ви ж аргументів не наводите і на конкретні запитання не відповідаєте! І не лише в цій темі!

Ви праві, я люблю закінчувати дискусію останнім. Особливо, коли опонент не має чим мені заперечити!
 :drink  :bouquet:
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #131 : 16 Жовтня 2009, 05:22:45 »

Так і знала.
Ігоре_О, час народження з 4,40 до 5,00 ?
Відповідати немаю часу, вибачайте, навіть не читала - тому прошу модераторів нічого не викидати з обговорення до вівторка.
Всім вдалих вихідних.
 :bouquet:
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #132 : 16 Жовтня 2009, 09:10:38 »

Ігоре_О, час народження з 4,40 до 5,00 ?
Чесно - не пам'ятаю. Одне пригадую - темно було, а потім світло  :)

Всім вдалих вихідних.
І Вам!
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #133 : 16 Жовтня 2009, 10:37:01 »

Чесно - не пам'ятаю.
А казали вгадайте, спробуйте  :unknow
Ми чекали на прогноз а  Ви тут виявляється усім тепер кажете: "Не вгадали, не вгадали  :P :P"
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #134 : 19 Жовтня 2009, 11:51:43 »

Розв’язати конфлікт навколо міського ТБ, зберігши власну гідність

Приховано: Показати
Розв’язати конфлікт навколо міського ТБ, зберігши власну гідність

Таке завдання стоїть перед усіма суб’єктами скандальної ситуації з ДС «КМТ», що триває вже майже два роки

Нагадаємо, що старт конфлікту між міськрадою та міським головою було дано у мить голосування щодо призначення директором міського ТБ Віталія Крохти на початку 2008 року. На той момент вважалося, що це рішення поставить крапку у річному протистоянні колективу ТБ з одного боку та виконуючої обов’язки директора міського ТБ Тетяною Попадюк з іншого. Однак так не сталося, оскільки проти кандидатури В.Крохти був категорично налаштований І.Насалик. Свою позицію він мотивував тим, що В.Крохта перед цим «завалив» роботу «Міського інформаційного центру», будучи його директором.

Проте це все були формальні аргументи, за якими крилися приховані причини на той час вже наростаючого протистояння між міськрадою та міським головою. Початок його було покладено у травні 2007 року, коли І.Насалик шляхом певної комбінації позбувся двох своїх заступників-нашоукраїнців Ігоря Очкура та Степана Різника. Про судові розборки між І.Очкуром та І.Насаликом, які тривають вже майже два з половиною роки, знають, напевне, не те що калушани, які цікавляться місцевою політикою, а й школярі (ця тема найулюбленіша у їхніх КВК), а також діти в дитсадках. Так от В.Крохта — це достатньо близький соратник І.Очкура. Тож депутати вважали, що, призначивши В.Крохту директором міського ТБ, зможуть продемонструвати свою єдність і силу, а також матимуть не лояльне до міського голови ТБ, а засіб масової інформації, який об’єктивно висвітлюватиме життя в місті.

Однак, як виявилося, цей задум не спрацював. І.Насалик просто перестав фінансувати ТБ згідно з дотаціями, закладеними депутатами у міському бюджеті. У 2008 році міське ТБ було недофінансовано на 115 тис. грн., а в цьому році із 300 тис. грн. протягом дев’яти місяців телевізійники одержали усього 38 тис. грн. Працівники ДС «КМТ» вирішили захищати свої права у суді. І небезуспішно. Проте міський голова не поспішає виконувати рішення суду щодо повернення телевізійникам невиплаченої дотації. Депутати також не можуть вплинути на нього, щоб він виконував їхні рішення. У результаті маємо патову ситуацію, яка стала можливою через недосконале українське законодавство, а також можливість затягувати судові справи до безкінечності.

Звичайно, протягом цих півтора року сторони шукали варіанти позитивного вирішення конфлікту. Міський голова дав опонентам просто розкішну пропозицію: погоджуся з будь-якою кандидатурою, крім Крохти. Але депутати і працівники ТБ пішли на принцип: тільки Крохта, оскільки інший варіант продемонстрував би їхню слабкість, неспроможність протистояти забаганкам міського голови. У заручниках опинилися працівники ТБ, які вже рік не одержують зарплату.

Що робити в ситуації, коли жодна зі сторін не бажає поступитися? Відповідь на поверхні — домовлятися. І це не повернення у 90-ті роки минулого століття, як кажуть окремі депутати, наполягаючи через суд до переможного кінця змагатися з міським головою. Це реалії початку нинішнього століття. Яскравий приклад цьому — Верховна Рада України, в якій недавно фракція Партії регіонів поставила ультиматум щодо непомірного підвищення соціальних гарантій людям. Згодом абсурдність цієї пропозиції, яка могла знищити економіку країни, стала очевидною всім, у тому числі й Партії регіонів. Але постало питання, як зробити крок назад, не втративши авторитет в очах своїх виборців? Адже паралізована Верховна Рада не додавала балів нікому. Більше того, така боротьба за свої принципи та добробут людей була здатна кинути країну у фінансову прірву. Рішення було знайдене — проголосувати за найменш абсурдний варіант, аби лише запрацював парламент.

На жаль, за нинішніх обставин в Україні доводиться приймати не найкращі для держави рішення, а ті, що можливо прийняти. Іншими словами, обирати найменше зло. Бо правди чи справедливості не можуть досягти навіть у Києві три головні гілки влади. Свої суперечки вони останнім часом все частіше намагаються розв’язати за допомогою головного в Україні арбітра — Конституційного суду. Але він також, як відомо, сформований за партійним квотним принципом.

Так, калуські журналісти, у тому числі й «Дзвони Підгір’я», вважають, що міський голова мав би поступитися і дати можливість працювати тележурналістам. Але чи дали йому опоненти можливість «гарно розрулити» цей конфлікт? Давайте задамо собі запитання: кому сподобається, коли з ним будуть розмовляти шляхом ультиматумів? Це не сподобається ні депутату, ні вчителю, ні журналісту, ні сантехніку чи двірнику. У кожного з них є якась планка, до якої людина здатна опиратися, протистояти. Відгадайте з трьох разів: у кого така планка в Калуші найвища? Правильно… Але, з іншого боку, не варто І.Насалику також в ультимативній формі «опускати» усіх інших до рівня плінтуса, викликаючи цим самим шалений опір, прагнення захистити свою гідність. Це не конструктивна позиція з двох сторін. Розмова типу: «Ах, ти з нами так! А ми з тобою ось так!!!», або «Ти хто такий? А ти хто такий?» — це розмова Паніковського з Шурою Балагановим. Тому сесії міськради часто перетворюються на погано зрежисовані кінокомедії, а інколи й трагікомедії, як у випадку з тележурналістами, які протягом року не мають чим годувати свої сім’ї.

27 листопада — останній термін, до якого ДС «КМТ» треба проплатити 15 тис. грн. за продовження дії ліцензії на мовлення. Тож сесія міськради, що відбудеться 27 жовтня, це, по суті, останній шанс врегулювати ситуацію навколо ТБ. Спілкування з усіма основними суб’єктами протистояння показало, що цей шанс все-таки є. Сигналів з боку депутатів та колективу ТБ чекає міський голова Ігор Насалик. В іншому разі він пропонуватиме передати міське телебачення в управління ефективному менеджеру, який буде обраний на конкурсній основі і витягне ТБ з фінансової ями.

Секретар міськради Роман Боднарчук (БЮТ) вважає, що міськрада зробила все можливе, щоб міське телебачення працювало. Але оскільки досі нормальної роботи немає, то є сенс перед сесією зібрати разом депутатів і тележурналістів, щоб все-таки знайти вихід із цього критичного становища.

Такої ж думки дотримується і Володимир Іваницький («Наша Україна», група «За Калуш»). Однак він наполягає, що механізм розв’язання конфлікту повинен бути таким: колектив ТБ має зініціювати зустріч з депутатами через відповідне звернення до секретаря міськради, на цій зустрічі слід прийняти консенсусне рішення, з яким вже йти на переговори до міського голови. Але головне — рішення у кабінеті міського голови повинно бути таким, щоб із цих результативних переговорів усі сторони вийшли не приниженими, зберігши почуття власної гідності.

Поки що непримиренну позицію займають окремі працівники міського телебачення, які вважають, що нехай краще закриють телебачення, але вони не вклонятимуться міському голові. Однак є й такі, які просто хочуть працювати і одержувати зарплату. Щоправда, вони поки що не наважуються ці думки озвучити публічно. Працівників ТБ можна зрозуміти. З точки зору елементарної етики нікому не хочеться перетворювати свого керівника, з яким їм комфортно працювати, в розмінну монету в чиїйсь грі. З іншого боку — вони можуть запропонувати на посаду директора ТБ свого представника, залишивши В.Крохту його заступником. Якщо цього шансу вони не використають, то можуть одержати все-таки іншого керівника, який не має відношення до журналістики і невідомо, як у них з ним складеться співпраця. Словом, подумати є над чим. І рубати з плеча у цій ситації — не найкраще рішення.

Олександр Зуб
http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1096
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #135 : 20 Жовтня 2009, 00:27:11 »

Видно не тільки ми тут на форумі, говоримо про переговори, видно,  що такий вихід і журналісти бачать  ;)
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #136 : 20 Жовтня 2009, 01:02:26 »

Це я так розумію натяк для мене?

Не маю нічого проти, якщо це є варіант для колективу телебачення...
Крім одного, я не буду заступником. Не тому, що це принципове питання, а тому, що я маю чим займатися і чим хочу займатися... Як тільки працівники ТБ мені скажуть досить, я піду.

На сьогодні, і це я говорив прямо О.Зубу, я не бачу, що це є варіант для колективу. Про це йому ж говорили працівники ТБ.

Але О.Зуб зробив висновки такі, які він і хотів зробити. Передумова: перед приходом на ТБ він перебував на розмові в кабінеті в міського голови. А після ТБ він прийшов до секретаря міської ради і розказував, що його працівники послали на ... три букви. Хоча, як розумієте, такого не могло бути в принципі.

І тому, як завжди, приходиться все читати між рядками... Таке вже життя... І така містечкова політика.

І Юрко, ти даремно гадаєш, що я руками і ногами тримаюсь за це місце. Ти за півроку міг мене вже вивчити і оцінити, чи є це моєю сутністю...
Записаний
Свій до свого по своє

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #137 : 20 Жовтня 2009, 09:05:57 »

Можливо, я повторюсь...
Віталій давно готовий піти з ТБ геть, і я з ним про це говорив, і не лише я. Але...
Для більшості людей видима лише частина якостей міського голови. Краща  :)
А гіршу частину його характеру мали "щастя" спостерігати дуже обмежене коло людей. Ці люди вже добре знають, що голова полюбляє гратися з людьми і здатний на "кидок".
Так от - зараз відбувається певне розходження між фракціями БЮТ і НУ в міській раді, що і може призвести до вирішення конфлікту на КМТ. Справа в тому, що пан голова давно вже дурить людей - дайте мені будь-кого, любого, тільки не Крохту і я одразу відновлю фінансування ТБ! Вже у цій фразі визирає його брехня - адже, якщо буде не Крохта то й ТБ вже не повинно бути самоокупним?
А тепер уявляємо собі картину - депутати міської ради йдуть на поступки голові і приймають рішення:
1. Звільнити В.Крохту.
2. Призначити І.Пупкіна.
Що далі? А далі голова підписує розпорядження про зупинку п.2 рішення (просто тупо, без підстав, він все так робить), а п.1 залишає в силі. Через 10хв. на КМТ з'являється п.Попадюк і каже: я - директор, розпорядження про моє незаконне призначення не скасовано, хто не згідний - я не винувата! І на наступний день 70% працівників КМТ залишаються не лише без зарплати, а й без роботи!

Саме тому працівники КМТ і "тримаються" за Віталія! Саме тому міська рада як компроміс висунула пропозицію: розпорядження про звільнення Попадюк = рішення про звільнення Крохти! Що, пан голова не може її звільнити? Що тут такого принципового, що він краще буде голодом морити 14 сімей, ніж звільнить ним же незаконно призначену людину?? Чому принципи можуть бути лише в Насалика - а в усіх інших лише "дурість"???
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #138 : 20 Жовтня 2009, 09:24:33 »

Ні що Ви WestUA :o
Я взагалі прокоментувала сам факт виходу цієї ідеї в статті після нашоїї розмови на форумі, з тієї точки зору, що певне нашою думкою як громади хтось цікавиться...
Але сам принцип - переговори - як вихід... Адже саме рішення виробляти сторонам, але те що його можна вробити з депутатами мені здається нормальнимюю
Але я перепрошую, жодним чином не хотіла натякати ні на що, я взагалі людина стороння щоб якісь пропозиції виставляти...  :bouquet:
Вже мені здається усім зрозуміло, що колектив не піде на те, щоб Вас "здати" і в першу чергу то зрозуміло Н.асалику, то думаю в статті написали для реверансу
Просто в переговорах я думала, що завжди знаходиться компроміс і можливість сторонам справді залишитись з обличччям тут я з автором згідна  :-[ :bouquet:

Відповідь від: 20 Жовтня 2009, 09:12:38
Через 10хв. на КМТ з'являється п.Попадюк
Мені чомусь здалось, що про Попад.юк вже взагалі мова не йде, хоча теоретично такий кидок існує, але лише за зацікавленості вашого "Його"...
думаєте "він" готовий  знову наступити на граблі  :o  :unknow і ця тема ще актуальна?
А я хотіла запитати той суд що вона виграла, то було за її позовом про незаконне звільнення? А Ви подали на скасування розпорядження яким її призначили?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #139 : 20 Жовтня 2009, 09:33:31 »

Мені чомусь здалось, що про Попад.юк вже взагалі мова не йде, хоча теоретично такий кидок існує, але лише за зацікавленості вашого "Його"...
Тоді чому вона до цього часу не звільнена? Адже депутати просять дуже небагато, погодьтесь - вчинити по Закону!

думаєте "він" готовий  знову наступити на граблі     і ця тема ще актуальна?
В чому "граблі"? Я не хотів би чіпати цю негарну тему.... Про відносини Н. і П. містом ходить багато чуток... Причому, деякі я чув саме від неї...  :) Але я не "базарна баба", хоча цей "аргумент" для аналітики теж використовую. Тому, можливо, хтось свого часу справді наступив... Тільки не на граблі, а на міну-розтяжку  :)

А я хотіла запитати той суд що вона виграла, то було за її позовом про незаконне звільнення?
Так хто ж її звільняв! Вона подала позов про відшкодування за вимушений прогул - адже її до роботи не допускають!  :)

А Ви подали на скасування розпорядження яким її призначили?
Який термін передбачає КАСУ?
Записаний