Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 12 днів

Автор Тема: Таємниці Всесвіту на територіях України (і не тільки України)  (Прочитано 49482 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

taller

 • Новачoк
 • Карма +5/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 23
 • Останні відвідини:
  13 Квітня 2015, 21:58:10

  Звідки: himikiv

а хто автор книги?мене цікавить усе що повязане з часом,вивчаю культуру та цивілізацию Майя,на мою думку вони були найкращими калібраторами часу,хтось чув про гробницю Пакаль Вотана,та його пороцтво Телектонон?
Записаний
"Усе, що існує, бере початок від СВІТЛА,
і СВІТЛО бере початок від УСЬОГО".

taller

 • Новачoк
 • Карма +5/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 23
 • Останні відвідини:
  13 Квітня 2015, 21:58:10

  Звідки: himikiv

Спробуємо замислитися про те, що є ЧАС? Наше сприйняття обумовлене інструментами, які ми використовуємо для співвідношення своїх дій з циклами часу. Ми звикли вимірювати час за допомогою круга циферблату, ми звикли вважати, що час - це пряма лінія, що йде з "минулого" в "майбутнє" через "сьогодення". Але час - не лінія в просторі і не плоский круг. Час - це частота, яка лежить в основі впорядкованості усіх явищ у Всесвіті. Час - це хвиля, або послідовність хвиль, що визначають безперервний циклічний процес організації свідомості.
Прийнято вважати, що ми, люди, наділені свідомістю, проте де воно, ця свідомість, в нас? Можливо, в нашому мозку? Чи, можливо, свідомість - це нескінченний безперервний потік, в якому ми, люди, є лише резонаторами, що відбивають деяку обмежену область загального поля свідомості. Свідомість безперервно і одночасно вміщує в себе усі можливі виміри буття. А ми використовуємо лише ту його грань, яка відповідає нашому рівню еволюції.
Упродовж останніх декількох тисячоліть ми, люди Землі, використовуючи інструменти виміру простору для визначення часу, настроїли свої пріємо-передавальні пристрої резонаторів - наші тонкі тіла - на хвилі і вібрації, що визначають світ матерії. І міцно ототожнилися з цим світом, повірили, що кожен з нас - це передусім щільне тіло. Таке бачення відповідає певній стадії розвитку свідомості людей. Відкриття Закону Часу дозволяє нам набути нового бачення і рухатися далі по шляху еволюції. Від третього виміру простору ми переходимо до четвертого виміру.

Новий календар для нового світу

З переходом в нове тисячоліття все більше сталі говорити про "кінець світу". Проте кінець світу - це невірне уявлення про пророцтва, залишені нам пророками старовини. Те, що вони мали на увазі доречніше було б назвати Кінцем Часу. Кінець старого часу воєн, відокремлення і страхів, в якому зароджується новий світ.
Існуюча парадигма утримується завдяки наявності помилкового календаря, створеного за задумом римського імператора Юлія Цезаря, який таким чином намагався добитися панування над світом, віднявши у людей зв'язок з Духом, з Природою і один з одним. Так була створена існуюча парадигма відокремлення і страху. Чи варто дивуватися з того, з якою працею вдається творити Світ у світі, що живе за календарем, створеним для завоювання світу! Безпрецедентна робота доктора Хосэ Аргуэльеса (також відомого як Валум Вотан) і його подружжя Ллойдин (Болон Гик) привела до відкриття Закону Часу. І завдяки усвідомленню природи часу вони заснували Всесвітній рух за Переходу на Календар 13 Місяців в ім'я Світу. Вони упевнені, що повернення до духовного життя можливе лише завдяки розумінню природного часу, що є основою для створення нової парадигми любові і єдності. Новий Календар і є засіб трансформації.
Давайте ж подивимося, в чому полягає неточність існуючого календаря. По-перше, місяці в нім різної довжини. Календар є інструментом виміру. Скажімо, якби Вам дали лінійку, на якій сантиметрові відстані усе різної довжини, вважалися б ви на такий вимірювальний інструмент? Навряд чи. А власне, скільки людей в точності згадають кількість днів в місяцях, без того, щоб : "Ну якщо у вересні 30, то тоді.".? Кожного разу, коли ми роздумуємо про час, цей факт повертає нас на рівень свідомості старшокласників.
Далі - назви місяців. Вересень, Жовтень, Листопад, Грудень, виходячи з їх римських коренів, повинні відповідати сьомому, восьмому, дев'ятому і десятому місяцям, але чи так це? Липень і Серпень названі на честь Цезаря. Початок року був довільно вибраний самим Цезарем, і перший місяць, Січень, названий на честь Януса, римського бога війни. Чому ж через 2000 років ми все ще шануємо римських завойовників і платимо їм данину, використовуючи їх неточний календар?
Коли ми народжуємося, ніхто нас не запитує яким календарем ми повинні користуватися. Нам просто передають вже наявний календар у спадок. Час - це ментальна конструкція, але також це і природний ритм. Наприклад люди, які переходять на літній час, двічі в рік вимушені переставляти годинник. Із цього приводу існує загальна домовленість. Так само ми усі можемо домовитися і поміняти час, щоб синхронізуватися з природою і з духом, щоб утілити нову парадигму Миру у всьому світі.
Основа Закону Часу полягає в тому, що час - це четвертий вимір. Це ще Ейнштейн відкрив. Проте йому не вдалося піти далі за це твердження.
Час, будучи четвертим виміром, сполучає тривимірну фізичну реальність і світ Духу 5-го виміру. Т. о. часу властиві як фізичний, так і духовний аспекти. Існуючий 12-місячний календар зовсім не містить духовної складової, а фізична його частина не точна.
Цивілізація древніх майя розглядала час як з фізичного, так і з духовного боку. Їх розуміння часу досі набагато перевершує наше сьогоднішнє. Новий календар заснований на знанні, яке Аргуэльесы відкрили в результаті своїх досліджень календарних систем древніх майя. Проте, Календар 13 Місяців - не майянский календар, і навіть не спроба відродити майянскую культуру. Як говорить Хосэ Аругэльес : "це звільнення часу".
Календар Нового Часу це Календар 13 Місяців по 28 днів, заснований на природних природних циклах. Він є Сонячно-місячним безперервним гармонійним календарем. Він називається Календарем 13 Місяців, тому що враховує 28-денний жіночий природний цикл, який також є середнім циклом місяця.

Природний час

Природний час - це реальний аспект існування, його можна спостерігати якщо приділити цьому належну увагу. Його можна виявити в природних циклах. Для цього досить лише налаштуватися на ці цикли і перебувати в них.
Існують наступні природні цикли:
День - Один оборот Землі навколо своєї осі створює день і ніч.
Місяць - Один оборот місяця навколо Землі відстежується в її циклічних фазах. Її видимий і фактичний цикли складають 27 і 29 днів, т.ч. середній місячний період - 28 днів.
Вимір циклу місяця від повного місяця до повного місяця називається Синодичним циклом і складає тривалість в 29,5 днів. Проте, Сидеричний місячний цикл, який вимірює місяць по одному і тому ж місцю, де вона знову і знову з'являється на небі, має тривалість тільки в 27,1 днів. Таким чином, 28 днів є середнім місячним циклом. Реально місяць звертається навколо Землі 13 разів за рік. Це означає, що Календар 13 Місяців є істинним сонячно-місячним календарем, що вимірює орбіту Землі навколо Сонця середнім місячним циклом в 28 днів.
Рік - Земля робить оборот навколо Сонця за 365 днів. Якщо розділити рік на місяці, виходить 13 місяців по 28 днів кожен плюс ще один день.
Тринадцять досконалих місяців по 28 днів дорівнюють 52 досконалим тижням по 7 днів і дорівнюють 364 дням. 365-й день називається Вдень Поза Часом, тому що він не є ні днем тижня, ні днем місяця. Цей день, який за Григоріанським календарем відповідає 25 липня, є днем очищення, пробачення і творчим святом життя і свободи. Синхронізація або початок Нового Року Календаря 13 Місяців доводиться на 26 липня, що пов'язано зі сходженням великої зірки Сіріус. І це робить Календар 13 Місяців інструментом нашої гармонізації з Галактикою.
Кожен місяць складений 4 повними тижнями, Щороку - 52 повні тижні. Кожен тиждень і щороку починається плазмою Далі (це неділя) і закінчується плазмою Силіо (це субота). Такі цикли, діючі на фізичному плані життя.
Щоб проникнути на духовний план, звернемося до небес. Поки Земля рухається по орбіті навколо Сонця у своєму 365-денному річному циклі, місяць здійснює 13 оборотів навколо Землі. Одночасно Сонячна Система робить Галактичний Оборот, цикл якого дорівнює 260 дням. Древні майя знали про цикли руху усередині циклів.
Ми живемо усередині нескінченних циклів і наші тіла також несуть в собі код природних циклів часу. Чоловіки і жінки проживають 28-денні цикли, відомі також як біоритми. Наше тіло має 13 зчленувань, які дозволяють нам рухатися, і 20 пальців на руках і ногах. Ми є саме втілення природного часу.
Тому Календар 13 Місяців є календар природного часу, наслідуючи його ми відновлюємо своє синхронне проживання природних циклів, розуміння галактичної природи життя і фрактальності всесвіту.
Час є частотою - частотою синхронізації. Календар 13 Місяців - воістину унікальний, тому що він синхронізований з Гармонійним Модулем, універсальною тимчасовою частотою 13:20. Гармонійний Модуль, спочатку використовуваний древніми Майя, - наймайстернішими з усіх відомих Хранителів Часу, складається з 20 зображень, або Сонячний Друку, і 13 Галактичних Тонів. Що виходять 260 поєднань, поєднані з досконалою гармонією Календаря 13 Місяців, наділяють щодня унікальним
Два цикли: Календар 13 Місяців по 28 днів і 260-денний Гармонійний Модуль - повністю співпадають кожні 52 року! Щороку ваш день народження пересувається вперед на один тон і на п'ять друку. У центрі Гармонійного Модуля виявлений візерунок, званий Ткацький Верстат Майя. Він утворює 52 "Портали Галактичної Активації". Чи зможете ви знайти послідовність 13 груп по 4, вважаючи з чотирьох кутів усередину? Зверніть увагу, що сума тонів в кожній групі по 4 дорівнює 28. 13 груп по 28 дають 364 - кількість днів в Календарі 13 Місяців!
У Календарі 13 Місяців, незрозумілі назви Григоріанських місяців замінені назвами, що відповідають чотиривимірній Космології Часу. У кожного місяця також є тварина-тотем. Традиційні назви днів тижня замінені на галактичні назви, які характеризують 7 первинних Плазм, - електронних заряджених часток, які активують наше магнітне поле.

Використовуючи цей Календар, ви дійсно змінюєте свою частоту. Ви також берете участь в русі за Новий Час. Тільки змінивши наш календар, ми увійдемо до Нового Часу - час істинної Гармонії і Світу на Землі, де час більше не гроші, а Час -це Мистецтво!

Від тривимірності простору до четырехмерности часу

Календар Тринадцяти Місяців прийшов в наше життя не випадково. Галактичні майя, які утілювалися на нашій планеті з 435 по 830 роки нашої ери, залишили нам, землянам точне знання про Природний Час. Їм було точно відомо, що Земля - Корабель Часу, що загубився в третьому вимірі, а земляни - мандрівники в часі. Щоб допомогти нам згадати нашу істинну природу і завдання, над виконанням яких людство працювало останні 26.000 років, майя прийшли на Землю і залишили Знання про Природну Часову Частоту 13:20.
Вступаючи на шлях Календаря Тринадцяти Місяців, ви потрапляєте в новий світ часу, у світ хвиль, пульсарів, гармонік, хроматик і галактичних вихорів. Календар Тринадцяти Місяців допомагає перетворити матеріалістичну тривимірність простору на четырехмерность Галактичного часу.

Усвідомлюючи себе частиною Планетарного Розуму, долаючи паралізуючу силу страху смерті, ви стаєте планетарним Кином - представником Галактичної цивілізації, подорожуючим на Кораблі Часу Земля. Розуміючи багатовимірну природу існування, планетарний Кин, вільний і рівний з усіма іншими планетарними Кинами, продовжує процес Галактичної еволюції і Вселенського просвітлення.

Усе що нам потрібне - змінити наше уявлення про час.
Щоб увійти до Нового Часу Світу, почніть вивчати Календар 13 Місяців по 28 днів - календар досконалої гармонії. Усвідомте, що календар, який ви використовуєте, впливає на ваш розум.

Зміните свій Календар. Зміните Час. Зміните свій Розум!

Повертаючись знову до життя в гармонії з циклами природи за Календарем Тринадцяти Місяців, ми вирішуємо сприяти настанню такого майбутнього Землі, в якому час більше не гроші, а Час - Мистецтво.
Календар Тринадцяти Місяців є частиною пророцтва про повне перетворення Землі. Через повну Єдність усіх Народів Планети, незалежно від кольору, раси, вірувань, націй, ми набудемо істинної веселки людської любові, яка приведе нас до прийдешнього Раю на Землі!
Записаний
"Усе, що існує, бере початок від СВІТЛА,
і СВІТЛО бере початок від УСЬОГО".

Alexander

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +670/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 3342
 • Останні відвідини:
  24 Травня 2023, 20:00:52

  Звідки: kalush

а хто автор книги?мене цікавить усе що повязане з часом,вивчаю культуру та цивілізацию Майя,на мою думку вони були найкращими калібраторами часу,хтось чув про гробницю Пакаль Вотана,та його пороцтво Телектонон?[/quote
taller,автора я знаю дуже добре,але для початку можеш взяти книгу в мене
подивишся,пиши в лічку :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

taller

 • Новачoк
 • Карма +5/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 23
 • Останні відвідини:
  13 Квітня 2015, 21:58:10

  Звідки: himikiv

Сучасна наука відкрила, що дельфіни ведуть відлік часу, роблячи відмітки на своїх зубах: 13 груп по 28 відміток.
Відповідь від: 26 Червня 2010, 13:12:28
ДЕЛЬФІНИ - ПАРАЛЕЛЬНА ЦИВІЛІЗАЦІЯ

Природа загадує іноді дивні загадки. І однією з таких загадок, без сумніву, залишаються дельфіни. Не дивлячись на те, що вони мешкають часто на очах у людини, знаємо ми про них, дуже мало. Але навіть, то мало що, що відомо про цих тварин, вражає. Дельфіни мають воістину дивні здібності. Настільки дивними, що американець Джон Лилли, що вивчав фізіологію мозку в Пенсильванському університеті, назвав дельфінів "паралельною цивілізацією". Вражаюче, але поряд з нами існує розум, який ми не помічаємо тільки через власну обмеженість. За мільйони років еволюції дельфіни і кити осягнули не лише таємниці океану, але і закони всесвіту.
Дельфін - розумна тварина. Нові аргументи на користь цієї гіпотези дали недавні дослідження учених з Пенсильванського університету. Впродовж досить тривалого часу фахівці вивчали мову дельфінів і отримали воістину приголомшливі результати. Як відомо, звукові сигнали виникають в носовому каналі дельфінів у момент проходження через нього повітря. Вдалося встановити, що тварини використовують шістдесят базових сигналів і п'ять рівнів їх комбінування. Дельфіни здатні створювати "словник" об'ємом 1012! Навряд чи дельфіни користуються такою кількістю "слів", але і об'єм їх активного "вокабуляра" вражає - близько 14 тисяч сигналів! Для порівняння: така ж кількість слів складає середній словарний запас людини. А в повсякденному житті люди обходяться 800-1000 словами.

Сигнал дельфіна, якщо перекласти його людською мовою, є щось на зразок ієрогліфа, який означає більше, ніж окреме слово. Наявність у дельфінів мови, по своїй складності що перевершує мову людей, є справжньою сенсацією.

Рідкісні здібності.

Передусім, учених дивують об'єм і будова дельфінового мозку. Дослідники з Пенсильванського університету помістили тварину в черево магнітно-резонансного томографа і побачили, що пристрій нервової системи у дельфінів такий досконалий, що іноді здається, ніби вона розвинена краще, ніж у людини. "Головний мозок дельфіна-афаліни, - говорить професор Лаела Саи, - важить 1700 грамів, це на 350 грамів більше, ніж у дорослого чоловіка. По своїй складності мозок дельфіна зовсім не поступається мозку людини : складок, горбків і звивини в нім навіть більше". Загальне число нервових клітин, у дельфіна вище, ніж у людини. Раніше учені вважали, що мозок дельфіна такий великий, тому що в нім нервові клітини розміщені, не так щільно, як у людей. Проте, переконалися в зворотному: мозок в черепній коробці розташований однаково. Правда, зовні мозок дельфіна більше схожий на сферу, чим мозок homo sapiens, який злегка плескатий. У дельфінів існують асоціативні області кори, ідентичні людським. "Цей факт побічно вказує на те, що дельфіни можуть бути розумними", - вважають фахівці з морської біології.

Тім'яна або рухова доля мозку дельфіна, перевищує по своїй площі, тім'яну і лобову долю людини разом узяті. Чому природа так обдарувала цих істот? Що це - результат багатовікової еволюції або, можливо, "спадок" розумних предків?

Цікаво, що потиличні зорові долі у дельфінів надзвичайно великі, адже вони не особливо покладаються на зір. Тоді для чого вони ним? Як відомо, дельфіни більшою мірою "бачать" вухами, випускаючи ультразвуки. Акустична лінза на голові дельфіна фокусує ультразвук, направляючи його на різні об'єкти. Завдяки цьому дельфін і "бачить" вухами. Він "обмацує" підводний об'єкт, визначаючи його форму.
Відповідь від: 26 Червня 2010, 13:20:32
- У мешканців морських глибин два органи слуху: один - звичайний, інший - ультразвуковий, - розповідає дослідник Марио Этти. - Зовнішній прохід зарощений, що підвищує можливості слуху у воді. Рецептори іншого органу розташовані з боків нижньої щелепи, ними сприймаються щонайменші звукові коливання. Дельфін чує своєю нижньою щелепою набагато краще, ніж ми вухами. Слух дельфінів і касаток в 400-1000 разів гостріше за людський. Завдяки безлічі порожнин в дыхале (носовому клапані) виникають акустичні коливання, що поширюються на величезні відстані у воді. Так, сині кити і кашалоти можуть чути звуки, що видаються їх побратимами за тисячі кілометрів!

Як вже було сказано, дельфіни віртуозно володіють своїм мовним апаратом. Продуваючи туди назад одну і ту ж порцію повітря, вони народжують таку гаму звуків, що їх варіації і кількість набагато перевищують звуки, що видаються людиною. При цьому у кожного дельфіна індивідуальний голос, свій темп і тембр мови, манера висловлюватися і "почерк" мислення.

Дуже цікаво, що працюючі одночасно органи слуху і мови створюють дивне багатство звукової палітри. Можливості мозку ссавця такі високі, що він в змозі проаналізувати окремо спектри, що йдуть з частотою 3000 імпульсів в секунду! В цьому випадку часовий інтервал між імпульсами складає всього біля 0,3 мілісекунди! І тому для дельфінів мова людини - дуже повільний процес. Вони-то розмовляють в швидкісному режимі. До того ж уміють вичленяти в мові своїх побратимів такі деталі, про які люди і не підозрюють, оскільки наш з вами слух їх уловити не може.

Але і це не усе. Учені провели серію експериментів, що доводять, що дельфіни можуть обмінюватися дуже складними повідомленнями. Ось лише один з прикладів. Дельфину давали деяке завдання, яке повинен був виконати його побратим, що знаходиться в сусідній вольєрі. Через стінку вольєри один дельфін "говорив" іншому, що потрібно зробити. Наприклад, узяти червоний трикутник і віддати людині. Обидва дельфіни отримували в нагороду по рибці. Проте було видно, що працюють вони не за винагороду, їх захоплював сам процес творчого експериментування. Дослідники провели тисячі дослідів, завдання постійно мінялися, і жодного разу дельфіни не помилилися. Єдино можливий вивід з цього: дельфіни прекрасно розуміють те, що усе відбувається і орієнтуються у світі подібно до людей.

Біологи, що проводили експерименти, із здивуванням помічали, що часто піддослідні самі починали управляти ходом експерименту і його організаторами - людьми.. Енергія творчого пошуку передавалася дельфінам, і вони пропонували експериментаторам ускладнити і модифікувати завдання, при цьому вчені несподівано для себе помічали, що стають експериментальною моделлю для дельфінів, які намагалися помінятися з ними ролями. Так хто кого вивчав?
Записаний
"Усе, що існує, бере початок від СВІТЛА,
і СВІТЛО бере початок від УСЬОГО".

taller

 • Новачoк
 • Карма +5/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 23
 • Останні відвідини:
  13 Квітня 2015, 21:58:10

  Звідки: himikiv

Таємниця мурашок Атта

У центрі мурашиного мегаполісу живе матка, що управляє ним. Її резиденція захована в глибині міста і є спеціальною камерою, побудованою з маси, що нагадує бетон. Зруйнувати камеру можна лише за допомогою важкого лому. Якщо мурашнику загрожує біда, матка зникає зі свого бункера. Як встановили дослідники, вона переміщається в новий "бункер" в декількох десятках метрів від міста. Причому атта не риють тунелів для порятунку матки, не будують заздалегідь запасних камер. Матка зникає у разі небезпеки впродовж декількох хвилин. Така "нештатна ситуація" і наштовхнула учених на думку, що мурашки володіють секретом телепортації - системи, що спрацьовує в екстрених випадках. Експерименти з маткою повторювалися багато разів. І всякий раз її, спеціально помічену фарбою, виявляли в новій камері. Неможливо уявити собі, що мурашки атта за коротке - не більше години, нехай навіть декількох годин (поки експериментатори ведуть пошуки другої камери), - час устигають викопати тунель завдовжки декілька десятків метрів, спорудити нову "бетонну камеру" і перетягнути туди матку. До речі, звідки береться нова камера, теж доки неясно.
Записаний
"Усе, що існує, бере початок від СВІТЛА,
і СВІТЛО бере початок від УСЬОГО".

taller

 • Новачoк
 • Карма +5/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 23
 • Останні відвідини:
  13 Квітня 2015, 21:58:10

  Звідки: himikiv

15 июня 1952 года после трёх лет интенсивной работы археолог кубинского происхождения Альберто Рус Луилье в конце концов достиг своей цели – самого значительного археологического открытия нашего времени: была обнаружена гробница Пакаль Вотана, "Галактического Агента 13 66 56". И вот по прошествии 1260 лет в основании Храма Надписей в мексиканском Паленке была вскрыта большая трапециевидная каменная дверь и перед человеческим взором предстали гробница и саркофаг с искусной резьбой. Из погребального склепа, охраняемого изваяниями Девяти Властелинов Времени – Болонтику, также были высвобождены мыслеформы, ментальные семена знания, которое предстояло расшифровать в течение последующих пятидесяти лет. Эти мыслеформы мгновенно вошли в резонанс с планетарной ноосферой как модели новой науки, науки о времени.   

За семь лет до этого в высшей степени пророческого момента, 6 января 1945 года, В.И. Вернадский, "отец биосферы", ушёл из этого мира. Наследие Вернадского в числе других аспектов его обширной работы содержало описание ноосферы – грядущей стадии человеческого эволюционного просветления в биосфере. Поскольку Вернадский был русским, его наследие распространилось на многие аспекты российской науки, образовав одну из основ космизма. Именно в Новосибирске этому наследию суждено было получить наиболее полное развитие. 

Вскоре после смерти Вернадского и непосредственно перед открытием мифологической гробницы с останками легендарного Пакаль Вотана (которого сделал известным русский академик Ю.В. Кнорозов, называвший Вотана "майянским космонавтом") Н.А. Козырев впервые опубликовал свои потрясающие астрофизические открытия: "Источники звёздной энергии" (1948 г.) и "Внутренняя структура звёзд" (1951 г.). Работа Козырева, в конце концов, также заронила семена в Новосибирском отделении Академии наук СССР – так тогда называлась Российская Академия. 

Почему Новосибирск? Сразу к югу от Новосибирска лежит волшебная земля – Алтай. Будучи "столицей" Сибири, Новосибирск является ближайшим к древней священной земле Алтая крупным культурным и научным центром. Известное как "Кин Алтай", "пуповина Земли", чистое священное пространство Алтая было наиболее подходящим приёмником для временных передач, выпущенных в ноосферу планеты в результате открытия майянской гробницы. "Кин" – пуповина Земли и "Кин" – гармоническая единица измерения в майянской науке о времени отныне соединились. Из всех центров мысли на планете наиболее восприимчивым к пробуждению подлинной науки о времени оказался Новосибирск – большой центр, расположенный сразу к северу от Алтая. Можно представить себе ментальный канал, раскрывающийся от Алтая к полю ноосферы в резонансе с электромагнитным полем Земли, и влекомые по этому каналу, подобно стручкам с семенами, мыслеформы науки о времени, высвобожденные из гробницы Пакаль Вотана. С Алтая эти мыслеформы были излучены в Новосибирск, где плодородное ментальное поле российской науки приняло это долгожданное вдохновение. 

Вот как мы можем объяснить, почему случилось так, что в 1961 году исследователи в Институте математики Новосибирского отделения Академии наук СССР начали своё монументальное четырёхтомное исследование по математическому анализу структур, лежащих в основе майянских иероглифов, которые содержатся в Дрезденском, Парижском и Тро-Кортезианском Кодексах. Довольно интересно, что это исследование проводилось в целях определения того, какого рода компьютерная система была бы необходима, чтобы вместить майянскую систему мысли. Четвёртый и последний том этого так и не законченного исследования был выпущен в 1969 году. Ознакомившись с этой работой, я установил, что основная математическая программа, открытая русскими исследователями, целиком и полностью подтверждает математическую расшифровку, предпринятую мной при поддержке моей жены и соисследователя в 1989 году, после выхода в свет книги Фактор Майя. 

Эта исследование по расшифровке было опубликовано вскоре после появления книги "Дримспелл: Путешествие Корабля Времени Земля 2013" (1991 год). Весьма интересно и то, что когда мы подарили "Дримспелл" главе исследовательских лабораторий Латиноамериканского Отделения АйБиэМ (IBM) в Мехико в 1992 году, они пришли к выводу, что потребуется новый, иной вид компьютеров для того, чтобы точно и правильно вместить космологию, формирующую "Дримспелл". 

Тем временем, параллельно с исследованиями Института математики по майянским иероглифам, в 1967 году, Н.А. Козырев написал работу "Возможность экспериментального исследования свойств времени", которая содержит его заключения о природе времени, вытекающие из проведённых им исследований межзвёздного пространства и внутренней структуры звёзд. Среди общих выводов, суммирующих данное исследование, читаем: 
"Опыты доказали существование воздействия во времени одной материальной системы на другую. Такое воздействие не передаёт импульс (момент), то есть оно не распространяется, а одновременно появляется в любой материальной системе. Таким образом, оно принципиально доказывает возможность установления мгновенной связи и возможность мгновенной передачи информации. Время осуществляет связь между всеми явлениями природы и активно в них участвует… Время содержит целую вселенную ещё не исследованных феноменов". 

Здесь можно отметить два положения. Первое относится к одномоментному распространению времени – это утверждается в "Факторе Майя" и описано во второй главе как резонансное преобразование: "Идущее от непосредственного знания волновых гармоник и частотных изменений, резонансное преобразование является способностью применять это знание и прямо переходить от одного состояния бытия к другому и, следовательно, – от одной звёздной системы к другой". Второй момент в обобщении Козырева, что "время осуществляет связь между всеми явлениями природы и активно в них участвует…", подтверждается Законом Времени, открытым после публикации "Фактора Майя", но имеющим его в качестве основы, и определяется этим Законом как синхронный порядок. Феномен синхронного порядка является четырёхмерным порядком времени, которое "содержит целую вселенную ещё не исследованных феноменов", а также формированием структуры всех материальных систем, будь то органические или инертные, – "континуума мира событий". 

Да, "Фактор Майя" – это основополагающий текст, фундамент науки о новом времени. Дополнение к "Фактору Майя" может быть найдено в науке о времени, уже основанной Н.А. Козыревым и членами Новосибирского института Российской Академии наук. Теперь, с переизданием книги "Фактор Майя", мы можем перейти к синтезу и практическому применению этой новой науки о времени, ибо мир сегодня крайне нуждается в обновлении времени и в новой науке, в которой время являлось бы первостепенным полем исследования. Но обновление во времени и новая наука о времени должны, конечно же, иметь одну и ту же основу – основу, которую знали древнемайянские путешественники во времени. Обновление обеспечивается принятием гармонического календаря Тринадцати Лун по 28 дней, который устанавливает совершенный стандарт в согласии с Законом Времени и который катапультирует человеческий разум из неравномерных беспорядков, поразивших его сейчас по причине погружённости в неравномерный временной стандарт, и переведёт его в доминион времени. Этот новый доминион времени является наукой будущего, которая манит из самого древнего прошлого, из сердца звёзд, что ведут нас, и из великого таинственного Хунаб Ку – источника одномоментно радиального времени, закодированного в центре каждой галактики. 

Имея "Фактор Майя" в качестве основы, давайте будем сотрудничать и без промедления работать во имя наступления нового времени и нового порядка науки о времени, во имя обновления мира и пришествия, в конце концов, ноосферы, наступление которой неразрывно связано с правильным пониманием времени. 
Хосэ Аргуэлльес – Валум Вотан, Президент Фонда Закона Времени. Брайтвуд, Орегон, Каскадия, Регион Обезьяны, Североамериканская Плита Велатропы 24.3

Знаете ли Вы…

… Луна обходит вокруг Земли тринадцать раз за год? 
… В современном глобальном стандарте календаря месяц не соответствует ни одному природному/естественному циклу? 

… Слово «календарь» происходит от римского слова «календы» - так называлась учётная книга, в которую записывали ежемесячные долги и счета к оплате? 
… Время не есть деньги? 

… Сентябрь означает семь, но является девятым месяцем? 
… Март назван в честь Марса, римского бога войны? 
… Июль и август названы в честь Юлия и Августа Цезаря?

Разве мы, слепа принимая этот иррациональный беспорядок в названиях, не склоняем себя принять нелогичный беспорядок в нашем обычном окружении, стараясь даже в устройстве нашего общества поверхностно устранять лишь симптомы, игнорируя причины.

Используемый сейчас календарь из двенадцати месяцев. Месяцы имеют неравные единицы измерения.

Если сегодня понедельник, 1 июня, каким днём недели будет 1 июля? 
1 августа? 1 ноября? 
Если бы вы строили дом, разве вы не использовали бы линейку с равными единицами измерения?

Календарь из двенадцати месяцев, которым мы пользуемся, состоит из месяцев неравной продолжительности: 31 день, 28 или 29 дней, 31 день, 30 дней, 31 день, 30 дней, 31 день, 31 день, 30 дней, 31 день.

Если у вас искажённый стандарт измерения, и вы его используете, так как ваши родители тоже его использовали, разве он не остаётся всё равно искажённым?

Время является атмосферой разума, ментально воспринимаемым феноменом. И если у вас искажённое или неточное измерение времени, ваш разум станет искажённым. Поменяйте календарь. Измените время. Измените свой разум.

Люди используют Календарь 13 Лун не впервые. Друиды вели календарь «деревьев», счёт 13 лун по 28 дней, плюс 1 день. Они были не единственными, кто жил по такому календарю; племена инка, древние египтяне, майя и полинезийцы – все они вели счёт 13 лун по 28 дней. Индейцы племени лакота использовали счёт 13 Лун по 28 дней, основанный на символе черепахи, так как у черепахи на панцире 13 пластин. Современная наука открыла, что даже дельфины ведут счёт времени, делая отметки на своих зубах: 13 групп по 28 отметок.

Календарь 13 Лун по 28 дней. Равномерный стандарт измерения.

Первая Луна 
26 июля – 22 августа

Вторая Луна 
23 августа – 19 сентября 

Третья Луна 
20 сентября – 17 октября 

Четвёртая Луна 
18 октября – 14 ноября

Пятая Луна 
15 ноября – 12 декабря 

Шестая Луна 
13 декабря – 9 января

Седьмая Луна 
10 января – 6 февраля

Восьмая Луна 
7 февраля – 6 марта

Девятая Луна 
7 марта – 3 апреля

Десятая Луна 
4 апреля – 1 мая

Одиннадцатая Луна
2 мая – 29 мая 

Двенадцатая Луна 
30 мая – 26 июня

Тринадцатая Луна 
27 июня – 24 июля

В каждой Луне – четыре семидневных недели. 
Превосходная простота Нового Времени. 

Календарь Нового Времени - это Календарь Тринадцати Лун по 28 дней, основанный на природных естественных циклах. Он является солнечно-лунным непрерывным гармоническим календарём. Он называется Календарём 13 Лун, потому что учитывает 28-дневный женский природный цикл, который также является средним циклом Луны. Измерение цикла Луны от полнолуния до полнолуния называется Синодическим циклом и имеет продолжительность в 29,5 дней. Однако Сидерический лунный цикл, который измеряет цикл луны по одному и тому же месту, где она снова и снова появляется на небе, имеет продолжительность только в 27,1 дней. Таким образом, 28 дней являются средним лунным циклом.

Реально Луна обращается вокруг Земли 13 раз за год. Это означает, что Календарь 13 Лун является истинным солнечно-лунным календарём, измеряющим орбиту Земли вокруг Солнца средним лунным циклом в 28 дней. Тринадцать совершенных месяцев по 28 дней равны 52 совершенным неделям по 7 дней и равны 364 дням. 365-ый день называется Днём Вне Времени, потому что он не является ни днём недели, ни днём месяца. Этот день, который по григорианскому календарю соответствует 25 июля, является днём очищения, прощения и творческим праздником жизни и свободы.

Синхронизация, или начало Нового Года Календаря 13 Лун, приходится на 26 июля, что связано с восхождением великой звезды Сириус. И это делает Календарь 13 Лун инструментом нашей гармонизации с Галактикой.

Одним из самых больших преимуществ Календаря 13 Лун является то, что расчёт дней восхитительно прост. Первый день каждой Луны всегда воскресенье по Календарю 13 Лун (день плазмы Дали). Последний день каждой Луны - всегда суббота по Календарю 13 Лун (день плазмы Силио). Считать дни по григорианскому календарю чрезвычайно сложно, так как месяцы в нём имеют неравную продолжительность, таким образом, числа и дни недели меняются месяц от месяца и год от года. Внизу каждого из 28 дней Календаря 13 Лун приведены соответствующие григорианские даты. Найдите свой день рождения - каждый год он будет приходиться на тот же самый день той же самой недели Календаря 13 Лун. 

28-дневный календарь является Радиальной Матрицей!

Сумма первого и последнего дней равна 29. Если Вы продолжите углубляться вовнутрь то увидите, что каждый день в парен с противоположным даёт 29 (27+2), (26+3) и т.д.

Во всех лунах одинаковое количество дней!

13 лун х 28 дней = 364 дня + 1 День Вне Времени = 365 дней. 
13 лун х 4 недели = 52 недели. 

Время является частотой - частотой синхронизации.

Календарь 13 Лун - воистину уникальный, потому что он синхронизирован с Гармоническим Модулем, универсальной временной частотой 13:20. Гармонический Модуль, первоначально использовавшийся древними майя - самыми искусными из всех известных Хранителей Времени - состоит из 20 изображений, или Солнечных Печатей, и 13 Галактических Тонов. Получающиеся 260 сочетаний, совмещённые с совершенной гармонией Календаря 13 Лун, наделяют каждый день уникальным качеством. Два цикла: Календарь 13 Лун по 28 дней и 260-дневный Гармонический Модуль, - полностью совпадают каждые 52 года! В центре Гармонического Модуля проявлен узор, называемый Ткацкий Станок Майя. Он образует 52 «Портала Галактической Активации». Сможете ли вы найти последовательность 13 групп по 4, считая из четырёх углов вовнутрь? Обратите внимание, что сумма тонов в каждой группе по 4 равняется 28. 13 групп по 28 дают 364 - количество дней в Календаре 13 Лун!
Записаний
"Усе, що існує, бере початок від СВІТЛА,
і СВІТЛО бере початок від УСЬОГО".

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 30257
 • Останні відвідини:
  08 Квітня 2024, 18:20:05

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

13 лун х 28 дней = 364 дня + 1 День Вне Времени = 365 дней.

Добре, але Земля обертається навколо Сонця за період рівний 365,24 доби.
Трохи нормально той місячний календар відставати буде, чи як?
Відповідь від: 09 Серпня 2010, 15:03:44
І так уже один день "внє врємєні" так назбираєм за 40 років на 10+1 день вихідних  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


taller

 • Новачoк
 • Карма +5/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 23
 • Останні відвідини:
  13 Квітня 2015, 21:58:10

  Звідки: himikiv

точне питання..раз в чотири роки є день мавпи, два дні поза часом :) або раз в 52 роки 13 днів поза часом, але коли вони були або будуть доки не відомо..
Записаний
"Усе, що існує, бере початок від СВІТЛА,
і СВІТЛО бере початок від УСЬОГО".

taller

 • Новачoк
 • Карма +5/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 23
 • Останні відвідини:
  13 Квітня 2015, 21:58:10

  Звідки: himikiv

http://www.youtube.com/watch?v=4gR5T18EM2w
Всё - число. Бог - число. Бог - во всем.
(с) Хосе Аргуэльес "260 ПОСТУЛАТОВ ДИНАМИКИ ВРЕМЕНИ И ЭВОЛЮЦИЯ ВРЕМЕНИ КАК СОЗНАНИЯ" постулат 19.13
Записаний
"Усе, що існує, бере початок від СВІТЛА,
і СВІТЛО бере початок від УСЬОГО".

doktor-maks

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +426/-3
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 2740
 • Останні відвідини:
  15 Квітня 2017, 11:04:31

  Звідки: Івано-Франківськ

Таємниці Всесвіту на територіях України (і не тільки України)?
Є таке таємне місце - на кордоні трьох областей - Рівенської, Тернопільської та Хмельницької  :hot
Записаний
When doctors differ who is to decide?

РЕАЛ

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +242/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 644
 • Останні відвідини:
  31 Січня 2015, 20:22:03


Є таке таємне місце - на кордоні трьох областей - Рівенської, Тернопільської та Хмельницької
З цього місця попрошу попоподрібніше. Завжди приваблює щось ТАКЕ.... таємниче.  :=) :o
 :frend
Записаний

taller

 • Новачoк
 • Карма +5/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 23
 • Останні відвідини:
  13 Квітня 2015, 21:58:10

  Звідки: himikiv

Український винахідник придумав новий календар


--------------------------------------------------------------------------------
В Україні вчитель фізики Олександр Макарчук придумав і запатентував альтернативний календар. Від звичного григоріанського календаря він відрізняється тим, що налічує 13 місяців.

Додатковим місяцем став грібень. Він розташовується між серпнем і вереснем.

Кожен місяць, за задумом вчителя, має налічувати 28 днів і починатися у понеділок. Дружина винахідника, Лідія Макарчук, заявила, що альтернативний календар буде зручним, зокрема, бухгалтерам. Вираховувати кількість відпрацьованих годин, як пояснює вона, з цим календарем буде простіше.

http://vidido.ua/index.php/pogliad/article/u_storozhinci_vchitel_fiziki_stvoriv_vichnii_kalendar/
Записаний
"Усе, що існує, бере початок від СВІТЛА,
і СВІТЛО бере початок від УСЬОГО".

BanderiveC

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +351/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1542
 • Останні відвідини:
  26 Грудня 2023, 13:22:28


буде зручним, зокрема, бухгалтерам
Грібень, судячи з назви, був би ше дуже зручний суддям, податківцям, ДАЇшникам та ін.  :=)
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

kocmoc

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +132/-25
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 695
 • Останні відвідини:
  05 Січня 2013, 15:15:35

  Звідки: Українки
Записаний

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 30257
 • Останні відвідини:
  08 Квітня 2024, 18:20:05

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Науковий стьоб над теорією еволюції


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=3BqB9ocb-c4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=3BqB9ocb-c4</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.