Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Голосування

Як часто Ви дивитесь Калуське міське телебачення?

Кілька разів на тиждень
- 26 (24.3%)
Кілька разів на місяць
- 13 (12.1%)
Дуже рідко
- 36 (33.6%)
Зовсім не дивлюсь
- 32 (29.9%)

Всього голосів: 107


Автор Тема: Калуське міське телебачення  (Прочитано 301871 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #100 : 13 Жовтня 2009, 17:17:01 »

Володимир Козловський у коментарі "Вікнам" запевнив: питання кандидатур найбільша фракція міської ради БЮТ не обговорювала. Проте у нього як представника міської ради є претензії до існуючої кандидатури, тобто — директора ДС "Калуське міське телебачення" Віталія Крохти:
— Я вважаю, що з часу звільнення з посади директора Тетяни Попадюк і до сьогодні робота міського ТБ абсолютно не поліпшилася. Я не задоволений роботою Віталія Крохти, бо він як директор повинен бути насамперед організатором. Як працює директор, так працює і весь колектив. Наприклад: досі не звільнена з посади колишній директор ТБ Тетяна Попадюк. Що зробив Віталій Крохта для того, щоб якось змінити цю ситуацію? Мене здивувало, що на сесії не було ні оператора, ні журналістів. Вони не отримують заробітну плату. А що зробив директор для того, щоб це виправити? Скільки разів він був у кабінеті міського голови як розпорядника коштів? Депутати рішення про фінансування ДС "Калуське міське телебачення" прийняли, а хто повинен ходити до мера — директор ТБ чи депутати? Крім того, зараз ЗМІ може добре заробляти на політичній рекламі і не думати про те, за що виплатити зарплату. У мене таке враження, що або у цьому напрямку ніхто не працює, або ж рейтинг телевізії надто низький. Тому на наступній сесії депутати хотіли б послухати звіт директора ТБ. Нехай він відповість: чому він не працює? А, може, навпаки — він працює, а ми не знаємо. Тоді нехай розкаже.

О! Пан депутат Козлов.ський появився...
Класні вислови у нього, і до речі - вислови якраз .мера...
Наприклад, "зараз ЗМІ може добре заробляти на політичній рекламі і не думати про те, за що виплатити зарплату." Це чистенький вислів .мера. Який вклали у вуха пану депутату деякі інші депутати. Цікавим є факт, де п.Козлов.ський сидів на останній чи то передостанній сесії. Аж ніяк не з фракцією БЮТ, а ззаду біля депутата Гордія :) І результат не забарився - виступ на сесії та коментар у "Вікнах".
Щодо політичної реклами. Нехай пан депутат та .мер прочитають Закон "Про рекламу" щодо політичної реклами. І прочитають обмеження, які існують. В тому числі для дотаційних ЗМІ. А по-друге, кому цікаве місцеве ТБ в плані політичної реклами щодо президентства, якщо всі основні політичні сили рекламуються на загальнодержавних каналах, які і дають можливість вкласти у вуха електорату "лапшу". І невже хтось розпилюється на місцеві канали? Чи багато політичної реклами навіть на обласних каналах?!
От на місцевих виборах та виборах .мера буде багато можливостей заробити. І це правда.
Тут Нас.алик заявляє, що УНП проплатить 100000 грн. за політичну рекламу. Ха - Ха - Ха...

БЮТ плачеться мені, що не можуть заплатити навіть 400 грн., які ми виставили за оголошення і сюжет. "Нам ж не дають грошей". Звичайно, що політика ЮТ щодо реклами зараз стоїть наступним чином: "Ви на місцях самі розбирайтесь, як будете рекламувати". Основним чином, рекламування відбувається через нагинання ЗМІ і рекламістів у позу "зю".
"Фронт змін" взагалі фінансування не проводить, все покладено на можливості керівників місцевих організацій.
"Наша Україна", гадаю, взагалі не передбачає рекламу в електронних ЗМІ.
Єдині, хто платять і готові платити - це "Партія регіонів". І більше ніхто. ...УНП... Прикол.

А хтось цікавиться тим, що КМТ виходить у середньому 3 години в добу? Реклама... :)
--------
"Наприклад: досі не звільнена з посади колишній директор ТБ Тетяна Попадюк?" І це питання депутата директору КМТ??
Нема питань. Я зараз же підписую розпорядження міського голови про звільнення Попа.дюк :) :) :)
Якщо ж я видам наказ про звільнення, то за логікою дупутата я відміню розпорядження міського голови?!
І дійсно, чому голова депутатської контрольної комісії Козлов.ський, виявивши нанесення збитків п.Попа.дюк у сумі більше 18 тис.грн., запхав язика до ду.пи. Пройшло вже більше 20 місяців...
--------
"Вони не отримують заробітну плату. А що зробив директор для того, щоб це виправити?"
Ну про цю ідіо.му я взагалі не буду нічого тут писати. Хто-хто, а п.Козлов.ський прекрасно знає всі кроки, які робив я, як керівник, і колектив КМТ в цілому. Але краще ляпнути, а далі - відмазуйтесь. Чиї це манери? Правильно: Нас.алика і ЮТ...
Добрі учителі і прекрасні учні.
--------
І наостанок.
"Скільки разів він був у кабінеті міського голови як розпорядника коштів? Депутати рішення про фінансування ДС "Калуське міське телебачення" прийняли, а хто повинен ходити до мера — директор ТБ чи депутати?"

Дякую за нагадування. Прийдеться, мабуть, мені купувати наколінники і налікотники, а ще треба вазеліном запастися :)
Буду йти кланятись .мерові... Ні, напевне, краще на колінах повзати від ТБ до кабінета .мера, як на Прощу... Він же в нас Божа людина...
Але, як правильно уже вище підмітили, до чого в Україні Закон... до ду.пи! Треба йти і кланятись, і розказувати Нас.аликові (академіку, майстру спорту з всіх відомих і невідомих видів спорту, юристу, спеціалісту самого широкого профілю), який він у нас Божий помазанник і панацея від усіх бід. Це він аж надто сильно любить! І запхайте Закони собі у д..., попередньо використавши вазелін за призначенням.

Дякую, пане дупутате. Я зараз бачу, що це Ваші звички і Ваші правила. Я ніколи не був жополизом і не збираюсь ним бути. Навіть, якщо Ви й далі будете розказувати, що блюдолизство - це правило і Закон.

Як можна так опуститись... Чесно, мені самому соромно було читати, як п.Козлов.ський почав трактувати поняття депутата міської ради...

Відповідь від: 13 Жовтня 2009, 16:44:50
P.S. Для WestUA не можу, як юрист не зацінити ваше "Н.асалик" і ".мер" відразу взяла собі на озброєння. Відчувається, що людина-журналіст і піклується про різні непотрібні позови до свого інформресурсу, а так справді не знаю

Я, звичайно, перепрошую, але я не журналіст :) За освітою - математик, інженер-програміст; волею долі - менеджер. :) І не "Н.асалик", а "Нас.алик" :)
Записаний
Свій до свого по своє

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #101 : 13 Жовтня 2009, 19:16:18 »

Відповіді: Андрій Шевченко (БЮТ) - "От невдовзі я буду в Івано-Франківську і будемо розбиратись".
Нац.рада - "Ну, що тут сказати... Це якісь ваші містечкові ігри..."
Губернатор - "А що ж я можу тут вирішити. Я не маю ніякого впливу на міських голів."

І такі відповіді звучать завжди, хоча, як правило, перед такими відповідями передує запитання "А хто у Вас мер?"...

Я розумію, що в мене зараз полетять зелені яйця і питання справді дуже серйозне, але не можу не прокоментувати.
Це показує, що знову таки руки довгі у вашого мера, але не можу не сказати - респект йому  "Щоб усі боялись щоб не насміхались"
На жаль в цьому випадку авторитет Насалика зіграв не на вашу користь але у інших випадках  - не внутрішніх конфліктах, а у преференціях, де Насалик, користуючись авторитетом добирає різних бонусів для міста від маленькиХ ( премії за благоустрій ;)) до великих - кредит на перебудову каналізаційних і різних комунальних шляхів ;) користуючтсь програмами...

Відповіді: Андрій Шевченко (БЮТ) - "От невдовзі я буду в Івано-Франківську і будемо розбиратись".
Знайшли до кого звернутись :o адже сам Насалик писав у якихось своїх інтервю, що може звернутись до своїх бувших колег по ВР в тому числі називалось і це ім'я   :unknow
Я наразі утримаюся від дописів у даній темі. Без пояснення причин, якщо дозволите  Підморгую
Звичайно дозволяємо, не хотілось би щоб Вільний форум Калуша очікувала така сама участь як КМТ, а оскільки тримається він в основному завдяки твоїм ініціативам, то ми тобі навіть забороняємо приймати участь у дискуссії... Від гріха подалі ;)
Крім того твою пропозицію не підтримали, але приємно, що вважають твій форум місцем де ще живе свобода слова ітут можна розказати "свою версію". В мене є ще дна нагода сказати тобі респект  ;)
Хоча я розписалася по-комсомольськи за всіх :-[ "От імєні і по поручєнію коллєктива" але хто не згоден "виключисмо з партії " :punish бу-га-га :P
Відповідь від: 13 Жовтня 2009, 18:46:18
Я, звичайно, перепрошую, але я не журналіст Посмішка За освітою - математик, інженер-програміст; волею долі - менеджер. Посмішка І не "Н.асалик", а "Нас.алик" Посмішка
 Мені сподобався сам принцип (та хоч НАС.алик, чи Насал.ИК ,чи Нас алик, але то не прізвище вашого юмера, бо за набором символів -  його Прізвище Насалик ;)

Те що Ви математик - я вже знаю, десь про це писали, ще здається Ви по університету разом з Піховшиком, приймали участь у студентських забастовках, я перепрошую, можу помилятись, бо пишу по пам'яті.  Але Ігор_О теж ніби не юрист але ж від долі не втечеш ;)
Відповідь від: 13 Жовтня 2009, 18:52:17
І не "Н.асалик", а "Нас.алик" Посмішка
не придирайтесь  :offense і не придирані будете  :-[

Відповідь від: 13 Жовтня 2009, 18:53:20
І ще це все рівно крутиться і в голові і на язиці...
З того що описано, видно що постійно ходите шляхом " по дзвінку" :-[
Звертались до когось, просили про щось ( не письмово) тому і отримували відповідь на кшталт "то ваші містечкові ігри" ( неофіційну відповідь) і Ви там звичайно програєте, бо у цих справах самі розумієте ваш "шеф" краще справляється, але: Чом  до цих пір і про це писав Юрко Ви не добиваєтесь повернення справи і виконання рішення законним шляхом.
Хоча памятається по справі Ігора_О виконання рішення теж довелось чекати :(
Може піти прямо, ніж постійно ходити і побивати пороги у друзів та прихильників вашого опонента, якось  :duvno
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #102 : 13 Жовтня 2009, 19:20:47 »

Хоча памятається по справі Ігора_О виконання рішення теж довелось чекати
Воно не виконано і досі. І досі немає відповіді з прокуратури - пройшло пів-року, а Закон дає 10 днів...

Може піти прямо, ніж постійно ходити і побивати пороги у друзів та прихильників вашого опонента, якось
Куди?
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #103 : 13 Жовтня 2009, 19:30:35 »

Ну по-перше дізнатися де справа. ( Письмовий запит до суду апеляційного як я зрозуміла, з зазначенням дати розгляду і запитанням коли вона потрапить до суду першої інстанції і про те що запити вже направлялись) Хоча вона могла і загубитись ;) і таке буває  :unknow
По друге взяти рішення
По третє здати його до виконавчої служби за місцем реєстрації боржника та слідкувати за виконанням ;)
У міської ради мені так здається є рахунки, які арештовують і списують суму за рішенням суду, платіжною вимогою виконавця :unknow
я не займалася конкретно, хто ще має повноваження вирішувати такі питання по вашій ієрархії...
Але вибачте Вам зараз грубо кажучи "нєчєго пред'явить", крім того що знову таки вести переговори мирним шляхом, а якщо не мирним тосудовим :unknow
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #104 : 13 Жовтня 2009, 20:17:04 »

Ні, ЯЯ, Ви не праві.
Добре, спробую пояснити, чому я зробила саме такі (на Вашу думку - невірні висновки) й неправа.

Міська рада почала займатися проблемою КМТ ще від першого незаконного розпорядження про призначення Попадюк. Спочатку окремі депутати, коли дійшло до конфлікту - вся рада. Це протистояння тривало спочатку для усунення Попадюк, а потім - для захисту Крохти і колективу.

Оскільки перед цим була проведена певна "кампанія" щодо роз'яснення міському голові неправильності і навіть шкідливості перебування на посаді директора КМТ п.Мороза І.М. то виникла ідея зробити директолром Попадюк. Було видано - увага - розпорядження міського голови про її призначення директором. Підпис під цим розпорядженням - Бабій (!!!) З якої радості вона себе уявила мером і яке вона право мала підписати такий документ...? Бог з ним. Коли про це взнали депутати, піднявся маленький шумок. Розпорядження замінили, під тим самим номером стало вже інше розпорядження про призначення в.о. директора КМТ, за підписом Насалика. Копії обидвох документів - наявні
Тобто, чим саме були незадоволені депутати?
Тим, що усунули діючого керівника КМТ ?  - За які такі "гріхи", з якого приводу?
Тим, що взяли на керівну посаду "людину з вулиці" (бо ні журнаріст, ні керівник) ?   :unknow
Тим, що МР мала призначати директора КМТ, а не мер ?  - Чому саме тоді депутати не згадали про своє ВИКЛЮЧНЕ право?
Ні, депутатам не сподобалося оформлення документів.
Як Ви таке прокоментуєте?
Адже про те, що Попадюк не може обіймати посаду директора КМТ, як вкрай випадкова людина у самому конфлікті не йдеться.
Тому в мене назрів висновок, що в той час депутатам МР була байдужа доля КМТ , як такого.
Відповідь від: 13 Жовтня 2009, 19:39:42
Попри те, що призначення керівника ЗМІ то є повноваження виключно міської ради і призначати його не може ні голова, ні, тим паче, його зами - ніхто з депутатів спочатку не піднімав бучу. Пройшов певний час - взвили журналісти і працівники КМТ. Чим їм не вгодив керівник - питати в них. Але вони звернулись до депутатів міської ради по захист (згідно Закону, як до роботодавця). Тоді вже виникло питання законності призначення Попадюк і чи було це в повноваженнях голови.
ОТ власне, коли депутати почали "рухатися" ? - відповідь - згадайте у котрім році й місяці оте було.
Чому я й наполягаю, що депутатам був потрібен конфлікт з мером, а становище на КМТ, то лише засіб для депутатів демонструвати, який Насалик поганий - натомість вирішення проблем КМТ.
Відповідь від: 13 Жовтня 2009, 20:14:32
перепрошую, далі буде, проте зараз ніяк  :'(
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #105 : 13 Жовтня 2009, 23:45:44 »

Іваницький погасив борг КМТ перед РЕМом з власної кишені.

Дали гроші на електрику, аби журналюги могли задурно далі на роботу ходити і аби їм потім розказували, що вони галімо працюють.

То не моя відповідь - а те що підтверджує вірність моїх висновків
Відповідь від: 13 Жовтня 2009, 23:33:13
чому голова депутатської контрольної комісії Козлов.ський, виявивши нанесення збитків п.Попа.дюк у сумі більше 18 тис.грн., запхав язика до ду.пи. Пройшло вже більше 20 місяців...
 =)) сумніви мене збирають, що то сама Попадюк - там забракло б ...
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #106 : 14 Жовтня 2009, 00:34:03 »

Тим, що усунули діючого керівника КМТ ?  - За які такі "гріхи", з якого приводу?
За утиски журналістів. Цього мало?

Тим, що взяли на керівну посаду "людину з вулиці" (бо ні журнаріст, ні керівник) ?
Саме так - "людину з вулиці" і до того ж безграмотну, але з амбіціями. Цього мало?

Тим, що МР мала призначати директора КМТ, а не мер ?  - Чому саме тоді депутати не згадали про своє ВИКЛЮЧНЕ право?
Так - тому що мер не мав права брати на роботу керівника КМТ. З таким же успіхом це міг зробити голова Жмеринської РДА, я або Ви, ЯЯ. Вам же в голову не прийшло призначити директора Калуського ТБ? А чому? А от Насалику - "прийшло". Цього - мало???
Ні, депутатам не сподобалося оформлення документів.
Як Ви таке прокоментуєте?
До чого тут "оформлення документів"??? Міський голова Калуша не може (не має повноважень законних): призначати губернатора Житомирської області, начальника юридичного відділу  Нововолинського міськвиконкому, директора Калуського ТБ!
Жирним, спеціально для Вас: НЕ МАЄ ПРАВА! До чого тут "оформлення документів"???

Адже про те, що Попадюк не може обіймати посаду директора КМТ, як вкрай випадкова людина у самому конфлікті не йдеться.
Ще і як йдеться, якби не йшлося - вже давно було б розпорядження про її звільнення (скасування її незаконного призначення).

Тому в мене назрів висновок, що в той час депутатам МР була байдужа доля КМТ , як такого.
Ваш висновок є хибним - наразі доля КМТ і членів сімей його працівників є байдужою для міського голови Насалика. Щось заперечите?

ОТ власне, коли депутати почали "рухатися" ? - відповідь - згадайте у котрім році й місяці оте було.
Чому я й наполягаю, що депутатам був потрібен конфлікт з мером, а становище на КМТ, то лише засіб для депутатів демонструвати, який Насалик поганий - натомість вирішення проблем КМТ.
Повторю "для тих, хто в танку" - першими звернулись саме журналісти КМТ. Тому розлогі висновки на тему "кому потрібен був конфлікт" прошу опустити. Не депутатам. І не журналістам. Вийшло так, що людина (Попадюк) відчула безмежну владу і безкарність. І від цього почали страждати інші люди. Ці люди звернулись по захист і його отримали.
Ліричний відступ: саме оце відчуття - "за мною Насалик", "ми - при владі"... зіграло поганий жарт уже з декількома людьми... Не забувайте про Богдана Когута....

Щодо конфлікту і Вашого, ЯЯ, його сприйняття... Що заважає Насалику поступити по Закону, виплатити дотаціію, яка передбачена в бюджеті і "убити" цей конфлікт? Чому "Дзвони..." дотацію отримують, а ТБ ні? Дайте відповідь за мера.

То не моя відповідь - а те що підтверджує вірність моїх висновків
Дали гроші... Так, рятують ТБ як можуть. Ви ж, ЯЯ, ні копійки не дасте... Ви й за свої компослуги (Вами й спожиті) платити не збираєтесь... Вам цього і не зрозуміти.

сумніви мене збирають, що то сама Попадюк - там забракло б ...
Ні, не сама. З "подєльницею". Сей факт був підтверджений прокурором міста Калуша п.Б.Бураком на шпальтах місцевої преси. Щось скажете у відповідь?
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #107 : 14 Жовтня 2009, 07:40:13 »

Эй, тому, кто под танком!!!
Игорь_О, вы когда пытаетесь отвечать на вопрос, то хоть его прочтите!
Свой предыдущий пост я составила таким образом, дабы Вы!, наконец то, узрели!, что сами! излагаете! то.
Прочтите же те собственные цитаты, которые я Вам привела. Может тогда к Вам "дойдёт" о чём я веду речь….
Смещение какого директора КМТ осталось целиком и полностью без внимания гор.совета – о чём это говорит – о том, что КМТ было им ДО-ФЕНИ! И то что в момент назначения Попадюк депутаты и не ведали, что назначать того руководителя - это ИХ НЕОТЕМЛЕМОЕ ПРАВО.
А проснулись они когда? Когда в затылках зачесалось? в белы персты законы, наконец то, взяли – да глаза протёрли?
 - ООООО-й, да это же МЫ должно того директора назначать – неведомы, до сели свитки Римского права накопали?...
Тьху, седьмой час, а я уже на пролетарском
А то, что Вы мастак словесами баловать – этим Вы меня не впечатляете – только лишь собственную дурь демонстрируете.

Хорошо, что вчера не читала этого бреда – то б не уснула.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #108 : 14 Жовтня 2009, 09:13:40 »

Эй, тому, кто под танком!!!
Игорь_О, вы когда пытаетесь отвечать на вопрос, то хоть его прочтите!
Свой предыдущий пост я составила таким образом, дабы Вы!, наконец то, узрели!, что сами! излагаете! то.
Прочтите же те собственные цитаты, которые я Вам привела. Может тогда к Вам "дойдёт" о чём я веду речь….
Зрозуміти Вас справді іноді дуже важко...

Смещение какого директора КМТ осталось целиком и полностью без внимания гор.совета – о чём это говорит – о том, что КМТ было им ДО-ФЕНИ! И то что в момент назначения Попадюк депутаты и не ведали, что назначать того руководителя - это ИХ НЕОТЕМЛЕМОЕ ПРАВО.
Так. В момент махінацій з документами (розпорядженнями міського голови) масових акцій протесту не було. Але...
Не було масових протестів, проте були запити окремих депутатів - прошу прочитати мій перший пост уважно! Саме ці запити і вказання на кричуще порушення і заставило поміняти розпорядження з підписом Бабій. Але копія його залишилася. Тому говорити, що депутатам було "до фєні" - ну, як мінімум, неправильно.
А щодо освіченості нинішнього депутатського корпусу - мушу сказати, що теперішня міська рада є найпрофесійнішою за всю новітню історію міста. Бо попередні депутати робили все "як тато скажуть", про ЗУ "Про місцеве самоврядування" лише чули. А зараз - інакше. Надто часті незаконні діїї міського голови заставили практично всіх депутатів зробити цей закон настільною книгою.

А проснулись они когда? Когда в затылках зачесалось? в белы персты законы, наконец то, взяли – да глаза протёрли?
 - ООООО-й, да это же МЫ должно того директора назначать – неведомы, до сели свитки Римского права накопали?...
Я яка різниця КОЛИ вони це зробили? Хіба це якось виправдовує незаконні діїї Насалика?
Скажіть, а чому Ви йому, Насалику жодної характеристики не дасте?

А то, что Вы мастак словесами баловать – этим Вы меня не впечатляете – только лишь собственную дурь демонстрируете.

Хорошо, что вчера не читала этого бреда – то б не уснула.
Ну і що тут ще сказати... Радий, що ви виспались.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #109 : 14 Жовтня 2009, 22:15:54 »

 =))
Ну що на таке скажеш?
 =))
В третє повторюваті одне й теж саме з черговими й "свіжими" обгрунтуваннями від Ігора_О, сьогодні настій не той.

Відповідь від: 14 Жовтня 2009, 22:11:28
Я яка різниця КОЛИ вони це зробили?
відповідь - ВЕЛИКА
Відповідь від: 14 Жовтня 2009, 22:12:35
Хіба це якось виправдовує незаконні діїї Насалика?
відповідь - НІ, НЕЗАКОННІ ДІЇ НЕ ВИПРАВДОВУЄ - ПРОТЕ ВИПРАВДОВУЄ ЙОГО ЗАКОНОМІРНЕ СТАВЛЕННЯ ДО КАЛУШСЬКОЇ МР, ЯК ДО ЛАПУХІВ
Відповідь від: 14 Жовтня 2009, 22:14:28
Скажіть, а чому Ви йому, Насалику жодної характеристики не дасте?
сьогодні я в настрої Вам відповісти - БО ТО БАНАЛЬНО.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #110 : 15 Жовтня 2009, 09:17:44 »

відповідь - ВЕЛИКА
Ну нехай буде так. Лиш би Вам було добре...

відповідь - НІ, НЕЗАКОННІ ДІЇ НЕ ВИПРАВДОВУЄ - ПРОТЕ ВИПРАВДОВУЄ ЙОГО ЗАКОНОМІРНЕ СТАВЛЕННЯ ДО КАЛУШСЬКОЇ МР, ЯК ДО ЛАПУХІВ
Те, як він ставиться до міськради - його індійські проблеми.
Але наразі маєму таку картину:
1. Керівником КМТ є призначений радою В.Крохта, а пасія Насалика "курить бамбук" (улюблений вислів І.С.)
2. Незважаючи на шалений спротив Насалика, міська рада виділила кошти КМТ і вони будуть виплачені.
3. У зв'язку з тим, що депутати виділили дотацію КМТ і це рішення є законним - КМТ уже виграло судову справу у двох інстанціях щодо повернення минулорічного боргу. Виграє і наступні.
4. Виплата компенсації Т.Попадюк у зв'язку з порушенням процедури звільнення паном головою буде проведена з рахунків КМТ. Тим самим КМТ понесе збитки. Тим самим отримає змогу звернутися до суду про стягнення цієї суми в порядку регресу з винуватця - І.Насалика. Так що, за небажання поступити по Закону йому доведеться заплатити.
5. Всі спроби тиску на КМТ через невиплату працівникам зарплати, відключення електроенергії і тепла, кримінальні справи проти Крохти не приносять успіху вже рік - колектив і керівник стійко тримаються. І витримають ще.

Так що, хто тут "ЛАПУХ" - то є ще велике питання  :) На мою думку, в "лапухах" наразі саме міський голова. Але це моя особиста думка - якщо хтось хоче важати її моєю "дурістю", то нехай  :)

сьогодні я в настрої Вам відповісти - БО ТО БАНАЛЬНО.
Тут я з Вами погоджуюсь повністю, міський голова - банально негідник! Бо душити людей невиплатою зарплати - це підло! Крім того, незаконно і навіть злочинно. Ви праві!
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #111 : 15 Жовтня 2009, 11:07:16 »

Якщо коротко - ні, певне не вийде, спробую висловитися у вечері.

особливо мені сподобався Ваше, Ігоре_О, запевнення, що працівники КМТ витримають ще.
на мою думку - то дуууже оригінально.  :hot
Відповідь від: 15 Жовтня 2009, 11:06:00
колектив і керівник стійко тримаються. І витримають ще.
колектив і керівник стійко тримаються. І витримають ще.

Відповідь від: 15 Жовтня 2009, 11:07:01
:punish
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #112 : 15 Жовтня 2009, 11:46:55 »

особливо мені сподобався Ваше, Ігоре_О, запевнення, що працівники КМТ витримають ще.
на мою думку - то дуууже оригінально.
Не дуже оригінально, такі запевнення звучали тут і раніше - причому і від самих працівників ТБ.
Я так і знав, що твердження про підлу і негідну поведінку міського голови для Вас не оригінальне  :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #113 : 15 Жовтня 2009, 18:43:37 »

У ході сесії з’ясувалось, що представників Калуського міського телебачення в залі не було. Це трохи насторожило депутатів. Володимир Козловський  звернувся до міського голови із пропозицією заслухати, врешті-решт, питання про КМТ на наступній сесії і підвести риску під цією тривалою скандальною історією (нагадаємо: КМТ не отримує дотації з міського бюджету, відповідно, працівники – зарплату і звинувачують у всьому міського голову. Натомість Ігор Насалик впевнений у своїй правоті і вважає, що бюджет не зобов’язаний фі­нан­сувати підприємство, тим більш, коли його очолює не­легітимний, на його думку, керівник).  Міський голо­ва схвально відгукнувся на цю пропозицію  і дав доручення готувати на наступну сесію розгляд питання про діяльність Калуського міського телебачення.

Влада | Сб., Жовтень 10, 2009
Чомусь тільки сьогодні натрапила... Хоча я вже все що стосувалося итання ціжх теми процитувала, але для порядку - оригінал тут:
http://zahidonline.com/news/article/a0013/
А ця стаття після цієї: http://www.vikna.if.ua/news.php?start=1&id=4711&tema=%D1%F3%F1%EF%B3%EB%FC%F1%F2%E2%EE
Рік без зарплати
Fri, 09 Oct 2009 14:34:15 +0300

Відповідь від: 15 Жовтня 2009, 18:09:23
Якось негарно пахнуть дві цих статті...
Ну з першою в вікнах все зрозуиіло то написали Ви про Вас і ситуацію, а з іншою...
Наскільки можна зрозуміти, то нове видання Західний вісник, досить лояльне до влади :unknow
І власне той останній абзац звучить як попередження  :(
Якщо довіряти моїм стороннім враженням... А коли наступна сесія міськради?
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #114 : 15 Жовтня 2009, 19:06:44 »

Цитата: ЯЯ від Сьогодні в 12:07:16
особливо мені сподобався Ваше, Ігоре_О, запевнення, що працівники КМТ витримають ще.
на мою думку - то дуууже оригінально.
Не дуже оригінально, такі запевнення звучали тут і раніше - причому і від самих працівників ТБ.
Ігоре_О, на мою думку Ви не праві відповідати за працівників КМТ, чи здатні, чи не здатні вони ще терпіти те, що іх приносять у жертву задя втілення власних владних амбіцій. Ситий голодного не зрозуміє.
Якось на вулиці побачила було хлопа, ну хлоп як хлоп, проте чомусь затримала на ньому свій погляд, хоча його й не знаю - він здався мені знайомим. Як на мене - то він був дивно вбраний - одяг на розміри два більший ніж той, що йому потрібний. Таке було б не дивно для жінок, що схудли, чи чоловікив які боряться з зайвою вагою. А тут - за статурою - той хлоп не може бути повним й як я розумію пласким не був ніколи. Ще, що я мимохідь зауважила - то якись не здоровий колір облича - зараз, Богу дякувати, таке зустрічається рідко. Знаєте, що мені спало на думку? Що у того хлопа, певне, сухота. Але мене вперто не покидала думка, що я його знаю - звідки?! Й лише згодом пригадалося, що то ведучій новин з КМТ (бо КМТ я не дивлюся, як таке),
ТОДІ МЕНІ СТАЛО ПО СПРАВЖНЬОМУ ЛЯЧНО ЗА ТИХ ПРАЦІВНИКІВ.
Ігоре_О, Ви здатні таке збагнути?
« Останнє редагування: 15 Жовтня 2009, 19:49:54 від ЯЯ »
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #115 : 15 Жовтня 2009, 19:45:24 »

Наскільки можна зрозуміти, то нове видання Західний вісник, досить лояльне до влади

:) :) :)

Внизу сайту: Західний Вісник
Свідоцтво про реєстрацію № ІФ 580-95Р від 18.08.2009.
Засновник ТРК "Шанс"
Адрес редакції.
м. Калуш, вул. Підвальна, 9. (готель Асторія).

Вам нічого не нагадує назва засновника - ТРК "Шанс"(он) , тобто "Шанс Насалика і Сікори", або "ША! Насалик і Сікора"

Тому й стаття така ;)

А взагалі-то: відповідно до Статуту КМТ звітується перед Засновником (міською радою). Рішення МР про звіт КМТ перед міською радою я не бачив в очі і не чув, щоб депутати голосували про таке. А думка окремого дупутата - це думка окремого дупутата, хоч би він був Козлов.ським чи .мером Нас.аликом (з правами дупутата при голосуванні).
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #116 : 15 Жовтня 2009, 19:48:56 »

А взагалі-то: відповідно до Статуту КМТ звітується перед Засновником (міською радою). Рішення МР про звіт КМТ перед міською радою я не бачив в очі і не чув, щоб депутати голосували про таке. А думка окремого дупутата - це думка окремого дупутата, хоч би він був Козлов.ським чи .мером Нас.аликом (з правами дупутата при голосуванні).
 :good
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #117 : 15 Жовтня 2009, 19:54:54 »

Рішення МР про звіт КМТ перед міською радою я не бачив в очі і не чув, щоб депутати голосували про таке.
Наскільки я розумію збираються без Вас  - Вас і женити :(  бо не говориться про звіт, а говориться про підготовку до обговорення питання щодо стуації на КМТ...
звернувся до міського голови із пропозицією заслухати, врешті-решт, питання про КМТ на наступній сесії і підвести риску під цією тривалою скандальною історією
Міський голо­ва схвально відгукнувся на цю пропозицію  і дав доручення готувати на наступну сесію розгляд питання про діяльність Калуського міського телебачення
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #118 : 15 Жовтня 2009, 19:58:43 »

п.Крохта, мушу просити вибачення у Вас, бо моє обговорення цієї теми все більше скидається на чергове протистояння з Ігорем_О (яке розпочалося на темі про мову). Так склалося, що спостерігаючи (з дуууже далекої відстані) за подіями у нашій зРаді й маючи власний поганючий досвід зверненя з клопотанням мені стало соромно за те, що там відбувається.
ЗА РОДИНУ ОБИДНО.
А тут таке з людьми коять, тому й переймаюся.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Калуське міське телебачення
« Прочитано #119 : 15 Жовтня 2009, 20:01:55 »

мушу просити вибачення у Вас, бо моє обговорення цієї теми все більше скидається на чергове протистояння з Ігорем_О (яке розпочалося на темі про мову).
Вам респект ЯЯ тільки сильна людина може визнавати свою неправоту... Просто Велкий респект +100
Записаний