Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Голосування

Як часто Ви дивитесь Калуське міське телебачення?

Кілька разів на тиждень
- 26 (24.3%)
Кілька разів на місяць
- 13 (12.1%)
Дуже рідко
- 36 (33.6%)
Зовсім не дивлюсь
- 32 (29.9%)

Всього голосів: 107


Автор Тема: Калуське міське телебачення  (Прочитано 301803 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Vitalij

  • Користувач
  • **
  • Карма +55/-55
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    10 Вересня 2013, 13:49:45

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #620 : 23 Липня 2013, 13:39:06 »

Нормально подруга веде.Ви згадайте того клоуна що вів спортивні новини і половину алфавіту не вимовляв,гундосив собі щось під ніс.
А тут нормально читає.Та якщо подивитись зі сторони на наше КМТ-це "калхоз" конкретний.І то без винятку усі.Просто хтось більший,а хтось менший колгоспник.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #621 : 23 Липня 2013, 16:39:37 »


 Розпишіть будьте ласкаві поіменно.Хто більший,а хто менший колгоспник.Цікаво почути думку експерта. :davay :dopovid
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Vitalij

  • Користувач
  • **
  • Карма +55/-55
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    10 Вересня 2013, 13:49:45

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #622 : 23 Липня 2013, 18:01:58 »

Я не експерт,але зі сторони видно і якщо порівнювати з іншими каналами,то навіть до середнього рівня ніхто не дотягує.Це ж ТЕЛЕБАЧЕННЯ,а не просто гурток за інтересами.
Відповідь від: 23 Липня 2013, 17:57:05
І ще скажу відверто-дивлюсь раз на 2 місяці,а то й рідше...

Відповідь від: 23 Липня 2013, 17:58:13
Коли беруть якесь інтерв'ю,то таке враження що весь словарний запас кудись пропадає і людина згадує про що має говорити.У кореспондента язик має бути як підвішаний,а це мля,мля.....І саме основне-має бути цікаво,а не реклама містячковим олігархам-депутатам  :P
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Калуське міське телебачення
« Прочитано #623 : 23 Липня 2013, 18:03:17 »

Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Калуське міське телебачення
« Прочитано #624 : 23 Липня 2013, 18:45:13 »

Коли беруть якесь інтерв'ю,то таке враження що весь словарний запас кудись пропадає і людина згадує про що має говорити.У кореспондента язик має бути як підвішаний,а це мля,мля.....І саме основне-має бути цікаво,а не реклама містячковим олігархам-депутатам

колись був такий дует " кролики " - ну там якраз те все і розжоване . згадайте себе коли ви виступали перед великою групою людей - чи хоча би академконцерт в муз школі , чи просто виступ в рідній школі в актовому залі . таким же чином діє на людей і телебачення - хтось сприймає нормально але більшість все таки буде "тупити" ( я теж в тому числі    :o   )  . а з іншої сторони це ж не київ чи париж з москвою де кожен день заради цікавості убивають купу народу , а невелике містечко , і "цікавостей" буде дууууууууууууже мало . а просто теревенити про козу яка не дає молоко у баби гані - ну це вже мрак .
 Відносно того , що ведучий повинен чітко і хоча би зрозуміло читати - тут і питань немає , а ще якщо має чудовий голос - то і гнилі плітки підуть на ура під колискову . згадую що при совдепії була така передача на радіо - " говорить івано-франківськ " . я її слухав і мав такі же враження як і ви . але з часом зрозумів , що це і є та "ІЗЮМІНКА" нашої землі - наша мова , наша вимова . у всьому світі цим гордяться

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Калуське міське телебачення
« Прочитано #625 : 23 Липня 2013, 18:52:24 »

а просто теревенити про козу яка не дає молоко у баби гані - ну це вже мрак .
Але баба Ганя буде зірка :) а сусідкам як цікаво буде!
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #626 : 23 Липня 2013, 20:05:05 »

І ще скажу відверто-дивлюсь раз на 2 місяці,а то й рідше...

 Зрозуміло,звідки такий обгрунтований погляд.
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Vitalij

  • Користувач
  • **
  • Карма +55/-55
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    10 Вересня 2013, 13:49:45

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #627 : 23 Липня 2013, 20:11:08 »

При чому тут баба Ганя  і т.п.Говориться про те,що новини і інтерв'ю треба "подавати" професійно.Ви коли приходите робити зачіску чи підстригтися-то хочете професійної стрижки,а не "ІЗЮМЕНКИ" нашої землі.Коли приходите в кафе чи ресторан-також хочете хорошого обслуговування.То чому у нас телебачення має бути ніяке????? Що ,нема до чого прагнути? :)
Відповідь від: 23 Липня 2013, 20:10:15
Зрозуміло,звідки такий обгрунтований погляд.
як би було цікаво-тоді б і дивився.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Калуське міське телебачення
« Прочитано #628 : 24 Липня 2013, 02:27:01 »

Говориться про те,що новини і інтерв'ю треба "подавати" професійно.

хм . в чому ви бачите непрофесіоналізм ? в кожному кафе чи ресторані поняття професіоналізм теж відрізняється , а часто ідуть в кафе заради тої "ізуменки" , а не просто нажратись як свиня .  якщо вас не цікавлять новини калуша - то будь-ласка дивіться бібісі - новин більше чим треба і всі про стару каргу і її племя , але якщо вважаєте що новини калуша заслуговують кращого висвітлення чи сценарій телепрограми має бути інший - тоді вкажіть будь-ласка , а не просто все обізвати гівном і розкинути його на вентилятор
« Останнє редагування: 24 Липня 2013, 02:34:33 від ББА »
Записаний

Vitalij

  • Користувач
  • **
  • Карма +55/-55
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    10 Вересня 2013, 13:49:45

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #629 : 24 Липня 2013, 09:56:54 »

а часто ідуть в кафе заради тої "ізуменки" , а не просто нажратись як свиня
та ти шо? В кафе ходять подивитись на інтерєр напевно і на офіціанток??? А меню там для чого???? У нашій культурі так заведено,що до спиртного потрібна закуска,а зачасту це повний стіл їди.А на рахунок "понажератися до поросячого визгу"---так це  вночі в Пандорі і у Вінтажі.
На рахунок БІ_БІ_СІ_-то я вправі вирішувати що мені дивитись і не тобі мені вказувати.Ти кидаєшся в крайності.
а не просто все обізвати гівном і розкинути його на вентилятор
-а це вже твій місцевий фольклор і рівень твого спілкувавння.сам подумав-сам написав---а прикріпив це до мене.

Для мене справжні місцеві новини-це  прибиральниця у дворі,якій лінь носити мусор до мусорника і вона більшість його викидає у підвал.Це тотальний бардак на місцевих базарах.Це розбиті тротуари до неможливості,це гаїшники які стоять в базарні ранки на кільці біля технікуму і "стрижуть бабки",це гаїшники які стоять біля перехрестя на вул.Винниченка і Грушевського і на світофорі штрафують людей ні за що,це жахливий стан доріг у більшості дворів,це хабарі у лікарнях і медустановах,це кожних вихідних салют у Сікорихи у ресторані,яка не розуміє,що кругом житловий район і є малі дітки які уже сплять в цей час .....і так можна продовжувати довго.А показувати одні тупі сесії міської і районної ради-для цього є канал Рада.Приїлися одні і ті самі "рожі".Так що я думаю при таких підходах до справи наш "віз" буде на місці ще довго  :dopovid
Записаний

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Калуське міське телебачення
« Прочитано #630 : 24 Липня 2013, 10:19:08 »

Нікого не цитуватиму... Те, що пише Vitalij , можна і погодитися.... Але стань на іx місце. не подумай, я нікого з КМТ особисто не знаю. Як би ти ТВОРИВ за таку малу зарплату?, чи робив би роботу як на мінімум (xоч це взагалі нелегка праця), робив щось  щоб не заглоxла? або звільнився?, - от це моє перше враження від нашого телебачення. Ну і напевно, xтось адміністративно впливає, або тормозить, або навпаки, напрравляє в такие русло, в яке з команди  ніxто і не xоче йти. А при нашиx розкладаx, в мене постійне враження, що різні наші управління - таке собі, щось, ще не визріли але все можливо......
 З іншого боку, давай побачимо позитив. Сумніваюся, що там xтось професіно на це вчмвся, якщо я помиляюсь, вибачайте  :-[,  Добре було б для порівняння подивитися сюжети новин десятилітньоі давнини,от там - точно рівеь  ;). Телебачення, як на мене - галузь ну вельми творча і креативна, просто вірю і чекаю, що наше місцеве ТБ ще розквітне, і не завдяки передачі поздоровлень точно (Гроші тре заробляти, правда?) 
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Калуське міське телебачення
« Прочитано #631 : 24 Липня 2013, 10:57:58 »

звинувачувати шо Я ТАК ХРЕНОВО ЖИВУ - І НАВКРУГИ ОДИН ЖАХ :=) можна кого завгодно
 там америкоси, жиди, донецкіє, нато,Ющенко, Янукович, Тімошенко і т.п :=)
но міське телебачення завинило в тому ............ :unknow
просто не дивись :)

Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Vitalij

  • Користувач
  • **
  • Карма +55/-55
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    10 Вересня 2013, 13:49:45

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #632 : 24 Липня 2013, 11:24:40 »

А що я казав що я живу хрєново????Знову перекручуєте.
Кажу що треба знімати про нагальні проблеми,висвітлювати теми,а не хвалити свій колгосп зранку до вечора.
А те що не дивлюсь я вже писав-читай пост нище.
Відповідь від: 24 Липня 2013, 11:15:10
І ще одне.Раз тема є ,я виразив свою думку.І яка вона-це моя особиста справа.А тут я бачу зразу-не подобається-"дасвідос". :=)
Це як про мертв'яків-або добре,або ніяк  :=)
Записаний

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Калуське міське телебачення
« Прочитано #633 : 24 Липня 2013, 11:41:58 »

А xто ж тоді буде xвалити?, нащо місту утримувати ТБ, яке його ж ганить?  :).
Тут власне тре творчість, креатив, який ріже як мало різні ньуанси, легко і безболісно , і всім на приємність і на користь.  :bouquet:
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #634 : 24 Липня 2013, 12:45:14 »

Ключові слова тут про ентузіазм.

Телебачення вже роки існує лише "бо так має бути".

Звісно, якщо власник нормально фінансує то вимагає щоквартального звіту і тоді керівник телебачення крутиться і змушує (заохочує) колектив до креативу.
А для рагулів і такого телебачення забагато
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #635 : 24 Липня 2013, 14:12:03 »

це "калхоз" конкретний.І то без винятку усі.Просто хтось більший,а хтось менший колгоспник.

 І ви говорите про бардак? :=) От власне з чого почалася дискусія :( Я дуже хочу попрацювати з вами на КМТ хоча б місяць.Тоді б можливо ми разом оцінили рівень ВАШОЇ "колгоспності"  :) Але навіть у слові "колгосп",яке прижилося чомусь у нашому лексиконі (завдяки,перепрошую людям більш вищого соціального рівня та не інтелектуального) , я не вбачаю негативу.Бо завдяки цим людям-"колгоспникам"  не занепадає наша родюча і багата земля.І завдяки їх праці українці ще не вмерли з голоду.Бо жодна машина,жоден завод,жоден чиновник не дасть нам того,що ми маємо завдяки невтомній праці тих людей...Та на жаль більшість цього не розуміє.А сидіти на своїй дзвіниці і дзвонити у свої дзвони-кожен вміє.
гаїшники які стоять в базарні ранки на кільці біля технікуму і "стрижуть бабки",це гаїшники які стоять біля перехрестя на вул.Винниченка і Грушевського і на світофорі штрафують людей ні за що,це жахливий стан доріг у більшості дворів,це хабарі у лікарнях і медустановах,
Ви готові це засвідчити привселюдно? Повірте,жодне ваше слово не "викинеться" з ефіру...

А показувати одні тупі сесії міської і районної ради-для цього є канал Рада.Приїлися одні і ті самі "рожі".Так що я думаю при таких підходах до справи наш "віз" буде на місці ще довго  
 Наскільки мені відомо,телеканал РАДА не висвітлює місцеві та районні сесії. :-D А якщо ви вважаєте їх тупими,то далі я мовчу.Ви взагалі не орієнтуєтеся ЩО ТАКЕ СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ,ДЛЯ ЧОГО ТАМ СИДЯТЬ ДЕПУТАТИ,ЩО РОБЛЯТЬ.І на останок думаю знаєте,ХТО ЇХ ОБИРАВ.До побачення.Мені цікаво було дискутувати,але важко уже щось доводити тому,хто не здатен це зрозуміти. :)

Відповідь від: 24 Липня 2013, 14:11:19
Сумніваюся, що там xтось професіно на це вчмвся, якщо я помиляюсь, вибачайте 
 Вибачення приймається.Ви ГЛИБОКО помилилися :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Калуське міське телебачення
« Прочитано #636 : 24 Липня 2013, 14:42:22 »

Для  KATRIN
Не думав, що так ГЛИБОКО задіну  :-[
Мав на увазі, можливо,  теxнічну частину, бо певна річ, знаю що таке режисура і т.л.
І не прийміть все вище написане як якесь фе у ваш бік, навпаки, збирався сам зрозуміти вашу працю.  а головне - показати те, що в наш час, ЧОМУСЬ, як завжди, кому найтяжче, і найскрутніше - того найбільше критикують.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #637 : 24 Липня 2013, 15:29:56 »

теxнічну частину,
 Тут уже мало йтися про сам стан техніки :=)
 Ви мене абсолютно нічим не заділи :) Я розумію з перших слів,і в цьому мені допомогло якраз телебачення(даруйте за гонор  :-[) І не приймаю як ФЕ у мій чи наш бік. ;) Можливо емоційна писанина,тим паче на фоні усіх останніх  подій міста- викликає оману агресії :=) А  чиясь необізнаність про стан справ на КМТ: чому,як,хто,де,коли....створює поганий настрій.Бо мені здається що ту тему перемололи уже сотні разів,протягом багатьох років.А те,що КМТ має уже 21-ий рік :o вважаю - про щось говорить.І питання в тому,ХТО ЙОГО ЗУМІВ ЗБЕРЕГТИ?
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Калуське міське телебачення
« Прочитано #638 : 24 Липня 2013, 18:56:40 »

В кафе ходять подивитись на інтерєр напевно і на офіціанток??? А меню там для чого????

шановний . боюсь що ви перепутали мухи з котлетами . але якщо починаємо з кафе - то якраз то напевне не інтерєр а якраз те , що є найцікавіше в тому кафе - чи то супер пупер кава , чи може якісь екстра зроблені тістечка . якщо для вас слово "ізюминка" значить шмат сала - то може варто прочитати не лише прямі значення слова .
Відповідь від: 24 Липня 2013, 18:42:00
На рахунок БІ_БІ_СІ_-то я вправі вирішувати що мені дивитись і не тобі мені вказувати.Ти кидаєшся в крайності.

по перше я не вказував а радив , а якщо слово "будь-ласка" для вас звучить як "пшов нах" , то може варто зайнятись лікуванням чи вихованням
Відповідь від: 24 Липня 2013, 18:43:22
Для мене справжні місцеві новини-це  прибиральниця у дворі,якій лінь носити мусор до мусорника і вона більшість його викидає у підвал.Це тотальний бардак на місцевих базарах.Це розбиті тротуари до неможливості,це гаїшники які стоять в базарні ранки на кільці біля технікуму і "стрижуть бабки",це гаїшники які стоять біля перехрестя на вул.Винниченка і Грушевського і на світофорі штрафують людей ні за що,це жахливий стан доріг у більшості дворів,це хабарі у лікарнях і медустановах,це кожних вихідних салют у Сікорихи у ресторані,яка не розуміє,що кругом житловий район і є малі дітки які уже сплять в цей час .

яким чином телебачення буде бігати за прибиральницею в твоєму дворі ? можливо краще поскаржитись на дії прибиральниці ЯК ЖИТЕЛЮ даного двора у відповідну інстанцію і не робити з людської ліні новину калуша , та ще з телебаченням на чолі .  Тотальний бардак на базарах має власника ( власника базару чи міська рада ) . якщо вважаєш , що це варто уваги - напиши на телебачення , вкажи їм що робити . Краще знову ж таки поскаржитись на бардак на базарі чи то в міську раду чи в міліцію ( просто не знаю що входить в поняття "бардак" ) . чомусь ми себе недооцінюємо і чекаємо , що як мінімум приїде путін цар і зробить всіх щасливими . на крайняк можемо сказати - воно мені найбільше треба чи що ?

 Відносно гаїшніків - думаю є головне правило  і ніхто мене в зворотньому не переконав . якщо я не порушую - то гаїшніки або будуть смоктати або сидіти за вимагання взятки . не давати причини цим пастухам пасти водіїв можна лише одним ефективним способом - не порушувати правила . дальше - згідно тексту .

 жахливі дороги - хм . боюсь я згідний на всі 100% . як це не дивно у всіх країнах де я жив люди скаржаться на дороги . більшість бореться не з допомогою телебачення , а з допомогою судів і штрафів на пошкодженні авто , поламані чи вивихнуті руки чи ноги і тд .

 хабарі у лікарнях і медустановах , держорганах , судових органах , де ще - в анекдоті було сказано , що україна зайняла друге місце по хабарництву , так як вчасно дала хабара . можна подумати що всі ці хабарники то якісь ебиптяни чи мексиканці тупі приїхали і чморять народ україни . але ж ні  - ТО Є МИ САМІ , НАШІ РОДИЧІ , ЗНАЙОМІ , БЛИЗЬКІ !!!
 ВАХ ВАХ , КАК НІАЖИДАННА !!!

Vitalij

  • Користувач
  • **
  • Карма +55/-55
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    10 Вересня 2013, 13:49:45

    Звідки: Калуш
Калуське міське телебачення
« Прочитано #639 : 24 Липня 2013, 20:58:35 »

ББА-тобі добре "вішати лапшу" людям.Я писав про одне,а ти перекрутив на інше.Мені надоїло ваше безглузде базікання.Ви подивіться на опитування і вам стане ясно на скільки популярне у нас наше телебачення.А про те що я говорив-не беріть собі до голови.Мені хоть зібрання бабтистів показуте.На цю тему більше писати не буду.Скукота. :beach
Записаний