Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Голосування

Ваше ставлення до патологічного жадіни:

не залежить від статі
жінки ще жадніші
мені пощастило, не зустрічала таких
можна миритися
не проблема, перевиховаєм
категорично проти, не спілкуюсь з такими

Автор Тема: Жадібний чи економний?  (Прочитано 93803 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юра

  • Новачoк
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 19
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2013, 09:43:03

Жадібний чи економний?
« Прочитано #40 : 03 Вересня 2008, 18:53:28 »


Жінка це теж саме живе створіння, яке відноситься до роду людського. У неї є як потреби (у даному випадку провести приємно час) так і можливості (заробити гроші), а поєднати вона їх виходить не може.
Цікаво, як би Ви поєднували свої потреби з можливостями, коли б довелося дітей родити?Цим "створінням" ми, чоловіки, багато в чому завдячуємо і про це треба пам'ятати.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:30:50

    Звідки: пр. Л.Українки
Жадібний чи економний?
« Прочитано #41 : 03 Вересня 2008, 19:14:51 »

Цікаво, як би Ви поєднували свої потреби з можливостями, коли б довелося дітей родити?
так само як і жінки, чи практикується непорочне зачаття?
яке то має відношення до теми взагалі, мова ж іде не тільки про чоловіка і жінку що збираються дітей заводити.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Юра

  • Новачoк
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 19
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2013, 09:43:03

Жадібний чи економний?
« Прочитано #42 : 03 Вересня 2008, 21:07:08 »

я мав на увазі, що порівнюючи рівність прав і обов'язків чоловіка і жінки, syddia не врахував, що жінки ще й дітей родять і не завжди мають можливість гроші заробляти на рівні з чоловіками.
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Жадібний чи економний?
« Прочитано #43 : 04 Вересня 2008, 12:26:30 »

Народ, тема йде про жадібність і економність.
Яка різниця чи чоловік чи жінка. От особисто знаю по собі, коли йду в магазин то трачу практично всі гроші які є в гаманці, це не економія, але купляю різні вкусняшки, які потім готую для коханого і для себе. І від цього отримую задоволення.  :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Жадібний чи економний?
« Прочитано #44 : 09 Вересня 2008, 11:00:41 »

Одночасно безглузде і цікаве питання! Однозначно відповісти неможливо! Де та границя жадібності та єкономності??? та немає її просто напросто! Все залежить від фінансової можливості, як кажуть віще себе не перепригнеш! Якщ є можливість чому б не побалувати свою любиму та себе, а коли піджимає навіщо робити безглузді речі! Так щож всеж таки в вашому понятті (це стосується в першу чергу автора темі) "жадібний" і "економний"  :pardon
Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Жадібний чи економний?
« Прочитано #45 : 09 Вересня 2008, 11:47:21 »

Одночасно безглузде і цікаве питання! Однозначно відповісти неможливо! Де та границя жадібності та єкономності??? та немає її просто напросто! Все залежить від фінансової можливості, як кажуть віще себе не перепригнеш! Якщ є можливість чому б не побалувати свою любиму та себе, а коли піджимає навіщо робити безглузді речі! Так щож всеж таки в вашому понятті (це стосується в першу чергу автора темі) "жадібний" і "економний"  :pardon

Я так зрозуміла це до мене?
До чого тут фінансова можливість? Бувають і багаті люди "жадібні" (вище навіть ссилка є). Чи на Вашу думку всі бідні жадні а багаті щедрі?
Приклад: Коли є потреба в певній речі і є можливість її купити - то "економний" її придбає, правда пошукає де дешевше, подумає про можливість  цієї покупки і доцільність, а "жадібний" - зажме, знайде якусь причину, щоб не купити, навіть якщо покупка доцільна.
Все я вже так повно в даному повідомленні і попередніх описала, що думаю моя думка вже зрозуміла всім. Переведу економний чоловік -супер, жадібний - бука.
Дивно, всі пишуть нічого страшного. Не з наю, я прочитала статтю (вище написана, ми ж їх обговорюємо!?) і мене це дуже вразило.  Всі такі гіпертолерантні. Невже це нормальне відношення до близьких (не кажучи, як у них з друзями- ніколи мабуть нічого не подарують), коли ти їх обмежуєш в чомусь? Адже ніякі гроші не замінять людських стосунків? Економія теж має бути в міру.
А в цілому,  я маю можливість відноситись до "жадібних"негативно, бо серед рідних мені людей таких нема, може тому мені так легко поставити границю між цими поняттями - теорія завжди легше практики.
« Останнє редагування: 09 Вересня 2008, 11:52:35 від лалія »
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Жадібний чи економний?
« Прочитано #46 : 09 Вересня 2008, 13:19:51 »

Лалія все правельно описала.
Теж не можу терпіти жлобів.
А економити всі вміють коли треба. ;)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Жадібний чи економний?
« Прочитано #47 : 09 Вересня 2008, 16:54:36 »

Ну щож, скажу відверто, написав перше своє повідомлення не перечитав попередні, а тільки прочитавши назву теми! Ромашкін (Роман) правий на всё 100% , сподобалась його думка!

Додам від себе свою думку можливо у вигляді питання-відповідь. До чого я намагаюсь довести свою думку! По перше, на скільки я зрозумів людина у якої є можливість але не використовує цю можливість він жадібний, і навпаки є можливість, використовує з розумом економний? А якщо немає можливості тоді до якого критерію це відноситься? можливо дурний? бо був би розумний мав можливість? Можливо я оцінюю дану тему з житя, так як починав я з "0" і не завжди є можливіть дати більше ніж у мене є, хоча деякі люди цього не розуміють і вважають що я жадібний, ось і повернусь до попереднього висловлювання, вище себе не пригнеш.

І взагалі говоримо про одне і теж саме але на "різних мовах" ІМХО   :pardon
Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Жадібний чи економний?
« Прочитано #48 : 09 Вересня 2008, 17:30:38 »

І ми з чоловіком з "0", то й що. Було важко, економили. Ніхто ж не каже віддавати останнє. Але коли є можливість, то чому не зробити приємне собі чи іншим  :duvno
Цитувати (вибране)
І взагалі говоримо про одне і теж саме але на "різних мовах" ІМХО   
Мабуть так і є
От би якийсь "жаднюшка висловився" - було б цікаво
« Останнє редагування: 09 Вересня 2008, 18:07:58 від лалія »
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Жадібний чи економний?
« Прочитано #49 : 09 Вересня 2008, 17:33:24 »

Думаю, що жадібний позбавляє себе і оточуючих багатьох радостей життя, такі люди часто бідніють від своєї жадібності, бо "скупий платить двічі", їх дії, частіше за все, не обдумані, жадібні люди - егоїсти, які використовують інших в своїх цілях - саме це і є основним злом, яке ми всі ненавидимо у жадібних людях.
Економна людина - це дисциплінована людина. Вона знає час для кожної події і покупки, у неї все зплановано. Насправді, бути економною людиною не просто, особливо, коли фінансові можливості невеликі. Чим менші фінансові можливості, тим більше потрібно себе дисциплінувати, щоб заощаджувати, а потім примножувати. Економність не відображається на інших негативно, навпаки, завдяки їй можна зробити більше приємних сюрпризів для близьких. Тобто, економити сьогодні, означає мати більше можливостей для добра завтра. Адже гроші - це засіб, а не мета!!!
 
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Жадібний чи економний?
« Прочитано #50 : 09 Вересня 2008, 17:48:37 »

Молодчинка Juli.

Думаю, що жадібний позбавляє себе і оточуючих багатьох радостей життя, такі люди часто бідніють від своєї жадібності, бо "скупий платить двічі", їх дії, частіше за все, не обдумані, жадібні люди - егоїсти, які використовують інших в своїх цілях - саме це і є основним злом, яке ми всі ненавидимо у жадібних людях.
+1
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Жадібний чи економний?
« Прочитано #51 : 09 Вересня 2008, 18:15:37 »

а потім примножувати
шляхом "вдалого інвестування грошей"  =))
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Tavr

  • Початківець
  • *
  • Карма +18/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 42
  • Останні відвідини:
    25 Червня 2015, 23:47:27

    Звідки: Скибин-Village
Жадібний чи економний?
« Прочитано #52 : 21 Жовтня 2008, 16:41:08 »

Тільки-но сьогодні моя Кохана говорила про жіночий форум - бачу, що і тут є такий. Стало цікаво. Зайшов )
Говорили-балакали... :ignor Тему не розкрито (або я щось пропустив).
:popkorn. В першу чергу, жадібний чи економний залежить (якщо мова йде про дві половинки) від того,  наскільки запити і можливості їх задовольнити співпадають в обох сторін. А якщо судити про це збоку - то об"єктивно не завжди вийде.
Теза 1. Безперечно, хто запрошує - той платить, і нема чого жаліти на їжу, необхідний одяг, культурні програми.
Теза 2. Якщо жодним чином не обтяжує - то плати хто, за кого і за що хочеш.
Ситуація. Середньостатистична українська родина з такими ж середньостатистичними доходами. Якусь, може, і непомітну частину останнього забирає на себе косметика, до більшості продуктів якої більшість чоловіків байдужі. Спробуйте пояснити чоловікові (підкреслюю - байдужому!), який тільки-но усвідомив або підозрює значення (у грошовому вираженні) слів типу Vichy, BROCARD, Nina Ricci..., необхідність придбання крему (я би його назвав кременяточком :)) вагою 15-30 г гривень так за 200, а може і дорожче (сюди можна віднести новомодні і новорозрекламовані супер- туші, пудри й інший товар, на який западають прекрасні наші половинки), коли для тих же цілей можна купити і 200 г і "вчетверо" дешевше. Знаю чоловіків, які ненароком виявивши на косметиці дружини вищезгадані написи, без перебільшення, хапаються за серце і покриваються червоними плямами. От що це - вияв жадібності чи економності, а може "в міру жадібності чи в міру економності" :)? Цікаво знати жіночу думку.
Чого не вистачає темі - так це, щоб
якийсь "жаднюшка висловився" - було б цікаво
.

Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Жадібний чи економний?
« Прочитано #53 : 21 Жовтня 2008, 21:57:24 »

Знаю чоловіків, які ненароком виявивши на косметиці дружини вищезгадані написи, без перебільшення, хапаються за серце і покриваються червоними плямами. От що це - вияв жадібності чи економності, а може "в міру жадібності чи в міру економності"
Та Ви що, ні в якому разі не вникайте в маленькі жіночі дрібнички, особливо якщо вони коштують великі суми , спати краще будете ;). Думаю все залежить від матеріального становища сімї, є ж розподіл на їду, одяг..., так само на жіночі потреби - сума яку сімя може собі дозволити.  Порахували суму і забули  ;), для чоловіків краще не цікавитись на що саме дружина їх витратила (це звичайно коли в жінки тверезий розум, і немає звички накупувати багато однакових непотрібних речей "під настрій" :=) ).
Ну що зробиш, коли однією з складових  жіночого буття є "кременяточка", такі ми вже є. А різниця між дорогим і дешевим кремом -  Ви ж не будете лікуватися ліками будь-якої якості, головне щоб багато  :P. Так і з косметикою, можна звичайно зекономити, але чи потрібно?   Що буде років через 20 :o з ніжною оксамитовою шкірою Вашої Коханої після такої косметики  :=)
« Останнє редагування: 21 Жовтня 2008, 22:26:49 від лалія »
Записаний

Tavr

  • Початківець
  • *
  • Карма +18/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 42
  • Останні відвідини:
    25 Червня 2015, 23:47:27

    Звідки: Скибин-Village
Жадібний чи економний?
« Прочитано #54 : 22 Жовтня 2008, 16:36:08 »

Та Ви що, ні в якому разі не вникайте в маленькі жіночі дрібнички, особливо якщо вони коштують великі суми , спати краще будете
 :hot Це - точно!  :hot

А де відповідь на питання "хто ж він такий (той, на чиїх крезних плечах ви, любі жінки, жіночки і дівчата, бережете родинний і затишок взагалі ;)) - жлоб чи дбайливий господар?
Де відповідь??
 :popkorn

Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Жадібний чи економний?
« Прочитано #55 : 22 Жовтня 2008, 16:51:16 »

Та звідки мені знати?  :o Це вже кожна жінка про свого чоловіка сама вирішує. Мій чоловік має гарну тактику "очі не бачать, голова не знає (гроші ще лишились на життя після покупок  ;)), серце не болить" - нам підходить  :-*.
Думаю, жлоб взагалі на косметику гроші не дозволить витрачати  :=)
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Жадібний чи економний?
« Прочитано #56 : 22 Жовтня 2008, 22:21:28 »

Згідно статистики більшість жінок на запитання: «На що витратити останні гроші: на їжу чи косметику?», обирають косметику. Оскільки грошима, в більшості випадків, розпоряджаються жінки, тому майже вся реклама спрямована на жінок і їх потреби. Саме жінки приносять різним компаніям мільйони!!!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Ассоль

  • Старожил
  • ****
  • Карма +202/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 335
  • Останні відвідини:
    12 Вересня 2012, 23:00:28

    Звідки: Калуш
Жадібний чи економний?
« Прочитано #57 : 22 Жовтня 2008, 22:53:50 »

Цікаво знати жіночу думку.
.Тільки по вигляду жінки видно,скільки заробляє її чоловік, і чи взагалі шанує її.І якщо говорити про сімейні витрати то ,якщо жінка витратила 200грн на крем - нам не відомо куда витрачає цих 200грн її чоловік(економний).Ну а жінка,яка шанує свого чоловіка(які хапаються за серце і покриваються червоними плямами) витрачає чоловікові гроші так , що він навіть не здогадується про це.Тому більшість чоловіків,на мою думку, економісти,бо жлоб недав би жінці ні копійки.Тому бажаю усім жінкам мати свої гроші. :P :)
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Жадібний чи економний?
« Прочитано #58 : 24 Жовтня 2008, 13:46:08 »

Згідно статистики більшість жінок на запитання: «На що витратити останні гроші: на їжу чи косметику?», обирають косметику. Оскільки грошима, в більшості випадків, розпоряджаються жінки, тому майже вся реклама спрямована на жінок і їх потреби. Саме жінки приносять різним компаніям мільйони!!!
 я з цим повністю не погоджюсь. я більшість грошей трачу на корисну їжу, а на косметику практично нічого, так як користуюсь нею мінімально. Невже якщо жінка витрачає більше грошей на їду чим на косметику вважається страшною? :unknow
Тільки по вигляду жінки видно,скільки заробляє її чоловік
все залежить не від зарплати чоловіка, а від самої жінки. Знаю багато жінок, чоловіки яких загрібають тисячі бацуликів, а вони не виглядають доглянутими. І навпаки.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Жадібний чи економний?
« Прочитано #59 : 24 Жовтня 2008, 14:22:20 »

Я з Рибкою цілком згідна. Те як жінка виглядає на 98 % залежить від неї самої.
Записаний