Хула хуп - простий шлях до тонкої талії!
Дівчиськом ти цілодобово крутила обруч навколо талії, а зараз ти повзрослела й забрала старий обруч за шафу порошитися. Але, розставшись із дитинством, ти не розсталася із мріями про гарне струнке тіло й гладкій шкірі. Є нескладний спосіб втілити мрію в реальність. Це спосіб з дитинства - Хула-Хуп.
Хула-Хуп ( хала-хуп, hula-hoop) або обруч з'явився в США в далекому 1957 році. Хула-Хуп- це синтез слів hula (назва полинезийского народного танцю) і англ. hoop-обруч. Відтоді змінилося багато чого, у тому числі й обруч. На прилавках сучасних спортивних магазинів можна зустріти різноманітні моделі обручів.
Найпоширеніші:
1) Звичайний. Такий обруч залізний або поліетиленовий, порожній усередині. Схожі обручі крутили наші мами й бабусі.
2) Складний. Зроблений так само як і простий, тільки, як правило, складається вдвічі, деякі моделі навіть учетверо. Це дуже зручно, якщо немає великої кількості місця для його зберігання.
3) Утяжеленный. Такий обруч важить від 0,5 до 2 кг. Цей варіант Хула-хупа більш активно масажує область талії й стегон, забезпечує більш високе навантаження.
Можна самим розрізати простий обруч і утяжелить його горохом або піском, а потім скріпити скотчем.
4) З елементами, що масажують. На поверхню обруча прикріплені маленькі присоски, які будуть те прилипати, то відлипати від шкіри в міру того як ви обертаєте обруч.
5) З лічильником калорій. В обруч вмонтований маленький лічильник, який працює на дві пальчиковых батарейках. Видає дані про кількість поворотів і витрачених калоріях. Але погрішність такого апарата дуже велика, тому що він бере в облік лише час і кількість поворотів, крім вашого віку й вага.
Плюси занять із обручем Хула-Хуп:
1) Тренує дихальну й серцево-судинну системи.
Коли ви піднімаєтеся на другий поверх пішки, у вас з'являється отдышка й серце виривається із грудей? Так, з таким нетренованим організмом вам не можна починати займатися силовою або танцювальною аеробікою. А починати займатися неодмінно потрібно, інакше згодом здоров'я буде руйнуватися з незгасною швидкістю. Організм потрібно поступово підготовляти до майбутнього навантаження, тому для вас обруч - це ідеальний варіант.
2) Спалює калорії. Як і будь-яке аеробне навантаження, крутіння обруча викличе підвищену розтрату калорій дбайливо накопичених вашим організмом.
3) Тренує (вправляє) вестибулярний апарат. Ті, кому від народження дістався слабкий вестибулярний апарат, можуть побрати в природи реванш і виправити цю прикру помилку. Витримку космонавта не обіцяємо, але поліпшення будуть помітні.
4) Не давить на внутрішні органі й не викликає їхнього зсуву. За свої внутрішні органі можете не хвилюватися, тому що їх захищає напругу м'язів черевного преса й попереку. Але, якщо ви з дитинства не займалися фітнесом, не рекомендуємо починати з утяжеленного варіанта обруча. Тому що ваш м'язовий корсет занадто слабшав, щоб «протистояти» двом кілограмам ваги.
5) Зручний і простий у використанні. Навчитися його використовувати простіше простого, а ризик одержання травми неймовірно малий. Тим більше такий спортивний снаряд завжди під рукою, не потрібно йти в дорогий фітнес-клуб, досить вибрати у своїй квартирі кімнату попросторней.
6) Поліпшує стан шкіри в області талії й стегон. Після занять із обручем ця проблемна зона розгладиться (її не будуть більше покривати круті горбки жиру), поменшається целлюлит.
Мінуси занять із обручем Хала-Хуп:
1) Для досягнення більш-менш видимих результатів прийде витратити значний час. Але, на жаль, цей мінус властивий будь-якому виду фітнесу. Так що нікуди не подіятися, прийде викроювати час для занять.
2) Не приведе до величезного зонального зменшення жирових відкладань.
Учені підрахували, що якщо крутити Хула-хуп 5-10 хвилин у день, то через 2-3 тижні ваші талія й стегна поменшаються всього лише на 1 сантиметр. Плюс 500 грам ви скинете в інших частинах тіла.
Техніка виконання
Устаньте прямо, ноги прямі або ледве зігнуті в колінах на ширині плечей або ледве ширше. Вага тіла рівномірно розподілена по стопі, носки спрямовані злегка назовні. Поберіть обруч у руки.
Напружте м'яза черевного преса й попереку й намагайтеся тримати їх у такім положенні протягом усього тренування. Тепер можна відпустити обруч, задавши йому при цьому обертання. Рухами корпуса, ніг і шиї змушуємо обруч звиватися навколо талії й стегон.
Який обруч вибрати?
На сьогоднішній день моделей і модифікацій Хула-хупа чимало (воно й не дивно тому що йому більш 50 років). І часом споживачеві буває не просто визначитися з вибором.
Тому, не утрудняючи Вас довгими дифірамбами, ми відзначимо деякі характеристики й плюси/мінуси обруча Хула-хупа:
- внутрішній діаметр 95 див (підійде абсолютній більшості людей);
- вага близько 1,5 кг (утяжеленный обруч більш ефективно й у короткий термін дозволяє досягтися максимальних результатів);
- розбірної складається із шести взаємозамінних сегментів (у розібраному виді займає мало місця, саме в розібраному виді цей обруч кур'єр привозить Вам, так само кур'єр може його Вам зібрати - якщо Ви цього захочете);
- з масажними м'ячиками ( по всій внутрішній окружності вмонтовані масажні м'ячики, самі м'ячики так само обертаються усередині хулахупа. В одному обручі їх 30 штук)
- у комплекті з обручем є ключ для затиску кріплень ( як правило, обруч без проблем собираеться руками й особливих зусиль додавати не потрібно, але на випадок якщо руками -закріпити сегменти не виходить - ключ є);
- єдиним мінусом можна вважати те що в деяких людей які починають займатися з утяжеленным обручем можуть тимчасово з'явитися синці (залежить від чутливості Вашої шкіри). Це не страшно тому що досить швидке тіло звикає й синців від обруча не буде. Рекомендуємо в цьому випадку починати крутіння з 1-3 хвилин у день поступово з кожним днем збільшуючи час заняття.
І не забувайте, що все у ваших руках. Чим раніше ви почнете шлях до ідеальної фігури, тем швидше його пройдете.