Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Голосування

Як часто Ви дивитесь Калуське міське телебачення?

Кілька разів на тиждень
- 26 (24.3%)
Кілька разів на місяць
- 13 (12.1%)
Дуже рідко
- 36 (33.6%)
Зовсім не дивлюсь
- 32 (29.9%)

Всього голосів: 107


Автор Тема: Калуське міське телебачення  (Прочитано 301754 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #500 : 25 Червня 2010, 20:28:14 »

питаю в ГуГла.... іноді допомагає...
Люсь, декого вже навіть Гугл забанив...  :=)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #501 : 25 Червня 2010, 20:30:55 »

що Не так Насалик виграв, як Крохта йому підіграв і т.д. але категорично не погоджуєшся коли те саме пише газетка  Дивно
я ніколи на казала що Насалик виграв - я писала про те, що на мою думку Крохта програв Насалику, а сам Насалик далеко не у виграшному положені.

а ота газета пише повні нісенітнеці
до речі, про техпрацівницю, що наче ходила до Насалика просити за Крохту - то ЯЯ так  =)) =)) =)) була  =)) =)) =)) у котрої із Крохтою не лише робочі стосунки  =)) =)) =))
Цитувати (вибране)
за Крохту просила мера й одна з технічних працівниць телебачення, з якою у Віталія склалися далеко не робочі стосунки.
"Чую дзвін та не знаю де він"  =)) =)) =))
то ти , Юрко, хочеш сказати, що мої думки й висвітлені "думки" в отій статті - едентичні???  :o
Відповідь від: 25 Червня 2010, 20:29:01
Ну та тоді треба цілу газету "переносити"...

У них же що не стаття то :
"подейкують, що..."
 :good +
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Калуське міське телебачення
« Прочитано #502 : 25 Червня 2010, 20:34:43 »

За таку "карикатуру" можна й по пиці получити - це мягко виражаючись. Карикатура мала б малюватись , а не монтуватись з фото  в фотожопі. :o  А статейка - дійсно "брудне сміття". Сорока настрекотала,одним словом.  :(
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Калуське міське телебачення
« Прочитано #503 : 25 Червня 2010, 20:38:21 »

Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #504 : 25 Червня 2010, 21:07:55 »

Цитата: ЯЯ від Сьогодні в 21:10:01
так де ж його взяти
магазин 2000 на Винниченка. Чи ти не знаєш, що книжки у нас продаються? Втім, може, і в неті є. Я коли чогось не знаю, то перш ніж робити заяви- питаю в ГуГла.... іноді допомагає...
Цитата: ЯЯ від Сьогодні в 21:29:01
едентичні
Ідентичні
спасибі Люся  :bouquet:

Відповідь від: 25 Червня 2010, 20:45:25
Люсь, декого вже навіть Гугл забанив...  Крейзі
ой, а що, і таке буває???
Та..., про такі речі можна дізнатися лише з власного досвіду.
Прийміть мої співчуття Ігоре_О, як же Вам без Гугла?  :'( :D
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуське міське телебачення
« Прочитано #505 : 25 Червня 2010, 21:39:42 »

Цитата: WestUA від Сьогодні в 18:56:59
Мені також цікаві твої дописи щодо думок КМТешників (множина). Може пиши правильніше: думка КМТешника або КМТешниці (однина)... А то виходять побрехеньки з твоєї сторони...
тобто ти вважаєш, що сиділи без зарплатні й потерпала від того лише ОДНА КМТшниця???  Крейзі

З особистої бесіди із КМТшниками мені чомусь нічого не відомо про заяви на відпустки та подальші звільнення. Зате відомо про інші події, котрі 1_ДУЖЕ ВРАЗИЛИ КМТшників і 2_стали передумовою для
Цитувати
Міський голова виплачує заборговану дотацію, залишає на своєму місці директора ДС “Калуське міське телебачення” Віталія Крохту і не має жодних претензій до роботи телевізійників.
- і про котрі тут у цій статті - не йдеться аж нічого.
Там КМТшники - у шоці - що їм довелося два роки терпіти - коли оте вирішилося за півгодини???


ЯЯ, я от про ці твої множини, оскільки тут чітко промальовується якраз однина... Так як і не було в тебе особистої розмови з _КМТешниками_ (множина)...
Записаний
Свій до свого по своє

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Калуське міське телебачення
« Прочитано #506 : 25 Червня 2010, 22:26:54 »

тут чітко промальовується якраз однина...
Зато "центрова" однина, авторитетна...  :)
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Калуське міське телебачення
« Прочитано #507 : 25 Червня 2010, 23:36:49 »

  А мені здається дана стаття це стаття газети делітанта, яка має великі амбіції наздогнати по рейтингу (читабельності) видання "Вікна". Вибори ж на носі, а бомби для розкрутки все не має тай не має. От і вишукують всіляке г....но і то під другим номером. Звітси і нібито в противагу шедевра Бендера-Насалика з "Вікон", з'являється мягко кажучи недолуга, але певно, на примітивну думку редакції мерського вісника, сенсаційна світлина-бомба, яка, на мою думку, досить грубо,  невдало, без смаку состряпана.
  Шановні форумці, щоб дискусувати на вічні  питання від питливих мізків від ЯЯ - "хто виграв чи програв?", хотілось би поставити питання - а чого учасники двох-річних подій по КМТ добивались?
 Мер -
  1.бажання впливати на КМТ.
  2. Діло принципу - довести хто в місті газда, тобто всі кадрові призначення мають враховувати думку голови.
  3. Мало- мало, чисто по "людськи" відомстити за усунення ним призначеного ВО директора КМТ. (Він же мужик, а жінку на його думку образили)

 КМТ -
  1.мати право працювати і за це отримувати відповідну винагороду та моральне задоволення від результатів праці.
  2.мати право в рамках Редакційного Статуту виконувати свої обовязки, тим самим забезпечуючи подачу об'єктивної інформаці їбез зайвого тиску з  сторони Засновника.

 Директор КМТ -
  1. Забезпечувати життєздатність КМТ і за отримувати відповідну заробітню платню та моральне задоволення від виконання своїх посадових обовязків, згідно діючого Статуту.  

 Фракція БЮТ -
 1. Нібито під прикриттям вирішенням проблем КМТ, поставити свою людину, з мрією-ілюзією впливу на КМТ на чергових виборах. (Основна причина, яку ставила в аргумент фракція БЮТ, що директор КМТ не йде, чи не спроможний йти до голови міста для вирішення проблем фінансування підприємтсва)
2.Просто, на кінець-то за чотири роки продемонструвати, що найбільша фракція в раді спроможна хоть  щось та й вирішити.

Група "За Калуш!" -

 1. Зберегти КМТ в нашому місті, як явище.
 2. Добитись як від депутатів ( приймати бюджет чи зміни до бюджету в частині фінансування КМТ) і від голови (в частині виконання рішень ради) виконувати свої обовязки, щодо фінасування нашого, не нашою каденцією заснованого, ЗМІ - КМТ.

 Так що відбулось і який результат.

1. Мер обнулюючи зобовязання директора Крохти будь перед ким, тобто даючи можливість звільнити його певній частині ради,   демонструє - Ви його звільнили, а я його, накладанням так званого вето на рішення ради, фактично сам перепризначив. В такій спосіб втер раді носа, доказавши хто в хаті газда і  отримав в такий спосіб з ворога союзника. Ну і з  втратою ВО Директора КМТ Т. Попадюк, всі оскоми нібито знято,  забезпечивши їй (як настоящий мужик), виплату грошової компенсації з міського бюджету, свідомо не відстоюючи( підіграючи) інтереси казни міста в суді.
 Тобто ту ніхто не програв. Всі задоволені.

Колектив КМТ.
  Після багатоходівки мера - гроші на КМТ поступають, майже в терміни, згідно наданого слова головою.

Колектив задоволений. Програвших не має. Мер виконує свої обовязки, щодо виконання бюджету. На КМТ почали гасити борги.    Є надія, що працівники КМТ будуть розвиватись і тішити нас якісним інформаційним продуктом.

Директор КМТ.

 Продовжує виконувати свої обовязки маючи від  політичних сил,  представлених к раді, повну моральну не залежність.  Тобто мер у такий спосіб, продемонстрував, що він таки великий демократ, забезпечивши не залежність КМТ від політичних сил і нібито не вимагаючи ні чого в замін. Чим поганий хід  для підняття імеджу ( Вибори не за горами, жодні протистояння не принесуть дивідентів. Краще осідлати процеси) з людини,яка хотіла прихватити КМТ у людину демократичних принципів.    
Хто програв? По моєму всі виграли.

Фракція БЮТ.
 Дуже, ну дуже хотіла розрулити ситуацію з КМТ, ну дуже хотіла що б Крохта пішов до голови.

Ситуація розрулилась. Крохта таки пішов до голови. Результат ми всі бачим.

Крохта і голова таки задоволені. От у БЮТу, можливо не  всі мрії здійснились, але тези в які вони старанно упаковували свої скриті наміри, збулись - ситуація на КМТ розрулила і сама велика мрія БЮТу збулась - Крохта таки пішов до мера.
 Ніби всі повинні бути задоволені.

Група за Калуш.

Все стало на свої місця - КМТ почало фінансуватись, згідно затвердженого радою  бюджету.
КМТ збережено, як явище, для калуської громади.
Знов всі задоволені.

Так що шановні форумівці, ми нібито щиро переживали за долю наших громадян, працівників КМТ. Все по моєму вирішилось. Так давай те побажаємо нашим КМТешникам гарних творчих задумів та достойної вчасних оплат за їх реалізацію.  І не перетворюємо форум у мерський вісних, відшукуючи віртуальних сенсацій там де їх не має. :frend :drink :)
 Вибачайте за можливі помилки. Не має натхнення виправляти. Задача донести думку. :hot
  
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Калуське міське телебачення
« Прочитано #508 : 26 Червня 2010, 12:52:49 »

КРОТКО - І ЯСНО  :good
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуське міське телебачення
« Прочитано #509 : 26 Червня 2010, 12:56:59 »

Не знаю чи коротко  ;) але по тому що ніхто вже не пише можна дійсно зробити висновок, що доходчиво і повно!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Калуське міське телебачення
« Прочитано #510 : 26 Червня 2010, 13:00:20 »

ЯЯ, я от про ці твої множини, оскільки тут чітко промальовується якраз однина... Так як і не було в тебе особистої розмови з _КМТешниками_ (множина)...
Зато "центрова" однина, авторитетна...
По-моєму тут хтось уже починає приймати правила тої гри, в яку сам же і закликає не грати.... По-перше, я не вірю, що це інформація - скоріше, як завжди, - "особиста думка" на основі не фактів, а "особистих міркувань", від почутого, невідомо де, дзвону.... А ви вже тут припущення висловлюєте. По-друге, ще раз повторююсь - ви що приймаєте цю гру? Я вас до любителів помутити водичку раніше не відносила... ;)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Калуське міське телебачення
« Прочитано #511 : 26 Червня 2010, 23:46:18 »

Але суду все пофіг... КЗпП в тому числі... Відповідальності за рішення іменем України ж ніякої...

оо! в нас думки по цьому питанню співпадають не тільки по суті але й по формі вираження  :) :drink

Відповідь від: 26 Червня 2010, 23:37:10
Щодо припинення існування міського телебачення: звичайно, це - ціль міського голови. Питання в тому, чи КМТ комусь потрібне? Чи потрібне воно громаді, її представникам і т.д.? Яким його хочуть бачити глядачі?

вибачаюсь, за те що відповідаю на таке давнє запитання, просто тоді я його ще не бачив )
скажу особисто за себе.

1. Я готовий був би давати добровільні внески на роботу кмт. не скажу що великі, але якщо заробляв би більше то більше б і давав.
2. Ці внески я погодився б давати тільки за умови повної прозорості використання пожертвуваних коштів. Це не складно реалізувати, якщо цікаво розповім як.
3. Ну і звичайно головна умова того що я надаю кошти це те що я вважаю кмт потрібним.

А потрібним кмт я буду вважати тільки в одному випадку - воно виконує роль 4ої влади, при чому не формально. В Україні це просто непахане поле для творчості з одного боку, та з іншого це небезпечно. Тем для висвітлення тут маса, думаю самі розумієте. ну, десь так )

є ще один напрям роботи для кмт який на мою думку був би корисним і цікавим для глядачів, та він не цікавий для мене і практично його важкувато було б реалізувати, тому і говорити про нього не варто )
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #512 : 27 Червня 2010, 20:37:03 »

Цитата: WestUA від 25 Червня 2010, 22:39:42
ЯЯ, я от про ці твої множини, оскільки тут чітко промальовується якраз однина... Так як і не було в тебе особистої розмови з _КМТешниками_ (множина)...
Цитата: Ігор_О від 25 Червня 2010, 23:26:54
Зато "центрова" однина, авторитетна...
По-моєму тут хтось уже починає приймати правила тої гри, в яку сам же і закликає не грати.... По-перше, я не вірю, що це інформація - скоріше, як завжди, - "особиста думка" на основі не фактів, а "особистих міркувань", від почутого, невідомо де, дзвону.... А ви вже тут припущення висловлюєте. По-друге, ще раз повторююсь - ви що приймаєте цю гру? Я вас до любителів помутити водичку раніше не відносила... Підморгую
Люся, спасибі за підтримку.  :bouquet: :bouquet: :bouquet:
Щодо Ігора_О, то ... НУ що я зроблю, коли людина не спроможна доглупати, що у Калуші є не тільки ті, котрі підтримують Насалика чи Очкура - а ще й ті, котрим "пчихати хотілося" як на одного так і на іншого - бо при владі у місті ні один з них не є тим - кого б хотілося бачити головою.  :unknow нажаль
Ігор_О, в силу свого глибоко емоційного ставлення до персони нашого мера не спроможний зрозуміти того, що не всі ті, котрі не підтримують його є прибічниками мера. Адже в нього "світ клином зійшовся" на нашому мері - та що вже з цим поробиш, в нього на це є особисті причини. (то зі слів його товариша пана Крохти, котрий мені в особистій бесіді стверджував, що наче Насалик кинув Очкура - та бесіда відбулася під час форумівки у офісі "Нашої України")
І я, як представник саме тієї третьої сторони - що не підтримує жодного - й висловлюю свою точку зору чи свої думки на цьому форумі. Адже форум то й і є тим місцнм, де можна поділитися власною думкою з приводу певної теми. А щодо гри котру б я мала приняти... то яку гру приймати - коли я в політичні ігри не бавлюся, а те чим займається тут Ігор_О - то вже його особиста справа.
ще раз - СПАСИБІ  :bouquet: :bouquet: :bouquet:
Відповідь від: 27 Червня 2010, 20:17:49
ЯЯ, я от про ці твої множини, оскільки тут чітко промальовується якраз однина... Так як і не було в тебе особистої розмови з _КМТешниками_ (множина)...
Вестику, щодо "моїх множин" і природи їх виникнення.
Отже, сам Крохта у нашій особистій бесіді говорив про те, що в нього немає на КМТ одностайної підтримки - і про тих, хто його не підтримує він говорив саме в множині. Тому, коли я одержую листа від одного з працівників КМТ - де є виражена думка, котру я висвітлила тут на форумі, відповідно до характеру тієї думки та відомостів, котрі я одержала безпосередньо він самого Крохти - я дозволила собі вжити саме множину.
Відповідь від: 27 Червня 2010, 20:32:02
Горцю, відповідь на твій пост - трохи згодом - бо вчора було певне таки надто добре  :drink  :-[
Та зодразу ж попереджаю, що не погоджуюся з твоєю думкою
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #513 : 30 Червня 2010, 13:52:20 »

А мені здається дана стаття це стаття газети делітанта, яка має великі амбіції наздогнати по рейтингу (читабельності) видання "Вікна". Вибори ж на носі, а бомби для розкрутки все не має тай не має. От і вишукують всіляке г....но і то під другим номером. Звітси і нібито в противагу шедевра Бендера-Насалика з "Вікон", з'являється мягко кажучи недолуга, але певно, на примітивну думку редакції мерського вісника, сенсаційна світлина-бомба, яка, на мою думку, досить грубо,  невдало, без смаку состряпана.
Горцю - тут даю тобі відповідь у картинках, тобто у картинці

... читай у горі, ггг ...
Як таке називається??? - "насаликівщина" - дякую, дякую, аплодисментів не треба, я ще не закінчила...
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #514 : 30 Червня 2010, 15:43:41 »

Шановні форумці, щоб дискусувати на вічні  питання від питливих мізків від ЯЯ - "хто виграв чи програв?", хотілось би поставити питання - а чого учасники двох-річних подій по КМТ добивались?
 Мер -
  1.бажання впливати на КМТ.
  2. Діло принципу - довести хто в місті газда, тобто всі кадрові призначення мають враховувати думку голови.
  3. Мало- мало, чисто по "людськи" відомстити за усунення ним призначеного ВО директора КМТ. (Він же мужик, а жінку на його думку образили)

 КМТ -
  1.мати право працювати і за це отримувати відповідну винагороду та моральне задоволення від результатів праці.
  2.мати право в рамках Редакційного Статуту виконувати свої обовязки, тим самим забезпечуючи подачу об'єктивної інформаці їбез зайвого тиску з  сторони Засновника.

 Директор КМТ -
  1. Забезпечувати життєздатність КМТ і за отримувати відповідну заробітню платню та моральне задоволення від виконання своїх посадових обовязків, згідно діючого Статуту. 

 Фракція БЮТ -
 1. Нібито під прикриттям вирішенням проблем КМТ, поставити свою людину, з мрією-ілюзією впливу на КМТ на чергових виборах. (Основна причина, яку ставила в аргумент фракція БЮТ, що директор КМТ не йде, чи не спроможний йти до голови міста для вирішення проблем фінансування підприємтсва)
2.Просто, на кінець-то за чотири роки продемонструвати, що найбільша фракція в раді спроможна хоть  щось та й вирішити.

Група "За Калуш!" -

 1. Зберегти КМТ в нашому місті, як явище.
 2. Добитись як від депутатів ( приймати бюджет чи зміни до бюджету в частині фінансування КМТ) і від голови (в частині виконання рішень ради) виконувати свої обовязки, щодо фінасування нашого, не нашою каденцією заснованого, ЗМІ - КМТ.

Горцю, вибачай, що оте все до купи коментуватиму - бо інакше той коментар втратить цілісність

Отже, чого домагався мер - то треба питати його, та бажання мати вплив на місцеве ТБ таки проглядає, проте... чому б йому не зробити оте простіше - за законом і у рамках закону - адже у нього, як у голови місцевої ради є усі важелі впливу на КОМУНАЛЬНЕ ТБ надані йому ЗАКОНОМ УКРАЇНИ. Тобто, особисто я НЕ розумію, чому він того не зробив саме тим ЗАКОНИМ шляхом.  :unknow :unknow
Відверто кажучи в мене є порада до міського голови - розігнати, до дідькової матері, весь свій (міськрадівський тобто) юридичний вітділ - адже, якщо вони допускають ДОПУЩЕННЯ ТАКИХ помилок, про котрі мені відомо  :fool ну то вже  :=) цілковите. І за що то вони одержують свою зарплатню???
А у даному випадку, то саме цей вітділ (то на мою думку) мав би проконсультувати голову з юридичною стороною справи - а згідно з тим, що пан голова "дочитується" до пункту 2-го статті 19-ї розділу ІІ-го ЗАКОНУ УКРАЇНИ ПРО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ лише через ДВА РОКИ після початку того конфлікту... то я роблю висновок, що жоден юрист його з цього приводу не консультував. То навіщо витрачати бюджетні гроші на міськрадівський апарат виконавчого комітету, коли той не працює???  :unknow

Щодо працівників КМТ та директора того ж КМТ - Горцю... ггг... - мені так оте "сподобалося"... ггг -
в рамках Редакційного Статуту
згідно діючого Статуту
ДУЖЕ ЦІКАВЕЗНЕ УТОЧНЕННЯ
... повторюся - Я НЕ ЧИТАЛА РЕДАКЦІЙНОГО СТАТУТУ Калулького Міського Телебачення, та... я читала Закони України, що регулюють роботу телевізійників, журналістів, та наче всі закони, що тим чи іншим чином стосуються нашого КМТ. І я розумію, що статут оганізації НЕ може суперечити ЗАКОНАМ УКРАЇНИ, а якщо він суперечить їм, то тут "проблема у статуті і ніяк не у законах" - тобто - юридично вагоміші є саме ЗАКОНИ УКРАЇНИ, а НЕ Редакційний Статут окремого ТБ.
І НА ЦІЙ СВОЇЙ ДУМЦІ Я ТАКИ НАПОЛЯГАЮ!!! хоча ЯЯ і не є юристом
Тобто, хочу уникнути хибних тлумачень моїх слів, тому ще разок уточнюю все, на чому я наполягаю у даному аспекті питання - то є ДОТРИМАННЯ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ.  гадаю я вже це добре розтлумачила
поки про КМТшників із їхнім керівником досить - продовжу нижче
Відповідь від: 30 Червня 2010, 15:07:21
Щодо намірів та ролі фракції БЮТ - то мушу довіритися твоїй думці, адже вона (та фракція) таки до тебе блища й тобі видніше.
Відповідь від: 30 Червня 2010, 15:24:36
Група "За Калуш!" -

 1. Зберегти КМТ в нашому місті, як явище.
 2. Добитись як від депутатів ( приймати бюджет чи зміни до бюджету в частині фінансування КМТ) і від голови (в частині виконання рішень ради) виконувати свої обовязки, щодо фінасування нашого, не нашою каденцією заснованого, ЗМІ - КМТ.
Йо-й, Горцю, тут я без  :'( (ггг...) таке й не прокоментую
перший твій пункт - то прирівнюється до гасла Ющенко "Україні бути" - і чому тут дивуватися саме ви і є його послідовниками  :unknow перепрошую, та я жодним чином нікого образити не хочу - а констатую ті факти, котрі бачу
щодо другого пункту - І ЯК УСПІХИ??? - то питання стосується до ти двох років... щось я ваших успіхив "в упор" не бачу
Та ти не зазначив третій пункт - зберегти на посаді директора, чи то керівника ТБ, пана, що є товаришем Очкура - чи може я помиляюся???
Звідки ТАКІ ВИСНОВКИ? - то є просто -
« Останнє редагування: 30 Червня 2010, 16:11:12 від ЯЯ »
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #515 : 07 Липня 2010, 12:46:18 »

гумору немає - треба дописати оте, а настрою до тої писанини немає задагато злості  :hot
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #516 : 04 Серпня 2010, 20:58:39 »

Вестику, а що то в тебе за прихована реклама газети ВІКНА???
Навіть потрібний номер телефона на екран не вивели, аби ті ВІКНА, що на столі були незагороджувати.
А якість звуку інтерв"ю чув??? - ЯЯ питання пана журналіста почути не спромоглася.
Записаний

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Калуське міське телебачення
« Прочитано #517 : 12 Серпня 2010, 11:07:03 »

В мене є прохання одне ВЕЛИКЕ до всіх, бо не знаю точно кому адресувати...
Так як Калуське ТБ не так часто мож влапати в ефірі... і тим більше не всім, то
може б то хтось оцифрував та й в неті виставив...

Наприклад відео із засідань міськради зняло би багато питань у жителів міста.
І суть навіть не в тому що там розглядають... а як це відбувається...

Тоді всі ми будемо мати уявлення про владу міста, як вона себе веде  :kulturno, якими питаннями займається :dopovid.

Давайте для прикладу наведемо Коломию http://ntktv.ua/categories/teleprogrami
місто аж ніяк і нічим не гірше за Калуш  :prapor:, але в цьому питанню стоїть попереду калушан.

Може хтось візьметься за ту справу??? :frend

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Калуське міське телебачення
« Прочитано #518 : 12 Серпня 2010, 11:13:27 »

у нас є на форумі тема - матеріали КМТ. http://forum.kalush.info/index.php/topic,3799.0.html
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Калуське міське телебачення
« Прочитано #519 : 13 Серпня 2010, 12:44:25 »

Наприклад відео із засідань міськради зняло би багато питань у жителів міста.
DJ Kardan  :good

та мушу Вас розчарувати - у КМТ не так багато матеріалів відзнятих на сесіях міської ради - бо ж вони ... читайте вище
та як на мене - то не виконували своїх прямих обов"язків, як КОМУНАЛЬНОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ, але... тому, що не одержували дотації (додадкового фінансування) з бюджету міста.
оте ЯЯ з"язвила
Якось у новинах на КМТ бачила уривок з сесії... вважаю, що пану Насалику варто змінити вираз обличча на отих сесіях, та... послухавши виступаючих... тут ЯЯ глибоко вдихнула й видихнула , ні краще не продовжуватиму... ЯЯ ще раз глибоко зітхнула  :(
Проте, дотацію (за той час, коли ігнорували свої обов"язки, що прописані у законі) нині вони вже одержали (як ЯЯ те розуміє), а от ... матеріали ... звідкіля ж їм взятися  :unknow
« Останнє редагування: 13 Серпня 2010, 13:52:15 від ЯЯ »
Записаний