Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: На рахунок всього Українського. Українська державність. Нація. Куди ідем. Наше місце в світовій геополітиці  (Прочитано 347803 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Логічно , що ОУН і УПА значно більше заслуговують на памятники , так як та армія крайова щезла в 1945 році як поняття взагалі , а оунівці боролись до 53 року

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42


Я так поняв вони мали так само робити, як ми, аби війни не було...
Юрко , я добре зрозумів це питання , попробую пояснити . Це мій погляд , тому просто скажу і не буду сперечатись . Так от є така наука як діалектичний матеріалізм , там чотко вказано що національно-визвольний рух це абсолютно прогресивний процес в колонізованих країнах. Тільки давайте зразу розділимо пряму колонізацію і вплив держави домінанта. Рух і боротьба ОУН -УПА в свій період була прогресивним явищем і воювали вони не з росіянами , а з комуністичною владою . В лавах УПА було досить росіян. І маскалями вони називали комуністів і комсомольців , це все я особисто чув від своїх близьких родичів , учасників подій. Ще раз наголошую - це був абсолютно прогресивний процес проти колоніального комуністичного режиму.
Що маємо на сьогоднішній день - країна самостійна вже 23 роки ,прямої колонізації нема . Є етнічний конфлікт на сході . Про який національно-визвольний рух можна говорити. Мені бридко порівнювати тих придурків в балаклавах , які зігують на фото з моїми пращурами . Мої пращури не зігували . На сьогоднішній день це банда телепнів , яка взяла на озброєння  святу для нас ідею і під керівництвом жидови творить свої справи .
Навіть , якщо взяти майдан як елемент національної революції , то поясни мені чому у нас Тягнибок не президент , як лідер іменно національного руху на майдані ? Наша щира пропаганда перевернула мозги народу і тепер три жиди то наші сьогоднішні національні лідери  :facepalm:
Тому не варто порівнювати ту війну УПА с сьогоднішнім штучно створеним етнічним конфліктом . То є дві великі різниці , так само як наші пращури і сьогоднішні дибіли в балаклавах , якими файно маніпулюють .
Тому ще раз кажу вчіть історію досконало і не піддавайтесь пропаганді . Тільки факти з історії можуть сформувати правильне бачення подій , а всілякі опуси з пропагандиськими коментарями тільки забивають мозги. От чому я проти сьогоднішньої війни , ця війна не для справжніх патріотів націоналістів .
А тепер ще трошки з науки , якщо після війни поділити територію держави не враховуючи етнос , який там проживає , то в майбутньому дуже легко організувати там конфлікт.Якраз цим скористувались америкоси в Югославії і організовуючи арабську весну . Ти подивись як нарізана карта територій арабського світу , під лінійку , а не по етносам .  Задай собі питання - наш національний лідер Бандера бачив самостійну Україну в яких кордонах ? Від можа до можа як поляки , чи може з данбасом і Кримом ? Самостійна Україна може бути тільки в межах більшого проживання свого етносу. Тому й колонізатори і робили массові переселення народу , поляки в тому числі пересиляли лемків , аби не було в майбутньому етнічних конфліктів. А данбас і крим то штучно приєднані до українського етносу території. У нас , як у етноса , більше прав на південь Польщі ніж на крим і данбас.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

поясни мені чому у нас Тягнибок не президент
Та не дай Бог!!!
 :o :o :o
Він ані не лідер, ані не національний.
Такий же пріхлєбатєль, як і всі інші діючі політики.
Я б ще Яроша з натяжкою назвав. Але не Тягнибока.
З такими друзями ворогів не треба.

Ага. І тамка зверху було так багато буквів, а я так і не побачив відповідь на своє питання.
Був же закид, що ОУН з поляками воювала.
Так я не поняв, типу не було чого? Чи не треба було?
Ти ж кажеш, що першоджерела читав...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42


Він ані не лідер, ані не національний.
Юрко не передьоргуй , на майдані хто був лідером з національною ідеєю ? Кличко чи Яценюк ? Я мав наувазі на той момент , а не взагалі
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42


Ти ж кажеш, що першоджерела читав...
а ти що не читав автобіографію Бандери? він сам про все писав
І будь ласка не виривайте фрази , постарайтесь зрозуміти мою думку в цілому
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Юрко не передьоргуй , на майдані хто був лідером з національною ідеєю
Таде, не спрощуй!
Хто прийшов розповідати людям, що Яник має термін до кінця досидіти?
Читай джерела і не пропускай деталі!

Тягнибок ще той чувачок. Там ще добре треба подивитися, чи він за московські гроші не працював час від часу
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

постарайтесь зрозуміти мою думку в цілому

Я не зможу своїм куценьким розумом пов'язати Бандеру і Крим. Соррі.
Мабуть бідний Степан Андрійович не підозрював, що керівництво Совка свого часу подивиться, що чемодан без ручки краще дати нести УРСР.

І я ніяк не зрозумію, чого Ти про перевезення лемків пишеш, що то свідомий був процес, а то, що Донбас заселили кацапами вже в 30-х роках - то того Ти не знаєш...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42


І я ніяк не зрозумію, чого Ти про перевезення лемків пишеш, що то свідомий був процес, а то, що Донбас заселили кацапами вже в 30-х роках - то того Ти не знаєш.
я говорю про сьогодшній ореол нашого етносу , кожні вибори показують абсолютно проросійські регіони. Ось в чому біда , поляки вивозили лемків на північ Польщі , тобто очищали територію , а маскалі просто заселяли своїм етносом . Тому у нас з поляками нема конфлікту , а з маскалями є. Не хочемо війни , треба формувати державу в рамках проживання більшості свого етносу , а не як скажуть дядьки зверху .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42


Тягнибок ще той чувачок. Там ще добре треба подивитися, чи він за московські гроші не працював час від часу
Най буде так , тому чому не Парубій - ще один лідер майдану . Чому Вальцман ? Порох ніразу на трибуні не був .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Не хочемо війни , треба формувати державу в рамках проживання більшості свого етносу
Ок. Тоді буде наша держава - Галицько-Волинське князівство  :towall

І то, лише поки нам качапчеги з пару сотень не вигодують "Тягнибоків" і прийдкть визволяти наше князівство від "фашистів".

Таде - виключай телевізор! Дивись краще в холодильник!  :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42


Ок. Тоді буде наша держава - Галицько-Волинське князівство 

І то, лише поки нам качапчеги з пару сотень не вигодують "Тягнибоків" і прийдкть визволяти наше князівство від "фашистів".

Таде - виключай телевізор! Дивись краще в холодильник! 
Звісно дякую за пораду , я так зрозумів свої погляди ти сформував дивлячись саме туди , але то жарт.
Ти сам себе привів до цього висновку , якщо ми  сформуємо атиксенофобське суспільство то держава Україна може бути яка завгодно , якщо ми росіян будемо і далі обзивати кацапами і в наших дітях формувати таке ставлення , то нас чекає Тоді буде наша держава - Галицько-Волинське князівство 
я не впертий , нагадайся нам всім в школі говорили що цивілізація розвивається по спіралі , а я все не міг збагнути до чого ця фраза. А коли залиблюєшся в історію , то розумієш що в цьому світі нічого нового не відбувається , всі події повторюються , і помилки люди роблять ті ж самі , країни виникають і зникають . В інтенеті є цікавий ролик карта світу за 1000 років , там як в мультику видно як мінялись кордони краін і суспільств.Не ми перші , не ми останні пішли на поводу у людей з амбіціями . Ну таке воно світоутворення  , і тут нічого не вдієш. Тому коли розумієш , що життя в тебе одне , то не варто його віддавати за ті помилки  що попередні суспільства допустили.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:15:18

    Звідки: korotka

Тому у нас з поляками нема конфлікту
У нас нема,а от у них. ти розберись почитай їх більше  -Aleksandrowicz @bozenagawal  , Narodowy Demokrata ن @NDemokrata  , Paul Marian Heinrich @Temidor почитай що про нас пишуть ,ще є купа сайтів  анти украіhських подібних на проросійські давати не буду сам можеш найти.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42


Давай подивимось на це питання з іншого боку , якщо націоналізм в колонізованій країні то є прогресивне явище , то як ти назвеш сьогоднішній радикальний націоналізм в сьогоднішній Україні ? Колонізаціі нема , суспільство багатонаціональне , а націоналізм до певної групи етносу є . Тобі історія нічого не підсказує ? Ти думаєш що російськомовні люди себе комфорно відчувають в країні , де плекається лозунг "Хто не скаче той маскаль" . Правильно , у російськомовних два варіана , или валить из страни (чемодан , вокзал , Росия ) або захищати себе.

Не тем путем идем , товарищи
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ти сам себе привів до цього висновку
Таде, Ти ніби не усвідомлюєш, що говориш точно,  як Пу.
Так, звісно суперово, якщо є мононаціональна країна. Але чогось у світі таких практично нема.
Далі.
Поляки і Сталін розвезли представників своєї титульної нації не перед тим, як границі ділили.
То Ти чогось не пропонуєш, щоб всі любителі рускага міра переїздили. Але чогось саме Україна має посунути свої кордони вглиб, бо колись Ленін нам сюди напхав московитів, яких потім Пу підняв на роги.
Так може все ж то проблема в Пу???
Чи таке неможливе?!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

У нас нема,а от у них
То взагалі виходить на 100% як Пу хоче.
Він собі забере східну. а Поляки хай нас беруть.

Ну, зато війни не буде.
Так з рік-два  :towall
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42


У нас нема,а от у них. ти розберись почитай їх більше  -Aleksandrowicz @bozenagawal  , Narodowy Demokrata ن @NDemokrata  , Paul Marian Heinrich @Temidor почитай що про нас пишуть ,ще є купа сайтів  анти украіhських подібних на проросійські давати не буду сам можеш найти.
а я й ніколи не писав що поляки дуже щиро люблять наш нарід . Поляки на нас дивляться як на втрачену колонію. Але у нас немає етнічного конфлікту , у нас немає особливої території де живе більшість поляків , і в поляків немає такої ж території. Нє якщо ти приведеш приклад що в якомусь селі живе багато поляків, чи румунів , чи мадяр , то це не той варіянт . Ту питання в територіях.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ти думаєш що російськомовні люди себе комфорно відчувають в країні , де плекається лозунг "Хто не скаче той маскаль" . Правильно , у російськомовних два варіана , или валить из страни (чемодан , вокзал , Росия ) або захищати себе.


Не вдаватимусь в деталі, але мій теперішній шеф, теж Юра, він з Донецька. Був директором кількох підприємств. Був вимушений втікати.
Я навіть не уявляю, через які  такі "заслуги".
Бо він ані слова української за весь час нашого спілкування не сказав. І я не чув ніякого націоналізму від нього. Навпаки він навіть жалівся, що там було добре і люди там в цілому навіть кращі ніж у Києві.
Але мабуть не всі. хтось мабуть заздрив.
І от тепер Юрій вже не директор, а щось типу зама (так називається, але насправді то лиш назва). Та і підприємство значно менше.
Але він по натурі людина дуже добра і толерантна...
Короче.
Таде, Ти давно тут не був. Тут незручно почуваються в основному україномовні.
Я вже писав, що розмовляючи з Киянами зараз ні мною ніхто вже на українську не переходить. Так і говоримо, я на своїй мові, вони на тій, яку сприймають своєю.

Говорити про утиск російськомовних...

Слів нема.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42


Таде, Ти ніби не усвідомлюєш, що говориш точно,  як Пу.
причому тут Пу . Я говорю про те що каже історія . Якщо ми не змінимо свій радикальний націоналізм то нас чекає як книжка пише . І Пу тут не причому.
Ну, зато війни не буде.
Так з рік-два 
Якщо не буде змін в середині країни , не буде травлі етносів , то так і буде. Ми залишимось в рамках свого гордого етносу і в рамках кордонів свого етносу. Ну то не я такий серемудрий , то світ так формується. Простий приклад Югославія . Трошка сірників і пороху , розвиток націоналізму в кожному з етносів , в результаті розпад країни. Усьо легко і просто .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Якщо ми не змінимо свій радикальний націоналізм
Де Ти його бачив???
По НТВ?  :towall :towall :towall :towall

Таде, май розум!
Подивися на результати виборів!
Націоналісти нікуди не пройшли!
Навіть в Калуську міську раду...

Ну чесно, мені Тебе шкода!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42


Не вдаватимусь в деталі, але мій теперішній шеф, теж Юра, він з Донецька. Був директором кількох підприємств. Був вимушений втікати.
Я навіть не уявляю, через які  такі "заслуги".
Бо він ані слова української за весь час нашого спілкування не сказав. І я не чув ніякого націоналізму від нього. Навпаки він навіть жалівся, що там було добре і люди там в цілому навіть кращі ніж у Києві.
От видиш як все файно , і люди там файні а не даунбасовці і втікав він від бойових дій а не від кацапів і совків і ватніків . І живеться в Калуші нормально , бо люди нормальні . Люди то завжди люди , а держава , уряд сьогднішній , пропаганда то вже зовсім інше . Якщо на офіційних каналах пропагують радикальний націоналізм в неколонізованій країні - бути біді. Чи ти вважаєш тих сьогоднішніх хлопців на заправці "белимі і пушистимі " хуліганами ? А "Правий сектор" то просто хлопці граються в Зарніцу ?
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь