Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Як тримати себе у гарній формі?  (Прочитано 207659 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #220 : 05 Вересня 2009, 22:59:38 »

Цитувати (вибране)
Я йогою серйозно не займався, але декілька вправ час від часу виконую, причому без медитації
то не йога тоді, а просто фізичні вправи із йоги.
Цитувати (вибране)
Але треба розуміти і поважати право інших мати власну думку.
а як же, завжди поважаю.
Цитувати (вибране)
Що ж до східних єдиноборств і "духів злоби", то вибач Ньюромане, але Ти або того ніколи не пробував або дійсно якісь сатанисти навчали
ну в позу лотоса мені вже важко сісти, бо кості позросталися. Сатаністи не навчали  :) . Я фільмів багато дивився "с дєтства".
Східні єдиноборства це частина культури і релігії східних народів, і просто не можуть не містити містичні обряди, дії, і т.д.
Цитувати (вибране)
Так східні вчення вчать пізнавати світ і найперше себе, а вже через себе пізнавати Бога
Щодо Бога я тут незгідний. Пізнавати себе, це так, культ тіла і обожнення людини.
Цитувати (вибране)
християнство тут йде трохи іншим шляхом.
згідний, зовсім іншим, можна сказати діаметрально протилежним.
Цитувати (вибране)
Відкинути тілесне і через упокорення тіла розумові
це не шлях християнства.
Цитувати (вибране)
Навіть якщо люди довкола вас помиляються - вони мають на то право!
мають право, але цим не виправдуються, якщо вони християни.
Відповідь від: 05 Вересня 2009, 22:27:33
от я сьогодні займався нашим, традиційним фітнесом - працював на городі, картоплю копав в селі. Свіже повітря, чиста кринична водичка, козяче молоко. От це здоровя для тіла. і душа відпочиває. А сон який потім, як у немовляти.
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #221 : 08 Вересня 2009, 22:09:59 »

Після двохмісячної перерви почав потихеньку робити ранкову зарядку, але ввечері  :)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #222 : 09 Вересня 2009, 09:44:45 »

Я щось раніше думала, що ввечері краще всілякими фіз вправами займатись (особисто для мене), до тих пір, поки на фітнес не записалась. Протягом дні набагато краще себе почуваю. Але то тільки до жовтня. Навряд чи буде час йти на фітнес до роботи. Може теж варто вже перейти на вечірні заняття, щоб потім було легше звикнути організму :unknow
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #223 : 09 Жовтня 2009, 13:55:44 »

Вже з цього понеділка басейн відчинив свої двері для калушан, розпочався запис у абонементні групи. Вартість абонементу не змінилася і становить 100 гривень на вісім занять для дорослого і 50 гривень — для дитини.

А у нас в Києві у старенькому басейні для дорослого 300 грн, для дитини до 14 років з навчанням плавати 280 :(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #224 : 09 Жовтня 2009, 20:55:05 »

Мені до басейну далеко. Пів години пішки йти. Я би лінувався  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #225 : 09 Жовтня 2009, 21:49:39 »

Вже з цього понеділка басейн відчинив свої двері для калушан, розпочався запис у абонементні групи. Вартість абонементу не змінилася і становить 100 гривень на вісім занять для дорослого і 50 гривень — для дитини.
Я вже туда заходила дізнаватись що потрібно для одержаня абоніменту:
_внести оплату через ощадкасу (казали, що вже надали їм свої реквізити тому достатньо сказати касиру, що то оплата за плаваня)
_з чеком про сплату, довідкою від терапевта й дерматолога про стан здоров"я та фотокарткою (як для документів) - звернутися до адміністратора у Пасейдоні.
Певно ходитиму з наступного місяця, тепер трохи клопоту забагато. А хотілося вже й декілька років поспіль, проте у нашому басейні умови були...  :unknow .
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #226 : 26 Січня 2010, 21:38:31 »

Після "СВЯТ" моє відображення у дзеркалі все більше нагадує мені
симпатично, погоджуюся - та для літньої сукні така форма тулуба не пасуватиме.

вирішила не засмудчуватися
а так - то навряд чи вирішу проблему - надто полюбляю ласоші

тому - закачала собі шість сезонів улюбленного серіалу про дотепного лікаря (що не вдалося цілком подивитися на ТБ) - та переглядаючи його -

ЯК ГАДАЄТЕ - ДОПОМОЖЕ???
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #227 : 26 Січня 2010, 21:46:35 »

тому - закачала собі шість сезонів улюбленного серіалу про дотепного лікаря (що не вдалося цілком подивитися на ТБ) - та переглядаючи його -

Якщо кілець буде зо 20 і на програвачі включиш  REPLAY - то сукню літню вшивати будеш....  :D :D :D
Записаний

jorgan

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • Останні відвідини:
    24 Лютого 2016, 14:55:47

    Звідки: калуш
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #228 : 26 Січня 2010, 23:53:53 »

+ НЕ ГАМАТИ  :!!ПІСЛЯ 18.00 :)
ХОЧА ХОРОШОЇ ЖІНКИ МАЄ БУТИ БАГАТО
НЕ В ОБІДУ ДЛЯ ХУДЕНЬКИХ :bouquet: :bouquet: :bouquet:

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #229 : 02 Червня 2010, 21:03:38 »

Але я лінтяйка, шейпінг закинула, ганьба мені. Все збираюсь походити на стадіон та все відкладаю, жах. Боюсь що коли буду бігати то буде колоти в боці, так як в школі :unknow, але ж треба колись починати.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #230 : 02 Червня 2010, 21:53:27 »

+ НЕ ГАМАТИ  ПІСЛЯ 18.00
100% - це найкраща дієта.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #231 : 02 Червня 2010, 22:48:08 »

А у нас в Києві у старенькому басейні для дорослого 300 грн, для дитини до 14 років з навчанням плавати 280

і на доріжку по 5-6 чоловік ))
цікаво скільки в Калуші?
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #232 : 13 Липня 2010, 17:32:07 »

Плохое настроение, бессонница, лишний вес... От этих и многих других проблем можно убежать!

Духовный подъем

Ты станешь сильнее не только физически, но и духовно. Побори лень и пробегись по улице или парку хотя бы раз, и уверенности в себе прибавится. Ведь это будет маленькая победа над собой! Пробеги еще, и побед будет уже две. Постепенно ты поймешь, что способна на многое и сможешь преодолеть любые жизненные невзгоды.

Выход из сложных ситуаций

У тебя появится возможность найти решение давно мучающих проблем. Представь: ты бежишь по аллее, дует теплый ветерок… Мысли  войдут в «правильную колею». Отвлечешься от повседневных забот, и очевидные выходы из сложных ситуаций найдутся сами с собой.

Наедине с собой

Наконец появится время побыть наедине с собой. Вокруг тебя постоянно люди: родные, друзья, коллеги по работе. Пусть ты и любишь их, но так хочется иногда остаться ненадолго одной. А решившись на пробежку, ты в буквальном смысле сбежишь ото всех.

Ищи новых друзей, вспоминай старых

Обратная ситуация – тебе одиноко… Бег – отличный повод завести новых друзей! Вступи в жж-сообщество бегунов или зарегистрируйся на каком-нибудь форуме и бегай вместе с такими же активными сознательными личностями, как и ты. Или пригласи на пробежку подругу, с которой давно не виделась – чем не повод!

Здоровье и еще раз здоровье

Ну и как же обойтись без физической пользы бега. Ты знала, что этот вид спорта помогает бороться со старением? А еще он повышает общую выносливость организма и иммунитет, ускоряет процесс сжигания жира (особенно в области живота), лечит бессонницу и укрепляет сердце.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #233 : 13 Липня 2010, 17:42:55 »

Бігати можна і треба - просто в Калуші нема де ! Немає якось затишного парку, як наприклад у Львові в Стрийському, де біжиш і душа радіє, а мотати кола на Хіміку настільки схарює, шо вже нічого не хочеться !
Відповідь від: 13 Липня 2010, 17:40:58
Ще й під ногами там така резина і так рівно виложена, що можна носом зарити !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #234 : 13 Липня 2010, 17:43:02 »

Це все відмазки BanderiveC :)

А якщо серйозно, то ти правий, я збираюсь бігати по Європейській, уже пів року як збираюсь :=)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #235 : 13 Липня 2010, 22:05:04 »

Ще й під ногами там така резина і так рівно виложена, що можна носом зарити !

Відмазки,БАНДЕРІВЕЦЬ,відмазки.... Як на мене,найкраще бігати якраз на стадіоні "Хімік". Бігаю я,бігає багатенько людей і ніхто в землю носом не риє. Дуже класно бігати по мягких гумових ковриках. Ноги не так стомлюються. Так,що вперед до здоровя
   :frend
Тепер ще й стадіони в Франеку буду освоювати. І обовязково по гумових доріжках. КАЙФ!  :good
Достатньо протриматись "на бігу" місяць і потім вже буде цього бракувати.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #236 : 14 Липня 2010, 22:32:19 »

короче дійшов висновку що б бути в гарній формі, і в принципі для кожного гарна форма поняття відносне., так чи інакше тре менше істи всяку гадость і взагалі менше їсти і більше рухатись, а найкраще плавати.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #237 : 14 Липня 2010, 22:36:28 »

Як казала мама Юрка, треба їсти так як їж, тільки на відро менше... :D :D :D
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #238 : 14 Липня 2010, 23:42:49 »

тільки на відро менше

 Я знаю трохи інакше- на пів-відра менше  :=)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Як тримати себе у гарній формі?
« Прочитано #239 : 25 Липня 2010, 16:58:32 »

Хула хуп - простий шлях до тонкої талії!

Дівчиськом ти цілодобово крутила обруч навколо талії, а зараз ти повзрослела й забрала старий обруч за шафу порошитися. Але, розставшись із дитинством, ти не розсталася із мріями про гарне струнке тіло й гладкій шкірі. Є нескладний спосіб втілити мрію в реальність. Це спосіб з дитинства - Хула-Хуп.


 Хула-Хуп ( хала-хуп, hula-hoop) або обруч з'явився в США в далекому 1957 році. Хула-Хуп- це синтез слів hula (назва полинезийского народного танцю) і англ. hoop-обруч. Відтоді змінилося багато чого, у тому числі й обруч. На прилавках сучасних спортивних магазинів можна зустріти різноманітні моделі обручів.
   
  Найпоширеніші:
   
   1) Звичайний. Такий обруч залізний або поліетиленовий, порожній усередині. Схожі обручі крутили наші мами й бабусі.
   
   2) Складний. Зроблений так само як і простий, тільки, як правило, складається вдвічі, деякі моделі навіть учетверо. Це дуже зручно, якщо немає великої кількості місця для його зберігання.
   
   3) Утяжеленный. Такий обруч важить від 0,5 до 2 кг. Цей варіант Хула-хупа більш активно масажує область талії й стегон, забезпечує більш високе навантаження.
   
   Можна самим розрізати простий обруч і утяжелить його горохом або піском, а потім скріпити скотчем.
   
   4) З елементами, що масажують. На поверхню обруча прикріплені маленькі присоски, які будуть те прилипати, то відлипати від шкіри в міру того як ви обертаєте обруч.
   
   5) З лічильником калорій. В обруч вмонтований маленький лічильник, який працює на дві пальчиковых батарейках. Видає дані про кількість поворотів і витрачених калоріях. Але погрішність такого апарата дуже велика, тому що він бере в облік лише час і кількість поворотів, крім вашого віку й вага.
   
   Плюси занять із обручем Хула-Хуп:
   
   1) Тренує дихальну й серцево-судинну системи.
   
   Коли ви піднімаєтеся на другий поверх пішки, у вас з'являється отдышка й серце виривається із грудей? Так, з таким нетренованим організмом вам не можна починати займатися силовою або танцювальною аеробікою. А починати займатися неодмінно потрібно, інакше згодом здоров'я буде руйнуватися з незгасною швидкістю. Організм потрібно поступово підготовляти до майбутнього навантаження, тому для вас обруч - це ідеальний варіант.
   
   2) Спалює калорії. Як і будь-яке аеробне навантаження, крутіння обруча викличе підвищену розтрату калорій дбайливо накопичених вашим організмом.
   
   3) Тренує (вправляє) вестибулярний апарат. Ті, кому від народження дістався слабкий вестибулярний апарат, можуть побрати в природи реванш і виправити цю прикру помилку. Витримку космонавта не обіцяємо, але поліпшення будуть помітні.
   
   4) Не давить на внутрішні органі й не викликає їхнього зсуву. За свої внутрішні органі можете не хвилюватися, тому що їх захищає напругу м'язів черевного преса й попереку. Але, якщо ви з дитинства не займалися фітнесом, не рекомендуємо починати з утяжеленного варіанта обруча. Тому що ваш м'язовий корсет занадто слабшав, щоб «протистояти» двом кілограмам ваги.
   
   5) Зручний і простий у використанні. Навчитися його використовувати простіше простого, а ризик одержання травми неймовірно малий. Тим більше такий спортивний снаряд завжди під рукою, не потрібно йти в дорогий фітнес-клуб, досить вибрати у своїй квартирі кімнату попросторней.
   
   6) Поліпшує стан шкіри в області талії й стегон. Після занять із обручем ця проблемна зона розгладиться (її не будуть більше покривати круті горбки жиру), поменшається целлюлит.
   
   Мінуси занять із обручем Хала-Хуп:
   
   1) Для досягнення більш-менш видимих результатів прийде витратити значний час. Але, на жаль, цей мінус властивий будь-якому виду фітнесу. Так що нікуди не подіятися, прийде викроювати час для занять.
   
   2) Не приведе до величезного зонального зменшення жирових відкладань.
   
   Учені підрахували, що якщо крутити Хула-хуп 5-10 хвилин у день, то через 2-3 тижні ваші талія й стегна поменшаються всього лише на 1 сантиметр. Плюс 500 грам ви скинете в інших частинах тіла.
   
  Техніка виконання
   
   Устаньте прямо, ноги прямі або ледве зігнуті в колінах на ширині плечей або ледве ширше. Вага тіла рівномірно розподілена по стопі, носки спрямовані злегка назовні. Поберіть обруч у руки.
   
   Напружте м'яза черевного преса й попереку й намагайтеся тримати їх у такім положенні протягом усього тренування. Тепер можна відпустити обруч, задавши йому при цьому обертання. Рухами корпуса, ніг і шиї змушуємо обруч звиватися навколо талії й стегон.
   
  Який обруч вибрати?
   
   На сьогоднішній день моделей і модифікацій Хула-хупа чимало (воно й не дивно тому що йому більш 50 років). І часом споживачеві буває не просто визначитися з вибором.
   Тому, не утрудняючи Вас довгими дифірамбами, ми відзначимо деякі характеристики й плюси/мінуси обруча Хула-хупа:
   
   - внутрішній діаметр 95 див (підійде абсолютній більшості людей);
   - вага близько 1,5 кг (утяжеленный обруч більш ефективно й у короткий термін дозволяє досягтися максимальних результатів);
   - розбірної складається із шести взаємозамінних сегментів (у розібраному виді займає мало місця, саме в розібраному виді цей обруч кур'єр привозить Вам, так само кур'єр може його Вам зібрати - якщо Ви цього захочете);
   - з масажними м'ячиками ( по всій внутрішній окружності вмонтовані масажні м'ячики, самі м'ячики так само обертаються усередині хулахупа. В одному обручі їх 30 штук)
   - у комплекті з обручем є ключ для затиску кріплень ( як правило, обруч без проблем собираеться руками й особливих зусиль додавати не потрібно, але на випадок якщо руками -закріпити сегменти не виходить - ключ є);
   - єдиним мінусом можна вважати те що в деяких людей які починають займатися з утяжеленным обручем можуть тимчасово з'явитися синці (залежить від чутливості Вашої шкіри). Це не страшно тому що досить швидке тіло звикає й синців від обруча не буде. Рекомендуємо в цьому випадку починати крутіння з 1-3 хвилин у день поступово з кожним днем збільшуючи час заняття.
   
   І не забувайте, що все у ваших руках. Чим раніше ви почнете шлях до ідеальної фігури, тем швидше його пройдете.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.