ІТ в місті Калуш > Інтернет

"Швидкість Вашого інтернету"

<< < (36/65) > >>

bornslippy:
я розумію а в низу що написано? Там де загрузка.

Сонечко+:
Вибачте за тупість. Але поясніть мені, будь-ласка, що то за швидкості? Наприклад, у мене Б-нет на тарифі 500 з чимось(512мб/с здається). Протестувала сьогодні швидкість. На спідтест показує дві цифри: 0,32 і 0,29Мбс. А на 2ір: раз показало 219, а через кілька хвилин уже 474кбс. Поясніть мені чому так?

ttt:

--- Цитата: сонечко я від 06 Лютого 2010, 20:29:21 ---Вибачте за тупість. Але поясніть мені, будь-ласка, що то за швидкості? Наприклад, у мене Б-нет на тарифі 500 з чимось(512мб/с здається). Протестувала сьогодні швидкість. На спідтест показує дві цифри: 0,32 і 0,29Мбс. А на 2ір: раз показало 219, а через кілька хвилин уже 474кбс. Поясніть мені чому так?

--- Кінець цитати ---
Тому шо треба ділити швидкість яку тобі дає провайдер на 8 і взнаєш швидкість закачки.

Сонечко+:

--- Цитата: ttt від 14 Лютого 2010, 23:19:07 ---Тому шо треба ділити швидкість яку тобі дає провайдер на 8 і взнаєш швидкість закачки
--- Кінець цитати ---
То їсть 2ір тестує швидкісь закачки? І мене цікавить чому вона така різна, чому так стрибає? Хіба так має бути? І чому протестована швидкість не відповідає швидкості провайдера поділено на 8?

ttt:

--- Цитата: сонечко я від 15 Лютого 2010, 02:17:31 ---
--- Цитата: ttt від 14 Лютого 2010, 23:19:07 ---Тому шо треба ділити швидкість яку тобі дає провайдер на 8 і взнаєш швидкість закачки
--- Кінець цитати ---
То їсть 2ір тестує швидкісь закачки? І мене цікавить чому вона така різна, чому так стрибає? Хіба так має бути? І чому протестована швидкість не відповідає швидкості провайдера поділено на 8?

--- Кінець цитати ---
тому що стабільного інтернету нема є перепади час від часу

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії