Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Цікаві Фотографії  (Прочитано 168286 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Цікаві Фотографії
« Прочитано #400 : 11 Березня 2020, 22:20:06 »

а для мисливців це просто "спорт" , а не жратва
Інше питання якщо б це було життєвою необхідністю як в наших предків. А мисливці тупо кайфують від вбивств. Вбили, принесли додому, всім показали і задоволені. А тварина вмерла через людську дурість.

Згадую фото з сафарі Шуфрича.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Цікаві Фотографії
« Прочитано #401 : 11 Березня 2020, 22:41:41 »

Інше питання якщо б це було життєвою необхідністю як в наших предків. А мисливці тупо кайфують від вбивств. Вбили, принесли додому, всім показали і задоволені. А тварина вмерла через людську дурість.


хм . Я трохи помилився - виявляється їх можна їсти

https://www.shootinguk.co.uk/recipes/pigeon/prepare-a-woodpigeon-106875

https://www.shootinguk.co.uk/recipes/game-cooking-2-38319


І чим таким вони фермерам шкодять?


думаю , що вони жруть все підряд і в неймовірній кількості . Ну і само собою переносять різну заразу .

https://www.shootinguk.co.uk/shooting/pigeon-shooting/about-wood-pigeon-1453

зі  Я в 1997 році працював в Чехії ( місто Лоуни )  і там майже кожного ранку в 6 годині виходив один чех і відстрілював тих голубів.  А в Лондоні заборонено кормити голубів уже років з 10 і як я знаю їх якимось чином навіть знищували .


http://news.bbc.co.uk/1/hi/magazine/6583217.stm

« Останнє редагування: 11 Березня 2020, 22:49:57 від ББА »
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Цікаві Фотографії
« Прочитано #402 : 11 Березня 2020, 23:01:49 »

https://www.shootinguk.co.uk/recipes/pigeon/prepare-a-woodpigeon-106875

https://www.shootinguk.co.uk/recipes/game-cooking-2-38319
Інструкція чим новеньким набити ненаситного тельбуха для пересищеного європейця. Відстріляли всю класичну дичину, взялися до припутнів, лиш би вбивати.

В Селищі чоловік розповідав, що раніше в войнилівському лісі було багато дичини, а зараз навіть косуль немає. Одна кабаниха і пару пугачів. Пора відстрілювати людей, забагато шлаку розвелося...

Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Цікаві Фотографії
« Прочитано #403 : 12 Березня 2020, 00:00:55 »

не можу нічого стверджувати про Войнилів , але в Англії уже давно чув , що сіру білку відстрілюють і мясо їдять ( так як ця білка є інвазійним видом і привезена з північної Америки - вона захоплює ареал рижої білки і знищує її  ) . А судити англіків - не моя робота . Вони краще знають що вони можуть робити у себе в Англії . І між іншим - тут зайців розвелось стільки , що ти навіть не можеш собі уявити . На полях їх море моренне

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Цікаві Фотографії
« Прочитано #404 : 12 Березня 2020, 00:49:19 »

Вони краще знають що вони можуть робити у себе в Англії

Як на мене це хибне твердження. Ці вони - це гірша частина суспільства. Притомна людина не піде відстрілювати заради забави, де б вона не жила - в Україні, Англії, Шотландії чи ще десь.  Я не думаю, що вони краще знають, вони це тупо роблять (бо нічим необмежені), керуючись своїми низькими інстинктами заради самовдоволення.

Взагалі такі дії є інтернаціональним збоченням, я би не прив'язував це саме до Англії чи до англійців. І коли писав про тельбухи я не апелював до Англії, а говорив загалом про всю Європу.

По-друге чому так як вони жителі Англії то вони обов'язково - краще знають? Чи знають жителі України як краще для України? Результат президентських виборів ще раз доказує, що жителі своєї країни не знають що варто робити і як буде краще. Вони дивляться комедії, ржуть і голосують по приколу. Хіба в Англії не так, там вищий рівень свідомості в головах? Це люди, які залишили королівську сім'ю для історичного пафосу і платять для їх утримання податки (раціоналізм аж пре). А їх сусіди шотландці в більшості вирішили не відновлювати незалежну Шотландію і залишитись в складі старої монархії, розуміючи, що Лондон готується до Брекзиту. Яка логіка! І те саме по білках - від малого до великого.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві Фотографії
« Прочитано #405 : 12 Березня 2020, 07:28:04 »

Результат президентських виборів...   :facepalm:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
Цікаві Фотографії
« Прочитано #406 : 12 Березня 2020, 07:43:42 »

Попробую збити попередню суперечку https://a.uguu.se/WHC1lTTDMkrz.mp4
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Цікаві Фотографії
« Прочитано #407 : 13 Березня 2020, 02:18:44 »

Вони краще знають що вони можуть робити у себе в Англії

Як на мене це хибне твердження. Ці вони - це гірша частина суспільства. Притомна людина не піде відстрілювати заради забави, де б вона не жила - в Україні, Англії, Шотландії чи ще десь.  Я не думаю, що вони краще знають, вони це тупо роблять (бо нічим необмежені), керуючись своїми низькими інстинктами заради самовдоволення.

Взагалі такі дії є інтернаціональним збоченням, я би не прив'язував це саме до Англії чи до англійців. І коли писав про тельбухи я не апелював до Англії, а говорив загалом про всю Європу.

По-друге чому так як вони жителі Англії то вони обов'язково - краще знають? Чи знають жителі України як краще для України? Результат президентських виборів ще раз доказує, що жителі своєї країни не знають що варто робити і як буде краще. Вони дивляться комедії, ржуть і голосують по приколу. Хіба в Англії не так, там вищий рівень свідомості в головах? Це люди, які залишили королівську сім'ю для історичного пафосу і платять для їх утримання податки (раціоналізм аж пре). А їх сусіди шотландці в більшості вирішили не відновлювати незалежну Шотландію і залишитись в складі старої монархії, розуміючи, що Лондон готується до Брекзиту. Яка логіка! І те саме по білках - від малого до великого.

без всяких сумнівів жителі Англії знають що є краще для Англії і для життя в Англії . Аналогічно жителі України знають краще ( як мінімум краще ніж англійці ) що є кращим для України і для життя в Україні . Проблеми починаються тоді , коли жителі України хочуть жити як в Англії . В даному випадку жителям України доведеться прийняти ЯК АКСІОМУ те , що для даного питання жителі Англії є кращими порадниками для жителів України .
-------------------------------------
 Відносно СІРИХ БІЛОК : в Англії були руді білки . Якимось чином ( треба погуглити щоб вияснити ) сірі білки потрапили з Америки на острови і почали знищувати популяцію рудих білок . Тепер питання до тебе : чи є жителі Англії правими в тому , що хочуть захистити популяцію рудих білок ( які є так би мовити корінним видом і який може пропасти ) .

--------------------------
 Відносно каралєви і жителів ( а точніше ПІДДАНИХ КОРОЛЄВИ ) Англії . Кожного року в пресу попадають дані скільки каралєвська сімя ( там ціле море різних подпрінцєйсів і тд ) витрачає грошей . І періодично проводяться опитування : чи згідні англічани тратити на витребеньки каралєвської сімї купу млн фунтів щороку . І як це не дивно , але до цього часу переважна більшість населення вважає каралєвську сімю варту того , щоб вони тринькали народні гроші . НЕ МЕНІ ЇХ СУДИТИ ( точно так же англікі не будуть судити українців , які виберуть собі пєцю чи вовчика чи якогось дважді нєсудімого зека ) .
----------------------------
Відносно Шотландії . Шотландія має повне право відокремитись . Пару років тому вони провели референдум і як це не дивно , але виграли прихильники "навєкіразом" . Я так думаю , що вони просто порахували прибутки і збитки і вирішили почекати .

------------------

Відносно брексіту - ну так уже 100500 раз писали , що прихильники брексіту брехали з самого початку ( задля своєї перемоги ) і крім того різне хйло з запарєбріка ще добавило свого ватного лайна в дискусії . Ну і для загалу - ось можна почитати


https://politua.org/novosti/83255-v-velikobritanii-razoblachili-set-kremlevskih-agentov-vliyaniya-presledovavshih-vragov-putina/

http://ukrrudprom.com/digest/Korona_v_setyah_Kogda_v_Britanii_nachnut_bolshuyu_chistku_agento.html

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Цікаві Фотографії
« Прочитано #408 : 21 Квітня 2020, 12:11:47 »



Дорога дружна родина  ;)

Queen Victoria & her family, including King Edward VII, Tsar Nicholas II & Kaiser Wilhelm II, at a wedding in 1894
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Цікаві Фотографії
« Прочитано #409 : 22 Квітня 2020, 03:26:30 »

Ну ось бачиш ! навіщо тупий хйло весь час разом з дурними кацапи триндить якісь брєдні про одінорот ?   :o 

ABCD

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +113/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 144
  • Останні відвідини:
    15 Березня 2024, 07:48:45

    Звідки: промислова
Цікаві Фотографії
« Прочитано #410 : 11 Червня 2020, 18:40:55 »



Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві Фотографії
« Прочитано #411 : 11 Червня 2020, 19:51:11 »

Пронесло...  :o
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
Цікаві Фотографії
« Прочитано #412 : 12 Червня 2020, 07:29:19 »

Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
Цікаві Фотографії
« Прочитано #413 : 14 Листопада 2020, 14:38:56 »

https://namoreto.bg/wp-content/uploads/2020/11/67.jpg   :D :D :D :D Як так? Дикий жеж кабан! і через кордон.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ