Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 28 днів

Голосування

Чи допускаєте Ви, що Україна може першою розвязати збройний конфлікт для вирішення своїх зовнішніх (у тому числі територіальних) проблем?

ТАК
НІ
Таке можливе в окремих випадках і залежно від ситуації
Мені всерівно

Автор Тема: Чи допустимо для України розвязувати свої зовнішні проблеми шляхом збройного конфлікту?  (Прочитано 70030 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:18:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

газ транспортується по трубі а не по землі.
а труби де ??? - у космічному просторі???
ЯЯ,
Приклад.

Хоче наприклад Литва нашу електрику купляти. Ми ту електрику через Білорусь будемо давати, через їхні ЛЕП.
Як Ви думаєте, за що ми будемо більше платити, за оренду ЛЕП чи за оренду землі під кожною вишкою????
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

yurko гадаю, я вірно зрозуміла твою думку - ти маєш на увазі, що прибутку для України більше з надання аренди труби ніж землі по якій та труба проходить - ПОГОДЖУЮСЯ, та...

Хто винен, що українські керуючі отієї самої труби регулярно порушують домовленості???
А саме через це у нас досить багато проблем на державному рівні - чи не так?
То за умов, що склалися - тобто за умов неспроможності належним чином керувати роботою тієї труби (чи то надто добрим керуванням тієї самої роботи), з якої (труби - тобто)"постійно й кудись випаробується" той газ, що має бути переправлений у Європу,... - всі ці претензії Російської сторони є більш ніж справедливими.

То за таких умов, може й справді варто розглянути варіант надання управління роботою газотранспортної системи росіянам? (звісно, що за певну платню)
В такому разі відпадуть претензії до нас і з російського і з західно-європейського боку.

Та у такому разі проблема полягатиме, для України, вже в іншому - до нас (за умов рішення проблеми газопостачання у Європу) НІКОМУ НЕ БУДЕ НІЯКОГО ДІЛА.
То справді так (на мою думку), бо едине чим МИ на себе ще звертаємо увагу світової спільноти - то саме створюючи загрозую, що газ, за який заплатила Європа і надала Росія "спре" Україна.
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Розяснення газовий трубопровід , всі станції і інше майно не належать ні Україні ані росії це все належить різним олігархам які то всьо мають.
Відповідь від: 14 Січня 2010, 22:17:28
Що за дурня , чим україна почне конфлікт , всі бомби літаки і танки давно здали в метал ! хіба що з рогатки стріляти.
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City

всі бомби літаки і танки давно здали в метал
НУ хіба що старі. Нову високотехнологічну зброю і танки в Україні штампують повним ходом, але ... не для України , а на продаж  :ganba      ..... і ще трошки для сомалійських піратів  :D
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Я думаю що ця вся так звана високотехнологічна зброя в реальних умовах перетвориться на металолом так і не дібравшись до поля бою
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Чи допустимо для України розвязувати своo
« Прочитано #125 : 14 Січня 2010, 22:54:34 »

Що за дурня , чим україна почне конфлікт , всі бомби літаки і танки давно здали в метал ! хіба що з рогатки стріляти.
Ой, та якби то на металобрухт - зиску було б більше.
Тут необхідно взяти до уваги, що будьщо у нашому світі має властивість застарівати. Зброя, якою оснащена наша армія - безнадійно морально застаріла - таким чином і сама армія безнадійна.
До речі, після розпаду СРСР на території України "у спадок" залишилися два танкових заводи - у Львові та Харкові. А за останні декілька років Українсіка армія одержана лише ОДИН сучасний танк. Ні, я не хочу сказати, що потрібно накопичувати запаси зброї (тому як ті запаси застарівають) та ОДИН танк на декілька років на усю армію - то за надто.
Відповідь від: 14 Січня 2010, 22:48:42
Розяснення газовий трубопровід , всі станції і інше майно не належать ні Україні ані росії це все належить різним олігархам які то всьо мають.
З відки така інфа???  :o
Відповідь від: 14 Січня 2010, 22:50:05
Нову високотехнологічну зброю і танки в Україні штампують повним ходом, але ... не для України , а на продаж
Медведю - не гандьба - це СУПЕР, коли воєнні заводи на нашій території мають можливість працювати, розвивати технології і так далі, а накопичувати застарілу таким чином немає потреби.
Та читай пост вище...

Ой, перепрошую - Ти правий стосовно танків - а от високотехнологічної зброї ми не виробляємо, навіть у літаків застарілі технології... нажаль.
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Це очевидно , якби хоч маленька частина тих прибутків які дає газотранспортна система україни йшла на потреби суспільства , мінімальна заробітна плата складала б декілька тисяч долярів . Атак маємо що є. Тому що всі гроші осідають у кишенях справжніх власників народного майна тобто олігархів.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Тому що всі гроші осідають у кишенях справжніх власників народного майна тобто олігархів.
можливо буде точніше назвати тих у кого осідають грошенята - МОЖНОВЛАДЦІ ???
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Можновладці підпорядковуються олігархам
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Не думаю, в нас можновладці та олігархи - то одні й ті самі обличча
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Та питання, наразі, стоїть - ЧИ ПОТРІБНА ЯДЕРНА ЗБРОЯ УКРАЇНІ ????
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Ядерною здроєю???  - НІ, тут зброя не допоможе.
Звичайно тільки зброя не допоможе. Але як один з елементів сильної держави зброя необхідна. Зважаючи на сусідів. Н у і взагалі на те який наші політики створили імідж для України!
Як я зрозуміла, bornslippy, (перепрошую звісно за моє зауваження - та мушу його зробити), в тебе безнадійно застарілі поняття про війну як таку, такі погляди були заканомірними у 30-х роках ХХ ст. Коли не знали інших війн окрім проведення воєнно-бойових дій - бо з того часу були винайдені й проведені не одна ІНФОРМАЦІЙНА війна, ТОРГОВА війна, ТЕХНОЛОГІЧНА війна, ЕКОНОМІЧНА війна, - і як гадаєш, яку з цих війн допоможе перемогти ядерна зброя - ЖОДНУ.
Повторюю ядерна зброя необхідна не для ведення війни, тобто не для нападу а для захисту. Що б ніхто і не подумав. І ті війни котрі ви описали то все гарно , і повірте я в курсі. І найнебезпечнішою вважаю інформаційну. Та ми тут говоримо не пмро можливу війну а про доцільність збрігання ядерної зброї, як застереження військової агрессії. Згодіться, якщо на нас нападуть а ми не зможемо захиститись. Нам не допоможе ні єкономіка ні інформація ні технології. НАа даному єтапі розвитку України!.  Наголошую ядерна зброя - як один із елементів сильної держави!
що призвела до масового незадоволення місцевого населення (в основному росіян за походженням)
ОЙ ой ви не праві . Наші політики просто не проводять ніякої політики а розкрадають Крим. А російські навпаки  фформують організіції проволдять акції. підтримують і заоохочуюють етнічних росіян!
що не знайде підтримки у татарського населення - зверни увагу - немає жодної програми на державному рівні, щоб були направлені на розвиток мови, культури і т.д. кримських татар - бо вони нікому не потрібні
повірте татар дана ситуація повністю влаштовує. І під Росію татари "канкрєтна" не підуть. Росію вони не люблять(з відомих причин), ну і їх влаштовуєбезпорядок . Можна практично безкарно захоплювати землю.
низькій загальний економічний рівень
Ви коли останній раз були в Криму? :o
бездарна мовна політика
 - усе це пропонує сама Україна проти себе росіянам, котрі в свою чергу підготувалися
Та в тому то й річ що Україна в Криму взагалі нічого не пропагує. Ось в чому біда. Але до теми! Якщо парочка ракет була в Криму ніхто би туди не сунувся. гарантую.
- так ось, як на мене, то наміри Росії спровокувати заворушення у Криму, які українці "кинуться гасити" із зброєю, а Росія не спроможна споглядати на подібе по відношенню до етнічних росіян піде захіщати своїх братів у Крим.
Якщо будуть ракети ніхто нікуди не рипнеться!!
- bornslippy, ти забуваєш про те, що захіщатися можна ЛИШЕ на власній території
Наразі юридично і практично Крим наша територія.
І знов не розумію твоєї точки зору - адже як ядерну зброю можна використовувати за для захисту??? - тільки як напад
Сама наявність ядерної зброї відбиває бажання когось нападати.
а ти на наявність у росіян ядерної зброї зважив???
Так тому і хочу щоб і у нас була ядерна зброя!
+ територія Росії набагато більша за територію України - відповідно - їм потрібна манша кількість ракет по відношенню до нас - ніж нам для них
Ну ви ж самі казали що тре кидати лише по стратегічних обєктах. по-друге зверніть увагу на густоту населення Россії. По-третє пр наявності зброї у нас кидати ніхто нічого не буде.
bornslippy - ти плутаєш поняття - незалежності та можливості контролю - то різні поняття поняття незалежності та можливості контролю - то різні поняття!!!
Якщо вас контролюють то про яку незалежність можна говорити. В тім ви мабуть не знрозуміли. Я ж пишу енергетична залежність . Тобто за транзит нам платити не будуть і ціну на газ будуть виставляти від "фонаря", яку захочуть ну і якісно наповнити наші сховища газом ми не зможем. Згадайте січень 2009. Росія просто не чекала що у нас стільки газу що ми протримаємось стільки часу щей дамо сусідам що б не змерзли. Ось це енергетична незалежність.
а то вже справа внутрішнього контролю - та роботи закону - тут вже Україні ніхто не винен
Значить треба спокійно спостерігати як Тимошенко нашу енергетичну незалежність. Це справа СБУ і РНБО , Президента, і силовиків, і всього народу.
а труби де ??? - у космічному просторі???
ну спробуйте викачати газ із землі. . мабуть легше його викачувати з труби?! брати плату за аренду і контролювати трубу і кран різні речі, навіть дуже різні . як в фінансовому так і психологічному плані.
що ти пропонуєш
Що б всі знали, що у нас зброя є!
Що за дурня , чим україна почне конфлікт , всі бомби літаки і танки давно здали в метал ! хіба що з рогатки стріляти.
 Нажаль ви практично праві.
Медведю - не гандьба - це СУПЕР, коли воєнні заводи на нашій території мають можливість працювати, розвивати технології і так далі, а накопичувати застарілу таким чином немає потреби.
Та читай пост вище...
Хреново тільки що може статись що нас же з тієї зброї будуть "вчити жити" . І доречі ви кажете що збройні конфлікти це минуле то для чого ж україна виготовляє і продає зброю?! І дивно що сама не модернізує с вою армію?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

travolta

  • Початківець
  • *
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    30 Січня 2011, 18:52:36

    Звідки: калуш

підтримую позицію пані ЯЯ
Сама наявність ядерної зброї відбиває бажання когось нападати.
наівно
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:18:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Конкретніше, то так. От якби ми мали а ніхто довкола не мав то ще куди не йшло. А так чи маємо, чи не маємо...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

НУ що б не спорити скажу так -  краще мати . А там буде видно користь є чи нема.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Ну просто мати - це не "Хай лежить - їсти не просить" Бо якраз просить , і,  як я розумію, багато.  Може, просто приєднатися до якось сильного блоку (наприклад НАТО) і годувати то "що лежить" вскладчину.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Бо якраз просить , і,  як я розумію, багато.
Набагато менше ніж наші народні обранці!
Може, просто приєднатися до якось сильного блоку (наприклад НАТО) і годувати то "що лежить" вскладчину.
НАТО це США . Україна з ядерною зброєю США не дуже потрібна. Так нам треба в НАТО але не для того що б щось вскладчину годувати.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Набагато менше ніж наші народні обранці!
Ой, це ти вже загнув. Утримувати ядерну боєголовку, це не тільки годувати солдата, який її охороняє. Це підтримувати її боєготовність, готовність пускової установки, складів. Мати врешті решт гроші і спосіб де її утилізувати, коли вона "своє відлежить" Чи ти думаєш, вона вічна? Тай ще, мабуть, багато супутніх витрат тут є. І, якби це було дешево, то це мали б і Сомалі, і Буркіна - Фасо. Невже ти думаєш, вони не знайшли б аргументів нашо їм вона. 
Україна з ядерною зброєю США не дуже потрібна
Власне, я тут також про те, що і Україні, та ядерна зброя не дуже потрібна, якщо її має її партнер по блоку США. Україна бере на себе зобовязання помагати ту зброю утримувати, А США бере на себе зобовязання - ні - не застосувати, а брязкати. Але я думаю, та зброя, яку НЕ МОЖНА застосувати, скоро і США не буде потрібна. Просто людство має зрозуміти, що мати в себе ядерну зброю, це самовбивство. Тут я згідна з ЯЯ. Давно пройшли часи збройних війн. Ідуть часи, коли все вирішувати буде не зброя, а інші речі. В локальних конфліктах "за водопій" зброя поки що ще вирішує щось, але ж не ядерна зброя. Тому, я не заперечую, що Україні потрібна армія, для забезпечення цілісності своїх кордонів і своїх ресурсв від жадних сусідів. Але ядерну зброю проти сусідів не застосуєш, бо це все одно, що проти себе. А в глобальному масштабі воювати треба на іншому фронті.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка