Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: На рахунок всього Українського. Українська державність. Нація. Куди ідем. Наше місце в світовій геополітиці  (Прочитано 347863 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42


Ну чесно, мені Тебе шкода!
не мене треба жаліти , шкода країни яку ведуть до розвалу .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

В п'ятницю на Шустері піарився Ляшко. Почав риторику, типу шо нами керують грузини, жиди і той, Айварус...
Йому то вирвалося. Бо він зараз хоче набрати балів і типу на завуальованому "україна для українців" (яке навіть Тягнибок не говорить) хотів ті бали заробити.
До того моменту всі просто з нього підсміювалися. Але як то йому вирвалося, як на нього за фукали.
Як він блазень відразу почав викручуватися. Як вуж на сковорідці.

Ну є в кожній державі радикальні націоналісти.
У Польщі, у Московії, у нас.
Але вони радше маргінальні, аніж радикальні.
Бо люди у нас бачать не лиш телевізор, а і холодильник.
І вони бачать, що Свобода мала повну більшість у Тернопільській області кілька років. І бачать, що "нєт нікакой разніци".
І роблять висновки. І маргінали залишаються маргіналами.
Бо націоналізм в ХХІ-му столітті, то не любов до національності, а до нації.
А нація вона не мононаціональна.

Проблема у тому, що у Московії, незважаючи на те, що націоналісти теж маргінали, шовіністи - правлять бал і пробують відновлювати імперію.
За свій рахунок не вміють - то пробують за чужий.
Не розуміють, що зараз вже не той багатший у кого більше територій, а той у кого краще організований порядок на невеликій території.
А порядок є не там, де всі на одній мові говорять і всі однієї національності, а там, де людям добре живеться. І хрен ти туда щось навкидаєш!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

не мене треба жаліти , шкода країни
Мені не шкода країни. Ні нашої ні будь якої іншої!
Країна, її розміри, ефімерна велич - нічого не варта мішура!
Люди головне.

То московити соплю пускають за "країною".
Какую страну развалілі...  :fool
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Курде мій кум на половину російськомовний  :censore
  :zakryto
А мій прадід з татом Бандери товаришував, то що?..
Я  :censore мабуть маю кума стрибати заставляти...
  :zakryto
« Останнє редагування: 07 Лютого 2016, 20:56:10 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42


А порядок є не там, де всі на одній мові говорять і всі однієї національності, а там, де людям добре живеться. І хрен ти туда щось навкидаєш!
Країна, її розміри, ефімерна велич - нічого не варта мішура!
Люди головне.
Нарешті , от тут я  на 200% з тобою згоден  :frend
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А я не згідний, що то українці винні у тому, що війна йде і людей вбивають!
Я не згідний, що Крим правильно відібрали.
От не згідний я.
Але згідний з тим, що оті ОРДЛО треба ізолювати і ні в якому разі не інтегрувати в Україну.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Тому не варто порівнювати ту війну УПА с сьогоднішнім штучно створеним етнічним конфліктом . То є дві великі різниці , так само як наші пращури і сьогоднішні дибіли в балаклавах , якими файно маніпулюють .

що за муть ? типу війна 39-45 років була не штучно створена ? типу сралін не озброював гітлера і не ділив польшу після окупації ?

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42


А я не згідний, що то українці винні у тому, що війна йде і людей вбивають!
що за муть ?
Я не згідний, що Крим правильно відібрали.
типу війна 39-45 років була не штучно створена ?
От не згідний я.
типу сралін не озброював гітлера і не ділив польшу після окупації ?
Але згідний з тим, що
  :good ну хоть з чимось згiдний , ББА так взагалi в повнiй "отрицаловке" 
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:13:10

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Джамала...
От не пустили Натаху...
А у Джамали пісня явно не на Євробачення. Не знаю. Може то моя суб'єктивна думка.
Поживемо-побачимо.
Євробачення то не конкурс вокалістів, а конкурс пісні і пісня переважно мала бути або легка і танцювальна, або лірична. А у Джамали надривний "плач Ярославни". Хто буде голосувати за таку пісню?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Галичина під час російської окупації (1914—1915)


...Новоутворена окупаційна адміністрація, з якою активно співпрацювали москвофіли, одразу ж розпочала репресивні заходи проти діячів українського національно-визвольного руху. Упродовж кількох місяців було проведено близько 1000 обшуків та 1200 арештів. Лише через київські в'язниці пройшли 12 тисяч галичан, депортованих углиб Росії. Таку політику окупаційної адміністрації російський політик Павло Мілюков, виступаючи у Державній Думі, розцінив як «європейський скандал».

У Галичині збереглися і діяли австрійські судові установи, у яких судочинство проводилося польською мовою й за австрійськими державними законами. Тому Рада міністрів намагалася організувати контроль за діяльністю австрійських судів у вигляді прокурорського нагляду. У лютому 1915 р. був виданий проект обов'язкової постанови для місцевих судових установ, відповідно до якого вищий контроль за наглядом за роботою судової системи в Галичині покладався на визначену посадову особу. Визнавалося право дії австрійського законодавства і принципів судочинства, однак при цьому рішення повинні виконуватися не від імені австрійської верховної влади, а «в ім'я закону». Судовою мовою визнавалась російська мова.

В окупованій російськими військами Галичині проводились заходи і в освітній сфері, що підлягала цілковитій русифікації. Зокрема, циркуляр від 27 вересня 1914 р. передбачав закриття на невизначений час університету та інших вищих навчальних закладів, негайне введення курсів російської мови для вчителів, викладання російської мови як обов'язкового предмету, а також проведення заходів для ознайомлення галичан з російською літературою, історією, географією тощо. Разом з тим, передбачалося тимчасово зберегти в середній і нижчій школах викладання на тих мовах, на яких воно велося до цього часу, зокрема і на «малоруському наріччі», а з 1916 р. — викладання вести виключно російською мовою...



https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D1%96%D0%B4_%D1%87%D0%B0%D1%81_%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97_%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97_%281914%E2%80%941915%29

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42


Вiкiпедiя i е на то вiльна енциклопедiя , що там можна писати що завгодно . Аби лиш букви усi знав . Згiдно тоi статтi , до окупацii Росii жили собi галичани в автономii у австрiякiв , бiльшисть шкiл були укрiнськi , суддi були укрaiнськi , в державних установах говорили i писали украiнською мовою , а потiм настав жах , прийшов рукцiй мiр .
Але Контрнаступ австрійських та німецьких військ у 1915 р. Падіння російського окупаційного режиму[ред. • ред. код]
, а за ними прийли поляки i настало в Галичинi благоденствiе . А Бандера i УПА , то терористи польского уряду , самого толерантного у свiтi  :=)

Вже як щось виставляеш , то дивись аби було щось iсторично достовiрне , а не чергову агiтку .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Я щось не втримуюся.
Що Тобі сі не подобає?
Чи десь хтось писав чи може говорив, щось інше?
При Австрії (імперії, що відчувала наближення свого кінця, допустила весну народів) українці відчули значне полегшення у національному і навіть трохи в економічному плані. А Польща як лиш наново повстала то звісно почала гайки закручувати. Точно так, як Свобода коли у парламенті відчула зміну, почала мовні закони відміняти...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42


Що Тобі сі не подобає?
Менi сi не подобаетьсi , що вкиданням таких опусiв в багатонацiональнiй незалежнiй державi розпалюеться ворожнеча мiж певними етнiчними групами  . i я вважаю , що якщо краiна не колонiзована , правильнише бути щирим iнтернацiоналiстом нiж радикальним нацiоналiстом . Тому якщо вам не подобаеться моя позицiя , вибачейте , то ваша справа , можете нервуватися . Думаю за те , що я вислювлюю свою , незалежну думку , мене на нашому вiльному форумi адмiн не буде банити ?  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А когось банив за незалежну думку?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

в багатонацiональнiй незалежнiй державi розпалюеться ворожнеча мiж певними етнiчними групами
А чого так розлого і неконкретно?
Де там розпалювання національної ворожнечі???
Думаю там лише звертається увага на  "братів" московитів і їх імперську політику.
Я вже не раз казав, треба повторювати, аби і внуки знали і не забували!
Там не про національність йдеться, а про націю.
Нє нада нас дуріть.
Назвали собі московити дуже зручно "Русский" і "Расия" (ніби і різне, але ж у всіх московитів і тих кому вони пудрять мізки схожість викликає в голові ототожнення), "нація" і "національність" (і хто має щось проти нації - відразу фашист і щось розпалює).
 :!! :!! :!!

А "етнічних груп" то у нас так направду лише дві є: ті, що бажають жити в Україні і бути українцями і ті, що теж хочуть жити тут, але українцями не бути.
От і вєсь сказ!
« Останнє редагування: 14 Лютого 2016, 13:55:41 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

А Бандера i УПА , то терористи польского уряду , самого толерантного у свiтi

Зверни увагу , що проти поляків воювали Бандера і "друзі" ,а ось проти савків і камудристів - тисячі українців і не тільки українців . Як кажуть - відчуй різницю

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Итоги Мюнхена: мрачные прогнозы и слабые надежды


Але я як завжди про інше. Якось ми з Рибкою прогулювалися по Мюнхену і нам на зустріч йшла пара. Коли ми майже порівнялися, панянка з тієї пари ні з того ні з сього, вяла і послала мені повітряний поцілунок  :=) :o  Чесно кажучи я просто оторопів!
А було це якраз тут. Правда тоді там ніякі пупи не зустрічалися, тому я і не знав, повз що ми проходили  :-[
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42


У мене подібна ситуація була , правда ніхто мені поцілунців не посилав . Було в 2008 році , сувався по бенілюксу і в Брюсселі жив в отелі Плаза , якось виходжу з ліфту, а назустріч в ліфт заходить щось дуже знайоме , я зразу і не збагнув хто то є . А коли побачив глоту в холі і на вулиці мерс з прапорцями , дійшло , то був Місько Саакашвілі . Більше його не видів .

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон